معرفی و دانلود کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

عکس جلد کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز
قیمت:
22500 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز اثر معروف آنتونی رابینز، راهنمایی جذاب و کاربردی برای کسانی است که می‌خواهند به رویاهای شخصی خود رنگ واقعیت ببخشند و با تمرین و تلاش، قدرت درونی خود را آزاد کنند؛ کاری که در نهایت به موفقیت شخصی و شغلی شما منجر می‌شود و می‌توانید از زندگی خود نهایت لذت را ببرید.

درباره کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز:

آیا رسیدن به آرزوها آسان است؟ آیا می‌توان با استفاده از قدرت درون و انجام تمرین‌هایی به موفقیت و آینده‌ای عالی رسید؟ کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز (Unlimited Power) به شما می‌آموزد که چرا همه نمی‌توانند به خواسته‌های خود برسند و شما چگونه می‌توانید با اعتماد به نفسی بالا، یک انقلاب درونی ایجاد کنید و قدم در راه موفقیت و زندگی بهتر بگذارید.

در واقع همه نیاز دارند تا یک مربی و راهنما، مسیر را به آن‌ها نشان دهد و با تشویق و روحیه‌دهی مناسب، به جنگ با مشکلات بروند؛ کسی که قدرت درونی افراد را رها کند و برنامه عملی خوبی پیش روی‌شان بگذارد؛ چون بیشتر مردم نمی‌دانند که از زندگی چه چیزی می‌خواهند. اما بدتر از آن کسانی هستند که می‌دانند، اما فعالیتی برای رسیدن به هدف خود انجام نمی‌دهند و بدون هیچ تلاشی فقط منتظر و امیدوار هستند تا به چیزهایی که دوست دارند برسند.

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز، همان چیزی‌ است که به دنبالش هستید و می‌توانید به آن اعتماد کنید؛ چرا که با شنیدن این راهنما یاد می‌گیرید که قدرت شخصی خود را آزاد کنید، سرنوشت خود را شکل دهید، آنچه را که می‌خواهید به دست آورید، منابع موفقیت و شکست زندگی‌تان را بشناسید، هدف گذاری کنید تا آینده جذاب داشته باشید، نبوغ مالی درون خود را آزاد کنید تا به ثروت برسید، ترس‌ها را به اعتماد به نفس تبدیل کنید، به سلامتی روح و جسم‌تان اهمیت بدهید و در نهایت خودتان را برای یک موفقیت کامل آماده کنید چون زمان عمل کردن فرا رسیده است.

جملاتی ناب از کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز:

- زندگی مقصد نیست، زندگی حرکت به سوی مقصده و باید بشه ازش لذت برد.
- برای رسیدن به اهداف تون باید ارزش هاتونو بشناسین و توانایی تغییر اونو داشته باشید.
- اعتقاد یعنی اونچه شما رو مجبور به عمل می‌کنه. چیزی که بهش اعتقاد دارین دلیل اصلی بروز هر رفتاریه.
- تکرار، مادر همه ترفندهاست. اگه دوست دارین فعالیتی رو کامل آموزش بگیرید و در اون به مهارت برسید باید اونا رو تکرار کنید.

آنتونی رابینز را بیشتر بشناسیم:

بیش از 30 سال است که شور درونی و تلاش بی‌وقفه‌ی آنتونی رابینز (Tony Robbins) به مردم کمک کرده تا از سطح عادی زندگی خود فراتر بروند و نسبت به گذشته خود با هر میزانی موفق‌تر شوند؛ تغییر و موفقیتی که در امور تجارت، روابط عاطفی، خانواده، امور مالی، بهداشت و ... اتفاق افتاده است.

رابینز از طریق کتاب‌ها، برنامه‌های صوتی، محصولات بهداشتی، سمینارهای زنده و مربیگری شخصی به بیش از 50 میلیون نفر در بیش از 100 کشور جهان کمک کرده تا زندگی و تجارت خود را تغییر دهند. او سرنوشت عجیب و هیجان‌انگیزی داشته؛ چرا که هم با روسای جمهور کشورها ملاقات کرده، هم با قهرمانان دنیای سرگرمی و ورزش و تجارت. البته فعالیت‌های او به این حوزه‌ها محدود نمی‌شود و علاقه شخصی به صاحبان مشاغل کوچک، والدین و دانش‌آموزان هم دارد.

آنتونی رابینز که اکنون 60 سال دارد، سال‌هاست که در امور انسان دوستانه و خیریه نیز فعالیت می‌کند و بنیادی به نام خودش تاسیس کرده؛ با هدف کمک به جوانان، بی‌خانمان‌ها، گرسنه‌ها، زندانیان، سالخوردگان و زندانیان. در واقع او اعتقاد دارد اگر ما به اندازه کافی نعمت داشته باشیم که به فرصت‌های اقتصادی و ثروت منجر شود، پس به همان اندازه نیز می‌توانیم آن را به دیگران منتقل کنیم چون از کسانی که چیزهای زیادی دارند، انتظار بیشتری می‌رود.

کتاب‌ها و مقالات متعددی همچون غول درون (1993) از رابینز به چاپ رسیده که همگی در حوزه موفقیت، خودیاری و بهبود شرایط کسب‌وکار افراد است و جز پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های جهان بوده‌اند.

در ادامه جملاتی از آنتونی رابینز را می‌خوانید:

- اگر نمی‌توانی، باید انجام دهی و اگر باید انجام دهی پس حتما می‌توانی.
- زندگی را کاملاً زندگی کنید در حالی که هنوز زنده‌اید. همه چیز را تجربه کنید؛ مراقب خود و دوستان‌تان باشید؛ لذت ببرید؛ دیوانه باشید؛ عجیب باشید.
- من به این باور رسیده‌ام که تمام شکست و ناامیدی گذشته برای من سخت بوده اما انگار پایه و بنیانی شد برای درک جدید من از زندگی امروز که باید از آن لذت ببرم.
- از فرصت‌ها استفاده کنید و از اشتباهات خود بیاموزید؛ علت مشکل خود را پیدا کنید و آن را برطرف کنید. سعی نکنید کامل باشید بلکه فقط یک نمونه عالی از انسان باشید.

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر رویای شخصی خود را دارید و دوست دارید با یک برنامه‌ریزی درست به موفقیت برسید، شنیدن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز می‌شنویم:

گاهی عادت‌ها همچون ترمز نامرئی هستند و ما را از آنچه که دوست داریم، دور می‌کنند؛ بدون آنکه متوجه حضورشان بشویم. علاوه بر این نحوه فعالیت مداوم در زندگی، جهت دستیابی به اهداف به کمک شرطی شدن را خواهیم آموخت.

آیا عاداتی دارید که از آن‌ها باخبر باشید و بدونید که هر روز از آن‌ها اطاعت می‌کنید؟ احساسی دارید که هر روز آن‌ها را در خود پیدا کنید؟ مثلا از روی عادت عصبانی بشوید و یا این عادات کیفیت زندگی‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟ رفتار هر روزه شما براساس این عادت‌هاست؟ هر روز چه کارهایی را انجام می‌دهید تا احساس عصبانیت، افسردگی، درماندگی و تنهایی نکنید؟ چنین احساس‌هایی خود به خود به وجود نمی‌آیند. اگر همیشه احساس بدی دارید، مسلما برای به وجود اومدن این احساس فعالیت‌هایی را انجام بدهید. بروز چنین احساس‌هایی به تلاش زیادی نیاز دارد. باید جسم‌تان را در حالت خاص قرار بدهید و به دنیا به روش خاصی نگاه کنید. پس اگر احساس منفی یا مثبتی که دارید، مداوم و همیشگی است، علت آن شرایط موجود نیست بلکه عادت شماست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
معرفی و مقدمه
20 دقیقه
روز اول: قدرت درونی
26 دقیقه
روز دوم: نیروهاى کنترل کننده‌ى زندگى
14 دقیقه
روز سوم: حلقه‌هاى ارتباطى
21 دقیقه
روز چهارم: NLP، کلید طلایى تغییر
16 دقیقه
روز پنجم: رسیدن به خواسته‌هاى خود
24 دقیقه
روز ششم: تکنولوژى پیشرفت
20 دقیقه
روز هفتم: رازِ موفقیت
8 دقیقه
روز هشتم: باورهاى خود را تغییر دهید
11 دقیقه
روز نهم: تنظیم اهداف
10 دقیقه
روز دهم: یک فهرست کامل براى موفقیت
11 دقیقه
روز یازدهم: عادت‌ها
18 دقیقه
روز دوازدهم: شرط موفقیت
17 دقیقه
روز سیزدهم: موفقیت مالى
19 دقیقه
روز چهاردهم: نحوه‌ى کنترل ثروت
15 دقیقه
روز پانزدهم: رها کردن ترس
14 دقیقه
روز شانزدهم: کارشکنى در کار خود
10 دقیقه
روز هفدهم: جسم سالم
15 دقیقه
روز هجدهم: روابط موفق
10 دقیقه
روز نوزدهم: رویارویى با مشکلات
15 دقیقه
روز بیستم: موفقیت جاودان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهعلی نجفی
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
22500 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

صنم صارمی
۱۴۰۱/۱/۱۰
من اولین کتابی که از تونی خوندم همین بود کتابش به نوعی نظم دو وارد زندگیمون میکنه که هیچ کاری عقب نمونه تو برنامه ذهنیمون و همیشه یک قدم جلوتر از بقیه باشیم. کتاب قدرت شهامت و اعتماد به نفس به آدم میده. ولی خیلی قطوره خیلی کش داده مطالبو من خود کتابشو خوندم خسته میشدم گاهی از حجم بالا ولی مطالبش من مفید بود خدایی همیشه جز کسانی بودن که کار عقب افتاده زیاد دادم الانم همینطورم ولی با این کتاب سعی کردم یک قدم جلوتر باشم.
همه ما میخوایم انسانهای موفقی باشیم این رویای تک تکمونه به نظر من نیازی نیست هزاران کتاب بخونیم و کلی مطالب تو ذهنمون انباشته کنیم. بهتره یک کتاب مناسب دو چندین بار بخونیم ووارد زندگیمون بکنیم.
به قول استاد قمشه‌ای فقط ۱۰۰ کتاب برار تو دنیا وجود داره که خوندن اونا کافیه برای رسیون به موفقیت و آگاهی
سهیل قهرمانی
۱۴۰۰/۱۲/۲
نقد بنویسید بچه‌ها حتما تا به هم کمک کنیم توی کتابیابی بهتر و تبادل نظر‌ها و ایده ها. 🥰😍😘 آنتونی رابینز عزیز با این کتابش گل کاشته.
خوبیه این کتاب این هست که به نسبت خلاصه تر هست نسبت به نسخه‌های دیگه اش، که آمده توی هفته‌های مختلف درسها رو داره که با هم بریم جلو.
خوبیش هم همینه که عملیاتی -
هستش 🌿🌷
هفته اول روز اول: قدرت درونی
هفته اول - روز دوم: نیروهای کنترل‌کننده زندگی
هفته اول - روز سوم- حلقه‌های ارتباطی
هفته اول- روز چهارم: NLP، کلید طلایی تغییر
هفته اول- روز پنجم: رسیدن به خواسته‌های خود
هفته دوم- روز ششم - تکنولوژی پیشرفت
هفته دوم- روز هفتم - راز موفقیت
هفته دوم- روز هشتم - باورهای خود را تغییر دهید
هفته دوم- روز نهم - تنظیم اهداف
هفته دوم- روز دهم - یک فهرست کامل برای موفقیت
پرویز ترکیان
۱۴۰۱/۸/۲۹
بسیار عالی بود.
با عمل به تکنیک‌ها تغییرات بزرگی را در خودم احساس میکنم و میبینم.
۲۲ سال پیش این کتاب را خریدم ولی اونطور که لازم بود به اون عمل نکرده بودم اما باز هم با این وجود تغییرات بزرگی در نتیجه عمل اندک به راهکار استفاده از اهرمهای رنج و لذت در مورد یکی از عادات نابود کننده در زندگیم، و
تغییر بنیادی بسیار بزرگی در زندگیم بوجود اومد الان ۲۰ سال است که به نتیجه مطلوب رسیدم.
سپاس بیکران بابت این کتاب و دوست خوبی که دارم.
Ali Safari
۱۴۰۰/۱/۲۰
سلام باور کنین از زمانی که فهمیدم چقد خوب بودن و موفق شدن راحته و برعکس گناه و فساد چقد سخته خیلی خوشحال و سپاس گذار جان جانانم چون وجدانی دارم که ‌جایگاه عدل الهیه
Alireza Zolfaghari
۱۳۹۹/۸/۶
کتاب‌های خوبی مثل کتابهای آقا تنی رابینز باید با صدایی بهتری خونده بسه
صدا و لحن خواندن مناسب این کتاب نیست
کتاب هدف آقا تریسی با صدای آقا صادقی میتونه به خواننده الهام بده
ممنون از زحمات همگی
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۵/۱۵
هر کتابی از آنتونی رابینز ارزش خوندن داره، ولی این کتاب از دو بخش تشکیل شده:
بخش اول: گوش دادن به کتاب که یک درصد از راهه.
بخش دوم: که ۹۹ درصد از راهه، عمل کردن مرحله به مرحله از تمرینات ارائه شده در هر کدوم از بیست فصل.
بخون و حالش و ببر ولی تمرینهاش رو انجام ندی تأثیری نداره.
Ehsan Emamverdi
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
صدای گوینده تاثیر گذار نیست. همون اول مقدمه کتابو گوش دادم دیگه نتونستم گوش بدم. بسیار سریع و بی روح جملات رو تکرار میکنه. گوینده نفس هم کم میاره. صدای نفس گیری گوینده در ابتدای جملات خیلی زیاده. وتمرکز آدمو به هم میریزه.
Dream Land
۱۴۰۰/۴/۲۸
صدای راوی لحن خوندش باعث میشه سر درد بگیری اصلا نمیشه گوش کرد صداشو کم کردم بدون هندسفری هم امتحان کردم نتونستم گوش بدم کاش یه مقدار با لحن اروم میخوند. پولم هدر رفت
Padideh Farahani
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
مطالب کتاب عالی ولی صدای راوی واقعا مناسب نیست، کاش اول نظرات رو میخواندم، پشیماتم بابت خریدش، من به خاطر تاثیر گذاری شنیداری کتاب صوتی رو دوست دارم ولی لحن گوینده تمام ارامش کتاب رو بهم میریزه
Sara Namdar
۱۴۰۰/۱/۳۰
کاش اول نظرات رو می‌خوندم بعد تصمیم می‌گرفتم فقط با گوش کردن فصل اول نه تنها هیچی متوجه نشدم بلکه سردرد هم گرفتم کاش راوی کمی با آرامش کتاب رو می‌خواند
ahmad reza khani
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
متاسفانه انتخاب صدای تصنعی و فان، اثر زیبای کتاب را خراب میکند آن صدا شاید برای یک کاراکتر انیمیشین کودکان خوب باشد اما برای روایت این کتاب سردردآور است.
محسن جعفری
۱۴۰۰/۵/۲۸
وقتی یک کتاب صوتی میخریم این خیلی مهمه که راوی چطور کتاب را بخونه و صداش و لحنش و سرعت گفتارش چطور باشه، متاسفانه من به خاطر راوی اصلا نتونستم با کتاب ارتباط برقرار کنم
بهرام کاظمی
۱۴۰۰/۳/۲۸
راوی صدای خوبی ندارد
در حال تلاش زیاد بر روی حجم صدای هودش هست
و ریتم صداش یکنواخت هست و بعداز چند دقیقه کسالت اور میشود
ارزش خرید کم هست
Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۳
محتوای کتاب بسیار خوبه و راهکارهای موثری در پیشرفت زندگی به آدم میده ولی صدا و لحن گوینده میتونست بهتر انتخاب بشه تا با آرامش بیشتری به مطالب تسلط پیدا کنیم.
Ali Moshiri
۱۴۰۰/۵/۱۵
سلام و ارض ادب
صداش خیلی رو‌مخه اصلا ادم‌رو تز هر چی شنیدنه بیزار میکنه
اگه گزینه انتخاب گوینده باشه خیلی عالی میشه
مشاهده همه نظرات 88

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

برای دریافت کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.