معرفی و دانلود کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی

عکس جلد کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی

برایان تریسی در کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی، روش‌ها و نکاتی کلیدی برای رسیدن به آینده‌ای بهتر ارائه می‌دهد و به شما می‌گوید که برای هدف‌دار کردن زندگی خود چه مسیری را باید طی کنید.

دربارۀ کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی:

آیا شما هدف معینی در زندگی خود دارید؟ مهم‌ترین هدفی که تاکنون برای خود مشخص کرده‌اید چیست؟ هدفی که برای دستیابی به آن برنامه‌ریزی هم انجام داده باشید. میزان تسلط شما بر روی هدف‌هایتان به مقدار عمل شما برای دست یافتن به آن هدف وابسته است، نه به میزان اطلاعاتی که دربارۀ آن دارید.

زندگی هر فردی همواره باید سرشار از هدف‌های ریز و کوچک باشد تا این‌گونه در مسیر جهت دار کرن زندگی موفق‌تر عمل کند. با هدفمند کردن زندگی‌تان، می‌توانید کنترل آن را در دستانتان بگیرید و هر روز شادتر و از روز قبل باشید. همواره هدف‌های بلندمدت زودتر از آنچه که منتظرش هستید به وقوع می‌پیوندند؛ بنابراین تنها لازم است تصمیم بگیرید تا کاری را انجام دهید و نسبت به آن اقدام کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) با راهکارهایی که در این کتاب ارائه می‌دهد به شما می‌آموزد که چگونه زندگی‌تان را تحت کنترل خود درآورید و به تمامی اهداف بلندمدت‌تان دست یابید.

کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب ارزشمند برای افرادی که قصد دارند اهداف مشخصی در زندگی برای خود تعیین کنند و به تمامی آن‌ها دست یابند و تغییری در زندگی‌شان به وجود آورند، راهکارهای مؤثر و سودمندی ارائه می‌دهد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی در زمستان سال 1944 در ونکوور کانادا متولد شد. او مجبور بود مدرسه را نیمه‌کاره رها کند تا به دنبال پول برود چرا که خانوادۀ بسیار فقیری داشت. اولین کاری که پیدا کرد باربری در کشتی بود. برایان 8 سال به عنوان باربر این شغل سخت را انجام داد و ناچار به 80 کشور دنیا سفر کرد. بعد از انجام این کار تصمیم گرفت به شغل فروشندگی بپردازد. اما در این کار هم چندان موفق نبود.

سال‌ها گذشت و او با پیدا کردن مسیر درست زندگی‌اش به یک سخنران و مشاور حرفه‌ای تبدیل شد که شرکت‌های مشهور بسیاری از او مشاوره می‌گیرند. او یک میلیونر خودساخته و مدیر شرکت بین‌المللی برایان تریسی است که یک کمپانی آموزشی و مشاوره‌ای در کالیفرنیا محسوب می‌شود. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به قورباغه را قورت بده، قورباغه را ببوس، مدیریت فروش، 21 راز میلیونر خودساخته، قدرت بیان و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی می‌شنویم:

اگر امروز بفهمید که فقط شش ماه دیگر زنده هستید، چه می‌کنید؟ البته در این شش ماه کاملاً سالم خواهید بود و بدون تأیید دکتر هیچ مشکل جسمی پیدا نخواهید کرد اما بعد از شش ماه ناگهان فوت می‌کنید. اگر چنین چیزی باشد این شش ماه را چطور می‌گذرانید؟ یک دقیقه وقت دارید! سریع بنویسید. 45 ثانیه ... می‌توانید بیشتر از پنج مورد هم بنویسید ولی از پنج مورد کمتر نباشد. 30 ثانیه ... بسیار خب! لطفاً دیگر ننویسید! همان طور که خودتان هم متوجه شدید این سوال من در اصل در مورد ارزش‌های شماست.

این سوال، شما را به همان سوال اول برمی‌گرداند و اینکه چه چیزهایی در زندگی برای شما ارزش محسوب می‌شوند. چون وقتی به کسی بگویند که فقط شش ماه فرصت زندگی دارد مطمئن باشید نمی‌گوید که دوست دارد برود سرکار، در اداره و تلفن‌های مشتریان را جواب بدهد. حقیقت این است که اگر شما بفهمید فقط شش ماه زنده هستید به مهم‌ترین چیزهایی که می‌توانید در این شش ماه انجام بدهید فکر می‌کنید.

اجازه بدهید چند نمونه را حدس بزنیم. چه مرد باشید چه زن، اولین مورد در لیست شما می‌تواند این باشد که همۀ این شش ماه را با افرادی که برای شما بسیار مهم هستند بگذرانید. یک سوال خوب از آقایان دارم. چون آقایان همیشه به خاطر کوتاهی در این زمینه مقصر و گناهکار شناخته می‌شوند. آیا شما آقایان حتماً باید در معرض مرگ باشید تا وقتتان را با خانواده بگذرانید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
قسمت اول
۸ دقیقه
قسمت دوم
۷ دقیقه
قسمت سوم
۱۰ دقیقه
قسمت چهارم
۹ دقیقه
قسمت پنجم
۸ دقیقه
قسمت ششم
۹ دقیقه
قسمت هفتم
۷ دقیقه
قسمت هشتم
۱۱ دقیقه
قسمت نهم
۵ دقیقه
قسمت دهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی
نویسنده
مترجممحسن واعظی
گویندهمحسن زرآبادی پور
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی

Shahrooz Az
۱۴۰۰/۱/۱
کتاب خوبیه، یه جور راهنمایی در مورد شناختن اهداف تونه، انگیزشی،... پسندیدم، ارزش گوش دادن داره😉👍⁦✔️⁩⁦✔️⁩⁦✔️⁩
زینب خسروشاهی
۱۴۰۰/۵/۲۴
خیلی مفید، بهت یادآوری می‌کنه که سرعت پیشرفت علوم و مهارت‌ها چقدر بالاست و اگه زمان رو از دست بدی کلی عقب میفتی.
رویا دولتداد
۱۴۰۰/۲/۱
کتاب خوبیه و برای پیدا کردن هدف واقعی و اززشها در زندگی مفیده. شنیدنش رو توصیه می‌کنم.
الهام
۱۴۰۱/۵/۱۹
خیلی عالی بود. خیلی هم قشنگ خونده شد واقعا ❤️❤️❤️❤️
الهام علیزاده
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
کتابهای برایان تریسی همیشه عالی بوده
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی

برای دریافت کتاب صوتی جادوی جهت دار کردن زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.