معرفی و دانلود کتاب عاشق زندگی‌ات باش: راهنمای یک زندگی شاد، سالم و تمام عیار

عکس جلد کتاب عاشق زندگی‌ات باش: راهنمای یک زندگی شاد، سالم و تمام عیار
قیمت:
11000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عاشق زندگی‌ات باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عاشق زندگی‌ات باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عاشق زندگی‌ات باش: راهنمای یک زندگی شاد، سالم و تمام عیار

مهم نیست که کجای زندگی خود هستید و چه مسئولیت‌هایی دارید، کتاب عاشق زندگی‌ات باش آرامش و صلح درون را به زندگی‌تان برمی‌گرداند! ویکتوریا اوستین در این کتاب پرفروش نیویورک تایمز، توصیه‌هایی الهام‌بخش را برای زنان ارائه می‌دهد.

درباره کتاب عاشق زندگی‌ات باش:

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که زندگی‌تان با سرعت نور در حال سپری شدن است؟ فکر می‌کنید همیشه در تلاشید تا مسئولانه کارهایی را که به شما محول شده است، انجام دهید؟

در عصر حاضر که ارتباطات و فناوری مدرن باعث می‌شود زندگی ما سریع‌تر از همیشه پیش برود، بسیاری از مردم برای ایجاد تعادل بین تمام بخش‌های زندگی خود، خانواده، دوستان، شغل، تعهدات اجتماعی و... در تلاش هستند. ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) به خوبی این دغدغه را در کتاب عاشق زندگی‌ات باش (Love your life: living happy, healthy, and whole) تشریح می‌کند؛ اینکه چگونه مسئولیت‌های روزانه ممکن است روی هم انباشته شود و گاهی اوقات احساس طاقت‌فرسا می‌کند.

ویکتوریا اوستین از تجربیات زندگی شخصی و سفر ایمانی‌اش درس‌هایی را به اشتراک می‌گذارد که آموخته است و او را به زن امروزی تبدیل کرده است. همانطور که مطالعه می کنید، احساس خواهید کرد در حال گفتگو با یک دوست مورد اعتماد هستید؛ زیرا ویکتوریا به شما نشان می‌دهد که چگونه از همه چیزهایی که خدا به شما داده است استفاده کنید تا به طور مؤثر زندگی کنید.

شما در کتاب عاشق زندگی‌ات باش خواهید آموخت که زندگی خوب به راحتی به دست نمی‌آید؛ بلکه خود باید برای آن گام بردارید، به دنبال آن باشید و آن را محقق کنید. این کتاب نشان می‌دهد که چگونه چالش‌های هر روز را به فرصت هایی برای دوست داشتن و قدردانی از تمام آنچه هستید تبدیل کنید.

خواندن کتاب عاشق زندگی‌ات باش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

در وهله اول باید بگوییم این کتاب را به تمامی بانوانی که در جستجوی یک زندگی بهتر و تغییر افکارشان هستند، توصیه می‌کنیم؛ همچنین این اثر برای افرادی که خواهان ایجاد یک سبک زندگی مثبت و خودسازی هستند، بسیار مؤثر و کاربردی خواهد بود.

با ویکتوریا اوستین بیشتر آشنا شویم:

او یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های دنیای ادبیات انگیزشی و خودسازی است که در سال 1961 دیده به جهان گشود. ویکتوریا و همسرش جول اوستین، هر دو کشیش و خادم کلیسای لیکوود هستند. آن‌ها 30 سال است که ازدواج کرده‌اند و هر دو جزو مبلغان دین مسیحیت به شمار می‌آیند. او علاوه بر فعالیت‌های مذهبی به نوشتن کتاب‌های انگیزشی و سخنرانی‌هایی در همین حوزه مشغول است.

جملات برگزیده کتاب عاشق زندگی‌ات باش:

- شاید دست‌های شما بسته باشند، اما دست خداوند همیشه باز است.
- از ارزش خودتان آگاه باشید، همان‌طور که خداوند از ارزش شما آگاه است.
- فقط با یک روش می‌توان ترس را شکست داد و اعتمادبه‌نفس را بالا برد، و آن حرکت به جلو است.
- تا زمانی که از ارزش خودتان آگاه هستید می‌توانید ناامیدی، حرف‌های منفی و موقعیت‌های ناعادلانه را پشتِ‌سر بگذارید.
- از هر فکری که شکست را در ذهنتان به تصویر می‌کشد رها شوید. تصمیم بگیرید از این به بعد خودتان را موفق تصور کنید.

در بخشی از کتاب عاشق زندگی‌ات باش می‌خوانیم:

گاهی اوقات تغییرات کوچکی که در دیدگاهتان نسبت به مردم می‌دهید می‌توانند تفاوت بزرگی در کیفیت روابطتان ایجاد کنند. روابط شما تأثیری مستقیم بر کیفیت زندگی‌تان دارند. فرض کنید تمام پول‌های دنیا مال شما باشند، شغلی عالی داشته باشید و فرصت‌هایی فوق‌العاده پیش‌رویتان باشد... اما اگر روابطتان خوب نباشد نمی‌توانید آن‌طور که خداوند خواسته از زندگی‌تان لذت ببرید. باید یاد بگیرید کسانی که در زندگی‌تان هستند را خوب بشناسید و خودتان را با آنها وفق دهید. این یکی از راه‌هایی است که کمک می‌کند حداکثر بهره را از روابطتان ببرید. من مدتی طولانی جول را زیرِنظر داشتم و سعی می‌کردم او را بشناسم. راستش را بخواهید، به‌خاطر دارم از همان ابتدای آشنایی سعی داشتم او را بشناسم.

وقتی اجازه می‌دهید کسی وارد زندگی‌تان شود باید حتماً او را زیرِنظر بگیرید و خوب بشناسید. رفتار و عمل یک شخص بیش از حرف‌هایش شخصیت واقعی او را نشان می‌دهد. اگر درحال‌حاضر مجرد هستید، قبل از اینکه قلبتان را به کسی بسپارید بادقت زندگی او را زیرِنظر بگیرید. اگر قصد دارید یک قرارداد کاری را امضا کنید، قبل از اینکه تعهدی بدهید بادقت به شخصیت طرف قراردادتان توجه کنید. علائم هشدار‌دهنده را نادیده نگیرید. وقتی دائماً ویژگی‌های شخصیتی مشکوکی در او می‌بینید حواستان را جمع کنید. از خودتان بپرسید «این علامت هشدار نیست؟ چیزی نیست که لازم باشد در آینده بدانم؟»

قبل از اینکه کسی را وارد حلقۀ دوستان صمیمی‌تان کنید او را خوب بشناسید. این راهکار، کلید موفقیت در روابط عاشقانه است. کسانی که با آنها در ارتباط هستید را بشناسید و درک کنید. با این کار در آینده بهتر خودتان را با آنها وفق می‌دهید. حتی قبل از اینکه جول از من تقاضای ازدواج کند می‌دانستم دوست دارم با چنین کسی ازدواج کنم. در طول یک‌ سال ‌و ‌نیمی که رفت‌و‌آمد داشتیم ازهمه‌جهت او را زیرِنظر داشتم. سرانجام تحقیقاتم را به‌پایان رساندم. تا جایی که عقلم قد می‌داد مطمئن بودم با شناختی که از او به‌دست آورده‌ام می‌توانم باقی عمرم را در کنارش زندگی کنم.

فهرست مطالب کتاب

قدر‌دانی‌ها
مقدمه
1: ببینید چقدر می‌توانید تأثیر‌گذار باشید
2: با اعتمادبه‌نفس زندگی کنید
3: اولویت‌ها را بپذیرید
4: دیدگاه درستی را انتخاب کنید
5: از آنچه دارید بیشترین بهرۀ ممکن را ببرید
6: فرصت‌های از‌دست‌رفته را برگردانید
7: بر توهین‌ها غلبه کنید
8: از روابطی که برایتان ارزشمند هستند لذت ببرید
9: نیاز دیگران را کشف کنید
10: دیگران را تشویق و حمایت کنید
11: آغوشتان را به‌روی عشق باز کنید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عاشق زندگی‌ات باش: راهنمای یک زندگی شاد، سالم و تمام عیار
نویسنده
مترجممینا محمودی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات236
زبانفارسی
شابک978-622-235-131-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
11000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عاشق زندگی‌ات باش

فاطمه جعفری
۱۴۰۰/۱۰/۷
تا میای از مطالب کتاب به یه نتیجه‌ای برسی حرف از خدا میزنه بنظرم خوب نیست. روانشناس حتی متدین باشه نباید حرفاش رو درگیر مذهب و دین و خدا بکنه. روانشناسی یه علم تجربیه که باید همه چیز رو به صورت علمی بیان کنن. حتی روانشناس شناختی هم باید بر اساس علم صحبت کنه. کتاب طوری صحبت کرده که همه‌ی موارد خوب و نتیجه‌اش میشه خدا هیچ اعتقادی به وجود خود انسان نداره که بتونه با اراده و توانایی‌های خودش کاری رو انجام بده. بهرحال اگر میخواستیم پند و اندرز دینی بشنویم کتاب دینی میخریدیم نه روانشناسی. خب اونی که میاد سمت روانشناسی انتظار روانشناسی داره.
دوم اینکه نویسنده اول کتاب خیلی سعی کرده خودش رو خوشبخت و مثبت جلوه بده که یجور غیر واقعی شده و انگار میخواد مخاطبش رو فریب بده. بهرحال هر زندگی تلخی‌ها و ناکامی‌های خودش رو داره و بنظر من همچین مقدمه‌ای فقط در جهت اهداف بازاری بوده. کل متن کتاب هم که پند و اندرز هست و صحبت علمی نکرده. حتی داستان شهردار که اوایل کتاب نوشته داستان تکراری هست و هزار بار شنیدیم. یعنی از مراجعین خودش داستان بخصوصی نداره. تازه نویسنده اصلا نگفته که شغلش چی هست و من فقط حدس میزنم روانشناس باشه. این خودش یه عیب بزرگه. بجای تعریف و تمجید زندگیت اگر مثلا میگفتی روانشناس هستی و فرضا ده سال سابقه‌ی کار داری بیشتر بهت اعتماد میشد.
دلیل خریدم این بود که فکر کردم شاید حداقل دو سه تا داستان و جمله‌ی بدردبخور توش پیدا بشه و دلیل دوم هم این بود که بیام و نظراتم رو بگم. چون از نمونه هم همه اینا مشخص بود. خواهشا اونایی هم که نظر میدن انقدر سطحی و بخاطر امتیاز نظر ندن. اونی که میخواد کتاب رو بخره نظرات رو میخونه و اعتماد میکنه. چرا بیخودی میگید عالیه و فلان؟ مگه ده سالتونه؟؟
سعید سعیدی
۱۴۰۰/۹/۳۰
بسیار کتاب فوق العاده ایست. به همه به ویژه کسانی که به کامل گرایی (کمال گرایی افراطی) دچار هستند، توصیه می‌کنم.
وجودتان را از مهر و عشق به خودتان و سایرین پر می‌کند و آرامشی به شما می‌دهد که رفته رفته اثرش را در زندگی شخصی خود مشاهده خواهید کرد.
محسن ن
۱۴۰۲/۳/۱۴
ازدید من کتاب بسیار عالی وخوبی بود و واقعا توصیه میکنم به همه این کتاب رو بخونن گاهی یک کلمه یا جمله ممکنه روزتو رو بسازه یا خراب کنه بستگی به دید خود شخص داره و این کتاب توضیحات جالبی داده یک کتاب ساده و پرمحتوا که اگه با دقت خونده شه به بهترین نکات دست پیدا میکنی. باتشکر از کتابراه عزیز
سلیمان نجفی
۱۴۰۱/۱۱/۲۶
کتابی آموزنده و مفید که به همه مشتاقان زندگی پیشنهاد میکنم و انشاالله با مطالعه این کتاب راهی درست پیش روی شما برای اهداف تعیین شده زندگی باز بشه. باتشکر از دوستداران زندگی
صدیقه خرم
۱۴۰۲/۱/۳۰
فوق العادست هر روز که میخونمش میگم کاش دیرتر تموم بشه دلم میخواد سطر سطر این کتابو حفظ کنم عااالیه …. خیلی خیلی پیشنهادش میکنم.
سمیه عزیزی
۱۴۰۰/۹/۲۶
عاشق زندگی کردن باش عاشق بهترزندگی کردن باش بسیار کتاب پر از محتوا عالی
Somayeh Somayeh
۱۴۰۱/۹/۲۷
بسیارعالی به آدم آرامش میده آدمی به خودش امیدوارمیشه وبه تواناییهاش فکرمیکنه
afrouz aminian
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
این کتاب رو هزار بار هم بخونم بازهم کمه. بهترین کتابی بود که خوندم
شکوه ملکی
۱۴۰۰/۹/۷
کتابی ارزنده، پر از نکات و رهنمودهای ارزشمند
مریم مافی
۱۴۰۰/۱۲/۲
خیلی خوب. خانواده انرژی مثبت جول دوست دارم
ستوده شاملو
۱۴۰۱/۷/۱۶
پیشنهادمیشه کتاب پرمحتوایی بود
Shabaviz .8
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
عالیه برای هر خانمی خواندنش لازمه
محمدرضا معتبر
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
خیلی دیر بفکر خوندن این کتاب افتادم...
Karim Ghazanfari
۱۴۰۰/۹/۲۲
بخونید ضرری نداره
پویا حنیفه لو
۱۴۰۱/۳/۲۷
خیلی خیلی خوب بود
مشاهده همه نظرات 16

راهنمای مطالعه کتاب عاشق زندگی‌ات باش

برای دریافت کتاب عاشق زندگی‌ات باش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.