معرفی و دانلود کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید

عکس جلد کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید

کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید اثر حسین اکبرپور، راه‌ها و کاربردهای شناخت ویژگی‌های مردانه جهت بهبود روابط را آموزش می‌دهد و نیازهای عاطفی مردان را بررسی می‌کند.

اگر دختری در سن ازدواج هستید، بهتر است مردها را بهتر بشناسید. شناخت روحیه مردان نه‌ تنها مشکلات زوجین را کم می‌کند بلکه باعث برقراری رابطه بهتر بین آن‌ها می‌شود. در کتاب حاضر نشانه‌های یک مرد عاشق و خواستگار بیان‌ و رفتارهای فرد رمز‌گشایی شده است.

برای این‌که مردها را بهتر بشناسید لازم است بدانید مردان و زنان، چندین تفاوت اساسی با یکدیگر دارند. تفاوت‌های مغزی و متفاوت بودن نیمکره فعال مغز، تفاوت در وظایفی که از ابتدای تاریخ به عهده داشته‌اند، تفاوت در نحوه تربیت از جمله تفاوت‎های مهم بین او دو جنسیت است.

در مغز مردان نیمکره راست که مهارت‌های فیزیکی و ماهیچه‌ای و تطابق‌های چشمی را کنترل می‌کند، از نیمکره چپ بزرگتر است در حالیکه در زنان نیمکره چپ مغز به‌ اندازه نیمکره راست است. نیمکره راست مهارت‌های گفتاری و بیان احساسات را به‌ عهده دارد و به‌ همین دلیل زنان از نظر احساسات و عواطف نسبت به مردان عملکرد بهتری دارند.

در عصر حاضر زنان سعی دارند هم‌پایه مردان از زندگی لذت ببرند و دوست دارند مردان احساسات آن‌ها را درک‌ کنند و روحیات خود را با عواطف زنانه تطبیق دهند. آنان برای دست‌ یافتن به این مقصود، ضمن این‌ که نباید سعی کنند بر مرد مورد‌ علاقه خود استیلا یابند، اما از جانب دیگر نباید رفتار مادر‌گونه پیدا کنند و تنها در جهت ارضای خواسته‌های مرد خود گام بردارند چرا‌ که ناچار می‌شوند محبت را از او گدایی کنند.

مرد برای اینکه بتواند مدت زیادی در‌کنار زن باشد و او را خرسند‌ کند، نیاز به کسب یک مهارت دارد و این هنر زنان موفق است که بتوانند هم مردان را بشناسند و هم مهارت‌هایی چون قابلیت و توانایی بیان احساسات را به مرد مورد‌ علاقه خود آموزش دهند.

در قسمتی از کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید می‌شنویم:

مردان چند صفت متمایز دارند. مردان به خاطر ساختار مغزی خود نمی‌توانند به خوبی زنان روی چند مسئله همزمان متمرکز شوند. بنابراین در مواقعی که دوست دارید از او بهره‌وری احساسی کنید ذهن او را پرت نکنید. تصور نکنید او هم مانند شما می‌تواند همزمان هم به حرف‌های شما گوش دهد و هم مشغول کاری دیگر مثل مطالعه با تماشای تلوزیون بنشیند. پس در زمانی با او وارد صحبت و ابراز احساسات شوید که، از کارهای جانبی خود فراغت یافته و همه حواسش به شما متمرکز باشد.

زنان احساس خود را فریاد می‌زنند. و مردان در سکوت عشق می‌ورزند. بنابراین سکوت مردان را حمل به بی‌محلی آن‌ها ندانید و سعی کنید به او بفهمانید که باید دوست داشتن را همیشه بر زبان آورد. از طرف دیگر سعی نکنید همه افکار خود را بر زبان جاری کنید چرا که حرف‌های بی‌مورد و صحبت کردن پیرامون افکار درونی مردان را خسته می‌کند. پس سعی کنید برای ابراز احساسات او را به حرف آورید اما خودتان به اندازه نیاز صحبت کنید.

مردان همین که در دل، به زن مورد علاقه خود مهر می‌ورزند تصور می‌کنند، این مقدار عشق و محبت درونی برای یک زن کافی است. در حال که زنان دوست دارند، مردان، عشق و محبت را پیوسته بر زبان جاری کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
63 دقیقه
مردها را بهتر بشناسید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید
نویسنده
گویندهنازنین آذرسا
ناشر صوتی آذرسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید

شادی دارابی
۱۳۹۸/۳/۱۲
کتاب خیلی ضعیف و‌محتوای غلط! مرد‌واقعی گریه نمیکند؟ از عنکبوت نیمترسد؟ حیف هزینه و اینترنتی ک حروم شد، بسیار بسیار بسیار محتوای غلطی داشت متاسفم.
Elham Zaerzadeh
۱۳۹۷/۱۱/۳
خیلی عالی نیست ولی اگر اولین کتابتون در این زمینه است خوبه
Shifteh Ershadian
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
کتاب با ارزشی بوذ و اطلاعات جالبی رو درباره مردان ارایه میداد
انسیه زینلیان
۱۳۹۹/۱/۱۶
کتاب خوبی بود برای کسانی که اولین بار تو این دسته کتاب می‌خوانند
H M
۱۳۹۸/۱/۱۹
سلام
انتظار داشتم مطالب منسجم تر باشند
و اینکه وویس‌ها انقد کوتاه نباشند بهتر میشد
Fari naz
۱۳۹۷/۱۱/۲۰
برای من که اولین کتابم در این باره بود... خوب بود
Helma Jhnjoo
۱۳۹۷/۱۱/۱
بیشتر درحد اطلاعات عمومی بود خوب بود
زینب برات
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
اصلا شیوه ى بیان و دوست ندارم اصلاً 😶
Fatima Jahangiri
۱۳۹۸/۲/۲۳
خیلی جامع و صریح😍
Helma Jhnjoo
۱۳۹۷/۱۱/۱
خیلی خوبه خیلی
پری‌ناز
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
خیلی محتوای ضعیفی داشت😑
Rozhin Fathi Fathi
۱۴۰۰/۶/۲۲
کتاب خوبی بود ولی کاش صوتی نمیگرفتم
Mahdieh Najafzadeh
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
جالب نبود, خیلی عامیانه بود.
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید

برای دریافت کتاب صوتی مردها را بهتر بشناسید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.