معرفی و دانلود PDF کتاب خواب پادشاه

عکس جلد کتاب خواب پادشاه
قیمت:
۸۴۵۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب خواب پادشاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خواب پادشاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خواب پادشاه

کتاب خواب پادشاه به نویسندگی مجید راستی، روایت‌گر پادشاهی است که روزی خواب وحشتناکی می‌بیند و از خواب‌گزارش برای تعبیر آن یاری می‌طلبد. اما وزیر شاه با نیرنگ برای خواب‌گزار دردسر درست می‌کند. در واقع این کتاب تاثیر حیله‌گری و بد ذاتی را به کودکان نشان می‌دهد.

خواب پادشاه یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانه‌ی ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینه رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب خواب پادشاه می‌خوانیم:

پادشاه توی قصر خواب بود، که ناگهان از خواب پرید و داد زد: «وزیییییر!» وزیر بی‌خبر از همه جا، بدو بدو آمد و پرسید: «قربان خوابتان شوم، چه شده است؟» پادشاه خواب وحشتناکی دیده بود، از وزیر خواست خواب‌گزار را خبر کند. خواب‌گزار همان کسی است که خواب را تغییر می‌کند.

وزیر در یک چشم به هم زدن رفت و با خواب‌گزار برگشت. پادشاه خوابش را گفت: «آن‌جا کجا بود نمی‌دانیم... ما کجا بودیم، نمی‌دانیم...، یکی پول گداییش را هم به ما داد یا نداد، نمی‌دانیم... ناگهان غول دیگ به سر را دیدیم. اما اینکه او هم ما را دید یا ندید، نمی‌دانیم! اما غول دیگ به سر، کسی نبود جز پدر من. او می‌خواست بگوید که چرا دیگ روی سرش گذاشته است که یک مرتبه افتاد. کجا؟ آن پایین... پایین‌ها!» وزیر تندی گفت: «قربان، تعبیر خواب شما این است که دستور بفرمایید از فردا همه روی سرشان دیگ بگذارند تا نتوانند شما را چشم بزنند!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خواب پادشاه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۰
زبانفارسی
شابک978-600-03-0096-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۴۵۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خواب پادشاه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خواب پادشاه

برای دریافت کتاب خواب پادشاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.