معرفی و دانلود کتاب صوتی برنامه پرواز

عکس جلد کتاب صوتی برنامه پرواز
قیمت:
54000 تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برنامه پرواز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برنامه پرواز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برنامه پرواز

اگر شما هم به دنبال شناخت راه‌های رسیدن به موفقیت هستید کتاب صوتی برنامه پرواز نوشته‌ی برایان تریسی، می‌تواند راهنمایی مناسب و جذاب برایتان باشد تا براساس آموزه‌های آن آرزوهای خود را عملی سازید و در نهایت به یک رضایت درونی دست یابید.

درباره کتاب صوتی برنامه پرواز:

در دنیای امروزی همه می‌خواهند خوشبخت، سالم، لاغر و ثروتمند باشند؛ آن هم در سریع‌ترین زمان و با راحت‌ترین روش. به همین خاطر کتاب‌ها و تکنیک‌های مختلفی در این باره منتشر شده که همگی به قانون جذب و تفکر مثبت ارجاع می‌دهند بدون آنکه عامل تلاش و روابط علت و معلولی حاکم بر جهان را در نظر بگیرند. برایان تریسی در کتاب صوتی برنامه پرواز (Flight Plan: The Real Secret of Success) با استفاده از استعاره سفر با هواپیما به شما نشان می‌دهد که چگونه به کلیدهای واقعی موفقیت دست پیدا کنید و به یک رضایت و خوشبختی درونی برسید.

تریسی در کتاب برنامه پرواز معتقد است که اگر کار خاصی در جهان انجام بدهید، به نتایج مشخصی نیز خواهید رسید. درواقع هر چه بکارید، آن را درو خواهید کرد. او به یک قانون ساده اشاره می‌کند؛ اینکه اگر کاری را انجام دهید که افراد موفق مدام در حال انجام آن هستند، هیچ چیز نمی‌تواند مانع شما شود تا به نتایج دلخواه خود نرسید. برعکس اگر برخلاف رفتارها و تصمیمات افراد موفق و ثروتمند عمل کنید، هیچ چیز نمی‌تواند به شما کمک کند. کتاب برنامه پرواز تاکید دارد که موفقیت تصادفی و شانسی نیست بلکه ریشه هر اتفاقی به یک مسئله علت و معلولی بازمی‌گردد.

برایان تریسی اصول برنامه پرواز را در 46 کشور به چهار میلیون نفر آموزش داده تا تغییرات مثبت در زندگی‌شان ایجاد شود و مهارت‌هایشان را نیز در راستای دستیابی به موفقیت به کار گیرند. او در همان ابتدا و هنگام سوار شدن بر هواپیما می‌گوید که مقصد خود را تعیین کنید، کارهایی را که باید در مسیر رسیدن به اهداف خود انجام دهید، مشخص کنید و در نهایت با روش‌هایی مناسب از پس چالش‌های مسیرتان بربیایید.

کتاب صوتی برنامه پرواز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

هر کسی که خواهان موفقیت و پیشرفت در زندگی شخصی و شغلی خود است، این کتاب به او توصیه می‌شود.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

یکی از بهترین سخنرانان و نویسندگان انگیزشی در سطح جهان برایان تریسی (Brian Tracy) نام دارد. او تاکنون در 70 کشور دنیا، سمینارهای موفقیت و فروش را برگزار کرده است و تعداد سمینارهای او حدود 5000 هزار با بیش از 2000 شرکت کننده تخمین زده می‌شود.

او رئیس و بنیانگذار شرکت بین المللی برایان تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه افراد و سازمان‌ها فعالیت می‌کند و در کنار آن به بیش از 1000 شرکت مشاوره‌های گوناگون داده است.

تریسی در زمینه نویسندگی بسیار فعال بوده و تاکنون 45 کتاب پرفروش نوشته و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده است. خود نیز به زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی نیز تسلط دارد.

از کتاب‌های پرطرفدار او می‌توان به سرتاسر جهان، روانشناسی موفقیت، فروش بهتر، قورباغه‌ات را قورت بده و... اشاره کرد که آثارش در ایران به عنوان یکی از پایه‌های بازاریابی شبکه‌ای شناخته می‌شود.

این سخنران و مدیر موفق، همواره درباره موضوع توسعه شخصی و حرفه‌ای صحبت می‌کند که با پرورش آن می‌توان به فروش بهتر، خلاقیت، عزت نفس و موفقیت رسید. خود او می‌گوید که ابتدای مسیر، میلیونرهای خودساخته را الگوی کارش قرار داده تا به یک فرد ثروتمند و قوی تبدیل شود.

در بخشی از کتاب صوتی برنامه پرواز می‌شنویم:

ارزشمندترین ثروت مادی شما چیست؟ در نهایت تعجب باید بگویم این سرمایه خانه شما نیست یا پولی که سرمایه‌گذاری کرده یا در حساب بانکی خود گذاشته‌اید. این ثروت توانایی به دست آوردن شما برای ثروت است. توانایی شما برای کسب ثروت ارزشمندترین و جاودانه‌ترین ثروتی‌ست که در اختیار دارید.

شما تمام عمر خود را صرف کرده‌اید تا توانایی خود را در کسب ثروت به سطح کنونی برسانید. توانایی کنونی شما ترکیبی از آگاهی‌های شما، مهارت‌ها، تجربیات، دانش، سابقه علمی و تجربی، شخصیت و ویژگی‌های رفتاری و فکری شما مانند شهامت، اراده و ایستادگی‌ست.

شما با به کارگیری مدبرانه توانایی خود در کسب ثروت می‌توانید سالانه ده‌ها هزار دلار ثروت به دست آورید. شما ممکن است خانه، خودرو، پول و همه دیگر مادی خود را از دست بدهید ولی تا زمانی که از این توانایی برخوردار هستید، می‌توانید قدم به بازار اقتصاد بگذارید و همه آن‌ها را بار دیگر به دست آورید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
دیباچه
31 دقیقه
مرحله اول: مقصد خود را انتخاب کنید
18 دقیقه
مرحله دوم: گزینش‌های پرواز خود را مرور کنید
21 دقیقه
مرحله سوم: برنامه پرواز خود را بنویسید
17 دقیقه
مرحله چهارم: برای سفر خود آماده شوید
12 دقیقه
مرحله پنجم: با حداکثر نیرو پرواز کنید
24 دقیقه
مرحله ششم: برنامه‌ریزی برای رویارویی با مشکلات
25 دقیقه
مرحله هفتم: پیوسته روش‌های خود را تصحیح کنید
25 دقیقه
مرحله هشتم: به آموختن و پیشرفت خود سرعت ببخشید
17 دقیقه
مرحله نهم: ذهن برتر خود را فعال سازید
12 دقیقه
مرحله دهم: از میانبرها و سراب‌ها دوری کنید
16 دقیقه
مرحله یازدهم: بر ترس‌های خود چیره شوید
17 دقیقه
مرحله دوازدهم: تا رسیدن به موفقیت مقاومت کنید
7 دقیقه
نتیجه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برنامه پرواز
نویسنده
مترجممنیژه جلالی
گویندهمحمدرسول مجدآبادی
ناشر چاپینشر البرز
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
54000 ت - 9.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی برنامه پرواز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برنامه پرواز

برای دریافت کتاب صوتی برنامه پرواز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.