معرفی و دانلود کتاب ساده ثروتمند شوید!

عکس جلد کتاب ساده ثروتمند شوید!
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ساده ثروتمند شوید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ساده ثروتمند شوید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساده ثروتمند شوید!

چگونه زندگی‌تان با وسایل کمتر می‌تواند بهتر باشد؟ کتاب ساده ثروتمند شوید! به کوشش کبری سبزعلی یمقانی، با روش‌های آسان شما را تشویق به ساده زیستی می‌کند تا از این طریق قدم به سوی ثروتمند شدن بردارید؛ چرا که زندگی مینیمالیستی این فرصت را به شما می‌دهد که چیزهای زیادی در زندگی به دست آورید.

درباره‌ی کتاب ساده ثروتمند شوید:

برخی از کارشناسان، روی آوردن به ساده زیستی را پایانی بر خرده فروشی می‌نامند. سال 2019 یکی از بدترین سال‌های دهه‌ی اخیر برای فروشگاه‌های سنتی در سراسر دنیا بوده است. به نظر شما گسترش سبک زندگی ساده‌ زیستی چیست؟ در واقع ساده زیستی به ما امکان به دست آوردن چیزهای بی‌شماری را می‌دهد.

کاملاً واضح هست که بخشی از جامعه، به خرید کالا اعتیاد دارند. ما، کالا را دوست داریم! انتظار می‌رود که روی آوردن مردم به انجام خریدهای آنلاین روز به روز بیشتر شود، چیزی حدود 3/3 میلیارد دلار خرید آنلاین در روز! هر چیزی را که فکر می‌کنید، می‌توانید طی تنها 24 ساعت، درب منزل خود تحویل بگیرید و این شبیه به یک جادو است.

فروشگاه‌های آنلاین، در تلاش هستند تا تحویل کالای خود را از طریق پهبادها انجام دهند. بُرد چنین هواپیماهای الکترونیکی می‌تواند به حدود 24 کیلومتر در ساعت برسد و محموله‌ها را طی 30 دقیقه به مشتری تحویل دهند. اگر شرکت‌ها بتوانند شما را قبل از فکر کردن، به خرید چیزی وادارتان کنند، پس می‌توانند در نهایت شما را به سمت خرید مواردی که نیازی به آن‌ها ندارید نیز سوق دهند. کالاها به طرق مختلفی موجب نارضایتی ما می‌شوند، چرا که در حال گرفتن جایگاه وسایل و تجهیزاتی هستند که سابق بر این باعث شادی ما می‌شدند.

استفاده از تمام چیزهایی که می‌خریم، همیشه ممکن نیست، و خرید چیزهایی که قادر به استفاده از آن نیستیم، بیشتر موجب افزایش نارضایتی می‌شود. پس، سؤال این نیست که چگونه ما به‌ عنوان یک جامعه می‌توانیم توان تغییر داشته باشیم؟ بلکه سؤال این است که ما چگونه قرار است، باعث تغییر شویم؟ چرا که در نهایت ما با میل خود، و با بروز اتفاقی مجبور به تغییر خواهیم شد.

گفتنی‌ست کتاب ساده ثروتمند شوید! (Simply Get Rich) از فیلم مینیمالیست‌‏ها: اکنون زمان ساده زیستن است (The minimalists: less is now) برگرفته شده است.

کتاب ساده ثروتمند شوید مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید سبک ساده زیستی در زندگی را تجربه کنید و به ثروت و شادکامی برسید، مطالعه‌ی این کتاب گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود.

جملات برگزیده کتاب ساده ثروتمند شوید:

- اغلب سادگی را با آسانی اشتباه می‌گیریم. اما در واقع این دو، عکس یکدیگر هستند.
- افراد ساده‌زیست، خریداران را به کاهش مصرف برای رسیدن به خوشبختی سوق می‌دهند.
- ما دائماً در حال مقایسه زندگی خود با دیگران هستیم و زمانی‌که این کار را می‌کنیم به حس آرامش نمی‌رسیم.
- ما زندگی را برای خودمان سخت می‌کنیم چون چشم‌انداز اشتباهی داریم یا مسیری که ممکن است به سمت ما بیاید را دست کم می‌گیریم.

در بخشی از کتاب ساده ثروتمند شوید می‌خوانیم:

ما به عنوان نسل جدید، بیشتر از نسل‌های قبل باید یاد بگیریم که چگونه توجه خود را مدیریت کنیم، چراکه افراد زیادی در حال رقابت برای آن هستند و به ما گفته می‌شود که، مثلاً این را ببینید یا بخرید خوشحال می‌شوید. باید در مواجهه با چنین مواردی عقب‌نشینی کنیم و بگوییم نه. ما اول نیاز به زمان داریم تا به این تصور برسیم که چه چیزی باعث خوشحالی ما می‌شود و چگونه زندگی ما با کاستی می‌تواند بهتر باشد؟ با پاسخ به این سوال، قادر خواهیم بود تا هدف ساده‌زیستی را تشخیص دهیم.

من متوجه شدم اگر زندگی را ساده بگیرم، زمان بیشتری برای سلامتی، ارتباطات، خلاقیت، امور مالی دارم و بنابراین می‌توانم به روشی معنادار به فراتر از خود کمک کنم. من قادر بودم تا مزیت‌های ساده‌زیستی را متوجه شوم قبل از این که کمد لباسم را خالی کنم. پس، زمانی‌که نوبت به من رسید از وسایل کوچک شروع کردم.

از خودم سوال دیگری پرسیدم که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد اگر یک وسیله را از زندگی خودم حذف کنم. هر روز به مدت یک ماه؟ چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ بگذارید به شما بگویم در 30 روز اول بیشتر از 30 تا وسیله را حذف کردم. پیدا کردن مواردی‌که بتوانم حذف کنم تبدیل به نوعی چالش شخصی برای من شد. پس من اتاق، کمد، کابینت، راهروی خانه، ماشین و محل کارم را برای مواردی که بتوانم از شرشان خلاص بشوم و حفظ مواردی‌ که به زندگی من ارزشی اضافه کنند می‌گشتم. درباره هر شیء اطرافم فکر می‌کردم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
تغییر اجتناب‌ناپذیر است
هدف من در زندگی چیست؟
 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ساده ثروتمند شوید!
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید پژوه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۱
زبانفارسی
شابک978-622-6812-70-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ساده ثروتمند شوید!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ساده ثروتمند شوید!

برای دریافت کتاب ساده ثروتمند شوید! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.