معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون جذب: با این قانون الهام بخش زندگی‌ات را تغییر بده و به خواسته‌هایت برس

عکس جلد کتاب صوتی قانون جذب: با این قانون الهام بخش زندگی‌ات را تغییر بده و به خواسته‌هایت برس
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قانون جذب: با این قانون الهام بخش زندگی‌ات را تغییر بده و به خواسته‌هایت برس

مایکل لوسیر در کتاب صوتی قانون جذب، تمرین‌ها و راهنمایی‌های کاربردی و مفیدی به شما ارائه می‌کند که با کمک آن‌ها بتوانید در زمان کم به خواسته‌ها و آرزوهای خود برسید و چیزهایی را که دوست ندارید از زندگی خود دور کنید.

درباره کتاب صوتی قانون جذب:

هرکسی در زندگی خود خواسته‌ها و آرزوهایی دارد و حتی شاید برخی از افراد حاضر باشند برای به‌دست‌آوردن خواسته‌های خود دست به هر کاری بزنند. مایکل لوسیر در کتاب قانون جذب (Law of attraction) به شما یاد می‌دهد که به‌آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آرزوها و رؤیاهای خود دست یابید.

به عقیده نویسنده هرکسی در زندگی همان چیزهایی را به سمت خود جذب می‌کند که انرژی، حواس و توجه‌اش به آن معطوف است. مهم نیست آن چیز مثبت باشد یا منفی، هر چیزی که در طول روز بیشتر به آن فکر یا توجه کنید همان برایتان اتفاق می‌افتد و مرتب هم تکرار می‌شود. او در این کتاب به شما یاد می‌دهد قانون جذب چگونه رخ می‌دهد. همچنین با انجام تمرین‌ها و راهکارهای کتاب می‌توانید زندگی خود را در جهت مثبتی تغییر دهید.

اگر بتوانید به شکلی آگاهانه و با کمک افکارتان اتفاقات خوب را جذب و موضوعات منفی را دفع کنید، زندگی‌تان دگرگون خواهد شد. فقط کافی است قانون جذب را یاد بگیرید و آن را در زندگی خود اعمال کنید. باوری که دارید، می‌تواند مسیر زندگی شما را تعیین کند و به کمک افکارتان می‌توانید اتفاقات مثبت را به سمت خود جذب کنید. این موضوع درمورد افکار منفی هم صدق می‌کند. به این شکل که این افکار باعث جذب انرژی منفی به سمت خود می‌شوند و مسائل ناخوشایند را به همراه دارد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی قانون جذب:

- پیام مایکل لوسیر، نگاه انسان را به خود و اطرافیانش متحول می‌کند. به نظر من کتاب قانون جذب هم الهام‌بخش است و هم شفابخش! (اتل جی لرد)

- مایکل لوسیر استعداد این را دارد که عصارهٔ اصول انتزاعی را بگیرد و از آن نتایجی کارآمد به عمل آورد. خواندن قانون جذب آسان است، به‌راحتی می‌توان آن را بکار برد و از همه مهم‌تر، واقعاً جواب می‌دهد! (مری مارکدینت)

- من کتاب‌های دیگری هم دربارهٔ قانون جذب خوانده‌ام، اما آن‌ها انگار یک چیزی کم داشتند، مایکل لوسیر، این مهرهٔ گم شده را با شفاف‌سازی تضادها و تمایلات بر روی برگه‌های این کتاب، ارائه می‌دهد. (جانت بویر)

- عجب کتاب معرکه‌ای! راهکار مختصر، مفید و سادهٔ مایکل برای جذب هرآنچه از صمیم قلب می‌خواهید واقعاً بی‌نظیر است. به شما به‌شدت پیشنهاد می‌کنم که اگر قصد دارید در زندگی‌تان به قله‌های موفقیت دست یابید، اصول او را به کار گیرید! (زو سافتلاس)

- این کتاب طرفدار این قانون است که سادگی بهترین طرح است. نویسنده به شیوه‌ای ساده و مختصر، ساختار کلی اصول اساسی قانون جذب را ارائه می‌کند و سپس تمرین‌هایی عملی را مهیا می‌سازد تا خواننده را در به‌کارگیری این اصول یاری نماید. (آنتیگون)

کتاب صوتی قانون جذب مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید در زندگی خود تغییر مثبتی ایجاد کنید و به موفقیت برسید این کتاب می‌تواند به شما کمک کند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های خودیاری و موفقیت از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

مایکل لوسیر را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده کانادایی در سال 1962 به دنیا آمد و امروزه به‌عنوان سخنران و مربی موفقیت و خودیاری فعالیت می‌کند. مایکل لوسیر (Michael J Losier) را بیشتر به دلیل نوشتن کتاب قانون جذب می‌شناسند. او در بخشی از آموزه‌های خود عنوان می‌کند که در سال 1995 با قانون جذب آشنا شد و با استفاده از آن توانست به سطح متفاوتی از موفقیت برسد و به‌عنوان مربی، کارآفرین و نویسنده‌ای که امروزه می‌شناسیم جایگاه خود را تثبیت کند.

مایکل در سال 1996 شروع به برگزاری جلسات هفتگی قانون جذب کرد و پس از مدتی این جلسات از یک‌نفره تبدیل به جلسات چهل و پنج‌نفری شد. وی همچنین یکی از اعضای هیئت‌علمی مرکز آموزشی قانون جذب است که دانشجویان را برای تبدیل‌شدن به مربی‌هایی مجرب تربیت می‌کند.

جملات برگزیدهٔ کتاب صوتی قانون جذب:

- هدف از زندگی شناخت و تجربهٔ کامل لذت است.
- یادت باشد هر ارتعاشی که از خودت ساطع کنی، آینده‌ات را خلق می‌کند.
- بالابردن ارتعاش حکم سوخت را برای خواسته‌ات دارد.
- یکی از اصول مهمی که قانون جذب برایت کارایی داشته باشد این است که خواسته‌هایت را در خط مقدم ذهنت قرار بدهی.
- هر بار که عبارتی تأکیدی را بر زبان بیاوری، بر اساس احساسی که در تو به وجود می‌آید واکنش نشان می‌دهی.
- بیشتر عبارات تأکیدی مؤثر نیست. زیرا قانون جذب در برابر آن همین‌طور به احساسی که تو داری واکنش نشان می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی قانون جذب می‌شنویم:

اهمیت پذیرش با یک بازی سادهٔ کودکانه تعریف می‌شود. حالا ببینیم بازی چگونه است. تعدادی مهره روی چوب‌های ضربدری در داخل استوانه‌ای شفاف قرار دارد. این چوب‌ها نمایانگر مقاومت یا تردید است و مهره‌ها نمایانگر خواسته و دست آخر مهره‌های پایین افتاده، نمایانگر پذیرش. در دورهٔ بازی چوب‌ها برداشته می‌شود تا چند مهره ته استوانه بیفتد. مهره‌ها فقط در صورتی پایین می‌افتند که چوب‌ها برداشته شود. به همین نحو داشتن خواستهٔ قوی و بالابردن ارتعاش کافی نیست. بلکه زمانی خواستهٔ تو رخ می‌نماید که مقاومت تو از بین برود. هرچه سریع‌تر مقاومت از بین برود، خواسته‌ها سریع‌تر آشکار می‌شوند. به‌عبارت‌دیگر سرعت قانون جذب نسبت مستقیم با میزان پذیرش دارد.

داشتن خواستهٔ قوی همراه با تردید شدید، یعنی خواستهٔ تو به حقیقت نمی‌پیوندد. داشتن خواستهٔ قوی با کمی شک و تردید یعنی خواستهٔ تو اجابت می‌شود، ولی آهسته. داشتن خواستهٔ قوی بدون شک و تردید، یعنی خواستهٔ تو به‌سرعت صورت واقعی به خودش می‌گیرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
23 دقیقه
بخش یک: چگونه قانون جذب زندگی مرا تغییر داد
19 دقیقه
بخش دو: وضوح از طریق تضاد
20 دقیقه
بخش سه: تمام چیزهایی را که باعث می‌شود احساس خوب به تو بدهد شناسایی کن و بیشتر به آن بپرداز
15 دقیقه
بخش چهار: بازی پذیرش
29 دقیقه
بخش پنج: ابزاری دیگر برای پذیرش و بالا بردن ارتعاش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قانون جذب: با این قانون الهام بخش زندگی‌ات را تغییر بده و به خواسته‌هایت برس
نویسنده
مترجمنفیسه معتکف
گویندهمحمود هادی زاده
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قانون جذب

Hamid Reza Sadeghi
۱۴۰۱/۴/۲۷
عالیه
درکل باید عرض کنم صدای نریشن که روی گفتار هر کتاب می‌گذارید باید اشتیاق برانگیز باشه فراز و فرودهای گفتاری گوینده باید به حا باشه تا شنونده احساس شوق و اشتیاق به انجام تمرینات کتاب پیدا کنه به نظر من تمام صداپیشه‌هایی که در موسسه شادن پژواک استفاده شده فوق‌العاده است نمونه است موقع گوش دادن
حس عجیبی به شنونده منتقل میکنه، موسسه‌ای که فقط به فکر درآمد خودشه نمیتونه ایجاد علاقه در افکار خواننده و شنونده ایجاد کنه اگه علایق خواننده و شنونده را سرلوحه کار موسسه باشه قطعا موفق تر خواهد بود، یا حق ارادتمند حمید رضا صادقی اصفهان
نسرین میرزاییفر
۱۴۰۲/۱/۱۴
باسلام و خسته نباشید
چقد قشنگ نویسنده خیلی کامل و جامع و بدونه کش دادن و حاشیه رفتن روند و فرمول جذب کردن خواسته هاو چیزهایی رو که دوس داریم بدست بیاریم رو توضیح میده و ساده و قابل فهم
من قبلا کتاب در موردقانون جذب اثر نویسندهای دیگه هم خونده بودم ولی واقعا این برام ساده تر و کامل تر خیلی خوب و
میگه که چیکار کنی با مثال‌های خوبی که میزنه قشنگ عمق مطلب رو متوجه میشی الکی گنده‌اش نمیکنه نمیپیچونه خداروشکر که با راهنمایی استادان خوب به این کتابهای مفید راهنمایی میشم و با تشکر فراوان از خوانش خوب و کل تیم کتابراه
بهار راستین
۱۴۰۰/۱۰/۱۷
این کتاب قانون جذب رو کاربردی یاد میده باید بارها و بارها گوش داد و به تمریناتش عمل کرد. صدای راوی عالی بود و با آرامش و تسلطی که داشت به درک بیشتر مفاهیم کمک میکرد، صداگزاری هم خیلی متناسب با متن بود و از صدای دریا هم استفاده شده بود که گوش دادن به کتاب رو لذت بخش تر میکرد
پیام
۱۴۰۱/۸/۸
توصیه میکنم به بقیه دوستان
برای خرید این کتاب. در زندگیتان بسیار کاربردی خواهد بود. و همچنین متن روان و قابل فهم با بیان عالی راوی.
علیرضا فهمیده
۱۴۰۱/۴/۱۰
به دوستان خرید این کتاب سفارش میکنم بسیارعالی قابل استفاده در دنیای امروز ما که به روشهای کاربردی جذب خیلی محتاجیم
vesal darabi
۱۴۰۱/۹/۴
این کتاب بسیار عالی و راهگشا، مقدمه‌ای است برای خواندن و فهم کتاب《 راز》ترجمه سرکارخانم معتکف.
Reza Mazaher
۱۴۰۱/۶/۲۴
اگه بتونیم با تمرکز روی هدفی اونو به سمت خودمون جذب کنیم بهش میرسیم و این کتاب خیلی کمک کرد
آسیه ابریشمی نیک
۱۴۰۰/۶/۱۶
به پیشنهاد دوستم تهیه کردم و واقعا خوشحالم لز خرید این کتاب
وحید اکبری
۱۴۰۰/۵/۲۲
دوستش دارم و واقعا بسیار عالی و ساده بیان شده و با صدای بسیار دلنشین.
جلال ناملتیان
۱۴۰۲/۱/۳۰
خلاصه و مفید هست. توضیحات ساده و قابل فهم داره
Mahdiyeh Fakhri
۱۴۰۱/۱۱/۴
خیلی خوب بود خیلی کتاب خونده بودم ولی این یه چی دیگه بود
امین تاجیک
۱۴۰۱/۱/۶
چند بار خوندم و دارم تمرین میکنم روش هایش را
مسلم لطفی زاده
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
خیلی مفید است همون چیزی است که میخواستم🌷🌷
Miss Zingin
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
بسیار عالی هم مطالب هم نحوه‌ی خوانش کتاب
هادی نقوی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
واقعا عالی
من همیشه تو ماشین گوش میدم خیلی ارامش بخشه
مشاهده همه نظرات 20

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قانون جذب

برای دریافت کتاب صوتی قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.