معرفی و دانلود کتاب صوتی قوانین ثروت

عکس جلد کتاب صوتی قوانین ثروت
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قوانین ثروت

کتاب صوتی قوانین ثروت اثر ریچارد تمپلر، راهنمایی کاربردی و مفید برای افرادی است که به دنبال کسب درآمد بیشتر و ثروت‌اند. با این کتاب استقلال مالی خود را کسب کرده و زندگی خوبی برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید.

رسیدن به پول و ثروت برای داشتن استقلال کامل مالی در زندگی آرزویی است که اکثر افراد با داشتن اهدافی که برای خود در زندگی تعیین کرده‌اند خواهان رسیدن به آن هستند اما نکته مهمی که اینجا وجود دارد این است که اکثرا یا راه رسیدن به این اهداف را نمی‌دانند یا در راه دستیابی به این اهداف با موانع و مشکلاتی مواجه می‌شوند که آن‌ها را دچار ترس و ناامیدی می‌کند و باعث می‌شوند به راحتی دست از اهداف خود بکشند و باز هم به روال گذشته خود برگردند. گذشته‌ای که در آن دیگر خبری از پول، ثروت و استقلال مالی نیست.

کتاب صوتی قوانین ثروت (The rules of wealth) به خوبی به بررسی رفتار ثروتمندان می‌پردازد و به زبانی ساده توضیح می‌دهد که اشخاص چگونه پول می‌سازند و برای پول درآوردن چه کاری می‌کنند. چطور آن را خرج می‌کنند. پولشان را چطور حفظ و سرمایه‌گذاری می‌کنند. چگونه از پول‌شان لذت می‌برند یا چگونه آن را صرف اقدامات بشر دوستانه می‌نمایند.

این کتاب درباره‌ی کسانی که به دنبال راه‌های ساده‌ای برای پولدار شدن می‌گردند، نیست. اما به هر حال استفاده از راهکارهای کتاب سبب می‌شود شما در زمینه‌ی کسب درآمد به موقعیت‌های بزرگ برسید. در واقع دستیابی به ثروت‌اندیشی از جمله اهداف این کتاب است که به خوبی به آن می‌پردازد.

همه‌ی ما دوست داریم وضعیت مالی خوبی داشته باشیم و ثروتمند و پولدار باشیم. کسانی که قبلاً به ثروت رسیده‌اند ما را هیجان‌‌زده می‌کنند. آ‌ن‌ها چگونه به ثروت دست یافته‌اند؟ چگونه می‌توانیم ما هم پولدار شویم؟

حقیقت ساده این است که آنچه افراد ثروتمند می‌دانند ما نمی‌دانیم و کارهایی انجام می‌دهند که ما انجام نمی‌دهیم و ذهنیت خاص و اعمال و قوانین رفتاری خاصی را دنبال می‌کنند. این قوانین آن افراد را از سایرین جدا می‌کند که ریچارد تمپلر (Richard Templer) آن‌ها را در این کتاب، به صورت یک سیستم تبیین شده در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید.

این کتاب برای هیچ‌یک از افراد بالا و کسانی که به دنبال پول راحت هستند، نوشته نشده است، شنیدن این کتاب در کل وضعیت اقتصادی شما را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

اثر حاضر اصول و راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهد که باید بدانید، بفهمید و انجام دهید. این موارد شما را به سرعت ‌پولدار نخواهد کرد؛ اما احتمال پولدار شدن یا پولدارتر شدن‌تان را افزایش می‌دهد، در حالیکه همچنان انسان خوبی باقی می‌مانید. در‌واقع، ما می‌توانیم همیشه برنده باشیم. بنابراین، چه کاری را باید انجام دهیم؟

کارهای زیادی هست که می‌توانید انجام دهید. هرگز قانون واحدی وجود ندارد که ضامن موفقیت باشد؛ اما قوانین این کتاب احتمال پولدار شدن ما را افزایش می‌‌دهد. البته این روش‌‌ها هرگز به‌ اندازه‌ی بی‌دردسر پول درآوردن مثمرثمر نیست؛ اما در دراز‌‌ مدت بسیار مطمئن‌تر از آن است.

در قسمتی از کتاب صوتی قوانین ثروت می‌شنویم:

با داشتن ظاهری مانند ثروتمندان می‌توانید ثروتمند شوید.

یک بار آقایی را دیدم که جلوی تابلویی ایستاده بود و به چند اطلاعیه‌ی استخدام نگاه می‌کرد. او یک جفت کتانی کثیف و یک لباس بافتنی کلاه‌دار پوشیده بود، صورتش را اصلاح نکرده بود، و در‌ حالیکه دست‌هایش درون جیبش بود خیلی شل و ول و بی‌حال ایستاده بود. به‌ نظر می‌رسید با همین سر و وضع می‌خواهد برای یک مصاحبه‌ی کاری برود که بی‌شک آن فرصت را از دست می‌داد. سپس می‌خواست ادعا کند که این منصفانه نیست، هیچ‌کس به او یک فرصت نمی‌دهد، زندگی خیلی بی‌ارزش است.

من مصاحبه‌های کاری زیادی انجام داده‌ام و کمتر پیش آمده است تحت تأثیر طرز لباس پوشیدن افراد شرکت کننده قرار گرفته باشم. تلاش نکردن برای حفظ ظاهر همیشه برایم تعجب‌برانگیز بوده است، همان‌گونه که تحقیق نکردن و علاقه نداشتن نیز برایم اینگونه است. از آ‌ن‌ها می‌پرسیدم: «چرا می‌خواهید برای این شرکت کار کنید؟» می‌گفتند: «نمی‌دانم.» می‌پرسیدم: «ما در این شرکت چه کاری انجام می‌دهیم؟» می‌گفتند: «نمی‌دانم.»

قصد ندارم خیلی روی ظاهر فرد حساسیت نشان دهم؛ اما متوجه شده‌ام که تلاش نکردن با موفق نشدن ارتباط مستقیم دارد. افراد فقیر، فقیر به‌ نظر می‌رسند. البته نه به این خاطر که مجبورند اینگونه باشند. آن‌ها لباس‌هایی می‌پوشند که آ‌ن‌ها را انگشت‌نما می‌کند. اگر لباس‌هایشان را عوض کنند، حتماً شرایطشان نیز عوض خواهد شد چرا که دیگران عکس‌العمل متفاوتی به آ‌ن‌ها نشان خواهند داد. ما از نسل گوریل‌ها و شمپانزه‌ها خیلی دور نیستیم و همان طور که می‌دانید انسان‌نماها بیشتر به‌واسطه‌ی ظاهر و طرز راه رفتنشان با هم مرتبط‌اند. همیشه با افرادی که ضعیف و نیازمند به‌ نظر می‌رسند همین‌گونه برخورد می‌شود. افراد قدرتمند، با غرور راه می‌روند و کاملاً مصمم و بااعتماد‌به‌نفس به‌نظر می‌رسند. حرفم این است که لازم است قوی و مطمئن به‌نظر بیایید. همه‌ی ما باید قوی و مطمئن به‌نظر بیاییم.

لازم است قوی و مطمئن به‌ نظر بیایید. ممکن است بپرسید چگونه می‌توانیم طوری لباس بپوشیم که ثروتمند به‌ نظر برسیم؟ پول آن را از کجا بیاوریم؟ انتظار سؤال‌های بهتری داشتم. قدری متفاوت فکر کنید. شمپانزه‌ها و گوریل‌ها بدون لباس این کار را انجام می‌دهند. منظور من، بیشتر طرز راه رفتن شماست نه طرز لباس پوشیدن‌تان. تصویری که در کل از خود ارائه می‌دهید اهمیت دارد.

اما این بدین معنا نیست که نامناسب و بد لباس بپوشید؛ همه می‌توانند بهتر و شیک‌تر لباس بپوشند. شما می‌توانید یک دست لباس مناسب قرض بگیرید یا یک دست کت‌و‌شلوار خوب اما ارزان خریداری کنید (اگر واقعاً پول یک دست کت‌و‌شلوار ندارید لازم نیست کل مبلغ آن را بپردازید، می‌توانید با کارت اعتباری خرید کنید!). برای اولین مصاحبه‌ی کاری‌ام در یک رستوران از یک نمایشگاه خیریه یک دست کت‌و‌شلوار عالی که دو جیب زیبا در قسمت سینه داشت و یقه‌های آن پهن و از جنس ساتن بود خریدم. ساعت‌ها تلاش کردم تا بالاخره ظاهرم آراسته شد. برای اولین بار بیشتر شبیه هنرپیشه‌ها شده بودم تا یک کارگر رستوران. فکر می‌کنم تأثیر زیادی روی صاحب رستوران گذاشتم. البته من خیلی تند رفته بودم و بعداً مجبور شدم یک دست کت‌و‌شلوار مشکی معمولی بخرم، اما در نظر همکارانم همیشه به‌عنوان یک فرد شیک‌پوش و برجسته شناخته شدم، نه یک ژنده‌پوش. با این‌که برای کارگری در آن رستوران کلاس بالا همه‌ی ویژگی‌های لازم را نداشتم، با استخدام من موافقت شد. مطمئن باشید که این مورد حتماً مثمرثمر است. مانند پولدارها لباس بپوشید تا مردم فکر کنند شما واقعاً پولدار هستید و با شما همان‌گونه برخورد کنند. در مورد سبک‌ها و رده‌های لباس پوشیدن و شیک‌پوشی بیشتر بدانید؛ در مورد لباس پوشیدن افراد ثروتمند بیشتر بدانید. اگر مانند افراد فقیر لباس بپوشید، به‌طور حتم مانند فقرا با شما برخورد خواهد شد. هر کاری انجام می‌دهید، فقط از جواهرات درشت و پر زرق و برق استفاده نکنید. بله، ستاره‌های ثروتمند موسیقی ممکن است بتوانند این کار را بکنند؛ اما شما نمی‌توانید. من هم نمی‌توانم. وقار و شیک‌پوشی، باید هدف ما باشد. مانند پولدارها لباس بپوشید. به کیفیت فکر کنید. لباس‌های اتودار بپوشید. سر و صورت‌تان را اصلاح کنید. ناخن‌هایتان تمیز باشد. مطمئنم که منظورم را متوجه شدید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۸ دقیقه
بخش اول - ثروت اندیشی - قسمت اول
۲۰ دقیقه
ثروت اندیشی - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
بخش دوم - ثروتمند شوید - قسمت اول
۲۶ دقیقه
ثروتمند شوید - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
ثروتمند شوید - قسمت سوم
۳۷ دقیقه
ثروتمند شوید - قسمت چهارم
۴۲ دقیقه
بخش سوم - باز هم ثروتمندتر شوید
۱۹ دقیقه
بخش چهارم - ثروتمند باقی بمانید
۳۳ دقیقه
بخش پنجم - ثروت خود را با دیگران سهیم شوید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قوانین ثروت
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهشاهین علایی نژاد
ناشر چاپینشر قطره
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قوانین ثروت

mehdi abbasi
۱۴۰۱/۶/۲۵
من این کتاب را ماهی یکبار می‌خونم تا که نکته هاش دوباره یادآوری بشه و اجازه نده که وضعیت جامعه و افکار منفی اهدافم را برای بدست آوردن پول تغییر بده و اینکار باعث میشه که دیدگاه‌های جدیدی برام بوجود بیاد
داود کریمی
۱۳۹۹/۴/۱۹
من هر کناب رو چند بار باید گوش کنم تا مسیر عصبی فهمیدن برام باز بشه عالی من هر کتاب رو بعنوان چراغ راهنمای راهم منظور میکنم بسیار هم خوب
Ali Darabi
۱۳۹۸/۴/۲۳
قوانین بسیار مفیدی را بیان میکند، بنظرم که هر فردی باید این قوانین را حتی شده یکبار هم گوش بده
تهمینه خوشزاد
۱۳۹۹/۵/۳۰
خوب بود. من نسبت به بقیه کتابهای راجع به مدیریت پول از این خیلی راضی بودم
امیر امیری
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
ارزش یک بار خواندن رو داره اما در مقابل کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید هیچی نیست
علی قبائیان
۱۴۰۱/۲/۱۰
کتاب صوتی قوانین ثروت، انتظار خیلی بالاتری داشتم از این کتاب که برآورده نکرد
الناز یگانه
۱۳۹۹/۹/۸
کتاب مفید در زمینه زندگی شخصی و کسب و کار
Jafari.Sibekhas
۱۳۹۷/۱۲/۹
کار راه اندازه. توصیه‌های خوبی می‌کنه واسه کسب و کار
علی محمدی نیکو
۱۴۰۰/۴/۱۱
سلام کتاب خوبی هست فقط خیلی باید بادقت گوش کنیم
قاسم آبیل
۱۴۰۰/۴/۳
به نکات کلیدی زیادی اشاره میکنه و باید چندین بار گوش کنیم
فرامرز فروزنده
۱۴۰۰/۲/۲۵
بسیار ضعیف و‌ ارزش گوش کردن نداره، کتابهای خیلی بهتری هست
كتاب كتاب
۱۳۹۹/۶/۲۷
نسخه نمونه رو گوش دادم
خوب بود
با تشکر از کتابراه
بهنام یوسفط
۱۳۹۸/۶/۳۰
تونی رابینز و نظراتش واقعا راه گشای موفقیته
Omidreza Ghaffari
۱۳۹۸/۴/۲۵
بهترین کتابی هست که خوندم
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قوانین ثروت

برای دریافت کتاب صوتی قوانین ثروت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.