معرفی و دانلود کتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

عکس جلد کتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید
قیمت:
29000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

آیا تا به حال شده که هفته‌ها، ماه‌ها و حتی سالیان متعدد را صرف تلاش برای دستیابی به موفقیت کنید؟ دنیل والتر در کتاب قدرت انضباط شخصی به شما کمک می‌کند تا هر چه زودتر در مسیر رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و کاری خود قرار بگیرید و به اهداف خود برسید.

درباره کتاب قدرت انضباط شخصی:

تکاوران نیروی دریایی منظم‌ترین افراد در جهان هستند. پیوستن به جمع تکاوران نیروی دریایی بسیار دشوار است چرا که فرایند پذیرش در این نیرو به آموزش بسیار سختی نیاز دارد و بیشتر سربازانی که این برنامه آموزشی را شروع می‌کنند قبل از پایان مرحله اول، آن را ترک می‌کنند. سربازانی که آموزش خود را کامل می‌کنند می‌فهمند که ذهن، قدرتمندتر از آن چیزی است که قبلاً تصور می‌کردند. از آن جا که آن‌ها از توان ذهنی لازم برای موفقیت به عنوان یک تکاور نیروی دریایی برخوردار شده‌اند، برای موفق شدن در هر مأموریتی که به آن اعزام می‌شوند، مجهز هستند. در این کتاب به برخی از استراتژی‌هایی که در طول آموزش تکاوران مورد استفاده قرار می‌گیرند اشاره شده است.

کتاب قدرت انضباط شخصی (The Power of Discipline) درباره مسئولیت پذیری شما نسبت به موقعیتی که در آن قرار دارید و جایگاهی است که قصد دارید در آینده به آن برسید. مهم‌ترین مهارتی که برای رسیدن به اهدافتان و پذیرش این مسئولیت برای شما تعریف شده است، مهارت «انضباط شخصی» نام دارد.

نظم و انضباط شخصی مانند یک کلید است که دروازه شکوفایی شخصی را باز می‌کند و دریچه‌ای به‌سوی زندگی که همیشه آرزو می‌کردید می‌گشاید. با استفاده از نظم و انضباط شخصی، یک فرد متوسط می‌تواند فراتر از چیزی باشد که هوش و استعدادش اجازه می‌دهد. همچنین از طریق انضباط شخصی، یک فرد عادی می‌تواند به یک فرد استثنایی تبدیل شود. از طرف دیگر، یک فرد تحصیل‌کرده و بااستعداد، اما بدون انضباط شخصی، به‌ندرت از حد متوسط بالاتر می‌رود.

بر اساس شواهد حاصل از تحقیقات، استعداد ژنتیکی تنها دلیل برای این‌که چرا برخی از افراد سطح بالاتری از انضباط شخصی را نسبت به دیگران دارند، نیست. می‌توان چنین نتیجه گرفت که نظم و انضباط شخصی مهارتی است که اگر بخواهید، می‌توانید آن را کسب کنید. وزنه‌برداری باعث تقویت بدن می‌شود و همین‌طور اگر مناطقی در مغز را هدف قرار دهید، قدرت آن‌ها افزایش می‌یابد.

اگر قصد دارید این کتاب را بخوانید، احتمالا در حال دست و پنجه نرم کردن با انضباط شخصی هستید. دنیل والتر (Daniel Walter)، نویسنده این اثر قصد دارد شما را تشویق کند که از شرایط فعلی خود ناراحت نباشید. نمی‌توان انکار کرد که تسلط بر هر مهارت در دوران کودکی آسان‌تر است؛ با این حال، همین حالا هم امکان بهبود نظم و انضباط خود را دارید. وقتی به‌طور مداوم تمرین کنید، اراده و انضباط شخصی بهبود می‌یابد و نتایج ماندگاری را تجربه خواهید کرد. همه مهارت‌ها تحت یک اصل عمل می‌کنند: «هرچه بیشتر تمرین کنید، در آن مهارت بهتر خواهید شد.»

کتاب قدرت انضباط شخصی به شما کمک می‌کند عادت‌هایی ایجاد کنید که زندگی شما را دگرگون کنند، درک بهتری از انضباط شخصی و اهمیت آن در زندگی خود به دست آورید و عادت‌های خود را کنترل کنید تا بتوانید زندگی خود را کنترل کنید.

کتاب قدرت انضباط شخصی مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید به هدف مهمی برسید اما نمی‌دانید چگونه چنین سفری را شروع کنید، این کتاب به عنوان راهنمای رسیدن به مقصدتان مفید خواهد بود. همچنین اگر سعی کرده‌اید عادت‌های بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی کسب کنید اما باز هم عادت‌های قبلی خود را رها نمی‌کنید، کتاب قدرت انضباط شخصی به شما یاد خواهد داد که چگونه این چرخه‌ باطل را قطع کنید.

جملات برگزیده کتاب قدرت انضباط شخصی:

- یک فرد دارای انضباط شخصی، اعتماد به نفس دارد زیرا صرف‌نظر از اینکه در آن لحظه در کجا قرار دارد، می‌داند که بهترین نسخه‌ای از خود است که می‌توانست باشد.
- افراد به این دلیل به راحتی آزرده می‌شوند که به خود اطمینان ندارند. آن‌ها نمی‌دانند چه کسی هستند یا برای چه هدفی تلاش می‌کنند.
- عادت‌های شما جزئی از شخصیت‌تان هستند و برخی از افراد از اینکه با عادت خاصی شناخته شوند به خودشان افتخار می‌کنند.
- فقط یک تفاوت بین افراد موفق و ناموفق وجود دارد و آن عادت‌هایی است که هر کدام از آن‌ها هر روز دنبال می‌کنند.
- شما می‌توانید با شکستن اهداف بلندمدت‌تان به گام‌های کوچک و تعیین هدف‌های روزانه برای خودتان، به آن‌ها برسید. یک رؤیای بزرگ ممکن است دلهره‌آور به نظر برسد.

در بخشی از کتاب قدرت انضباط شخصی می‌خوانیم:

کتاب محبوب‌ترین جایگاه را در بین کارهای شبانه یک فرد ثروتمند دارد. بسیاری از افراد موفق یک کتابخانه کامل در خانه‌ خود دارند. رهبران موفق، خواننده کتاب هستند. اگر می‌خواهید درآمد خود را افزایش دهید، باید بر روی یادگیری سرمایه‌گذاری کنید. یک فرد موفق ترجیح می‌دهد 20 دلار برای یک کتاب هزینه کند تا اینکه آن را صرف تماشای یک فیلم سرگرم کننده کند. وارن بافت و بیل گیتس در حین مصاحبه با شبکه CNBC، بحثی را با این مضمون آغاز کردند که اگر امکان‌اش فراهم بود، دوست داشتند چه قدرتی داشته باشند. پاسخ آن‌ها این بود که دوست دارند بتوانند خیلی سریع مطالعه کنند.

آموزش مداوم یکی از کلیدهای اصلی موفقیت است و پیشرفت شخصی شما به آن بستگی دارد. اگر چیز جدیدی یاد نگیرید رشد کردن غیرممکن خواهد بود. بعضی از افراد می‌گویند که مطالعه کردن را دوست ندارند یا وقت آن را ندارند، اما در این زمانه فناوری، هیچ بهانه‌ای برای این کار وجود ندارد. امروزه شما می‌توانید هنگام رانندگی، کار، ظرف شستن یا هر فعالیت دیگری به کتاب‌های صوتی گوش دهید. اگر با دسته‌ای از مجلات زرد که پر از شایعات هستند پشت میز قهوه‌ خوری خود نشسته‌اید، این کار چیزهای زیادی در مورد طرز فکر شما می‌گوید. از سوی دیگر اگر روی کتاب‌هایی که به شما در رسیدن به اهداف‌تان کمک می‌کنند وقت بگذارید، شانس موفقیت‌تان به‌طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

وقتی در تمام زندگی خود، همان عادت‌های بدتان را تکرار کرده‌اید، کنار گذاشتن آن‌ها دشوار است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه نویسنده
فصل اول: انضباط شخصی و مباحث زیست‌شناختی
فصل دوم: مزایای انضباط شخصی
فصل سوم: سوگیری وضعیت موجود؛ چرا در برابر تغییر مقاومت می‌کنیم؟
فصل چهارم: بررسی واقعیت؛ اثر دانینگ-کروگر
فصل پنجم: عادت‌های روزمره برای بهبود انضباط شخصی
فصل ششم: نکاتی برای ایجاد عادت‌های بهتر
فصل هفتم: چیز‌هایی که مانع انضباط شما می‌شوند
فصل هشتم: با عدم آسایش به آسایش برسید
فصل نهم: بر روی سیستم متمرکز شوید
فصل دهم: فلسفه ذن و دستیابی به اهداف
فصل یازدهم: مراقبه برای انضباط شخصی و تمرکز
فصل دوازدهم: چرا هرگز نباید «سعی» کنید کاری را انجام دهید
فصل سیزدهم: برنده یا بازنده، کدام یک هستید؟
فصل چهاردهم: عاشق فرآیند انجام کار شوید
فصل پانزدهم: چگونه احساسات منفی را به نفع خود به کار بگیرید
فصل شانزدهم: اصل پارِتو و قانون استرجن
فصل هفدهم: چگونگی جلوگیری از فرسودگی
نتیجه‌گیری
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید
نویسنده
مترجمسید تیمور سیدی اصل، علیرضا نظری انامق
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات176
زبانفارسی
شابک978-622-98183-0-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
29000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت انضباط شخصی

سعید معز
۱۴۰۰/۴/۲۲
سلام. کسانی که در راه رسیدن به موفقیت تلاش میکنند به خودی خود را‌های زیادی رو تجربه میکنن. وچون ذهن جستجو گر دارن میگردن تا اشتباهاتشون و نقطه ضعف هاشون رو پیدا کنند و کلا خیلی به این فکر میکنن که مشکل کارشون کجاست. بسیاری از مطالب کتاب و قبلا جاهای دیگه مطالعه کرده بودم ولی نه به این شکل مطالب باز شده و با مثال توضیح داده شده.
برام خیلی جالب بود که بعضی از موضوعاتی که خودم تو این راه بصورت عملی تجربه کردم بسیار شبیه تفکرات نوسینده و حتی سرفصل‌ها بود.
به امید موفقیت
امتیاز کامل میدم.
niloofar Islamnezhad
۱۴۰۱/۱/۱۱
اگر شما هم جز افرادی هستید که بارها تصمیم گرفته اید و هدفی را برای خود مشخص کرده اید، ولی نمی‌دانید چگونه به ان برسید و ناکام می‌مانید، دنیل والتر در این کتاب نهایت سعی خود را بر ان داشته تا شما را متوجه علل و ارائه راهکار‌هایی عملیاتی در راستای بر طرف کردن موانع پیش روی شما کند. عمدتا مشکل افرادی که ذهن جستوجو گری ندارند و قادر به درک ریشه مشکلات تعهد و اراده نیستند پیشنهاد می‌کنم این کتاب را مطالعه کنند. تداوم و انضباط شخصی به عنوان ۲ اصل جدایی ناپذیر در این کتاب تجویز نویسنده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا تنبلی و تن پروری را کنار بگذارید و در این راستا به معرفی ۹ اصل برای افزایش انضباط شخصی می‌پردازد و به شما کمک می‌کند که چگونه با برنامه ریزی، به فردی با انضباط تبدیل شوید. کتاب کاربردی و جالبی هست پیشنهاد می‌کنم مطالعه بفرمایید.
محمدرضا بیگ محمدی
۱۴۰۱/۱۱/۹
سلام و عرض ادب
خلاصه نکات کتاب:
۱_هیچ وقت موقعیت ایده آل به وجود نمی‌آید، کارتو شروع کن و در طول مسیر به جزئیات فکرکن.
۲_قانون۷۰٪ یعنی وقتی۷۰٪مطمئن شدی که درکاری موفق خواهی شد آن را شروع کن.
(کمال گرایی و اهمال کاری باعث می‌شود دست به کارنشویم)
۳_از امروز دیگر سعی نکنید بلکه باید، را سخت
بایدکار انجام دهید.
۴_درهنگام انجام کارهای موسیقی و فیلم مورد علاقه، نوشیدنی وغذا،
و بازی مورد علاقه رابا آن همراه کن.
۵_باید ورزش کردن و مطالعه را بخشی از زندگی خود بدانیم وگرنه صرف کتاب خواندن برای فارغ التحصیل شدن و رسیدن به موفقیت در برهه‌ای از زمان یا ورزش مقطعی برای کم کردن۲kوزن درنهایت چیزی را عوض نمیکند.
۶_کلید تغییر پایدار، تغییر هویت است، درصورتی که تمرکز مافقط روی نتیجه است
مثلا پیاده روی اربعین میری و کلی قول و قرار با امام حسین (ع) می‌بندی ولی برمی‌گردی همان اقایی بودی که هستی، باید اعمال ما استمرار داشته باشند تاعادت بشن و هویت ما حسینی شود.
۷-درزندگی گزینه انصراف وجود ندارد یا تمرین میکنی و برنده میشوی یا بازنده.
۸_۸۰٪تجارت از۲۰٪مشتری‌ها تامین میشود.
۹_خواب پیوسته و شبانه را فدای چیزهای بی ارزش نکن. (حداقل ۶ساعت خواب پیوسته شبانه و نیم ساعت خواب ظهر عالیه)
۱۰_یه نکته جالب خارج از کتاب
مفهوم تقویت به عین؛ مثلا درهوای گرم غذای تند خوردن (مثل هندی‌ها و جنوبی‌های خودمان)
درمان به ضد؛ موقع گرما محیط و بدن را خنک میکنیم.
قربان
۱۴۰۱/۱۰/۵
کتاب انضباط شخصی بیشتر از آنچه فکر می‌کردم کتاب مفیدی بود...
قبل از تهیه کتاب فکر می‌کردم
این کتاب هم مثل بسیاری از کتاب‌های زرد موجود در بازار است که مطالب غیر علمی را برای عوام بیان می‌کنند و بعد از تمام کردن کتاب با اطمینان می‌گویم این کتاب بسیار عالی است برای هر کسی که دوست دارد به رشد و در
توسعه فردی، انضباط شخصی، کسب عادت‌های صحیح زندگی و اهداف تعیین شده زندگی‌اش برسد... بخصوص برای دانش آموزان کنکوری بسیار مناسب است... چون داشتن انضباط فردی در زندگی بیش از هر چیز نیاز یک دانش آموز کنکوری است... و چه بسیار افرادی که با وجود توانایی‌های بسیار فقط به دلیل نداشتن همین انضباط فردی موفقیت در کنکور را از دست داده‌اند... در این کتاب حتی مدیریت افکار منفی و تمایلات را به روش‌های علمی (روانشناسی اکت) بیان می‌کند... (آموزش ذهن آگاه بودن، آموزش استفاده از خود مشاهده گر برای کنترل امیال و....)... البته در متن اشاره‌ای به اینکه از چه رویکردی استفاده می‌شود نشده است اما تکنیک‌های استفاده شده کاملا علمی و از رویکردهای جدید روانشناسی گرفته شده است، به همه علی الخصوص دانش آموزان توصیه می‌کنم این کتاب بسیار خوب را مطالعه کننند....
محمود اژدری
۱۴۰۱/۳/۱۲
با سلام و احترام
کتاب قدرت انضباط شخصی این کتاب به محبت انتشارات اندیشه آگاه در اختیار من قرار گرفت که جای دارد اینجا تشکری از آن‌ها داشته باشم جز معدودی آثاری در این حوزه بود که به نظر من خیلی دلنشین و با زبانی ساده بیان گردیده است. ترجمه روان و شیوا از نمونه‌های دلنشینی آن است و جالب آنکه اشاره
دستورالعمل‌های شده در آن چیزهایی است که در زندگی روزمره با آن سروکار داریم و خیلی راحت میتوان آن‌ها را بکار بست و استفاده کرد. من این کتاب را هم به صورت متنی مطالعه کردم و هم به صورت صوتی شنیدم.
تخصص من در این حوزه نیست ولی کتاب‌های این حوزه متاسفانه با نثری غیر روان و در خیلی موارد با ترجمه‌های متاسفانه با خطای بالا به چاپ رسیده است که این را می‌توان با رجوع به متن اصلی آن به زبان اصلی متوجه شد. ولی در این اثر روانی ترجمه خود کمک به شیوایی و روانی آن کرده است. پیشنهاد میکنم شما هم مطالعه بفرمایید.
ولی مد نظر داشته باشید که اندیشه‌های ذکر شده در آن بیشتر بر قالب اندیشه‌های بودیسم قالب بر هند و آسیای دور است که در قسمت‌هایی که به معبد شائولین اشاره می‌کند آنرا در خواهید یافت ولی جالب بر این بود که به صورت کاملاً بیطرفت نگاشته شده و متوجه می‌شوید نگارنده آن تجربیات شخصی و پژوهشی خود را منعکس ساخته است. که این مسئله خود بر حلاوت آن افزوده است. در اینجای جای دارد از انتشارات محترم اندیشه آگاه بابت هدیه این کتاب به، مترجمان آن جناب آقایان سید تیمور سیدی اصل و علیرضا نظری انامق، ناشر صوتی این مجموعه موسسه فرهنگی کتاب یاران فناور و راوی آن آقای مهدی افشاریان تشکر داشته باشم و تشکر ویژه از سایت محبوب کتابراه و امید اینکه کتاب‌های فاخر دیگری هم به مجموعه آن‌ها اضافه گردد.
زینب رزاقی
۱۴۰۱/۹/۲۷
دنیل والتر در کتاب قدرت انضباط شخصی به این موضوع می‌پردازد که چطور با تغییر مثبت در سبک زندگی شخصی می‌توانید نتایج خود را نیز بهبود ببخشید.
شاید نیاز به یادآوری باشد که جمع تک تک گامهایی که برمی‌داریم تمام آن چیزی هست که ما را به مقصدشان می‌رساند. حالا بیایید فرض کنیم این گام‌ها بی هدف و باری به
هر جهت و گاهی سریع و گاهی بسیار آهسته برداشته شوند! خب نتیجه مشخص هست. هرگز به مقصد نخواهیم رسید و چه بسا راه را گم کنیم و زمان ارزشمند عمرمان را هم از دست بدهیم.
این کتاب ارزشمند راهکارهای مناسب و عملی در مورد ایجاد انضباط شخصی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانیم ذهنمان را روی هدفمان متمرکز نگاه داریم و گامهایی موثر و هدفمند برداریم.
از کتابراه عزیز و ناشر محترم و مترجم گرامی بابت انتشار این اثر ارزشمند صمیمانه سپاسگزارم.
Zinat karimi
۱۴۰۱/۳/۲۴
انضباط شخصی می‌تواند نقش بسیار مهم و موثری در رشد فردی ما داشته باشد. کسی که انضباط شخصی دارد، مدام روی افزایش تمرکز خودش کار می‌کند و تلاش می‌کند که فعالیت‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. افراد اهل انضباط، افرادی هستند که با تمرین و تکرار خو گرفته‌اند و می‌دانند که با تمرین کردن، این مهارت در تقویت می‌شود. واقع مهارت انضباط شخصی شباهت زیادی به ورزش وزنه‌برداری دارد. یک وزنه‌بردار هر چه بیشتر وزنه می‌زند، عضلاتش قوی‌تر و ورزیده‌تر می‌شود. تمرین و تکرار انضباط شخصی هم دقیقاً همین حکم را دارد. دنیل والتر می‌گوید: نظم و انضباط شما را ملزم می‌کند اهدافی برای خود تعیین کنید، عوامل حواس‌پرتی را فیلتر کنید، کم‌رویی را کنترل کنید، فعالیت‌ها را اولویت‌بندی کنید و اهدافی که تعیین کرده‌اید را دنبال کن
رضوان ابطحی
۱۴۰۱/۷/۱
واقعا کتاب عالیی بود من بسیار لذت بردم از خوندنش.
کتاب هم اینکه مختصر بود و هم به زبانی ساده نوشته شده بود و از آنجاییکه موضوع انضباط شخصی موضوعی یه که همه باهاش کلنجار میرن، بنابرین این کتاب رو به همه افراد تو هر زمینه‌ای میخواد باشه، توصیه میکنم (مخصوصا افرادی که میخوان به موفقیت‌های بیشتری دست
پیدا کنن). چون نظر بنده اینه که موضوع انضباط شخصی و کنارش ثبات قدم و سخت کوشی پایه‌های موفقیت‌اند و بنابراین من به شخصه این کتاب رو در زمره کتابهایی قرار میدم که افرادی که به دنبال موفقیت ان حتما باید مطالعه کنن. و اینکه کتاب همه چیزهای لازم رو که باید میگفت رو خیلی زیبا گفته بود. ممنون از نویسنده و همچنین کتابراه. 🥰
Neda Safdarian
۱۴۰۱/۳/۶
اگر می‌خواهید به هدف مهمی برسید اما نمی‌دانید چگونه چنین سفری را شروع کنید، این کتاب به عنوان راهنمای رسیدن به مقصدتان مفید خواهد بود. همچنین اگر سعی کرده‌اید عادت‌های بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی کسب کنید اما باز هم به عادت‌های قبلی خود چسبیده‌اید، این کتاب به شما یاد خواهد داد که چگونه را این چرخه قطع کنید.
موضوع این کتاب در مورد پذیرفتن مسئولیت کامل موقعیتی است که اکنون در آن قرار دارید و همچنین موقعیتی که می‌خواهید در پنج، ده، پانزده یا بیست سال آینده به آن برسید. شما با استفاده از این کتاب، مهم‌ترین مهارت مورد نیاز برای رسیدن به زندگی مورد نظر خود را کسب خواهید کرد، یعنی «انضباط شخصی».
عزیزی
۱۴۰۲/۱/۲
این کتاب واقعا توصیه‌های خوب و مفیدی داره اما عمل کردن بهش هم خیلی راحت نیست. نه که پیشنهاداتش سخت باشه بلکه راهنمایی‌هایی که میکنه فقط با تمرین و استمرار در طی زمان نتیجه میده و نباید توقع داشت با خوندنش یهو معجزه بشت و انضباط شخضی پیدا کنیم. بیشترین موضوعی که بهش اشاره شده در انضباط شخصی تعهد به خوده. حالا در هر موضوعی. از رژیم گرفتن تا نوشتن یه کتاب که چقدر متعهد به خود هستیم و انضباط داریم در انجامش و وسط کار ول نمی‌کنیم همه چیز رو. این که برای شروع هرکاری چقدر تعلل کردن میتونه ضرر بزنه.... در کل کتاب خیلی خوبیه و نیازه چندبار خونده و تمرین بشه... مرسی از کتابراه برای این هدیه ارزشمند. دمتون گرم
کاوه
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
این کتاب فوق العاده است، تمام جملاتش پر از نکته و واقعا کاربردی هست، طوری زیبا و با مفهوم از انظبات شخصی صحبت شده که از هیچ کدام از جمله‌ها هم نمیشه سرسری گذشت، نویسنده واقعا خیلی خوب تمام نکات رو یادآور شده و درباره انجام کارهای روزمره و داشتن برنامه و نظم راهکار‌های جالبی داده، بخصوص قوی کردن و و اراده تکنیک‌هایی که چطوری هدف رو تعیین کنیم، منکه از خوندن کتاب خیلی خیلی لذت بردم، به کسایی که برنامه ریزی میکنن نمیتونن طبق برنامه پیش برن، و یا برای رسیدن یه هدفشون نمیدونن باید چطور در مسیر قدم بزارن پیشنهاد میکنم
ساناز معینی
۱۴۰۲/۱/۴
سلام خدمت اهالی کتابراه‌.. همیشه فکرمیکردم انضباط فقط اینه که کمدلباسام رو مرتب بچینم یا مشقامو مرتب وخوش خط بنویسم یا لباسامو قشنگ اتو کنم و ازاین قبیل کارها... یااینکه موقع چیدن بشقابا روی سفره بخوام اونارو بصورت مرتب بچینم.. ولی انضباط واقعا یه امر خیلی فراتراز این چیزاست.. تواین کتاب مطالب خیلی جالب وقشنگی گفته شده. من قبلا یه کتاب دیگه هم درباره انضباط از برایان تریسی خونده بودم. انضباط رو میشه به همه‌ی مقوله‌های زندگی تعمیم داد.. خلاصه اینکه باخوندن این کتاب نظرتون عوض میشه. حتما پیشنهادمیشه
مرادی
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
سلام به همگی.... این کتاب به درد کسانی میخوره که واقعا هدف جدی دارن، یعنی رسبدن به هدفشون براشون مهمه... حتی اگر هدفی کوچک باشه... دنیل والتر از قدرت اراده برای استمرار در برنامه هامون میگه، چجوری اراده مون قوی بشه.. چجوری سختی‌های مسیر رو لذتبخش ببینیم... از دیدگاه درست نسبت به موفق شدن یک شبه و میگه، خلاصه اگه توی مسیری، این کتابو به عنوان مرجع تقلیدت بخون..
من به زودی حتما اصل کتابشم میگیرم.. خیلی روون صحبت میکنه.. اابته باید بگم دم مترجمشم گرم واقعا🙋🙋
Niloofar.z.m
۱۴۰۲/۱/۲
کتاب خیلی خوبی بودابتدای کتاب خیلی بیشتر به من کمک کرد اما هر چقدر جلوتر میرفتم بیشتر می‌فهمیدم چقدر زودتر باید این کتاب و میخوندم با این وجود لازم به ذکره یک جاهایی مطلب تکرار میشد و یا موضوع گم میشد مثلا اگه در مورد تمیز کردن اتاق من صحبت میکردم یهویی راجب پنجره که فضای بیرون رو نشون میده حرف زده میشد البته خیلی جاهای کمی این پیش میومد که فکر میکنم مهم نیست و میشه چشم رو به روش بست در کل تو خوندن این کتاب جدا از جزییات سعی کنید اصل رو متوجه بشید و درک کنید.
امین تبریزیان
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
این کتاب عالیه و اول این که توصیه میکنم این کتاب را بخونید چه خودتون را با نظم بدونید و چه خواهان تغییر باشید. میشه نصف یعنی ۵۰ درصد پیشرفت در زندگی روز مره و آینده را با این پیش برد به شرط این که کسی که این کتاب را میخونه و خواهان تغییر در زندگی هست تعهدی که با خود میبنده را انجام بده. و یه یه چیز دیگه وجه مشترک بین این کتاب و کتاب اثر مرکب اینه که کاری که میخوایی انجام بدی تا به هدفت برسی را باید ثبات قدم در آن کار داشته باشی. مطمئنا به هدف میرسی.
مشاهده همه نظرات 473

راهنمای مطالعه کتاب قدرت انضباط شخصی

برای دریافت کتاب قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.