معرفی و دانلود کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود

عکس جلد کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود
قیمت:
38000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود

کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود نوشتهٔ سوجاتها پادمانابهان داستان دختری معلول را روایت می‌کند که برای رفتن به مدرسه با مشکلات زیادی مواجه می‌شود. اما در نهایت با کمک خانواده و دوستانش موفق می‌شود و به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا می‌کند.

درباره کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود:

چوستیک به دلیل نداشتن امکانات کافی، نمی‌تواند به مدرسه برود. او اشتیاق خیلی زیادی برای این کار دارد و چون به دلیل نداشتن امکانات و مشکلات مالی قادر به انجام آن نیست، غم زیادی در درون خود حس می‌کند. اما در یکی از روزها بالاخره به زمانی که انتظارش را می‌کشید رسید و خانواده و دوستان مدرسه‌اش به او کمک کردند تا بتواند به آرزوی مدرسه رفتنش دست پیدا کند.

سوجاتها پادمانابهان (Sujatha Padmanabhan) در کتاب چوسکیت به مدرسه می‌رود (Chuskit goes to School) با روایت داستانی جذاب و سرگرم‌کننده به کودکان درباره مسائل مهمی همچون حقوق اولیهٔ شهروندی آموزش می‌دهد. کودکان با شنیدن این داستان یاد می‌گیرند افراد معلول هم به اندازهٔ بقیه حق دریافت آموزش دارند و ما نیز هر کمکی از دستمان برمی‌آید لازم است برایشان انجام دهیم.

کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 7 تا 9 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود می‌شنویم:

او هر روز کنار پنجرهٔ آشپزخانه می‌نشست و هر چیزی را که می‌دید نقاشی می‌کرد. او می‌توانست حیوانات مزرعه‌شان را ببیند که به چرا می‌رفتند. رودخانهٔ آبی‌رنگ را ببیند که همان نزدیکی روان بود و همیشه اولین کسی بود که می‌توانست به بقیه خبر دهد مهمان به خانه‌شان بیاید. چوسکیت برای رفتن به اطراف از صندلی که چهارچرخ داشت استفاده می‌کرد. بزرگ‌ترها به آن صندلی ویلچر می‌گفتند. با استفاده از آن می‌توانست به هر طرفی برود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
چوسکیت به مدرسه می‌رود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود
نویسنده
مترجمسولماز قهرمانی
گویندهتینا میرکریمی
ناشر چاپیانتشارات اسحاق
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
38000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود

برای دریافت کتاب صوتی چوسکیت به مدرسه می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.