معرفی و دانلود کتاب صوتی قورباغه را بخور

عکس جلد کتاب صوتی قورباغه را بخور
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه را بخور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه را بخور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه را بخور

کتاب صوتی قورباغه را بخور اثر سخنران برجسته‌ی حوزه کسب و کار و موفقیت، برایان تریسی، به شما می‌آموزد که چگونه کارهایتان را چه سخت و چه آسان بدون معطلی و در زمان کم به پایان برسانید.

به نظر شما چه کاری سخت‌تر و چندش‌آورتر از قورت دادن یک قورباغه است؟ اگر روز کاری خود را با این کار شروع کنید، دیگر در تمام طول روز هیچ کار سخت و غیر‌قابل انجامی برای شما باقی نمی‌ماند. این استعاره‌ای است که برایان تریسی (Brian Tracy) مشهور از آن برای آموزش روش‌های تقویت ذهن و موفقیت استفاده می‌کند. در هر فصل از کتاب قورباغه را بخور (Eat that Frog) تمرینات خاصی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا توصیه‌های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید.

در جامعه‌ی امروزی انسان‌ها هیچ‌گاه مدت زمان کافی برای انجام تمام کارهایی که باید انجام بدهند را ندارند. شما به معنای واقعی کلمه در انبوهی از کارها، پروژه‌ها، مسئولیت‌های فردی، روزنامه‌ها و مجله‌های زیادی که باید بخوانید و کتاب‌هایی که روی هم انبار شده‌اند تا یک روز، به محض اینکه فرصتش را داشتید، به سراغ آن‌ها بروید غرق شده‌اید. اما واقعیت این است که هیچوقت نمی‌توانید عقب افتادگی خود را جبران کنید و از کارهایتان جلو بیفتید. هرگز نمی‌توانید آن‌قدر از کارها پیشی بگیرید که بتوانید همه‌ی آن کتاب‌ها و نشریه‌ها را بخوانید و نیز به تفریحاتی که همیشه آرزویش را داشته‌اید بپردازید. اگر روش تفکر، کار کردن و نحوه مقابله با سیل بی‌پایان کارهایی که هر روز بر سرتان می‌ریزد را تغییر دهید، می‌توانید وقت و زندگی خود را تحت کنترل درآورید.

برایان تریسی در کتاب صوتی قورباغه را بخور، راه‌حل‌هایی را مطرح می‌کند که هر یک از آن‌ها می‌تواند یک راه‌حل کامل و جامع برای حل معضل کاری، اجتماعی و شخصی شما باشد و ترکیب این قوانین در کنار یکدیگر مجموعه‌ای تاثیرگذار را تشکیل می‌دهند. راهکارهای موجود در این کتاب صوتی عملکرد شما و تاثیرگذار بودن آن را سریع‌تر و قابل پیش‌بینی‌تر می‌کند. پس هر چه سریع‌تر به آن‌ها گوش دهید و شک نداشته باشید که پیشرفت خواهید کرد. توصیه‌های عملی این کتاب به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید. این اصول برای بوجود آوردن سرعت و قابلیت پیش‌بینی در عملکرد‌ها و نتایج به کار برده می‌شوند. هرچقدر سریع‌تر آن‌ها را یاد بگیرید و به کار ببندید مطمئنا در حرفه خود زودتر ترقی می‌کنید.

برایان تریسی نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۱ دقیقه
معرفی
۱۴ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
میز را بچینید
۱۲ دقیقه
برنامه‌ریزی
۹ دقیقه
قاعده 80 به 20
۱۶ دقیقه
نتایج را در نظر بگیرید
۷ دقیقه
تنبلی خلاق
۸ دقیقه
روش الفبا
۱۳ دقیقه
شاخص‌های کلیدی
۱۶ دقیقه
قانون 3
۸ دقیقه
تدارک ببینید
۶ دقیقه
تمرکز روی یک کار
۸ دقیقه
مهارت‌های کلیدی
۷ دقیقه
استعدادهای خاص
۱۰ دقیقه
موانع مهم
۶ دقیقه
به خودتان فشار بیاورید
۱۰ دقیقه
توانمندهای خود را به حداکثر برسانید
۸ دقیقه
انگیزه بدهید
۱۶ دقیقه
مقهور تکنولوژی نشوید
۶ دقیقه
تقسیم کار
۷ دقیقه
زمان‌بندی کار
۸ دقیقه
احساس اضطرار
۸ دقیقه
کارها را یکی یکی انجام دهید
۲۴ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قورباغه را بخور
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهمهدی بقائیان
ناشر صوتیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قورباغه را بخور

دانیال خبوشانی
۱۳۹۹/۵/۳۱
کتاب آموزشی مدیریت زمان و انگیزه دهنده‌ی بسیارخوبیه. صدای گوینده هم خیلی خوب و عالیست. اما‌ای داد بیداد، آهنگ‌های خیلی پر سرو صدا و گیج کننده‌ای داره مخصوصا اخر هر فصل برای جمع بندی که اصن شنیدن صدای گوینده رو هم سخت میکنه و اصلا کلافه میکنه ادمو. لزومی هم نداره اهنگ‌های اینچنینی باشه. ‌ی اهنگ لایت پیش زمینه بنظرم کاملا کفایت میکنه. بیش از حد هم تلفیق کردن موسیقی و کتاب در حدی که بعضی جاها اصل مطلب که همون متن کتابه فراموش بشه بنظرم زیاده روی باشه. و درکل ممنون بابت این کتاب عالی
صدیقه فتحی
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
چند سال پیش که با قانون قورباغه آشنا شدم از اتو کشیدن‌های آخر هفته مانتو دخترم بشدت نفرت داشتم از این قانون استفاده کردم جمعه از خواب که بیدار می‌شدم قبل از هر کاری اتو می‌کشیدم واقعا عالی بود چون قبلا عصر اینکار را می‌کردم ولی تا عصر هر موقع یاد اتو می‌افتادم حالم واقعا خراب می‌شد
می تونم بگم و
الان این کار سبک زندگیم شده این سبک موجب رها بودن ذهنم از تنش‌ها شده که موجبات انجام به موقع و با کیفیت عالی کارها را موجب می‌شود
میزان خلاقیت در شرایط باز و روشن بودن ذهن افزایش می‌یابد که پیدا کردن قورباغه‌ها را آسان تر می‌کند
اریانا عارفی
۱۳۹۸/۶/۱۳
یکی از اصلی‌ترین ارکان موفقیت مدیریت زمانه که کتاب‌های بسیاری در موردش نوشته شده اما پایه‌ترین کتاب مدیریت زمان به نظرم همین کتابه چون اولا با زبان ساده‌ای نوشته شده که به راحتی قابل فهم و درکه و دوما دارای مطالب جامعی در مورد کلیت مدیریت زمانه. کی دیگه از مزیت‌های خاص این کتاب صوتی بودن اونه چون و با زمان کمی که اکثر ما امروزه در اختیار داریم گوش دادن به یک کتاب راحت تر از خوندن اونه. دانلود کنید موفق باشین🌹
پرنیا صفری
۱۴۰۱/۲/۳
در رابطه با این هست که اولین و سخت‌ترین کاری رو که ازش میترسی یا فکر میکنی خیلی دشواره رو، همون اول روز انجامش بده یا در اولین فرصت..... که به اصطلاح میگن زشت‌ترین قورباغت رو بخور و وقتی تمرین‌های مربوطش رو هم انجام میدی واقعا کم کم نتیجه میده و پیشرفت دیده میشه که اولین و سخت‌ترین کار که انجام بشه هم کارت جلو میوفته و تنبلی نمیکنی و هم احساس خوب درونی داری. فقط یکم موزیک آخر هر فصل زیادی بلنده ولی باز از ارزش کتاب کم نمیکنه.
MAX HAYLY
۱۴۰۰/۱/۲۷
خیلی ساده و متفکرانه است
در واقع همین چیزهای ساده، زندگی انسان رو تغییر می‌دهند.
در موقع خوندن، بعد از خوندن هر موضوعی سعی کنید کتاب رو ببندید، در مورد همان موضوع تفکر کنید و برنامه ریزی کنید و در صورت امکان به آن عمل کنید سپس سراغ موضوع‌های دیگر بروید.
این تجربه من بود از خداوند می‌خواهم همه کسانی رو که در مسیر اصلاح زندگیشون قدم برمیدارند توفیق بدهد🙏🏻
Nima Bero
۱۳۹۸/۶/۱۵
یکی از بهترین کتابها در عرصه مدیریت و رشد شخصی، میتونه کتاب درسی بشه تو مدارس، اولین سالی که این کتاب خوندم سال ۷۸ بود بعد از صدها کتاب و کتابهای دانشگاهی که خوندم پی بردم که چه کتاب قویه و کاربردیه
مهدی جنتی
۱۳۹۹/۳/۶
واقعا اگر یک قورباغه را در نظر بگیریم که باید هر روز بخوریم به این نتیجه میرسیم که محیط کار ما خیلی زیبا تر از یک قورباغه هست پس عمل کنیم تا به هدف هایمان برسیم
مهسا معبودی
۱۳۹۹/۱/۲۷
داشتن برنامه. ارزش گذاری و اولویت بندی کارها و خواسته‌ها واقعا بهترین راه برای رسیدن به اونهاست... اینکه متوجه بشیم چه زمانی برای چه کاری باید انرژی صرف کنیم یه قدم مثب برای موفقیته.
سعید ایروانی
۱۴۰۰/۴/۱۵
از وقتی این کتاب و گوش کردم و به دستوراتش عمل کردم کاملا زندگیم عوض شده. فکر میکنم پنج بار تا بحال این کتابو گوش کردم. تو ماشین بجای موزیک این کتابو گوش میکنم و واقعا انگیزه میگیرم.
مهدی مردافکن
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
کتاب فوق العاده. صدای گوینده خوب. بلندی صدای آهنگ وجاگذاری آن کمی حواس رو پرت میکنه ولی ارزشش رو داره. پیشنهاد میکنم حتماً کتاب (هدف، برایان تریسی) رو هم بخونید
Iman Alimohammadi
۱۳۹۸/۶/۱۴
بسیار لذت میبرم از شنیدن این کتاب بخصوص اینکه خلاصه هر فصل رو توی یک دقیقه آخر جمع بندی میکنه. عالی عالیییی!
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
کتاب‌های برایان تریسی عالی هستن
و مفهوم کلی این کتاب
یکی از اصلی‌ترین و مهمترین نکاتی ه که هر فردی که در مسیر موفقیت گام برمی‌دارد باید به اون توجه داشته باشه 🌹
موفق باشید
M K
۱۴۰۰/۱۱/۳
این کتاب فوق‌العاده به شما کمک می‌کند تا برنامه ریزی‌های‌تان در زندگی را و اهدافتان را به شکل شگفت انگیزی به جلو ببرید و پیشرفت را در زندگی خود مشاهده کنید.
ava soltanpour
۱۴۰۰/۲/۱۶
فوق العاده بود. گویندگی عالی بود, من موزیک و صدا گذاری هارو هم دوست داشتم, به شدت به من کمک کرد و واقعا تونستم خیلی از مشکلات بزرگ زندگیم رو برطرف کنم.
ایرج ابراهیمی
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
این کتاب عالیه* دوستان عزیزم با ثبت دیدگاه واقع بینانه سایرین رو قبل از وقت گذاشتن رو یک کتاب از مفید بودن یا نبودن کتاب اگاه کنید.
مشاهده همه نظرات ۹۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قورباغه را بخور

برای دریافت کتاب صوتی قورباغه را بخور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.