معرفی و دانلود کتاب صوتی سرسختی در کودکان

عکس جلد کتاب صوتی سرسختی در کودکان
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرسختی در کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرسختی در کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سرسختی در کودکان

لی دیوید دنییلز در کتاب صوتی سرسختی در کودکان، با 16 راهکار مؤثری که ارائه می‌دهد کمک می‌کند تا اراده، پشتکار، اشتیاق و سخت‌کوشی را در فرزندان‌تان ارتقا ببخشید و اعتماد به نفس‌شان را بالاتر ببرید تا سرزندگی و موفقیت را در زندگی‌شان تجربه کنند.

درباره کتاب صوتی سرسختی در کودکان:

«آن را نمی‌خواهم»، «خیلی سخت است»، «شما نمی‌توانید مرا مجبور کنید»

آیا شما هم مدام از کوکان خود چنین جملاتی را می‌شنوید؟ تمامی پدران و مادران دوست دارند فرزندان‌شان به فردی موفق در جامعه تبدیل شوند و شاید مهم‌تر از آن مایل‌اند بتوانند بر مشکلات گریزناپذیری که در مسیر زندگی با آن‌ها مواجه می‌شوند، غلبه کنند. همه والدین می‌خواهند که پسران و دخترانی منعطف داشته باشند تا بتوانند علاقه‌مندی‌های خود را پی بگیرند.

لی دیوید دنییلز (Lee David Daniels) در کتاب صوتی سرسختی در کودکان (Grit for Kids) می‌گوید که سرسختی در افراد، تغییر ایجاد می‌کند و تمرین‌های متمرکز، پشتکار و علاقه فراوان از عوامل اساسی و مهم موفقیت به شمار می‌روند.

این کتاب با زبانی ساده و قابل فهم مسائل و مشکلاتی را که ممکن است در ارتباط با فرزندان‌تان داشته باشید حل می‌کند. هر فصل دربردارنده ماجراهایی است که احتمالاً کودکان‌تان با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند و در ادامه کارهایی که شما می‌توانید انجام دهید و کاربرد این بخش از زندگی واقعی را ارائه داده است.

در این کتاب همچنین پرسش‌هایی که به کمک آن‌ها قادر خواهید بود اطلاعات باارزشی درباره کودکان‌تان به دست آورید، مطرح شده است. از این طریق می‌توانید به شیوه‌ای اثرگذار با آنان رفتار کرده و راهنمایی‌شان کنید.

به کمک کتاب سرسختی در کودکان شما مراحل و راهبردهای اثبات شده‌ای را یاد می‌گیرید که می‌توانید به سرعت از آن‌ها برای آموختن به پسران و دختران‌تان به منظور مطیع شدن، ارتقای میزان پشتکار، اشتیاق، اراده، متعهد بودن و غلبه بر چالش‌ها و دستیابی به موفقیت بهره بگیرید و به آنان کمک کنید تا در زندگی‌شان بدرخشند.

شنیدن کتاب صوتی سرسختی در کودکان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به عنوان پدر یا مادر علاقه‌مندید ارتباط مؤثر و خوبی با فرزندتان داشته باشید، این کتاب برای شماست.

با لی دیوید دنییلز بیشتر آشنا شویم:

او یکی از نویسندگان درجه یک است که کتاب‌هایش جزء پرفروش‌ترین‌‌ها بوده و موضوع آن‌ها پیرامون پرورش فرزند، ارتقای سطح شغلی و روابط است. به اعتقاد او موفقیت در این بخش‌ها تا زمانی که فرد علی‌رغم موانع موجود، پشتکار و عملکردی مداوم داشته باشد، قابل دسترسی است.

دنییلز در شهرستان باکس پنسیلوانیای آمریکا زندگی و اکثر وقت خود را صرف نگارش می‌کند. او بالغ بر 20 سال است که ازدواجی موفق داشته و دو پسر دارد. وی در اوقات فراغت به اسکی، ورزش‌های رزمی و آشپزی می‌پردازد. دانیلز اشتیاق زیادی برای کمک به دیگران، بنا کردن مهارت‌های زندگی و الهام بخشیدن به دیگران دارد تا مسئولیت زندگی خود را بپذیرند. او در مسیر خود استوار بوده و متعهدانه در جهت ارتقای خود در طول زندگی‌اش گام برمی‌دارد.

در بخشی از کتاب صوتی سرسختی در کودکان می‌شنویم:

والدین "پارسه" شروع کردند به کنترل او از نزدیک تا بفهمند در کجا تمرکزش را از دست می‌دهد و به تبلت‌بازی او رسیدند. در این مرحله به آرامی به وی یادآوری کردند که هنوز برخی از تکالیف مدرسه‌اش را انجام نداده است. آن‌ها برای او توضیح دادند گرچه بازی‌های ویدیویی سرگرم‌کننده است اما او را از هدفش که کسب نمرات عالی در آزمون‌های ریاضی است، منحرف می‌کند. آن‌ها از او پرسیدند: "اگر هر شب بازی کند، نمرات امتحاناتش به چه نحوی خواهد بود؟"

پس از گذشت چند روز و چند کشمکش ساده، متوجه شدند زمانی که "پارسه" به تبلتش می‌رسد، معمولاً چند لحظه توقف می‌کند و دوباره به سر تکالیفش می‌رود. آن‌ها از او تمجید کردند که توانسته خواسته‌اش برای بازی کردن را کنترل نماید. در عرض چند هفته، او به تصمیم خودش بازی کردن در طول هفته را کلاً متوقف کرد.

والدین "دانیِل" او را در یک آخر هفته به پارک بردند و با او صحبت کردند. آن‌ها در مورد اهمیت تشخیص و کنترل احساسات با او حرف زدند. آن‌ها او را مجبور کردند سناریوی آخری که در آن او یک گل را از دست داد و هم‌تیمی‌اش به وی پوزخند زد را با هم مرور کنند. "دانیِل" فهمید که اولین واکنش او این بود که مشت‌هایش را گره کرد و به سختی نفس می‌کشید. او سپس به آن پسر فحشی داد و زمین را ترک کرد. والدینش یک روش بهتر به وی یاد دادند. آن‌ها در مورد اهمیت درست نفس کشیدن با او صحبت کردند تا بعد اینکه آرام شد متوجه شود مشکل بزرگی رخ نداده است. آن‌ها همچنین یک حرکت سه مرحله‌ای به وی یاد دادند: "توقف کردن"، "نفس کشیدن"، "حرکت کردن".

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
مقدمه
23 دقیقه
سرسختی چیست؟
16 دقیقه
چرا باید سرسختی را در خود بپرورانید؟
5 دقیقه
ترغیب فرد به داشتن اشتیاق
6 دقیقه
آموزش کنترل خود
6 دقیقه
از بین بردن احساسات منفی
7 دقیقه
آموزش احترام به خود
6 دقیقه
آموزش احترام گذاشتن به دیگران
6 دقیقه
ترغیب به کنجکاوی
5 دقیقه
کشف کنید آن‌ها حقیقتاً چه شخصیتی دارند
22 دقیقه
برنامه‌ریزی
30 دقیقه
کاربردها در دنیای واقعی
2 دقیقه
نتیجه‌گیری
2 دقیقه
در مورد نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سرسختی در کودکان
نویسنده
مترجمنازنین مهرپناه
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه صوتی
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سرسختی در کودکان

mostafa mostafa
۱۴۰۱/۱/۱۳
کتاب میتوانست خیلی خلاصه تر باشد.
عنوانش کودکان هست ولی بیشتر در مورد نوجوانان توضیح میدهد.
خلاصش اینه که باید برای فرزندتان اجازه امتحان کردن چیزهای جدید و سوییچ کردن را بدهید ولی در هر مورد باید بچه تمرینات را بطور مداوم ادامه بدهد.
برای شناسایی مشکلات بچه در هر کاری که ازش میخواهید باهاش و
صمیمانه صحبت کنید دغدغه هایش رابشنوید. راه حل ندهید، دلگرمی بدهید و پشتیبانی کنید تا راهش را پیدا کند
ی بدلی
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
سلام، کتاب خوبیه و می‌تونه راهگشای والدین باشه. پسندیدم و دوست دارم مجدد گوش کنم. صدای راوی هم دلنشینه و لحن و سرعت خوب و متناسبی در بیان داره.
ع خانی
۱۴۰۰/۵/۱۱
جالب و آموزنده! برای والدین میتواند کاربردی و راهگشا باشد. سپاس
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سرسختی در کودکان

برای دریافت کتاب صوتی سرسختی در کودکان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.