معرفی و دانلود کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

عکس جلد کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود
قیمت:
۳۲۰۰۰ 22400 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

آیا قوانین جهانی را که در آن زندگی می‌کنید، می‌دانید؟ استر هیکس و جری هیکس در کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود بیست‌ودو قانون را آموزش می‌دهند که به شما کمک می‌کنند خود را در مسیر اتفاقات مثبت قرار دهید. این اثر از پرفروش‌ترین کتاب‌های این ژانر است.

درباره کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

در زندگی ناگزیر با اتفاقات و افکار منفی روبه‌رو می‌شوید. گاهی ممکن است حس کنید این افکار جلوی پیشرفت شما را گرفته‌اند و از رخ دادن اتفاقات مثبت برای خود ناامید باشید. با این حال، خبر خوب این است که جهانی که در آن زندگی می‌کنیم حساب و کتاب و قوانینی دارد.

استر هیکس (Esther Hicks) و جری هیکس (Jerry Hicks) نویسندگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود (Ask and It is Given) خود درگیر چنین افکاری بوده‌اند تا زمانی که با بیست‌ودو قانون آبراهام آشنا شدند. آبراهام موجودی غیرفیزیکی و منبع الهام‌بخش استر و جری هیکس نویسندگان کتاب است. به بیان دیگر آبراهام استعاره‌ای از منبع قوانین زندگی شادکامانه در این جهان هستی است. بیست‌ودو قانون آبراهام فرایندهای قدرتمندی هستند که می‌توانیم از آن‌ها برای دستیابی به اهداف خود بهره ببریم.

اساس این قوانین آن است که اگر آن‌چه را نیاز داریم از کائنات طلب کنیم، پاسخ می‌گیریم. این چیزی است که برخی افراد به‌طور ذاتی می‌دانند. اما محدودیتی در توجه کائنات به خواسته‌های ما وجود ندارد و ما نیز می‌توانیم از قوانین آبراهام برای رسیدن به آن‌چه لیاقتش را داریم، استفاده کنیم. بدین شکل، همه آن‌چه تاکنون می‌خواسته‌ایم را می‌توانیم با درک درست از قوانین حاکم بر جهان به‌دست آوریم. شادکامی حق همه است.

به‌طور خلاصه، در کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود متوجه خواهید شد که همه امور شما از روابط، وضعیت سلامتی، مسائل مالی، حرفه‌ای و غیره تحت‌تاثیر قوانینی جهانی‌اند که بر زمان و مکان ما حاکم هستند و در مقابل قوانینی را خواهید آموخت که به شما برای قرار گرفتن در مسیر اتفاقات مثبت کمک می‌کنند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

- این کتاب عالی است! من و همسرم سال‌ها است از آموزه‌های عمیق و بسیار کاربردی آبراهام بهره می‌بریم. به‌نظر ما شما هم می‌توانید از این کتاب بیاموزید. مطالعه کتاب بخواهید تا به شما داده شود را به همه دوستانمان توصیه می‌کنیم. (دکتر جان گری، نویسنده کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی)

- این کتاب دستاوردی در حوزه نشر است. آموختن از نویسندگان که به منبع انرژی متصلند، از شانس‌های زندگی شما خواهد بود. به‌علاوه، آن‌چه آن‌ها از منبع انرژی آموخته‌اند کاملا ساده و قابل درک و کاربردی است. آن‌چه در این کتاب می‌آموزید دست‌کمی از نقشه‌ای برای درک و تحقق سرنوشتتان ندارد. (دکتر وین دایر، نویسنده قدرت اراده)

- این کتاب قطعا یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌هایی است که در زندگی خوانده‌ام. زندگی خوانندگان با خواندن این کتاب متحول خواهد شد. و مطالب کتاب با عشقی مثال‌زدنی در اختیار مخاطب قرار گرفته‌اند! کتاب بخواهید تا به شما داده شود گنجی برای زندگی است. (نیل دونالد والش، نویسنده کتاب مکالمه با خدا)

- ده سال است که آموزه‌های آبراهام را با جدیت دنبال می‌کنم. این آموزه‌ها به من و خانواده‌ام بسیار کمک کرده‌اند. (دکتر کریستین نورتروپ، نویسنده بدن زنان، خِرد زنان)

کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به عرفان‌های معاصر و شیوه‌های نو نگاه به زندگی از کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود، خواهند آموخت.

با استر هیکس و جری هیکس بیشتر آشنا شویم

استر هیکس و جری هیکس زن و شوهر و موسس انتشارات آبراهام-هیکس هستند که در زمینه برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌هایی درباره‌ قانون جذب و نیز انتشار کتاب‌هایی در این زمینه فعالیت می‌کند. البته جری هیکس در سال 2011 از دنیا رفت، اما همسر او استر به مدیریت فعالیت‌های انتشارات آبراهام هیکس و آموزش آن‌چه او و همسرش در این سال‌ها برای زندگی شادکامانه آموخته‌اند، ادامه می‌دهد. تالیفات آن‌ها از پرفروش‌ترین کتاب‌های این حوزه است. از میان آثار دیگر استر و جری هیکس می‌توان به قانون جذب آبراهام، قانون جذابیت، پول و قانون جذب،‌ و نیز اثر مشترک استر هیکس و وین دایر، نویسنده مشهور دیگر این حوزه، با عنوان آفرینش والا اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود می‌شنویم

ما به جایی که شما در آن ایستاده‌اید، به عنوان آستانه تفکر پیشرو فکر می‌کنیم. زیرا در حالیکه در بدن جسمانی و محیط جسمانی خود، تجربه‌های جسمانی دارید در پیشرفته‌ترین گستره وجود قرار دارید. همه چیز جهان در شما جمع شده است. همانند تجربیاتی که از ابتدای پا گذاشتن به این دنیا داشته و درون خود انباشته‌ایم.

همه‌چیز هستی در سیاره زمین بازتاب پیدا می‌کند. همه افراد این سیاره تجربیات و خواسته‌هایی دارند که سبب فراخوانی انرژی می‌شود و درنهایت موجب تکامل سیاره می‌گردد. در حقیقت به این دلیل که افراد زیادی قبلا زندگی کرده و اکنون هم زندگی می‌کنند و خواسته‌های آن‌ها نیازمند انرژی بسیار زیادی می‌باشد، انرژی لازم برای تحقق آرزوها و اهداف شما در حال حاضر فراهم شده است و به همین ترتیب خواسته‌های کنونی شما انرژی لازم برای نسل‌های آتی را فراهم می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
معرفی
9 دقیقه
پیشگفتار
25 دقیقه
مقدمه
7 دقیقه
بخش اول: ‌چیزهای مهمی که ما می‌دانیم و شاید شما فراموش کرده باشید... - فصل یک
7 دقیقه
فصل دو
9 دقیقه
فصل سه
10 دقیقه
فصل چهار
6 دقیقه
فصل پنج
13 دقیقه
فصل شش
9 دقیقه
فصل هفت
7 دقیقه
فصل هشت
5 دقیقه
فصل نه
9 دقیقه
فصل ده
9 دقیقه
فصل یازده
9 دقیقه
فصل دوازده
8 دقیقه
فصل سیزده
8 دقیقه
فصل چهارده
3 دقیقه
فصل پانزده
9 دقیقه
فصل شانزده
6 دقیقه
فصل هفده
3 دقیقه
فصل هجده
4 دقیقه
فصل نوزده
17 دقیقه
فصل بیست
4 دقیقه
فصل بیست و یک
18 دقیقه
فصل بیست و دو
28 دقیقه
بخش دوم: معرفی 22 فرآیند معتبر که به شما برای برآوردن خواسته‌ها یاری می‌رساند - فرآیند یک
7 دقیقه
فرآیند دو
12 دقیقه
فرآیند سه
12 دقیقه
فرآیند چهار
7 دقیقه
فرآیند پنج
11 دقیقه
فرآیند شش
9 دقیقه
فرآیند هفت
9 دقیقه
فرآیند هشت
4 دقیقه
فرآیند نه
7 دقیقه
فرآیند ده
11 دقیقه
فرآیند یازده
5 دقیقه
فرآیند دوازده
7 دقیقه
فرآیند سیزده
10 دقیقه
فرآیند چهارده
6 دقیقه
فرآیند پانزده
11 دقیقه
فرآیند شانزده
14 دقیقه
فرآیند هفده
5 دقیقه
فرآیند هجده
10 دقیقه
فرآیند نوزده
4 دقیقه
فرآیند بیست
12 دقیقه
فرآیند بیست و یک
17 دقیقه
فرآیند بیست و دو
3 دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود
نویسنده،
مترجمپویا پوراحمد
گویندهسامره فضلی
ناشر چاپیانتشارات شیرمحمدی
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ 22400 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

علی اسکندری
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
سلام به همه دوستان من به این سبک کتاب فقط بخاطر حس و حال خوبی که میدن و اثراتی مثل مسکن دارن علاقه دارم بسیار جذاب هستن اما مدتی میشه که قصد دارم با دقت این تیپ از کتاب‌ها رو مطالعه و مو به مو عمل کنم و ببینم آیا کار میکنه یا نه مرگ یبار شیون یبار و فعلا درحال مطالعه و تحقیق روی چند کتاب هستم که و الحق بسیار جذاب حال خوب کن هستن و این کتاب هم یکی از همان‌ها و جزو معروف‌ترین هاست، دوستان هرکتابی ارزش منده ولی چیزی که اثر داره و واقعیه برای همه باید جواب بده و از یک قاعده و قانون همه گیر پیروی کنه نه اینکه بعضی نتیجه بگیرند و بعضی دیگر نه من خود شخصا نیت دارم یکبار برای همیشه تکلیفم را با این کتاب‌ها و تکنیک هایشان روشن کنم و اگر جواب ندادن این سبک کتاب‌ها و طرز دیدها به زندگی را بطور کل کنار میزارم، سپاس فراوان از کتابراه
محمد.م
۱۴۰۱/۹/۴
سلام دوستان عزیز من 🙏🌷من کتاب‌های زیادی در زمینه موفقیت خوندم و بازم میخونم چون به این زمینه خیلی علاقه دارم، البته سعی میکنم خودم رو زیر انبوه اطلاعات دفن نکنم، کتاب‌ها رو گوش میدم اگر برام کاربردی و آموزنده بودن اونها رو تو یک پوشه جدا ذخیره میکنم و هر چند وقت یکبار گوش، میدم تا بتونم بازم جدید ازشون ایده‌های بگیرم، این کتاب انقدر خوب بود گذاشتمش توی اون پوشه تا الان سه چهار بار گوشش دارم خیلی کتاب خوبیه بهتون توصیه میکنم حداقل یکبار بهش گوش بدید ولی دوستان یادتون باشه خودتون رو زیر انبوه اطلاعات، تکنیک‌ها و روش‌ها دفن نکنید، هر چیزی که به کارتون میاد رو نگه دارید بقیه رو کنار بگذارید حتی اگر خوب باشن... دوستون دارم و برای تک تکتون آرزوی موفقیت، شادی و تندرستی دارم ❤️❤️🙏
Arian Emt
۱۴۰۲/۱/۲۱
این کتاب رو قبلا شنیده بودم با این حال وقتی شنیدم دکتر هلاکویی که مرده بسیار با درک و شعوری هست و خدمته زیادی به ما ایرانی‌ها کرده این کتاب رو قبل نداره از خوندنش منصرف شدم ولی به هر حال در نهایت تصمیم گرفتم این کتاب رو شروع کنم و باید بگم من عاشقه این کتاب شدم واقن چیز‌های زیادی هستن که با چشم دیده نمیشن یا با شعوره ما انسان‌ها درک نمیشن قرار نیست تمامه حقایق اطرافمون با منطقه ما جور در بیاد ولی بیشتره مواقع میتونه با احساساتمون حور در بیاد این کتابو پیشنهاد میکنم
مراد فتاحی
۱۴۰۲/۱/۱۳
یک کتاب عالی در حوزه خودیاری. اگه همه ما اعتقاد داشته باشیم آبراهامی (خداوند) داریم که راهنما و مراقبت ماست و ما رو هدایت میکنه و بهش اعتقاد داشته باشیم و تفکرات و اعمال خود رو به گونه‌ای اصلاح کنیم که بدانیم به ما برگردندانه میشود هیچ وقت احساس ناامیدی نمی‌کردیم و هر لحظه به خوبی‌ها و اهدافمان فک می‌کردیم. پس بیایم در این سال جدید راهنمایی این کتاب رو جدی بگیریم و انها را در زندگی خود بکار ببندیم که و زودترین نتیجه‌ای که میگیرم احساس خوشبختی و آرامش است
مجید غفاری
۱۴۰۲/۳/۹
فوق العاده زیبا و البته تاثیرگذار. من خودم بقدری به این کتاب وابسته شده بودم و البته هستم که هرگاه ناامیدی یا یاس میاد سراغم به طور تصادفی یه جاییش رو گوش میدم (مثل فال گرفتن) و در کمال تعجب پاسخ مناسبم را میگیرم.
در متن کتاب هم آمده است که هر کس مفهوم کتاب را درک کرده باشد قطعا چندبار اونو و هر
بازخوانی می‌کنه بار چیز تازه‌ای از آن می‌آموزند و سوگند میخورم که برای من همین است. انگار کتابی آسمانیست!!
Atta_Paarsa
۱۴۰۲/۲/۲۶
یه کتاب بی نظیر و فوق العاده!!!
مگه میشه آثار ناب و ارزشمند خانم استر هیکس، عالی و بی نظیر نباشه...
برخلاف آثار برخی نویسندگان که به قول معروف "بولشت" و فقط شعارگونه هستن، تک تک کلمات و جملات و مطالب این کتاب، کاربردی و مفید بوده و قطعاً میتونه در زندگی واقعی، قابل تحقق و عملی باشن...
به امید موفقیت برای تمامی دوستان و عزیزانی که در صدد ایجاد تغییر و تحول در زندگیشون هستن.
سحر مختاری
۱۴۰۲/۱/۱۸
خیلی خوب مبحث اصلی باز کرد بسیار جذاب موضوع شروع کرد و اشتیاق شنیدن بقیه کتاب خیلی زیاد میکرد. من خودم شخصا پیشنهاد میدم اول کتاب راز گوش کنین بعد کتاب بخواهید تا به شما داده شود چون با شنیدن کتاب راز ذهنتون باز تر میشه تا کلمه یه کلمه این کتاب دریابین. هممون آبراهام وجودمان داریم فقط باید بهش ایمان داشته باشیم تا ببینیم چقدر میتونیم دنیا قشنگی برای خودمون بسازیم
ابوالفضل اصلانی
۱۴۰۱/۱۰/۱۸
سلام به همه کتاب راهی‌های عزیز،،، این کتاب با اینکه مختصر است ولی ارزش خریدن و خواندن دارد و نکات باریک ولی بسیار مهمی به شما ارائه میدهد و با خواندن این کتاب در کنار کتاب قانون جذب و محدودیت صفر و هواپونوپونو طرز تفکر شما نسبت به زندگی و شغل و آینده مورد انتظارتان بسیار تغییر مهمی میکند و شما به موفقیت‌های شایانی دست پیدا خواهید کرد
عیسی براتی
۱۴۰۱/۹/۲۹
بسیار عالی آموزنده
و من ب کل کار‌ها، رفتارهاو افکار روز مره‌ام با این کتاب تغییر کرده
دید گسترده‌ای از زندگی پیدا کرده ام
و راه بدست آوردن ساده پول و ثروت رو بسادگی آموزش میده
وشمارا به خداوند نزدیک می‌کنه
با تشکر از زحمات بی دریغ شما دست اندرکاران کتاب راه🌹🙏
مریم رضی
۱۴۰۲/۵/۲۴
سلام دوستان یکی از بهترین و عالیترین‌ها بود شاید خیلی. پاین هست ولی چکیده کل مطالب مهم از کتاب‌های بسیار سنگین فیزیک هست فکر میکنم بهترین حالت این باشه این کتاب جزیی از برنامه روزانه قرار دهیم تا بتونه برایمان بهترین‌ها اتفاق بیافته
Yadollah nakhaei
۱۴۰۱/۵/۱۹
کتاب خیلی کاربردی و مفید و منابع ان نیز بسیار متنوع است
کتابی است که ارزش وقت گذاشتن و خواندن و گوش کردن دارد و دارای مطالب علمی بسیار حکمت امیز است
مهدی
۱۴۰۲/۳/۳۰
بسیار شیوا و دلنشین طرز کار قوانین کائنات رو توضبح میده و روشهای فوق العاده عالی و کاربردی برای تغییر نوع نگرش و رسیدن به حس بهتر تو هر شرایط و در نتیجه تغییر فرکانس بیان میکنه
Spo
۱۴۰۲/۱/۱۶
کتاب خوبیه، باید چند بار بخونید ولی اگر کتاب صوتی میخواید این گوینده با نوع بیانش انگار داری فیلم رو از زیر نویس میبینی، دوباره باید خود کتاب رو بگیرم، محتوا خوب، بیان بد
علی درخشانی
۱۴۰۲/۱/۱۳
سلام خدمت همه عزیزان
بنظر بنده این کتاب‌ها بیشتر مناسب حال خوب و اروم کردن ذهن هست ولی برای بدست اوردن موفقیت باید تلاش کرد و فکر چیزی رو عوض نمیکنه
موفق باشید
محمدرضا قاسمی
۱۴۰۲/۷/۲۸
بنظرم علم آموختنی است و این کتاب کتابی است که حتما باید بخوانید اما گوینده می‌توانست بهتر اجرا کند و بعضی جاها مثل ربات حرف میزند اما محتوا عالی است
مشاهده همه نظرات 66

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

برای دریافت کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.