معرفی و دانلود کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره

عکس جلد کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره

کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره اثر سمیه سیدیان درباره‌ی عروسک‌هایی است که در یک خیاطی کوچک زندگی می‌کردند و کار دوخت آن‌ها هنوز تمام نشده بود. این کتاب برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» مناسب است.

داستان‌ها مهارت‌های فردی و اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهند. قصه گفتن برای بچه‌ها باعث برقراری ارتباط عاطفی بین کودک و والدین شده و علاوه بر کمک به خواب او، جنبه‌های خلاقیت را از سنین پائین در او تقویت می‌کند. پژوهش‌های مربوط به اعصاب حاکی از آن هستند که کودکان با برقراری ارتباط کلامی بین والدین یا پرستار از طریق قصه‌گویی، مطالب بسیار زیادی می‌آموزند. شنیدن و خواندن کتاب‌های داستان حاوی پندهای اخلاقی، به هنگام خواب موجب ارتقای ارزش‌های اخلاقی در کودکان می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
عروسک‌های نیمه کاره

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره

برای دریافت کتاب صوتی عروسک‌های نیمه کاره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.