معرفی و دانلود کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

عکس جلد کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح نوشته ریچارد استپ، داستان‌هایی بر اساس واقعیت هستند که کارکنان قسمت خدمات درمانی بیمارستان‌ها یا بیماران، آن‌ها را تجربه کرده و از نزدیک دیده‌اند.

ریچارد استپ در کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح (Haunted healthcare) روایتگر داستان‌هایی است که شما را با دنیای ماوراءالطبیعه آشنا می‌کند و دیدگاهی نو در این رابطه به شما می‌دهد، آن‌گونه که حس می‌کنید شما هم در آن‌جا بوده و آن موقعیت و شرایط را برای خود تجربه می‌کنید. او در هر عبارت و واژه‌ی خود کاری می‌کند که شما بخواهید بیشتر و بیشتر بدانید و تمام داستان‌ها برای شما هیجان‌انگیز خواهد بود.

با شنیدن این کتاب حتماً این فکر به سراغتان می‌آید که اگر شما در یکی از موقعیت‌های گفته شده در داستان‌ها بودید چه عکس‌العملی نشان می‌دادید؟ هر چند درباره این موضوعات نمی‌توان به صراحت سخن گفت، اما این رویدادها به طور منظم در شغل خدمات درمانی دیده می‌شود.

این اتفاقات ممکن است در بیمارستان‌ها، آسایشگاه‌ها یا حتی در خیابان‌ها رخ دهد، با این حال وقتی این رویدادهای پارانرمال دیده می‌شوند حتی باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین کارکنان بخش خدمات درمانی نیز شوکه شده و مدام این سؤال را از خود می‌پرسند که چه چیزی دیده‌اند و چه تجربه‌ای را پشت سر گذاشته‌اند؟

مطمئناً افرادی هستند که این اتفاقات را رد کرده و باور نخواهند کرد و ادعا می‌کنند که این بیماران تحت تأثیر داروها از این تجربه‌ها سخن می‌گویند و احتمالاً توهم و دیگر عوارض جانبی داروها باعث این تجربه‌ها می‌شود. این تنها یک احتمال است اما این‌ها تجربه شخصی خود بیمار است و این موضوعی‌ست که اهمیت دارد.

ریچارد استپ (Richard Estep) یک نویسنده معروف و محقق باتجربه در مباحث ماوراءالطبیعه است و این کتاب از آخرین آثار او محسوب می‌شود. براساس این کتاب فیلمی دیدنی ساخته شده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در بخشی از کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح می‌شنویم:

چندین سال قبل رابین به عنوان پرستار بیماران مسن مشرف به موت کار می‌کرد که شامل مراقبت از افراد در حال مرگ در محل زندگی بود و هدف از این کار این بود که آن‌ها تا حد امکان به راحتی و در آرامش در خانه خود جان بسپارند. اگر این انتخاب وجود داشت چه کسی ترجیح نمی‌دهد تا روزهای آخر خود را در بین چهره‌های آشنا و عزیزان و حیوانات خانگی‌اش بگذراند؟ او در طی این بخش از دوران کاری خود چیزهای عجیبی مشاهده کرد که همگی ماهیتا پارانرمال نبودند.

به عنوان نمونه اغلب این نوع از پرستاران بایستی زمان مرگ بیمار را اعلام می‌کردند که شامل تأیید این مسئله بود که هیچ علایمی از زندگی مانند نبض و تنفس خود به خود یا فعالیت‌های سیستم عصبی مرکزی به عنوان مثال حرکت مردمک‌ها یا پاسخ هدفمند به آزمایش رفلاکس وجود ندارد.

زمانی که آن‌ها قانع شدند که بیمار در واقع فوت کرده است پرستار زمان رسمی مرگ را ثبت می‌کند که زمانی‌ست که در نهایت در گواهی فوت آن‌ها وارد می‌شود. آنگاه با یک بنگاه امور کفن و دفن تماس می‌گیرند و از آن‌ها می‌خواهند تا بیایند و جسد را تحویل بگیرند.

یک شب از رابین درخواست شد تا به یک خانواده چینی سر بزند که پدربزرگ‌شان در آرامش و در خواب خود فوت کرده بود. بعد از در زدن و تبادل تعارفات صمیمی اما مؤدبانه با یکی از فرزندان او به اتاق خواب اصلی راهنمایی شد. در آن جا پیرمردی شکننده و کوچک را مشاهده کرد که در میانه تخت بزرگ آبی به پشت خوابیده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۱۳ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول - دختری با چشمان قرمز درخشان
۱۱ دقیقه
فصل دوم - مرگ در زیرزمین
۱۱ دقیقه
فصل سوم - ترومای بزرگ
۹ دقیقه
فصل چهارم - به من کمک کنید نفس بکشم
۷ دقیقه
فصل پنجم - تونل‌ها
۱۰ دقیقه
فصل ششم - آخرین خداحافظی
۱۱ دقیقه
فصل هفتم - کابوس‌های شیفت شبانه
۱۷ دقیقه
فصل هشتم - طبقه هفتم
۹ دقیقه
فصل نهم - ترسیدن طبیعی است
۱۰ دقیقه
فصل دهم - حس ششم
۶ دقیقه
فصل یازدهم - روحِ در حال خروج
۱۴ دقیقه
فصل دوازدهم - اشتباهات کشنده
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم - مردی در کیسه اجساد
۷ دقیقه
فصل چهاردهم - خانم سفیدپوش
۱۴ دقیقه
فصل پانزدهم - فرار از شیاطین
۱۶ دقیقه
فصل شانزدهم - درخواستی برای کمک
۸ دقیقه
فصل هفدهم - شوخی در سردخانه
۴۳ دقیقه
فصل هجدهم - شجاع‌ترین یِتی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، مریم اصغری درمیان
گویندهشیما مسیبی
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

ش شهبازی
۱۴۰۰/۲/۱۱
دربررسی دنیای ارواح این کتاب درآن حدی که خواننده از قبل انتظار دارد حاوی اطلاعات اساسی و مهم نیست و اصولا درهیچکدام از موارد بیان شده درکتاب تحلیل ویا تفسیری از علت‌ها ومفاهیم بنیادی عالم ارواح ارائه نشده و نویسنده به آن نمی‌پردازد بلکه فقط راوی رویدادهای مختلفی است که درحیطه شغلی خود یا دیگر درطی همکارانش سالیان رخ داده است، لذا ازاین بابت خواننده باید از قبل آماده باشد که قرارنیست با خواندن این کتاب پرده از برخی اسرار دنیای ارواح برداشته شود. حتی در بیان اتفاقات مستندی که بشکل داستان ارائه شده هیچ کنکاش عمیق یا تحقیقی درمورد شخصیت‌های روحی (!) نخواهیم شنید.
ترجمه کتاب اگرچه درحد قابل قبولی است ولی از یک متن روان و نرم و حرفه‌ای هنوز فاصله دارد که حرفه‌ای نبودن خود نویسنده نیز در این ناهمواری موثر است. با اینکه قاعدتاً می‌بایست از گوینده آقا استفاده می‌شد که تداعی گر صوت نویسنده باشد ولی نحوه اجرای صوتی خانم شیما مسیبی قابل قبول بوده و درمجموع تمام این عوامل یک محصول خوب در میان کتابهای صوتی تولید کرده‌اند.
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۱/۱۵
به نظر من ترجمه و روایت صوتی کتاب خوب بودند ولی متاسفانه کتاب فقط و صرفا بیان یکسری اتفاقات و تجربیات و ماجراهاییست که یک دنبال کننده مسایل پارانرمال و روحی، مشاهده و بیان کرده است، بدون کوچکترین نتیجه گیری، به نظر من خواننده این کتاب حتما باید در ادامه کتابهای دکتر مایکل نیوتن و دکتر برایان الوایس مخصوصا کتاب بی نظیر و زیبای (جز عشق راهی نیست)، را نیز مطالعه بفرماید، پس از مطالعه‌ی آن کتابها متوجه میشود که تجربیات خوشایند یا ناخوشایند محتضرین و افراد نزدیک به مرگ یا ارواح افراد فوت کرده، همه تابع نظم و کارما و همگی دلایلی کاملا موجه و منطقی دارند، یعنی اینگونه نبوده که افرادی یا ارواحی شانسی و اتفاقی برایشان شرایط خوب یا بد رقم بخورد، لذا این کتاب به نظر من به تنهایی فقط گزارشی است از یکسری مشاهدات خوب یا بد و وحشتناک و ترسناک، که میتواند اینرا برای خواننده ناآشنا القا بنماید که مسایل و سرنوشت انسانها و ارواح شانسی و اتفاقی است یا حتی تولید ترس و وحشت برای آن‌ها بنماید، البته این ترس هم شاید گاهی مفید باشد که افراد به این فکر بیفتند که چه بکنیم تا به اینروز وحشتناک نیفتیم... بنده فقط یکبار و آنهم بصورت سریع این کتاب را گوش کردم به نظر من در همین حد ارزش دارد
Saeid Zarei
۱۳۹۹/۹/۱
این وقایع وجود دارد چون من هم تجربه مرگ یا خروج روح از جسم داشتم و دنیایه بعد از مرگ وجود دارد و دنیای پراز آرامش بدون استرس و زیبا رو دیدم و در یک تونل قرار گرفتم تمام زندگی از ابتدا به‌ دنیا آمدنم و تا آن زمان که این حادثه برایم رخ داد مثل یه فیلم چند بعدی بشکل خیلی سریع به نمایش گذاشته شد ولی من از اون دنیا واقعا خوشم اومد و دوست دارم سریعتر از این آزمون الهی سربلند به زندگی ابدی برم انشالله که همه سربلند به دیدار پروردگار بروند
آمین یا رب العالمین
کتایون کریمی
۱۳۹۹/۶/۱۶
من چون کلا طرفدار داستانهای ماورایی که به نوعی به غیر ارگانیک‌ها هم ارتباط داره هستم و اطلاعات نسبتا خوبی هم نسبت به اینگونه موضوعات دارم و همینطور باتوجه به کامنتهای کاربران این نسخه رو گرفتم ولی متاسفانه کتابی بسیار سطحی بود بیشتر برای نوجوانهای دبیرستانی که دنبال داستانهای واقعی هیجان انگیز هستند مناسبه و زیاد جالب ندیدمش
ممنون از کتابراه عزیز که واقعا بهترین میبینمتون 🙏❤💐
Mosi Phonix
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
عالی بود. اینکه یه فرد آگاه و تحصیلکرده راجع به اتفاقات پارانرمال کتاب بنویسه، رضایت بخشه. چون هرزمان که دراین زمینه صحبت میشه متهم به خرافاتی بودن و عقاید کهنه داشتن میشیم. درصورتیکه در تمام ادیان الهی و تمام فرهنگهای قدیمی صحت این موضوع تایید شده. اما متاسفانه گروهی از افراد تصور میکنند بی اعتقادی به هر چیز متافیزیک نشانه روشنفکری و به روز بودنه.
Z Asghari
۱۳۹۹/۲/۲۴
وای عالییییی بود سبک چارچوب خوب بود خیر چون من فیلم ترسناک زیاد دید
moji taghavi
۱۳۹۹/۲/۱۹
روایت‌هایی جذاب و هیجانی.. صدای راوی و ترجمه بسیار روان و خوب
omid shabanlouei
۱۴۰۰/۸/۲۲
سلام
فوق العاده ترسناک و عالی بود
کتب آرثر فندلای را هم بگذارید
صدای گوینده فوق العاده عالی بود
به عنوان محقق روحی واقعا از کتاب لذت بردم
اگر کسی به علوم روحی و ارتباطات علاقه مند هست خوشحال میشم او را به انجمن روحی معرفی کنم
ژاسمن شاهنظری
۱۴۰۰/۲/۳
کتاب جالبی بود. با کار من هم در ارتباط بود، البته من تجربه دیدن روح را نداشتم ولی حس ششم قوی در‌مورد بیمارانم داشتم. خواندن این کتاب را‌به تمام کسانی که به مطالب ماورایی علاقه مندند توصیه میکنم. از شما هم برای معرفی این کتاب ممنونم.
سیده فاطمه جهاندیده
۱۳۹۹/۶/۴
خیلی افتضاح میخونن جسارت نباشه اما انگار دارن انشای کلاس پنجم دبستان رو میخونن اخه چرا؟؟؟ شایدم چون من زیاد کتاب گوش دادم این حس رو به من داد فقط میدونم خیلی مبتدی کتاب رو میخوندن متاسفم با اینکه کتاب خیلی خیلی خوبی بود اما راوی اصلا خوب نبود
سینا خدابخشیان
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
صدای راوی قابل قبوله حس وحال ترس روخوب انتقال میده کتاب ترسناکیه من لذت بردم کتاب درباره جن‌ها وروح‌های مردگان هست مربوط به مسائل ماورای طبیعت وپارانورمال میباشد پیشنهادمیکنم بخونیدش👹
sadaf khd
۱۳۹۹/۵/۹
کتاب جالبی بود درباری ماوراء الطبیعه و اینکه بر اساس تجربیات واقعی بود جالب ترش میکرد حتی. نمیشه گفت ترسناکه ولی سرگرمتون میکنه و تجربه جدیدیه، صدا و خوانش گوینده هم خوب بود
نسرین بیدی
۱۳۹۹/۲/۲۶
سلام. عالییییییی. من از همون اول هم ازش خوشم اومد😁😁
زهرا فاطمی نیا
۱۳۹۹/۶/۲۶
مشکل دانلود فصل 9حل شد. هنوز کتابو نخوندم ولی هر وقت به عکس روی جلدش نگاه می‌کنم خیلی می‌ترسم😐پشیمون میشم و میگم کاش این کتابو نخریده بودم😕
Afsaneh Dehkordi Dehkordi
۱۳۹۹/۶/۱۹
گوینده بسیار بد میخواند اصلأ متوجه داستان نمیشی تند تند میخواند می‌ره.... انگار یک کسی دنبالش کرده... ‌ خیلی خیلی ضعیف بود.... بد نیست خواندن آقای سلطانزاده را گوش کنه
مشاهده همه نظرات ۳۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

برای دریافت کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.