معرفی و دانلود کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

عکس جلد کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی
قیمت:
27000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی، اثر مادر ترزا موجب می‌شود شما مرزهای نژادی، فرهنگی و عقیدتی را کنار بگذارید و به سمت دل‌آسودگی، آسایش و آرامش هدایت شوید.

در دوره‌ای که ارزش‌ها جابه‌جا و یا جایگزین شده‌اند، اهمیت برخورداری از ایمان چندین برابر می‌شود، دل‌آسودگى ثمره‌ی ایمان است. امروزه ایمان به میزان بسیاری زیر فشار جهان قرار گرفته است. ایمان به ما قدرت می‌دهد تا بر سختی‌ها و مشکلات غلبه کنیم، چرا که مهر و محبت الهى نامحدود است. ما از خلال ایمان‌مان است که متوجه می‌شویم در برابر سختی‌ها و مشکلات تنها نیستیم و خداوند هیچ‌وقت ما را تنها نمی‌گذارد و جاى نگرانى نیست.

هر شخصی که مادر ترزا را مى‌دید، بدون شک تحت‌تأثیر عشق او به خداوند و آرامش درونی‌اش قرار مى‌گرفت. در حقیقت، بسیارى به سمت او کشانده می‌شدند چون می‌خواستند چنین آرامشى را هم‌چون او تجربه کنند و راه رسیدن به آن را بیاموزند. اگر از مادر ترزا در مورد آرامش درونی‌اش سوال می‌پرسیدند، پاسخ می‌داد که منشا این آرامش، خود او نیست، بلکه خداوند است. کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی (Meditations from a Simple path)، به شما در راه رسیدن به این آرامش و دل‌آسودگی کمک می‌کند.

مادر ترزا (Mother Teresa) حدود 50 سال از عمر خود را صرف کمک و خدمت به مردم فقیر و تهی‌دست کرد. او در بیغوله‌های شهر کلکته به چشم خود دید که عشق الهى چطور زندگى‌ها را تغییر می‌دهد. در مکانی که بیشتر مردمش سختی، درد و رنج می‌کشند، مادر ترزا بزرگواری و شرافت دید. در حقیقت، این فقیران‌ هستند که بنده‌ی کالا و مصرف نیستند و آن‌قدر آزادی و وقار دارند که در پی راه حق و تعالی هستند. هر شخصی که بخواهد می‌تواند از دل‌آسودگی بهره ببرد، شاید برای افرادی که در جهان پر از دغدغه و پریشانی فعلی، زندگی می‌کنند رسیدن به آن ناممکن باشد. اما این کتاب صوتی، راهنمایى‌ کاربردی و مفید جهت دستیابی به این دل‌آسودگى است.

راز و نیاز با خداوند، انسان‌ها را از دغدغه‌هاى دنیوى رها می‌سازد و به آن‌ها نشان می‌دهد که خداوند در تک‌تک لحظات خوب و بد زندگی‌شان در کنارشان است. انسان‌ها به واسطه‌ى نیایش است که عشق الهى را دریافت می‌کنند و به واسطه‌ى خدمت نیز می‌توانند این عشق را با دیگران سهیم شوند.

در قسمتی از کتاب صوتی تاملات می‌شنویم:

«مردم از من مى‏‌پرسند براى یک زوج تازه ازدواج‏ کرده چه پیامى دارم. من به آن‏‌ها پاسخ مى‏‌دهم: نیایش کنید و ببخشید. به جوانانى که پدر و مادرى خشن دارند، مى‌‏گویم: نیایش کنید و ببخشید. به مادرى تنها که از حمایت خانواده‏اش برخوردار نیست، مى‏‌گویم: نیایش کن و ببخش. مى‏‌توانى چنین دعا کنى: اى خداى بخشنده و مهربان! من تو را دوست مى‌‏دارم. من از خطاهاى خود پشیمانم. مرا ببخش. من به تو ایمان دارم. من به تو اعتماد دارم. کمک‏اَم کن تا من نیز دیگران را ببخشم و دوست‏شان بدارم.»

«خودشناسى، لازمه‏‌ى رشد معنوى‏‌ست. اگر خود را بشناسى و به خود اعتماد کنى، مى‌‏توانى خدا را بشناسى و به او اعتماد کنى. خودشناسى، تو را متواضع مى‌‏کند و خداشناسى، تو را از عشق لبریز مى‏‌کند.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
تاملات
36 دقیقه
راه ساده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
گویندهسبحان اکرامی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه صوتی
27000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

رفیعه عبدیپور
۱۴۰۱/۱/۶
سلام به همه عزیزان
بسیار بسیار عالی بود. کم حجم ولی محتوا بیکران.
بقدری حظ بردم که وقتی گوش دادم که خود توفیق الهی بود. تمام روز را به دوباره گوش دادن سپردم تا تک تک کلمات این کتاب در وجودم بنشید و به ناخوادگاهم سپرده شود. تصمیم دارم هر روز اول صبح وقت شروع به زندگی وهرشب وقت استراحت وآرامش روحم
وسپردن قسمتی از روحم به کائنات، این کتاب را گوش بدم چون جدای از بمب انرژی آن، مراقبه‌هایی که با خدا دارد برایم بسیار دلنشین اثر گذار بود.
🙏سپاسگزارم از پروردگار برای توفیق دستیابی وگوش دادن به این کتاب
🙏از مسئولین کتابراه که خداوند راضی باشد از آنان بابت این خدمت زیباشون که موجب علم اندوزی وآگاهی وکتابخوانی راحت تر برای ما شده اند
🙏 وهم چنین نویسندگان ومترجمان خوبمون که باعث بهره بیشنر وآگاهی بیشتر ما می‌شوند
🙏 ونیز سپاسگزارم از صدا وگویش زیبای آقای سبحان اکرامی با این نوای ملکوتیشون،
🙏امیدوارم پروردگار مهربان ان شاءالله عمر بلند وباعزت به همه این عزیزان عطا بفرماید.
🙏سپاسگزارم از خدا وتمام شما عزیزان دل 🙏
M Sh
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
میشه گفت ارزش وقت گذاشتن و داره
هرچند با مطالب بعضی از بخش هاش موافق نبودم
در کل برای یکبار گوش کردن خوبه
شیوا پرویزی
۱۴۰۱/۱/۲۳
سلام‌و‌ درود
ممنونم از شما کتابی پر از آگاهی
و ایمان الهی شکر که در مسیرم قرار گرفت
abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۲/۷
دعایی بینهایت عالیست.. باید بارها و بارها گوش کرد و باهاش همراه شد
لیلا شریفی
۱۴۰۱/۸/۲۱
دعای عمیق که تفکر به هر جمله‌اش کلی گره از ذهن باز میکنه
م
۱۴۰۱/۷/۲۳
سلام
کتاب خوبی بود. برای من آرامش بخش بود.
بی بی رضوان یثربی
۱۳۹۹/۹/۱۰
گوینده به آدم حس معنوی میده عالیه
مریم بهرامیان
۱۳۹۹/۴/۳۱
برای رسیدن به ارامش کتاب خوبیه
فاطمه رجبی
۱۴۰۱/۱۲/۵
برای بزرگ شدن باید خوانده شود
arf mjd
۱۴۰۱/۶/۱۷
کتابی مفید جهت التیام و ارامش روح است.
صبا مومنی
۱۴۰۰/۱۰/۱۹
آرامش بخشه، کوتاهه و ارزش شنیدن داره
سحر فیروزی فرد
۱۴۰۰/۹/۸
بسیار عالی و گوینده بسیار خوب
M J
۱۴۰۰/۳/۲۸
بسیار آموزنده تاثیر گذار. صدای جذاب
الهام ابهری
۱۴۰۰/۱/۲۱
کتاب خوبیه ولی مورد پسند من نه
کاربر Sh
۱۳۹۹/۹/۲۴
کتاب عالیه اما صدا دلنشین نیست.
مشاهده همه نظرات 16

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

برای دریافت کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.