معرفی و دانلود کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

عکس جلد کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت، حاصل تجربه‌های دو نفر از سخنوران و نویسندگان سرشناس آمریکا جیم ران و کریس وایدنر است، این اثر شما را با رازهای شگفت‌انگیز موفقیت آشنا می‌کند که به کمک آن‌ها می‌توانید به رویاهایتان دست یابید و زندگی‌تان را از نو بسازید.

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت (Twelve pillars of success) راه‌های مطمئن برای رسیدن به موفقیت را برای افرادی که می‌خواهند به اوج برسند، بیان می‌کند. در این اثر حقایق جاودانی از زبان یکی از بزرگان انگیزه دهنده‌ی نسل کنونی، جیم ران (Jim Rohn) بیان می‌شود. جیم به مدت 40 سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با دوازده ستون موفقیت را آموزش می‌دهد. پس از شنیدن این کتاب صوتی، گام‌های رسیدن به موفقیت را آسان‌تر، سریع‌تر و محکم‌تر برمی‌دارید.

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت راهکارها و اصول شگفت‌انگیزی را شرح می‌دهد که با استفاده از آن‌ها مسیر زندگی شما متحول می‌شود و شما را به چیزی که همیشه در جستجوی آن بوده‌اید، می‌رساند. موفقیت هم به مانند دیگر ارکان زندگی اصولی دارد که می‌توان آن را به ستون‌های یک ساختمان تشبیه کرد.

داستان کتاب درباره‌ی مردی به نام مایکل جونز است که ماشینش در کنار جاده خراب می‌شود و این اتفاق زمینه‌ساز رابطه‌ای می‌شود که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند. او پیاده به راه می‌افتد تا بتواند از خانه‌ای در آن اطراف کمک بگیرد. چند قدم آن طرف‌تر، در پشت پیچ جاده، عمارتی زیبا و با عظمت به نام دوازده ستون وجود دارد که نظر مایکل را جلب می‌کند. چارلی، سرایدار این عمارت در درست کردن خودرو به مایکل کمک می‌کند و رابطه‌ای که میان آن دو به وجود می‌آید باعث این می‌شود که چارلی اسرار موفقیت آقای دیویس، صاحب توانا و ثروتمند عمارت "دوازده ستون" را در قالب 12 ستون موفقیت به مایکل آموزش دهد.

همه‌ی افراد در آرزوی موفقیت و رسیدن به مراتب بالاتر به سر می‌برند و اگر بخواهند می‌توانند فردی موفق بشوند. اما تعداد معدودی از آن‌ها به آرزوی خود می‌رسند، در واقع بیشتر مردم به زندگی‌ای بی‌حاصل و پیش پا افتاده تن در می‌دهند، بدون اینکه از قابلیت‌های نامحدود خود برای پیشرفت و رسیدن به خوشبختی استفاده کنند. باور کنید در این دنیا هیچ چیز با ارزشی، راحت و از روی شانس به دست نمی‌آید. برخی فکر می‌کنند که بخت و اقبال با آن‌ها یار بوده است. افراد موفق، به این دلیل به موفقیت دست یافته‌اند که شایستگی آن‌ را داشته‌اند و شایستگی آنان به این علت بوده که با اصول موفقیت آشنا شدند و آن‌ را به کار بسته‌اند.

جیم ران و کریس وایدنر (Chris Widener) هر دو از مشاهیر درخشان آموزش موفقیت و رشد فردی به‌ حساب می‌آیند.

جیم ران در سال 1930 در آمریکا چشم به جهان گشود. او یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت در قرن حاضر است و هنوز سخنان او در صدر قرار دارد. سمینارهای وی در سطح اروپا، آسیا، استرالیا و .. طرفداران زیادی داشته است. وی در سال 1985، جایزه‌ی CPAE را برای مهارت در اجرا و سخنرانی از آن خود کرد. همچنین در سال 2004، موفق به دریافت جایزه‌ی استاد تاثیرگذار انجمن سخرانی ملی شد. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعّالیّت داشتند، از قبیلِ آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشت. جیم ران در سال 2009 در کالیفرنیا بر اثر بیماریِ فیبرُزِ ریوی درگذشت.

کریس وایدنر نویسنده‌ای درخشان، سخنرانی برجسته و یکی از نام‌آوران دنیای تجارت است. او از سال 1988 سخنرانی‌های حرفه‌ای خود را در زمینه موفقیت شروع کرد. استادان موفقیت و رشد فردی همچون زیگ زیگلر، جان مکسول، برایان تریسی، جیم ران و دنیس ویتلی، آثار کریس وایدنر را ستوده‌اند، و بسیاری او را رهبر نسل جدید متخصصان رشد فردی به شمار می‌آورند. وی سخرانی‌های تاثیرگذاری در سازمان‌ها و موسسات معروفی چون سیسکو سیستمز، دانشکده بازرگانی هاروارد و... داشته است. او خالق کتاب‌هایی چون فرشته درون، هنر تاثیرگذاری و... است.

جملات برگزیده کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت:

- رهبری کردن، یعنی کمک به اصلاح افکار، باورها و اعمال دیگران.
- دلیل اصلی تعیین هدف این است که شخصیت تو در راه دستیابی به آن ساخته می‌شود.
- تنها راه زندگی این است که خودتان را تغییر دهید. زندگی سالمی داشته باشید. باید اطمینان حاصل کنید که جهان بیرون ما بازتاب‌دهنده‌ی خوبی‌های درون ماست.
- با جماعت سهل انگار دمخور نشو، زیرا مانع رشد تو می‌شوند. با کسانی همنشین شو که اهداف و آرزوهای والایی دارند و برای رسیدن به آن سخت تلاش می‌کنند.
- ما باید طوری زندگی کنیم که از لحاظ معنوی و، عقلانی، جسمانی، مالی و عاطفی به دیگران کمک کنیم. طوری زندگی کنیم که مثالی از زندگی استثنایی باشیم.

در قسمتی از کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت می‌شنویم:

با دست روی داشبورد ماشینش کوبید و گفت: «نکبت! این ماشین لعنتی جونم رو به لبم رسونده!»

زندگی مایکل جونز در همین خلاصه می‌شد: نکبت. و دیگر این که … جانش به لبش رسیده بود. چهل سال از عمر او می‌گذشت. پانزده سال پیش با همسرش ازدواج کرده بود، اما اکنون نمی‌دانست که چطور با او ارتباط برقرار کند. دارای دو فرزند بود که شناختی از آن‌ها نداشت. به این موارد، شغلی را نیز اضافه کنید که از طریق آن به سختی مخارج زندگی‌اش را تأمین می‌کرد. حال، نتیجه چه می‌شود؟ یک کلمه: نکبت!

چه بلایی سر زندگی او آمده بود؟ در دوران کالج او و همسرش، اِمی، رؤیاهای زیادی در سر داشتند. زندگی پیش روی‌شان بود و هیچ چیز برای‌شان غیرممکن به نظر نمی‌رسید. آن‌ها سرشار از قابلیت و توانایی بودند و می‌خواستند خیلی کارها بکنند. اما حالا خیلی با آنچه می‌خواستند، فاصله داشتند.

مایکل عاشق اِمی بود، اما این عشق آن طور که باید، پیش نرفته بود. به مرور زمان میان آن‌ها شکاف ایجاد شده بود و اکنون او نمی‌دانست که چطور می‌تواند اوضاع را رو به راه کند. فرزندان او هم خوب بودند، اما رابطه‌ی او با آن‌ها نیز صمیمانه و همچون خانواده‌های عادی نبود.

و شغل او… به طور قطع، آن چیزی نبود که می‌خواست. مردی با سن و سال او فقط چهل هزار دلار در سال درآمد داشت. همین و بس! نه مزایایی و نه ارتقایی. هیچ وقت فکر نمی‌کرد که روزی کارش به این‌جاها بکشد. اما این اتفاق افتاده بود و او گرفتار و اسیر شده بود؛ اسیر شغلی که به بن بست منتهی می‌شد و روابطی آشفته و نابسامان. این خوشبختی و موفقیتی نبود که او و امی آرزویش را داشتند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۲۲ دقیقه
ستون اول: برخورد اتفاقی
۱۴ دقیقه
ستون دوم: زندگی سالم
۱۲ دقیقه
ستون سوم: موهبت روابط
۱۴ دقیقه
ستون چهارم: تحقق اهداف
۸ دقیقه
ستون پنجم: استفاده‌ی درست از زمان
۲۲ دقیقه
ستون ششم: با بهترین آدم‌ها همنشین شو
۱۷ دقیقه
ستون هفتم: همه عمر مشغول یادگیری باش
۱۳ دقیقه
ستون هشتم: همه‌ی زندگی فروش است
۱۳ دقیقه
ستون نهم: زندگی مالی تابع رشد فردی
۱۱ دقیقه
ستون دهم: یک رابطه‌ی موثر باعث ایجاد تفاهم می‌شود
۱۱ دقیقه
ستون یازدهم: دنیا همیشه به یک رهبر بزرگ نیاز دارد
۱۹ دقیقه
ستون دوازدهم: میراثی از خود به یادگار بگذار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دوازده ستون موفقیت
نویسنده،
مترجمامیرحسن مکی
گویندهامید تقوی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

زهرا ماهوری
۱۴۰۱/۹/۱
تنها کتابی که تاکنون خوندم و به درستی مسیر رسیدن به موفقیت رو نشون میده. اینکه هیچ گاه نباید سلامتی وروابط رو فدای رسیدن به موفقیت کرد در حالی که رسیدن به سلامت کامل یا رابطه درست با خانواده هم یک نوع موفقیت محسوب میشود. جملات برتر کتاب؛ اوضاع زمانی تغییر میکند که تو تغییر کنیبرای شکوفایی باید وقت، پیوسته تلاش وتصورخود را وقف ان کنیمدلیل اصلی تعیین هدف این است که شخصیت تو در راه دستیابی به آن ساخته می شود. یک میلیون دلار در بیار تا شخصیتت در این راه ساخته بشه. یک شبه نمی شود مقصدت رو تغییر بدی اما مسیر را میتوانی تغییر دهی. در هر روز فرصت های فراوانی وجود دارد اما فقط یکی از انها بهترین فرصت است. همه ما باید از یکی از این دو رنج ببریم درد انضباط یا درد سرخوردگی وپشیمانیاگر زندگی را طبق سلیقه خود برنامه ریزی نکنی شخص دیگری ان را طبق سلیقه خود برنامه ریزی می کند. با جماعت سهل انگار همنشین نشو چون مانع رشد تو میشوند. ۹۹درصد زندگی نگرش است وهمنشین تو عامل اصلی نگرش توست، نگرش در اثر روابط به طرز چشمگیری تغییر میکند. تحصیلات رسمی در یافتن روزی به تو کمک میکندتحصیلات شخصی در یافتن خوشبختیاگر در مسیر اشتباه حرکت کنی به انگیزه ای برای تند تر رفتن نیاز نداری بلکه به اموزش احتیاج داری تا به مسیر درست هدایت شوییادگیری مقدمه ثروت، سلامتی، پرورش معنویات است. مسئله این نیست که خرید کتاب چه قدر تمام میشه مسئله این است که اگر کتاب نخوانی چه قدر برات تموم میشهیکی از رموز تاثیر گذاری شریف وبا استعداد بودن استکه استعداد وشرافت همان مهارت وشخصیت استودر پایان من بسیار زیاد به این نویسنده وسخنران علاقه مند شدم ودوست دارم تمامی سخنرانی ها وکتاب های این شخصیت برازنده رو گوش بدمروحشون شاد🖤🖤
كتاب كتاب
۱۳۹۸/۴/۲۲
من اون یکی کتاب صوتی رو دارم و گوش میدم
هر مطلبی که از جیم ران باشه به نظر آموزنده است
و استاد بسیاری از نویسنده‌ها و اساتید تو این حوزه بدون شک جیم ران است
پس پیشنهاد میکنم مطالبش رو که همیشه پر محتواست از دست ندید
با تشکر از کتابراه
محمد میرزازاده
۱۴۰۱/۳/۴
عجب صدا و لحن خوبی!
جیم ران استاد اساتید هستن،
باید خونسرد و آرام گوش داد و لذت برد و تمرین کرد و یاد گرفت.
در میانه مطالعه هستم ایشالا نظرات و نقد کاملتر هم در ادامه می‌نویسم.
عرفان اندیشمند
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
خیلی عالی بود واقعا
و اینکه من اولین باری بود که دیدم کتاب‌های موفقیت و روانشناسی رو به صورت داستانی و انقدر عالی بنویسن
و دوبله خیلی عالی و صدایی دلنشین
ممنون واقعا
الهه راحمی
۱۴۰۰/۴/۱۰
بسیار عالی بود.... ازجمله کتابهای آموزنده ومفیدی است که به صورت داستان بیان شده با محتویات
بسیار ارزشمند و همچنین صداگذاری عالی... سپاسگذارم
Mohammad Rostampour
۱۳۹۸/۴/۲۲
کتاب بسیار زیبا، کوتاه اما خیلی خیلی تأثیرگذار بود و مطمئنا از جمله آثار ماندگار در زمینه موفقیت خواهد بود
نرگس سامانی
۱۴۰۰/۱۱/۴
کتاب راجع به مراحل تغییر آدمی به سمت موفیقت
هیچکدوم از کتابهای جیم ران و از دست ندین ممنونم از کتابراه که این موقعیت و برای ما هموار کردن
farhad n.a
۱۴۰۱/۷/۵
به زبان بسیار ساده و با استفاده از یک داستان پردازی که به صورت دیداری کاملا اتفاقی آغاز شد تمام ١٢ ستون رو توضیح داده
sun shine
۱۴۰۱/۳/۲۸
سلام، این کتاب عالیه و ستون‌های موفقیت رو یکی یکی یاد میده و پله‌های موفقیت رو و ارزش گوش دادن داره ممنونم، 🙏🙏
saeed heydari
۱۴۰۰/۱۲/۴
کتاب خیلی خوبیه.
در قالب داستان ۱۲ اصل موفقیت را بیان کرده.
اگرچه به نظر من داستان پردازی آن خیلی قوی نیست
Mohamad Bomm
۱۴۰۰/۳/۲
بنظرم هر انسانی باید این کتاب رو بخونه و بشینه بررسیش کنه جزع ۱۰ کتاب برتر زندگیه یک فرد میتونه باشه.
قاضیجهانی علیزاده
۱۳۹۸/۶/۳
فقط عالیه
تمام مطالب آموزنده وکاربردی وجالب هستند ومن خیلی بهره بردم
farshid solgi
۱۴۰۱/۲/۵
کتاب بسیار جذاب و دوست داشتنی که با بیان ساده و خودمانی نکات عمیقی رو مطرح میکنه
مهستی زنگنه پور
۱۴۰۰/۱/۱۷
من خیلی دوستش داشتم
وبا حسرت گوش دادم که خدا چراهمچنین آدمی را سر راه من قرار نداده
Pariya Teh
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
بسیار عالی پیشنهاد میکنم حتما تهیه بفرمایید، کلا کتابهای جیم ران عالیه وادم چشم بسته میتونه بخردشون
مشاهده همه نظرات ۵۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

برای دریافت کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.