معرفی و دانلود کتاب صوتی خواستن توانستن است

عکس جلد کتاب صوتی خواستن توانستن است
قیمت:
45000 تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواستن توانستن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواستن توانستن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خواستن توانستن است

بی‌شک عنوان این کتاب را بارها و بارها در زندگی شنیده‌ایم یا خود گوینده‌ی آن بوده‌ایم. جول اوستین در کتاب صوتی خواستن توانستن است هشت راهکار کاربردی و اساسی ارائه می‌دهد که با عملی کردن آن‌ها می‌توانیم به این ضرب‌المثل حکیمانه‌ی کهن جامه‌ی عمل بپوشانیم.

درباره‌ی کتاب صوتی خواستن توانستن است

افراد موفق در مجموعه‌ای از ویژگی‌ها با یکدیگر اشتراک دارند. جول اوستین (Joel Osteen) در کتاب خواستن توانستن است (You Can You Will) هشت مورد از مهم‌ترین این ویژگی‌ها را گردآوری کرده و هر یک را به تفصیل شرح داده است. او پیش از آن که نویسنده باشد، یک کشیش و واعظ مذهبی است و اعتقاد دارد شما به‌عنوان یک انسان آفریده و برگزیده شده‌اید تا یک برنده باشید و غایت خداوند از خلقت شما همین است. این هشت ویژگی درون شما وجود دارد و تنها کافی است به آن‌ها آگاه شوید و از تک‌تکشان بهره بگیرید. اوستین مانند یک بلد راه مهربان و مطمئن دست شما را می‌گیرد و دورنمای مسیر را برایتان ترسیم می‌کند و راه و چاه را نشانتان می‌دهد. در این شکی نیست که شرایط سخت و بحرانی ناگزیر در زندگی هر یک از ما رقم می‌خورد. اما چیزی که انسان‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند و عده‌ای را به دیگران برتری می‌دهد، نحوه‌ی مواجهه با این رنج و سختی است. آنچنان که اوستین در این کتاب بیان می‌کند، ایمان به پروردگار و طلب کمک از اوست که می‌تواند در کنار این هشت راهکار، آفتاب موفقیت و کامروایی را به زندگی ما بتاباند.

در فصل اول کتاب که درباره‌ی بلندنظری نوشته شده است، اوستین از ما می‌خواهد رؤیاهای بزرگ در سر بپرورانیم و به کم راضی نباشیم. عظمت و بزرگواری خداوند ایجاب می‌کند ما نیز از او خواسته‌های بزرگ داشته باشیم. در فصل دوم که به تمرکز روی هدف اختصاص دارد، اوستین ضمن اشاره به این واقعیت که ما وظیفه‌ای نداریم که تک‌تک افراد زندگی‌مان را راضی و خشنود کنیم، خواستار آن است که در راه تحقق هدف خود حتی اگر از زمین تیغ بروید و از آسمان سنگ ببارد، از تلاش و کوشش فروگذار نکنیم. نویسنده در فصل سوم به ما می‌آموزد که انتظارات خود را به فراخور شرایط موجود تغییر دهیم چرا که افراد موفق با سنجیدن تمامی جوانب شرایط برای خود انتظار و هدف ایجاد می‌کنند و به‌سوی آن قدم برمی‌دارند. فصل چهارم در نکوهش نگرش منفی نوشته شده است و می‌گوید که ما با اراده‌ی خود انتخاب می‌کنیم که خوش‌بین و مثبت‌نگر باشیم یا همواره نیمه‌ی خالی لیوان را ببینیم. تعهد، تلاش برای باقی ماندن در مسیر رشد، خدمت به دیگران و حفظ اشتیاق برای رسیدن به هدف، چهار مورد دیگری هستند که جول در این کتاب صوتی به آن‌ها می‌پردازد.

کتاب صوتی خواستن توانستن است برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به مباحث خودسازی و معنوی علاقه‌مند هستید و به دنبال کتابی می‌گردید که پله به پله مسیر رسیدن به موفقیت را برایتان ترسیم کند، شنیدن این کتاب را از دست ندهید.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم

او نویسنده، کشیش و واعظ مذهبی اهل آمریکاست. سخنرانی‌های اوستین در سراسر جهان علاقه‌مندان بسیاری دارد و آمار آن به ده میلیون بیننده در هفته می‌رسد. تمامی کتاب‌های او جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز به شمار می‌روند و برخی از آن‌ها بیش از هزار روز در صدر فهرست بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند. با انتصاب جول به‌عنوان کشیش ارشد کلیسای لیکوود تعداد عبادت‌کنندگان و مراجعه‌کنندگان به این کلیسا با افزایش قابل توجهی روبه‌رو شد. «کشیش خندان» لقبی است که مردم و مخاطبان آثار و سخنرانی‌هایش برای او انتخاب کرده‌اند. او تمام زندگی‌اش را وقف عمل به آموزه‌های عیسی مسیح و آموزش آن‌ها به مردم و تابانیدن نور ایمان و بشارت به قلب مردم جهان کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی خواستن توانستن است می‌شنویم

بسیاری از مردم از بیماری مقصد رنج می‌برند. آن‌ها به سطحی خاص می‌رسند، مدارک می‌گیرند، خانه‌های رؤیایی‌شان را می‌خرند و سپس آرام می‌گیرند. مطالعات نشان داده است 50 درصد از دبیرستانی‌ها پس از فارغ‌التحصیل شدن حتی یک کتاب کامل هم نمی‌خوانند. دلیلش این است که آن‌ها یادگیری را فقط مختص مدرسه می‌دانند. کاری که باید در یک دوره‌ی خاص زندگی انجام دهند. به ‌عنوان روشی در زندگی نمی‌دانند. دوران مدرسه‌ی همه‌ی ما دوران یادگیری بوده است. معلمان، مربیان و والدینمان به ما آموزش داده‌اند. انتظار می‌رفت وقتی سن مدرسه بودیم یاد بگیریم. اما بعضی افراد پس از پایان دوران مدرسه تمایل دارند اینگونه تصور کنند که مدرسه‌ام تمام شد، آموزش هم به اتمام رسیده و کار خوبی پیدا کرده‌ام. افراد موفق هیچ‌گاه از یادگیری دست برنمی‌دارند و این ششمین خصوصیت انکارناپذیری است که من در افراد موفق مشاهده کرده‌ام. خدا ما را نیافریده است تا به یک سطح دست یابیم و بعد توقف کنیم. 9 یا 90 سالتان که باشد باید پیاپی در حال یادگیری باشید، مهارت‌هایتان را بالا ببرید و بهتر از آنچه اکنون هستید شوید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
39 دقیقه
مقدمه / فصل اول: رؤیایتان را جلوی چشمانتان نگه دارید
45 دقیقه
فصل دوم: در مسیر اهداف خود حرکت کنید
42 دقیقه
فصل سوم: منتظر اتفاقات خوب باشید
41 دقیقه
فصل چهارم: طرز فکر مثبت داشته باشید
33 دقیقه
فصل پنجم: با خود عهد کنید که بهترین باشید
35 دقیقه
فصل ششم: به رشدتان ادامه دهید
35 دقیقه
فصل هفتم: به دیگران خدمت کنید
44 دقیقه
فصل هشتم: پرشور باشید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خواستن توانستن است
نویسنده
مترجمآزاده اعرابی
گویندهسید میثاق ابطحی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
45000 ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خواستن توانستن است

Farshif
۱۴۰۲/۳/۱۶
کتاب بسیار پر محتوا و قدرتمندی هست که شما رو
به سمت تفکر مثبت میبرد در واقع کتاب انگیزشی
قوی هست که به شما انرژی فراوانی میدهد و شما
رو از پوچی و افسردگی نجات میدهد و به سمت امید
همراه با صبر پیش میبرد حداقل چند بار آن راگوش
دهید تا ملکه دهنتون شود و در زندگی ازآن استفاده
کنید و شما روبه سمت خوشبختی پیش میبرد
پريسا
۱۴۰۱/۶/۱۷
سلام ودرود به شما عزیزان زحمت کشان که با ترجمه‌ی کتاب و گوینده باصدای دلنشین ودوست داشتنی متشکرم من کتاب‌های جول اوستین رو دوست دارم این نویسنده فوق‌العاده است
البته همه نویسندهایی که زحمت میکشن وقت صرف نوشتن وگوندگان که با صدای رسا ودلنشین شان مارا عاشق کتاب کردن متشکرم 🙏🏼
الهام دولتخواه
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
تمام کتاب‌های آقای جول اوستین کامل وپرازمفهوم است من هربارکه کتاب‌های ایشون راگوش میدهم معجزه هایش رادرزندگیم میبینم
سیده زهرا موسوی
۱۴۰۱/۱۰/۲۰
هر چند خیلی از مطالبش تکرار مطالب کتابای دیگر جول اوستینه! ولی بازم یه سری کتابا انقدر که مثبت شنیدن تکرارش هم مفیده!!
حسام خدابخشی
۱۴۰۱/۷/۸
عالی و بی نظیر مثل همیشه...
ولی اگر با صدای آقای مهبد قناعت پیشه بود انرژی بیشتری داشت. ممنون از شما.
فرزانه نصیری
۱۴۰۲/۶/۵
کتابه بی بسیار خوب وانگیزه اشیه به همه دوستاران کتاب دعوت میکنم حتما کتاب‌های جوئل اوستین بخوانند
نسترن محبی
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
کتاب‌های جول استین خیلی خوب است حتما آن را بخوانید دیدتان نسبت به زندگی عوض میشود
selma haddad
۱۴۰۱/۹/۲۵
تمامی کتابهای جوا اوستین فوق العاده ست و پر از کلمات مثبت و آرامش بخش که حتما خواندنش پیشنهاد میشه
فاطمه لبافی
۱۴۰۱/۶/۲۱
یه کتاب فوق العاده و بی نظیر اگر حتی قبلا شنید باز هم بشنوید مثل نفس کشیدن این حرفا لازمه
مبیناشجاع
۱۴۰۱/۹/۲
فوق‌العاده و بسیار آرامش بخش و انگیزه انگیز
فقط کاش با صدای خانم هم داشت
زهرا صفری
۱۴۰۱/۶/۱۵
سلام. کتابهای جول اوستین برای تقویت ایمان به خداوند بسیار کاربردی و عالی هستند.
الیسا اسودی
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
عالی، تاثیر گذار و عمیق
Reyhaneh Farahani
۱۴۰۱/۸/۲۹
خیلی کتاب خوبیه. عالی
احسان ایران نژاد
۱۴۰۱/۸/۱۹
عالی بود پیشنهاد میشه
مشاهده همه نظرات 14

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خواستن توانستن است

برای دریافت کتاب صوتی خواستن توانستن است و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.