معرفی و دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

عکس جلد کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

هر فردی اهدافی در زندگی خود دارد و می‌خواهد هرچه زودتر به آن‌ها برسد. هنریت کلاوسر در کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد، ماجراهای افرادی را تعریف می‌کند که با استفاده از نیروی جذب و نوشتن آرزوهای خود بر روی کاغذ، توانسته‌اند با یک برنامه‌ریزی درست به آن‌ها برسند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز در سال 2001 است.

درباره کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد:

آیا تا به حال به قدرت نوشتن و تاثیر آن بر روی زندگی‌تان فکر کرده‌اید؟ آیا به قانون جذب و ویژگی‌های خاص آن باور دارید؟ هنریت کلاوسر در کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد (Write it Down, Make it Happen) به شما راهنمایی موثر و ساده معرفی می‌کند تا با استفاده از آن رویاهایتان به واقعیت بدل گردد؛ در واقع باید در همان ابتدا به خوبی متوجه شوید که دقیقا به دنبال چه چیزی هستید تا بتوانید آن را به دست آورید و تنها کافی‌ست که با انجام تمرین‌هایی آسان، افسار زندگی خود را به دست گیرید و آرزوهایتان را عملی کنید.

در این کتاب پرفروش، داستان‌هایی درباره مردم عادی می‌شنوید که معجزه‌های بزرگ و کوچکی در زندگی خود دیده‌اند‌ و رمز موفقیت آن‌ها نیز نوشتن خواسته‌هایشان بر روی کاغذ و تمرکز بر روی آن‌ها بوده است.

با داشتن اهداف کتبی و مشخص، آرزوهای‌تان رنگ واقعیت به خود می‌گیرند، ارتباط‌های شخصی‌تان با دیگران کیفیت بهتری پیدا می‌کند، مشکلات از بین‌ می‌روند و زخم‌های درونی و عاطفی‌تان آرام می‌گیرند.

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، اثری فوق‌العاده و کاربردی است تا به هر چیزی که خواهان آن هستید فکر کنید، آن‌ها را بر روی کاغذ بیاورید و به مرور آن‌ها را در زندگی خود احساس کنید؛ فقط یادتان نرود که اولین قدم براش شروع، نوشتن هدف است.

کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل کتاب‌های خودیاری و موفقیت هستید و رویاهای فراوانی در ذهن دارید که نمی‌دانید راه رسیدن به آن‌ها چیست، این اثر به شما پیشنهاد می‌شود.

با هنریت کلاوسر بیشتر آشنا شویم:

یکی از برترین نویسنده‌های زن آمریکایی هنریت کلاوسر (Henriette Anne Klauser) نام دارد که کتاب‌های مشهور نوشتن با دو نیم‌کره‌ی مغز و قلبت را روی کاغد بیاور از برترین آثار او به شمار می‌رود. کلاوسر تاکنون توانسته با کتاب‌های خود به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان کمک کند و در ایران نیز محبوبیت زیادی دارد.

او مدرک دکتری ادبیات انگلیسی خود را از دانشگاه فوردهام دریافت کرده و در دانشگاه‌های کالیفرنیا، واشنگتن، سیاتل و لت‌بریج به تدریس مشغول است. علاوه بر این هر ساله کلاوسر سمینارها، کلاس‌ها و کارگاه‌هایی را برای حل مشکل استرس با استفاده از نگارش، گسترش قدرت فردی، خلاقیت، بهبود روابط و ... برگزار می‌کند.

همچنین هنریت کلاوسر یک مشاور عالی برای کسب‌وکارها و نیروی انسانی به شمار می‌رود و به عنوان یک عضو حرفه‌ای در انجمن سخنرانان بین‌المللی فعالیت می‌کند و به همین خاطر در دانشگاه‌ها، آژانس‌های دولتی و شرکت‌ها و انجمن‌های تجاری برنامه‌های متعددی را اجرا کرده است.

جملات برگزیده کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد:

- چرا خدا باید به تو بیشتر بدهد در حالی که تو در مقابل آنچه که داری ناسپاسی می‌کنی؟
- اگر نمی‌دانید چه می‌خواهید، نوشتن را شروع کنید؛ نوشتن مفهومی واقعی خود را خواهد ساخت.
- اگر شما نیت چیزی را با فکر و احترام و دقت در سر داشته باشید، حتما به آن دست پیدا خواهید کرد.

در بخشی از کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد می‌شنویم:

بچه‌های من همیشه داستان دامبو، فیل پرنده را دوست داشتند و بارها از من می‌خواستند که آن داستان را برایشان بخوانم. داستان از این قرار است؛ همه دامبو را با آن گوش‌های بزرگ مسخره می‌کردند تا اینکه او با یک موش آشنا شد. موش به دامبو یک پر داد که می‌توانست با آن پرواز کند. از آن به بعد فیل پرواز می‌کرد و به مردم لبخند می‌زد. حالا او آزاد و رها بود تا اینکه پر از دستش افتاد و بلافاصله به زمین سقوط کرد. موش که همراه او بود، گفت: دامبو! آن پر نیست بلکه خودت هستی؛ حالا تو میدانی که چگونه باید پرواز کنی. با شنیدن این جمله فیل پروازش را درست کرد و توانست با قدرت به پروازش ادامه دهد.

الهامات‌تان برای حمایت از شما ناگهان ظاهر می‌شوند. گاهی به هدفی چسبیده‌اید اما آن را دور از دسترس می‌دانید. لازم است بدانید که پر جادویی در کار نیست؛ بلکه باور شما مهم است. بعضی اوقات برای آنکه رویاهایتان تحقق پیدا کند، خودتان باید ابتکار عمل را به دست بگیرید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۹ دقیقه
مقدمه
۲۹ دقیقه
فصل اول: بنویس تا اتفاق بیفتد
۳۰ دقیقه
فصل دوم: آگاهی نسبت به خواسته؛ تعیین اهداف
۳۷ دقیقه
فصل سوم: جمع بندی نظریه‌ها؛ صندوق پیشنهادهای مغز
۳۹ دقیقه
فصل چهارم: آماده دریافت شدن
۳۹ دقیقه
فصل پنجم: بررسی ترس‌ها و احساس‌ها
۲۶ دقیقه
فصل ششم: دستیابی به آزادی؛ تمام و کمال نوشتن تا رسیدن به نتیجه
۲۳ دقیقه
فصل هفتم: ساده گرفتن کار؛ فهرست کردن
۳۰ دقیقه
فصل هشتم: تمرکز بر نتیجه
۲۰ دقیقه
فصل نهم: محیط را تغییر دهید؛ رفتن به کنار آب برای نوشتن
۲۹ دقیقه
فصل دهم: زندگی روزمره خود را مکتوب کنید
۱۷ دقیقه
فصل یازدهم: متعهد شدن
۲۲ دقیقه
فصل دوازدهم: روی هم چیدن اهداف؛ بالا بردن موانع
۲۶ دقیقه
فصل سیزدهم: یک گروه تشکیل دهید؛ چه چیزی و چه موقع
۳۶ دقیقه
فصل چهاردهم: به دست گرفتن ابتکار عمل
۳۵ دقیقه
فصل پانزدهم: نامه نوشتن به خدا
۱۹ دقیقه
فصل شانزدهم: مقاومت پرمعناست
۲۵ دقیقه
فصل هفدهم: ایجاد یک مراسم آیینی
۱۴ دقیقه
فصل هجدهم: رها کردن؛ برقراری تعادل
۱۸ دقیقه
فصل نوزدهم: سپاسگذاری
۱۷ دقیقه
فصل بیستم: از پس شکست برآمدن
۱۲ دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد
نویسنده
مترجمجهان قطب شاهی، ندا رشیدی
گویندهحسن آزادی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

فاطمه هاتفی کیا
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
پس از اینکه من این کتاب را خواندم یک لیست از خواسته هایم را تهیه کردم و به بعضی از آرزوهام که نگاه می‌کردم احساس می‌کردم بسیار دست نیافتنی‌اند اما من گفتم باید امتحانش کنم بعد از مدتی به همه آن اهدافم رسیده بودم در واقع تصور کنید آرزوی بزرگی دارید بلکه ایمان داشته باشید خدای بزرگی دارید.
Mohammad
۱۴۰۰/۵/۲۹
نوشتن ذهن شما را تمیز و روشن و افکارتان را دسته بندی می‌کند، با نوشتن راه حل مسایل برایتان ظاهر می‌شود و شما را از سردرگمی نجات می‌دهد. این کتاب کمک می‌کند با قلم و کاغذ بیشتر از گذشته ارتباط برقرار کنید و کیفیت تفکر خود را ارتقا بخشید.
Elahe irani
۱۴۰۱/۱/۲۰
خواننده بسیار آروم و خسته کننده می‌خواند عین فردی میان سال که عینک نزدیک بینش نوک بینی اوست و جمله جمله با تاکید میخواند جوری که والدینت خیلی آرام دارند بهت پند می‌دهند
نرگس دیلمی
۱۴۰۰/۲/۳۰
به نظرم عالی بود. واقعا سردرگم بودم ولی با نوشتن و راهنمایی این کتاب خیلی افکارم منسجم شد. صدای گوینده هم آروم و دلنشین بود. ممنون از کتابراه❤
Mhd Nsr
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
من نسخه پی دی اف این کتاب رو خوندم خیلی محشره
مهدی خلیلی
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
خیلی عالی و هرکس این کتاب را مطالعه کند ۱۰ سال جلوتر هست
m eskandar
۱۴۰۰/۷/۲۸
خدارو سپاسگزارم برای خواندن این کتاب. من روز دهم خواندن این کتاب و کتاب راز اثر دیگر این نویسنده اثراتشو توی زندگیم ب وفور دیدم
Elham Kh
۱۴۰۰/۶/۱۹
از نظر من کتاب خوبیه ولی گوینده کمی روی مخ بود من پیشنهاد میدم اول چهار اثر فلورانس رو بخونین بعد بیاین سراغ این کتاب
سعید غلامی
۱۴۰۰/۱۲/۴
واقعا میتونید ازش نتیجه بگیرید به شرط عمل بهش من خودم هنوز نتونستم بهش عمل کنم. ومیدونم که پشیمون میشم کاش بتونم راهمو پیداکنم
جعفر سلیمی
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
خدا رو سپاسگزارم از اینکه من رو با این کتاب آشنا نمود و باعث شد تا من با مطالعه کردن آن خیلی آگاهتر شوم به زندگی کردن و پیشرفت
فائزه یزدانی‌پور
۱۴۰۰/۸/۱۷
اصلا هرچی بگم از خوبی این کتاب کم گفتم
عالی بود
احساس میکنم میتونم زندگی نامه‌ خودمو قبل از وقوع بنویسم
Mobina Masoudi
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
این کتاب عالی بنظرم همه آدم‌هایی که مثل من تا قبل به هدفشون نمیرسیدن و نمیدونستن حتی مشکل از کجاست بخونن
آلاله مرادی
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
انشاالله ک میخرم این کتاب عالی رو چون تعریفش رو زیاد شنیدم💖💖
سینا ملک مطیعی
۱۴۰۰/۳/۱
عاااالی. قدم به قدم با کتاب پیش رفتم و به خیلی چیزا رسیدم. ممنون از انتشار این اثر فاخر
شایسته سجاد
۱۴۰۰/۱/۲۱
من بااینکه کتاب خون نیستم اما این عالی‌ترین بود واقعا فهمیدم هیچ چیز نشد وحود نداره
مشاهده همه نظرات ۵۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

برای دریافت کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.