معرفی و دانلود کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه

عکس جلد کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه
قیمت:
44000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه

کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه به قلم انید بلایتون، یک داستان بلندِ جذاب درباره‌ی دختری شیطان و سربه‌هوا به نام الیزابت است که با شیطنت‌های خود خانه و مدرسه را به‌هم می‌ریزد! توصیه‌ی ما به نوجوانانِ داستان‌خوان این است که حتی برای لحظه‌ای در آشنایی با این دختر بازیگوش تعلل نکنند. این اثر ذیل مجموعه‌ی پرفروش «شیطان‌ترین دختر» منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه:

کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه (The Naughtiest Girl in the School) اثری بی‌نهایت جذاب و شنیدنی درباره‌ی ماجراهای دختری دردساز به نام الیزابت است. در سطور زیر نگاهی کلی به خلاصه‌ی این کتاب شنیدنی خواهیم داشت:

الیزابت دختری لوس و نازپرورده است که در خانه‌ای شیک و اعیانی زندگی می‌کند. والدین ثروتمند الیزابت که تا به حال همه‌ی نیازهای او را به بهترین و کامل‌ترین شکل ممکن رفع کرده‌اند، کم‌کم از دست شیطنت‌ها و بدقلقی‌های دخترشان به ستوه آمده‌اند. ماجرا از این قرار است که این دختر یک‌دنده و شیطان داستان ما، تا به حال تمام معلم‌های خصوصی خود را با لجاجت‌های خود عاصی کرده و از خانه فراری داده است. حالا کار به جایی کشیده که هیچ‌کس حاضر نیست به او درس بدهد. ولی این مسئله دیگر چندان مهم نیست، چون اگر هم کسی حاضر به درس دادن باشد، دیگر پدر و مادر الیزابت حاضر نیستند برای او معلم بگیرند!

بله: حکم صادره از طرف خانواده این‌چنین است: »الیزابت، تو محکومی به مدرسه بروی!» باور می‌کنید؟ این دختر یک‌دنده و رفتن به مدرسه؟ این دختر لجباز و دست‌‌ به‌ سینه نشستن در کلاس درس؟ این دختر مغرور و دوستی با بچه‌های کلاس؟ بعید به نظر می‌رسد. ولی به هرحال اینکه او باید به مدرسه برود، ظاهراً چون و چرا ندارد.

حالا شما پیش خودتان حساب کنید که چه عاقبتی قرار است برای آن مدرسه‌ای رقم بخورد که پای الیزابت به آن باز می‌شود! بعد هم بنشینید و یک دل سیر برای معلم‌ها بیچاره‌ی آنجا دعا کنید؛ آخر، یک نفر می‌خواهد حسابی اذیتشان کند...!

درباره مجموعه شیطان‌ترین دختر:

ده جلد کتابی که ذیل این مجموعه‌ی پرفروش و جذاب منتشر شده است، حول محور شخصیت بازیگوشی به نام الیزابت می‌چرخد. او در تمام عناوین این مجموعه‌ی جذاب نقش اصلی را بر عهده دارد، و هر بار در یک مکان خاص آتش به پا می‌کند. یک بار در خانه، یک بار در مدرسه، و ... .

گفتنی است که این مجموعه میان کودکان سراسر جهان طرفداران زیادی دارد و خوشبختانه در زبان فارسی نیز عناوین گوناگون آن ترجمه و منتشر شده است.

کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه مناسب چه کسانی است؟

نوجوانان دوازده تا پانزده ساله، حتماً از گوش سپردن به این رمان سرگرم‌کننده لذت خواهند برد.

با انید بلایتون بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی کودک و نوجوانِ اهل بریتانیا بود. شهرتش بیشتر به خاطر مجموعه کتاب‌های جذابِ مری پولاک است، که طرفداران زیادی در دنیا دارد. انید ماری بلایتون (Enid Mary Blyton) در سال 1897 به دنیا آمد و در سال 1968 از دنیا رفت. برخی از آثار ارزشمند او عبارتند از: «مجموعه ماجرا، مجموعه پنج مشهور، مجموعه سیرک، مجموعه صندلی آرزوها» و ...

در بخشی از کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه می‌شنویم:

جلسه‌ی سوم فرا رسید. همه مانند گذشته به سالن ورزش رفتند و سر جایشان نشستند. بعضی از معلم‌ها هم طبق معمول در ردیف‌های عقب نشستند. ریتا و ویلیام بعد از همه وارد شدند. بچه‌ها بلند شدند و تا دو قاضی پشت میزشان بنشینند، همچنان ایستاده بودند. جون کنار الیزابت نشسته بود و امیدوار بود که الیزابت حرف احمقانه‌ای نزند، و رفتار و درس خوب هفته‌ی گذشته‌ی خود را خراب نکند.

الیزابت هم دعا می‌کرد که جلسه زودتر تمام شود. او عادت نداشت که درباره رفتارش بحث و برخورد شود و اصلاً این کار را دوست نداشت. اما می‌دید که این روش در مورد تمام بچه‌ها اجرا می‌شود و روشی عادلانه است.

پول‌ها باید داخل جعبه گذاشته می‌شد. آیلین یک پوند داشت که مادربزرگش برای او فرستاده بود، و آن را با غرور داخل جعبه انداخت...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
فصل اول: دختر شیطان بداخلاق
15 دقیقه
فصل دوم: الیزابت به مدرسه می‌رود
15 دقیقه
فصل سوم: شروع بد الیزابت
15 دقیقه
فصل چهارم: الیزابت به دردسر می‌افتد
13 دقیقه
فصل پنجم: الیزابت شرور است
15 دقیقه
فصل ششم: الیزابت سر کلاس می‌رود
16 دقیقه
فصل هفتم: اولین جلسه‌ی مدرسه
14 دقیقه
فصل هشتم: اولین هفته‌ی مدرسه
15 دقیقه
فصل نهم: ریتا مسئولیتی بر عهده‌ی الیزابت می‌گذارد
15 دقیقه
فصل دهم: راز جون
14 دقیقه
فصل یازدهم: اعضای جلسه به تنبیه الیزابت رأی دادند
15 دقیقه
فصل دوازدهم: روزهای بد الیزابت
17 دقیقه
فصل سیزدهم: جلسه‌ی سوم
16 دقیقه
فصل چهاردهم: یک هفته‌ی خوش
15 دقیقه
فصل پانزدهم: دو شوخی و یک دعوا
14 دقیقه
فصل شانزدهم: معذرت‌خواهی و یک جلسه‌ی دیگر
15 دقیقه
فصل هفدهم: الیزابت رازی دارد
16 دقیقه
فصل هجدهم: جشن تولد فوق‌العاده‌ی جون
16 دقیقه
فصل نوزدهم: جون شوکه می‌شود
16 دقیقه
فصل بیستم: باز هم دردسر
15 دقیقه
فصل بیست و یکم: مادر جون از راه می‌رسد
16 دقیقه
فصل بیست و دوم: ریتا با الیزابت صحبت می‌کند
16 دقیقه
فصل بیست و سوم: الیزابت با خودش مبارزه می‌کند
14 دقیقه
فصل بیست و چهارم: شگفتی مدرسه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه
نویسنده
مترجمآبتین گلکار
گویندهشرگان انورزاده
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی نوجوان، کتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه صوتی
44000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه

سحر فوزی
۱۴۰۱/۱/۱
من واقعا این کتاب رو دوست داشتم و از لهجه و صدای گوینده خوشم اومد تاحالا ۲بار گوشدادم و به من یاد داد همه‌ی چیزهامو با بقیه دوستام تقسیم کنم
ممنون از کتاب راه، انید بلایتون و آبتین گلکار😍😍😍
نهال منتظری
۱۴۰۰/۱۰/۱۱
خیلی خوبه عالی عالی من که همش نقش الیزابت رو بازی می‌کنم
مریم موسوی
۱۴۰۰/۶/۲۸
این کتاب گوینده‌ی خوبی داره من این کتاب رو دو بار گوش دادم عالی
Mohtaram hajipour
۱۴۰۱/۱/۲۴
داستان قشنگی داشت. 🙂
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه

برای دریافت کتاب صوتی شرورترین دختر مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.