معرفی و دانلود کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

عکس جلد کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود
قیمت:
۳۲۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

آیا قوانین جهانی را که در آن زندگی می‌کنید، می‌دانید؟ استر هیکس و جری هیکس در کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود بیست‌ودو قانون را آموزش می‌دهند که به شما کمک می‌کنند خود را در مسیر اتفاقات مثبت قرار دهید. این اثر از پرفروش‌ترین کتاب‌های این ژانر است.

درباره کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

در زندگی ناگزیر با اتفاقات و افکار منفی روبه‌رو می‌شوید. گاهی ممکن است حس کنید این افکار جلوی پیشرفت شما را گرفته‌اند و از رخ دادن اتفاقات مثبت برای خود ناامید باشید. با این حال، خبر خوب این است که جهانی که در آن زندگی می‌کنیم حساب و کتاب و قوانینی دارد.

استر هیکس (Esther Hicks) و جری هیکس (Jerry Hicks) نویسندگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود (Ask and It is Given) خود درگیر چنین افکاری بوده‌اند تا زمانی که با بیست‌ودو قانون آبراهام آشنا شدند. آبراهام موجودی غیرفیزیکی و منبع الهام‌بخش استر و جری هیکس نویسندگان کتاب است. به بیان دیگر آبراهام استعاره‌ای از منبع قوانین زندگی شادکامانه در این جهان هستی است. بیست‌ودو قانون آبراهام فرایندهای قدرتمندی هستند که می‌توانیم از آن‌ها برای دستیابی به اهداف خود بهره ببریم.

اساس این قوانین آن است که اگر آن‌چه را نیاز داریم از کائنات طلب کنیم، پاسخ می‌گیریم. این چیزی است که برخی افراد به‌طور ذاتی می‌دانند. اما محدودیتی در توجه کائنات به خواسته‌های ما وجود ندارد و ما نیز می‌توانیم از قوانین آبراهام برای رسیدن به آن‌چه لیاقتش را داریم، استفاده کنیم. بدین شکل، همه آن‌چه تاکنون می‌خواسته‌ایم را می‌توانیم با درک درست از قوانین حاکم بر جهان به‌دست آوریم. شادکامی حق همه است.

به‌طور خلاصه، در کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود متوجه خواهید شد که همه امور شما از روابط، وضعیت سلامتی، مسائل مالی، حرفه‌ای و غیره تحت‌تاثیر قوانینی جهانی‌اند که بر زمان و مکان ما حاکم هستند و در مقابل قوانینی را خواهید آموخت که به شما برای قرار گرفتن در مسیر اتفاقات مثبت کمک می‌کنند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

- این کتاب عالی است! من و همسرم سال‌ها است از آموزه‌های عمیق و بسیار کاربردی آبراهام بهره می‌بریم. به‌نظر ما شما هم می‌توانید از این کتاب بیاموزید. مطالعه کتاب بخواهید تا به شما داده شود را به همه دوستانمان توصیه می‌کنیم. (دکتر جان گری، نویسنده کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی)

- این کتاب دستاوردی در حوزه نشر است. آموختن از نویسندگان که به منبع انرژی متصلند، از شانس‌های زندگی شما خواهد بود. به‌علاوه، آن‌چه آن‌ها از منبع انرژی آموخته‌اند کاملا ساده و قابل درک و کاربردی است. آن‌چه در این کتاب می‌آموزید دست‌کمی از نقشه‌ای برای درک و تحقق سرنوشتتان ندارد. (دکتر وین دایر، نویسنده قدرت اراده)

- این کتاب قطعا یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌هایی است که در زندگی خوانده‌ام. زندگی خوانندگان با خواندن این کتاب متحول خواهد شد. و مطالب کتاب با عشقی مثال‌زدنی در اختیار مخاطب قرار گرفته‌اند! کتاب بخواهید تا به شما داده شود گنجی برای زندگی است. (نیل دونالد والش، نویسنده کتاب مکالمه با خدا)

- ده سال است که آموزه‌های آبراهام را با جدیت دنبال می‌کنم. این آموزه‌ها به من و خانواده‌ام بسیار کمک کرده‌اند. (دکتر کریستین نورتروپ، نویسنده بدن زنان، خِرد زنان)

کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به عرفان‌های معاصر و شیوه‌های نو نگاه به زندگی از کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود، خواهند آموخت.

با استر هیکس و جری هیکس بیشتر آشنا شویم

استر هیکس و جری هیکس زن و شوهر و موسس انتشارات آبراهام-هیکس هستند که در زمینه برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌هایی درباره‌ قانون جذب و نیز انتشار کتاب‌هایی در این زمینه فعالیت می‌کند. البته جری هیکس در سال 2011 از دنیا رفت، اما همسر او استر به مدیریت فعالیت‌های انتشارات آبراهام هیکس و آموزش آن‌چه او و همسرش در این سال‌ها برای زندگی شادکامانه آموخته‌اند، ادامه می‌دهد. تالیفات آن‌ها از پرفروش‌ترین کتاب‌های این حوزه است. از میان آثار دیگر استر و جری هیکس می‌توان به قانون جذب آبراهام، قانون جذابیت، پول و قانون جذب،‌ و نیز اثر مشترک استر هیکس و وین دایر، نویسنده مشهور دیگر این حوزه، با عنوان آفرینش والا اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود می‌شنویم

ما به جایی که شما در آن ایستاده‌اید، به عنوان آستانه تفکر پیشرو فکر می‌کنیم. زیرا در حالیکه در بدن جسمانی و محیط جسمانی خود، تجربه‌های جسمانی دارید در پیشرفته‌ترین گستره وجود قرار دارید. همه چیز جهان در شما جمع شده است. همانند تجربیاتی که از ابتدای پا گذاشتن به این دنیا داشته و درون خود انباشته‌ایم.

همه‌چیز هستی در سیاره زمین بازتاب پیدا می‌کند. همه افراد این سیاره تجربیات و خواسته‌هایی دارند که سبب فراخوانی انرژی می‌شود و درنهایت موجب تکامل سیاره می‌گردد. در حقیقت به این دلیل که افراد زیادی قبلا زندگی کرده و اکنون هم زندگی می‌کنند و خواسته‌های آن‌ها نیازمند انرژی بسیار زیادی می‌باشد، انرژی لازم برای تحقق آرزوها و اهداف شما در حال حاضر فراهم شده است و به همین ترتیب خواسته‌های کنونی شما انرژی لازم برای نسل‌های آتی را فراهم می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۹ دقیقه
پیشگفتار
۲۵ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
بخش اول: ‌چیزهای مهمی که ما می‌دانیم و شاید شما فراموش کرده باشید... - فصل یک
۷ دقیقه
فصل دو
۹ دقیقه
فصل سه
۱۰ دقیقه
فصل چهار
۶ دقیقه
فصل پنج
۱۳ دقیقه
فصل شش
۹ دقیقه
فصل هفت
۷ دقیقه
فصل هشت
۵ دقیقه
فصل نه
۹ دقیقه
فصل ده
۹ دقیقه
فصل یازده
۹ دقیقه
فصل دوازده
۸ دقیقه
فصل سیزده
۸ دقیقه
فصل چهارده
۳ دقیقه
فصل پانزده
۹ دقیقه
فصل شانزده
۶ دقیقه
فصل هفده
۳ دقیقه
فصل هجده
۴ دقیقه
فصل نوزده
۱۷ دقیقه
فصل بیست
۴ دقیقه
فصل بیست و یک
۱۸ دقیقه
فصل بیست و دو
۲۸ دقیقه
بخش دوم: معرفی 22 فرآیند معتبر که به شما برای برآوردن خواسته‌ها یاری می‌رساند - فرآیند یک
۷ دقیقه
فرآیند دو
۱۲ دقیقه
فرآیند سه
۱۲ دقیقه
فرآیند چهار
۷ دقیقه
فرآیند پنج
۱۱ دقیقه
فرآیند شش
۹ دقیقه
فرآیند هفت
۹ دقیقه
فرآیند هشت
۴ دقیقه
فرآیند نه
۷ دقیقه
فرآیند ده
۱۱ دقیقه
فرآیند یازده
۵ دقیقه
فرآیند دوازده
۷ دقیقه
فرآیند سیزده
۱۰ دقیقه
فرآیند چهارده
۶ دقیقه
فرآیند پانزده
۱۱ دقیقه
فرآیند شانزده
۱۴ دقیقه
فرآیند هفده
۵ دقیقه
فرآیند هجده
۱۰ دقیقه
فرآیند نوزده
۴ دقیقه
فرآیند بیست
۱۲ دقیقه
فرآیند بیست و یک
۱۷ دقیقه
فرآیند بیست و دو
۳ دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود
نویسنده،
مترجمپویا پوراحمد
گویندهسامره فضلی
ناشر چاپیانتشارات شیرمحمدی
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

Yadollah nakhaei
۱۴۰۱/۵/۱۹
کتاب خیلی کاربردی و مفید و منابع ان نیز بسیار متنوع است
کتابی است که ارزش وقت گذاشتن و خواندن و گوش کردن دارد و دارای مطالب علمی بسیار حکمت امیز است
ایمان حسینی
۱۴۰۱/۶/۶
این کتاب را صد بار بخوانید هربار بیشتر و بیشتر متوجهش خواهید شد
نوشین شکل ابادى
۱۴۰۱/۶/۱۷
خیلی جامع و کامل و دقیق و درسهاى خوبى میده
محمدعلی نیکخواه
۱۴۰۱/۶/۹
کتاب خیلی عالی بود از همه نظر
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

برای دریافت کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.