معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها

عکس جلد کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها
قیمت:
29000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها

کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها اثری دیگر از مایکل نیوتن، درمانگر مشهور آمریکایی و نویسنده‌ی کتاب پرفروش سفر روح است. او در اثر شنیدنیِ پیش رو تمام زیر و بم‌های روش خود در پیگیری خاطرات روحِ افراد را شرح داده است.

درباره کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها:

دکتر مایکل نیوتن روح‌شناس و محقق برجسته‌ی آمریکایی است. نتیجه‌ی پژوهش‌های او در باب ماهیت روح بشری و تکنیک‌های ارتباط‌گیری با آن، پیش از این در دو کتاب پرفروش و جهانی با عناوینِ «سفر روح» و «سرنوشت ارواح» ارائه شده، و صدها هزار خواننده را تحت تأثیر قرار داده‌اند. حال، در کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها (Life Between Lives) وجه دیگری از دانش او در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در این اثر قرار است که روح را در سفری هیجان‌انگیز همراهی کنید؛ نیوتن در فصل‌های پرتعداد کتاب خود، شما را به طور کامل با سازوکارهای درمان هیپنوتزیمی آشنا ساخته، و تکنیک ال بی ال را که با استفاده از آن خاطرات روح را زنده می‌سازند، به تفصیل برایتان شرح می‌دهد. در این راستا، او کتاب را از نخستین گام که همانا ورود فرد به اتاق درمان است آغاز می‌کند، و با آخرین قدم که خروج وی از مطب پس از اتمام تجربه‌ی هیپنوتزیم‌درمانی‌ست، خاتمه می‌دهد. آنچه میان این آغاز و پایان است، توضیح و توصیف آمیزه‌‌ی حیرت‌انگیزی از وقایع است که روح سوژه‌ی مورد نظر از سر می‌گذارند.

تحقیقات دکتر نیوتن تاکنون مورد اعتنای جامعه‌ی علمی واقع نشده‌اند؛ به همین خاطر او مصر است که اعتبار آموزه‌های خود را از طریق ارائه‌ی شواهد محکمِ تجربی اثبات نماید. کتاب حاضر یکی از جدی‌ترین تلاش‌های او در این مسیر به شمار می‌رود. البته این گفته نباید سبب شود چنین گمان کنید که زندگی در میان زندگی‌ها برای متخصصین نوشته شده است. خیر، مخاطب این اثر همگان‌اند. از درمانگران گرفته تا افراد عادی و معمولی.

در ادامه، برای حصول آشنایی هرچه بیشتر با کتاب، برخی از سرفصل‌های کتاب را از نظر گذرانده و این‌چنین، مطلب خود را در معرفی اثر شنیدنی مایکل نیوتن به پایان می‌بریم:
آماده‌سازی برای بازگرداندن روح به عالم ارواح
بردن به یک زندگی در گذشته
حساسیت‌زدایی از لطمه‌ی روحی واردآمده
دستورالعمل‌هایی برای پیش رفتن روح
مونس‌های روحی اصلی
و...

نکوداشت‌های کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها:

- یک ماجراجویی حیرت‌انگیز. (ghostvillage)
- راهنمایی درخشان برای درمانگران معنوی. (New Age Retailer)

کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به حیطه‌های ماوراء الطبیعه و روانشناسی معنوی مخاطبین اصلی این کتابند.

با مایکل نیوتن بیشتر آشنا شویم:

مایکل نیوتن (Michael Newton) روانشناس و پژوهشگر آمریکایی است. او از جمله پژوهش‌گرانی‌ست که عمر خود را صرف تحقیق در باب عوالم دیگر کرده است. وی از متخصصان درمان به شیوه‌ی خواب‌درمانی است؛ نحوه‌ی کار نیوتن به این شکل است که گفته‌های افرادی را که به خواب مصنوعی فرو رفته‌اند ثبت نموده و از طریق بررسی محتوای آنها به اطلاعاتی ارزشمند در باب روح انسان و جایگاه آن در عوالم پس از مرگ دست می‌یابد.

مشهورترین کتاب‌های مایکل نیوتن «زندگی در میان زندگی‌ها» و «سفر روح‌»اند. لازم به ذکر است که او برای اثر اخیر جایزه سالانه «ناشران مستقل کتاب» را از آن خود نموده است.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها می‌شنویم:

قبل از اینکه به تفصیل به روش‌شناسی مرتبط با هیپنوتیزمِ بازگرداندن روح به عالم ارواح بپردازم، شاید فکری به‌جا باشد که توجهتان را به نکاتی درباره‌ی نحوه‌ی پرسیدن سوال‌های مربوط به عالم ارواح جلب کنم. شما به عنوان درمانگری حرفه‌ای در این حوزه، سوژه‌هایی خواهید داشت که در اولین دیدارشان با شما در مورد باورهایشان بلاتکلیف هستند. نحوه‌ی واکنشتان به دغدغه‌های آنها می‌تواند عامل تعیین‌کننده‌ی مهمی برای ترغیب سوژه به ادامه‌ی کار باشد. اکثر آدم‌هایی که می‌خواهند برای دسترسی به خاطرات روحشان به آنها کمک کنید، با باورهایشان مشکلی ندارند. اما برخی هم تحت تأثیر آموزه‌های دینی‌شان مقاومت می‌کنند، یا نگرانی‌هایی در مورد سازوکار خواب مصنوعی برای ورود به زندگی در میان زندگی‌ها دارند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
شناسنامه
1 دقیقه
متن پشت جلد
10 دقیقه
مقدمه‌ی مترجم
9 دقیقه
سخن نویسنده
12 دقیقه
پرس و جوی اولیه
1 دقیقه
موسیقی
6 دقیقه
آماده‌سازی برای بازگرداندن روح به عالم ارواح
7 دقیقه
اهمیت آموزش و تجربه
8 دقیقه
نحوه‌ی پرداختن به زندگی در میان زندگی‌ها در یک جلسه‌ی هیپنوتیزم
12 دقیقه
مصاحبه‌ی اولیه
14 دقیقه
پیش‌پنداشت‌های سوژه
7 دقیقه
بازیگران نمایش زندگی سوژه
6 دقیقه
بیان نکات نهایی به سوژه قبل از شروع به کار
1 دقیقه
موسیقی
5 دقیقه
آغاز هیپنوتیزمِ زندگی در میان زندگی‌ها
9 دقیقه
مراحل هیپنوتیزم
13 دقیقه
عمیق‌تر کردن خواب و تجسم‌سازی
3 دقیقه
بهره‌گیری از زیر و بم صدا و توجه به سرعت
6 دقیقه
آخرین دستورالعمل‌های هیپنوتیزمی قبل از شروع بازگشت
8 دقیقه
برگشت به عقب در زمان
9 دقیقه
درون رحم مادر
18 دقیقه
بردن به یک زندگی در گذشته
13 دقیقه
بررسی دخالت آگاهانه
1 دقیقه
موسیقی
3 دقیقه
گذر از دروازه و ورود به عالم ارواح
6 دقیقه
حساسیت‌زدایی از لطمه‌ی روحی واردآمده
12 دقیقه
تجسم‌های اولیه‌ی سوژه در حالت روح
7 دقیقه
دستورالعمل‌هایی برای پیش رفتن روح
14 دقیقه
نحوه‌ی بیان سؤال‌ها بر آستانه‌ی دروازه‌ی عالم ارواح
12 دقیقه
سوژه‌ی ال‌بی‌ال‌ای که واکنشی نشان نمی‌دهد
6 دقیقه
برطرف کردن موانع سد راه سوژه
20 دقیقه
وقتی که راهنمای سوژه مانع پیش رفتن او می‌شود
8 دقیقه
مشاهده‌ی نور و تاریکی حین گذر
10 دقیقه
اولین ارتباط با ارواح
14 دقیقه
تعامل با ارواحی که به استقبال روح می‌آیند
8 دقیقه
ایستگاه‌های توقف برای روح بازگشته
18 دقیقه
گفتگو با راهنمایان و ارائه‌ی گزارش به آنها
1 دقیقه
موسیقی
9 دقیقه
زندگی در میان زندگی‌ها
11 دقیقه
شناسایی مونس‌های روحی
9 دقیقه
تشخیص رنگ های ارواح
3 دقیقه
جمع‌آوری اطلاعات در مورد گروه روحی
10 دقیقه
مونس‌های روحی اصلی
6 دقیقه
حلقه‌ی درونی و یاران روحی پنهان‌شده
8 دقیقه
انرژی روح
13 دقیقه
ویژگی‌های ارواح حاضر در گروه‌های روحی
6 دقیقه
سوژه‌هایی در سطوح میانی و پیشرفته
27 دقیقه
بردن سوژه نزد شورای معتمدینش
20 دقیقه
فرصت‌های درمانی که طی ملاقات با شورای معتمدین فراهم می‌آید
16 دقیقه
بررسی ورود مجدد روح به جسم در زندگی‌های گذشته
14 دقیقه
بررسی سایر فعالیت‌های دنیای ارواح
17 دقیقه
انتخاب زندگی و جسم
24 دقیقه
پیوندهای بین جسم و روح
13 دقیقه
منافع درمانیِ حاصل از بازگرداندن روح به عالم ارواح
1 دقیقه
موسیقی
10 دقیقه
خاتمه دادن به جلسه
3 دقیقه
آخرین سخنان قبل از بیدار کردن سوژه
7 دقیقه
بیدار کردن سوژه‌ی ال‌بی‌ال
8 دقیقه
گفتگوی پایانی با سوژه، قبل از ترک مطب
4 دقیقه
فرجام کار
2 دقیقه
موسیقی
7 دقیقه
ضمیمه‌
1 دقیقه
موسیقی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها
نویسنده
مترجمفرخ بافنده
گویندهفرهاد اتقیایی، آسمان مصطفایی، افشین اعتماد، نغمه عزیزی پور، شهره روحی، هوتن شاطری پور
ناشر چاپیانتشارات صبح صادق
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه صوتی
29000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها

بابک نیکوئیان
۱۴۰۱/۶/۱۳
ابتدا باید از اجرای بسیار عالی و چند صدایی صوتی این اثر، واقعا تشکر نمایم که بر خلاف اجراهای تک صدایی دوکتاب دیگر این نویسنده که باعث گنگ و نامفهوم شدنه کتابهای قبلی شده است و به درک آن کتابها به شدت لطمه زده است، تشکر کنم، بدین لحاظ از صدا گزاری به شدت حرفه ایی وزیبای این اثر واقعا استفاده کردم و لذت بردم. / کلا گتب دکتر مایکل نیوتن بر خلاف کتب زیبا و کاربردی دکتر برایان الوایس که در همین موضوع کتاب مینویسند، بشدت مملو از جزئیات بی ارزش برای خوانندگان عادی و عموم است، در حالیکه کتب دکتر برایان الوایس واقعا خرد و مفاهیم عمیق و بشدت ضروری و مورد نیاز و کاربردی را در این زمنیه به عموم خوانندگانشان ارائه میدهند، البته چون در این موضوع، در ایران، به دلایلی که خودتان میدانید، واقعا کتاب به شدت کم انتشار پیدا میکند، همین کتاب هم برای علاقمندان به این نوع موضوعات، حکم یک جرعه آب در بیابان را دارد، از پدید آورندگان این کتاب ممنونم
پارسا
۱۴۰۱/۷/۲۶
کتاب نسبتا خوبی بود اما از دو کتاب قبلی نیوتون ینی سفر روح و سرنوشت روح ضعیف تر بود. اون دوتای قبلی بشدت قوی و جدید و پرمحتوا بودن ولی این کتاب یجورایی اطلاعات قبلی رو بازگو میکرد و بیشتر نحوه و روش هیپنوتیزم رو توضیح میداد که بیشتر به درد کسانی میخوره که میخان هیپنوتیزم رو روی کسی انحام بدن و یجورایی آموزش هیپنوتیزم و مراحلش و سوال‌هایی که لازمه پرسیده بشه رو گفته بود.
شيرين
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
این کتاب علمى‌ترین و کاربردى‌ترین کتاب دکتر نیوتن است از شنیدنش لذت بردم
برعکس کتاب (شنود) که راوى ان یه بیمار روانى محسوب میشه، و بک زن ستیز که همه شیاطین رو بصورت زنان نیمه برهنه میدید …. زمانى که قلب از کار بیوفته … روح میتونه تجربیات خارج از بدن داشته باشه، نه مثل او که روحش استند باى میرفت و میامد:)
Eli Khazraei
۱۴۰۱/۹/۱۴
محتوای کتاب در مورد روش و چگونگی هیپنوتیزم روی سوژهاست، چطور سوال پرسیده شود و مرحله به مرحله دستورالعمل داده میشه، بیشتر برای کسانی خوبه که میخوان هیپنوتیزم کنند، من که لذت بردم از شنیدن این کتاب چون دو کتاب قبلی مفصل توضیح داده این کتاب هم ضمیمه اون قبلیاس، صدای گویندهها و موسیقی عالیه عالیه، ممنون از کتابراه👍
Yalda B
۱۴۰۱/۱/۴
دکتر نیوتن در این کتاب روش‌های تحقیق خودش که به طور غالب با روش هیپنوتیزم انجام میده رو بیان میکنه و مباحث بسیاری که برای اغلب ما مباحثی گنگ و ناملموس هستند رو به زیبایی ازشون پرده برداری می‌کنه این کتاب. خوانش کتاب هم عالیه.
فرزانه قطعی
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
این کتاب مثل دو کتاب قبلی مایکل نیوتن نیست. راهکارهایی برای دانشجوهاش که میخان افراد رو با هیپنوتیزم به دنیای ارواح ببرن. اون دو کتاب اصلیش بینظیرن ولی این کتاب بیشتر به درد دانشجویان این رشته میخوره تا افراد عادی
مجتبی م
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
اگر دو کتاب سفر روح و سرنوشت روح را خوانده یا گوش کرده باشید بعضی سوالات و شک‌ها را تشریح میکنه. میگه اگر همکاران میخواهند این نوع هیپنوتیزم را انجام دهند چکار کنند اما غیر مستقیم جواب ابهاماتی را هم میدهد.
فروغ آزادی
۱۴۰۱/۴/۲۰
این کتاب بسیارارزشمندآگاهی‌های بیشتری درخصوص دنیای پس ازمرگ دراختیارخواننده قرارمیده، اطلاعات مفیدی درخصوص انتخاب جسم متناسب باماموریت زمینی، فرشتگان راهنماونگهبان گروه‌های روحی وتشخیص اونها و... عااالی بود.
کاظم فروغی
۱۴۰۱/۱۲/۱۲
این کتاب فقط روش کار هیپنوتیزور رو توضیح میده لذا مناسب عموم مردم نیست. اگر میخواین از حقایق عالم ماوراء با خبر بشید دوتا کتاب «سرنوشت روح» و «سفر روح» از همین نویسنده رو مطالعه کنید.
لیا سالاری
۱۴۰۱/۷/۱۲
کتاب جالبی هست اما به نظر من نه برای همه بیشتر به درد کسایی میخوره که علاقه به هیپنوتیزم دارند دوست دارن در این مورد اطلاعات کسب کنند و در واقع این کتاب به نوعی هیپنوتراپی پس از مرگ هست
محدثه
۱۴۰۱/۷/۳
این کتاب در رابطه با آموزش بردن به ابرآگاه هستش پس بیشتر جنبه اموزشی داره و برای دوستداران آموزش بردن به زندگی پس از مرگ تجربه کنن این کتاب رو توصیه میکنم
اویس بوستانی
۱۴۰۰/۱۲/۹
هر سه کتاب عالی، پر از نکته و مکمل یکدیگرند. با خوندن این کتابها نه تنها ترس از مرگ بی معناست بلکه میتوان زندگی را بسیار هدفمند سپری کرد.
محمد محمد
۱۴۰۱/۱/۱۸
این کتاب در واقع آموزش تخصصی هیپنوتیزم برای بازگرداندن به عالم برزخه که به گفته دکتر رسیدن به اون خلسه چند ساعت زمان میبره
Poorya Moghiseh
۱۴۰۱/۵/۵
به کار کسی میاد که میخواد روی سوژه کنار کنه
به جور دستورالعمل انجام هیپنوتیزم هست
جزییاتی به شما نمی‌ده فقط باید نبایده
Roya Russelli
۱۴۰۱/۴/۲۹
کتابهای دکتر مایکل نیوتن بی نظیره بنظر من واجب هرکسی مطالعه کنه به کلی سوالاتمان جواب میدهد
مشاهده همه نظرات 35

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها

برای دریافت کتاب صوتی زندگی در میان زندگی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.