معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

عکس جلد کتاب صوتی معجزه شکرگزاری
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه شکرگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه شکرگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

اثری شگفت‌انگیز از خالق کتاب پرفروش راز... راندا برن در کتاب صوتی معجزه شکرگزاری شما را با ثمرات بی‌شمار سپاسگزاری و قدردانی آشنا می‌سازد و با الهام از قانون جذب به شما کمک می‌کند تا زندگی زیسته‌ی بهتری را برای خود رقم بزنید.

درباره کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری:

بزرگ‌ترین انسان‌ها، همواره سپاس‌گزار بوده‌اند و ثمرات بی‌نهایت آن را در زندگی خویش مشاهده کرده‌اند. بااین‌همه،‌ تأثیر شگرفتی که قدردانی بر زندگی انسان‌ها دارد، بر بسیاری ناشناخته است. این خلاصه‌ی چیزی‌ست که راندا برن (Rhonda Byrne) در کتاب صوتی معجزه‌ سپاسگزاری (The Magic) مفصلاً به آن می‌پردازد. اگر انسان می‌دانست زمانی که سپاس‌گزاری را به بخشی از زندگی‌اش تبدیل کند چه نتایجی برایش رخ می‌دهد، هرگز از شکرگزاری غافل نمی‌شد.

راندا برن در اثری که پیش روی شماست، تمام اهتمامش را به کار گرفته تا به شما نشان دهد ثنای خدا بسیار ساده‌تر از آنی‌ست که در سر می‌پرورانید. اگر تلاش کنید کمی بیشتر از پیش به معجزات بی‌حدوحصر خداوند بیندیشید و ذهن خود را متوجه آن‌ها سازید، تغییر شگرفی در زندگی شما رقم خواهد خورد.

اثر حاضر، دنیای جدیدی را به روی شما باز خواهد کرد و شادی را در جزء جزء هستی‌تان به ارمغان خواهد آورد. کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری ابزارهایی ذهنی در اختیار شما قرار می‌دهد و از این طریق، هر زمان که به مشکلی برخوردید، با دیدگاهی جدید به سراغ آن خواهید رفت. کتاب معجزه سپاسگزاری اولین بار در سال 2012 منتشر شد و توجه منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کرد. گفتنی‌ست حمید صلاحی و نرگس آهازان خوانش کتاب را برعهده‌ داشته و گروهی از مترجمان برجسته‌ی تیم رادیو مثبت این اثر را به فارسی برگردانده‌اند.

در نکوداشت‌ کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری:

- این اثر زندگی شما را به طرزی خارق‌العاده دگرگون می‌کند! (amazon)

کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری مناسب چه کسانی است؟

اگر به ژانر خودسازی و موفقیت علاقه‌‌مند هستید، کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری مناسب شماست.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم:

راندا برن نویسنده‌ای پرفروش و تهیه‌کننده‌ای سرشناس است؛ عمده‌ی آثار برن درباره‌ی قانون جذب است. مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز، نامش هر ساله در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار جهان قرار دارد.

شاید محبوب‌ترین اثر راندا برن کتاب راز باشد؛ اثری درباره‌ی قدرت‌های درونی انسان، و اهمیت کشف و پرورش آن‌ها در جهت رسیدن به موفقیت. از دیگر آثار موفق راندا برن می‌توان بدین عناوین اشاره کرد: قدرت (2009)، جادو (2010)، قهرمان (2013).

در بخشی از کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری می‌شنویم:

برای این که به شما نشون بدم این تمرین چقدر قدرتمنده، می‌خواهم داستانی درباره‌ی دخترم تعریف کنم که از این تمرین برای برگرداندن کیف پول گم‌شده‌اش استفاده کرد.

دخترم فردای شبی که از خانه بیرون رفته بود، متوجه شد که کیف پولش گم شده. اصلاً نمی‌دونست که کیف پولش رو جایی جا گذاشته یا اونو ازش دزدیدن. او با رستورانی که شب قبل بیرون رفته بود، شرکت تاکسیرانی‌ای که اون رو رسونده بود و پلیس محلی تماس گرفت. حتی خیابون‌هایی که از اون‌ها عبور کرده بود هم گشت. در تک تک خانه‌های اطرافش را گشت. اما هیچکس کیف پولش را پیدا نکرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۲۲ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۰ دقیقه
بخش ششم
۱۶ دقیقه
بخش هفتم
۲۰ دقیقه
بخش هشتم
۱۸ دقیقه
بخش نهم
۱۸ دقیقه
بخش دهم
۱۶ دقیقه
بخش یازدهم
۱۸ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۷ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۹ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۷ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۷ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۵ دقیقه
بخش هفدهم
۱۴ دقیقه
بخش هجدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه شکرگزاری
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهحمید صلاحی، نرگس آهازان
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

علیرضا فهمیده
۱۴۰۱/۳/۲۵
کتاب بسیار عالی من خودم بکار بردم خیلی نتیجه‌های خوب گرفتم باید باقلبت این کتاب گوش بدی
حمید زارع
۱۴۰۱/۳/۶
کتاب عالی و جامعی هستش و گوش دادن به اون را به همه دوستان توصیه میکنم
هادی خادمیان
۱۴۰۱/۴/۸
عالی هست فوق العاده است
arezoo bahri
۱۴۰۱/۳/۲۸
بی نظیره این کتاب جادویی
شکوه بویری
۱۴۰۱/۳/۲۵
فعلا که عالی بوده. شما هم حتما گوش کنید
Amir Mansour
۱۴۰۱/۳/۱۹
ذهن روشن عقل سلیم
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

برای دریافت کتاب صوتی معجزه شکرگزاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.