معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی بی‌نقص: از مجموعه داستان بانوی دریاچه

عکس جلد کتاب صوتی زندگی بی‌نقص: از مجموعه داستان بانوی دریاچه
قیمت:
27000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی بی‌نقص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی بی‌نقص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی بی‌نقص: از مجموعه داستان بانوی دریاچه

کتاب صوتی زندگی بی‌نقص داستانی کوتاه و شنیدنی به قلم چیترا بانرجی دیوا کارونی است. این اثر که از مجموعه‌ داستانی با عنوان بانوی دریاچه برگزیده شده، بیانگر زندگی زوجی هندی در آمریکاست که با چالش‌های گوناگونی در زندگی خود مواجه‌اند...

درباره کتاب صوتی زندگی بی‌نقص:

بانوی دریاچه عنوان مجموعه‌ای از داستان‌های متنوع به قلم چند نویسنده‌ی سرشناس آمریکایی است که با گزینش و ترجمه‌ی آذر عالی پور و به همت انتشارات روشنگران و مطالعات زنان به انتشار رسیده است. کتاب صوتی زندگی بی‌نقص که اکنون پیش چشم دارید، دربردارنده‌ی یکی از زیباترین داستان‌های حاضر در مجموعه‌ی مذکور است.

این اثر را چیترا بانرجی دیوا کارونی (Chitra Banerjee Divakaruni)، نویسنده و شاعر هندی - آمریکایی نگاشته است. موضوع داستان مربوط می‌شود به زندگی یک زوج مهاجر هندی در کشور آمریکا و چالش‌های آنان در برخورد با مسائل ریز و درشت گوناگون که ظاهراً یکی از مهم‌ترینِ آنها موضوع بچه‌دار شدن است.

راوی داستان شخصیت زنی است که به تنهایی نمادی‌ست از تلاقی دو فرهنگ غرب و شرق؛ زنی با ظاهری مدرن و امروزی که هنوز در لایه‌های عمیق روان خود درگیر بندها و قیود سنت است؛ سنتی که به ظاهر از آن گریزان است، اما خودش به واقع بازتولیدکننده‌ی آن است. به طور کلی این مضمون (برخورد فرهنگ‌ها و تلاقی سنت و مدرنیته) در غالب آثار هنرمندان آسیایی مهاجرنشین دیده می‌شود و کتاب حاضر نیز به عنوان یک اثر ادبی، از این قاعده مستثنی نیست.

کتاب صوتی زندگی بی‌نقص مناسب چه کسانی است؟

از تمام علاقه‌مندان به داستان کوتاه دعوت می‌کنیم که شنونده‌ی این کتاب صوتی باشند.

با چیترا بانرجی دیوا کارونی بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده و شاعری هندی است که در بیشتر آثاری که نوشته سبک نوشتاری‌ِ تقلیدناپذیرِ خاص خودش مشهود است؛ سبکی که رنگ و بویی از رمز و رازهای موجود در اتمسفر افسانه‌ای سرزمین باستانی هند را دارد.

گفتنی است که این نویسنده در کنار دلمشغولی‌های ادبی، ریاست انجمنی به نام MAITRI را نیز به عهده دارد، که هدف از تشکیل آن مددرسانی به زنان قربانی خشونت در آسیای جنوبی بوده است. از چیترا بانرجی دیوا کارونی کتابی با عنوان «ملاقات با مرینال» به فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی بی‌نقص می‌شنویم:

قبل از اینکه سروکله‌ی پسربچه پیدا شود زندگی‌ام حرف نداشت. آپارتمانی زیبا در دامنه‌ی کوه و مشرف به پل گلدن گیت، شغل مناسبی در بانک، همکارانی که بیشترشان را دوست داشتم، و مهم‌تر از همه، نامزدی مثل ریچارد. ریچارد همان مرد رویاهای نوجوانی‌ام بود؛ روزهایی که در کلکته زندگی می‌کردم و عصرها در هوای شرجی و نمناک، زیر پنکه‌ی سقفی زهوار دررفته‌ی سینما امپایر که کند و کشدار می‌چرخید، بستنی انبه‌ای پسته‌دار می‌خوردم و فیلم‌های گریگوری پک، وارن‌ بی‌تی و کلین ایست‌وود تماشا می‌کردم.

ریچارد، بلندقد، لاغر و تحصیل‌کرده بود، و با مردهای هندی دیگر که در هند می‌شناختم خیلی فرق داشت. حتی شغلش هم جذاب بود: مدیر بازاریابی یک موسسه‌ی انتشاراتی! وقتی که کنار ریچارد بودم، احساس می‌کردم یک آمریکایی تمام‌عیارم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
28 دقیقه
قسمت اول
41 دقیقه
قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی بی‌نقص: از مجموعه داستان بانوی دریاچه
نویسنده
مترجمآذر عالی پور
گویندهشبنم خاکی
ناشر چاپیانتشارات روشنگران و مطالعات زنان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
27000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی بی‌نقص

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی بی‌نقص

برای دریافت کتاب صوتی زندگی بی‌نقص و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.