معرفی و دانلود کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم

عکس جلد کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم
قیمت:
۳۹۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم

پائولو کوئیلو در کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم از خلال یک داستان معنوی و شنیدنی، مفاهیم بزرگ و عمیقی همچون معنای زندگی را کندوکاو می‌کند. در این داستان دو نیروی خیر و شر در نبردی سهمگین در مقابل هم قرار می‌گیرند. اما کدام‌یک بر دیگری پیروز خواهد شد؟

درباره‌ی کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم

جامعه‌ای که حرص، بزدلی و ترس آن را پاره‌پاره کرده است. مردی که توسط روحی از یک گذشته‌ی دردناک تسخیر شده است. زن جوانی در جست‌وجوی خوشبختی. همه‌ی این‌ها در رمان شیطان و دوشیزه پریم (The Devil and Miss Prym) به مدت هفت روز کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. دوره‌ی کوتاهی که طی آن دو نیروی خیر و شر نبردی سرنوشت‌ساز را رقم می‌زنند و هر شخصیت باید سرنوشت خود را تعیین کند و تصمیم بگیرد که به کدام یک از این دو سو تعلق دارد.

دهکده‌ی کوچک ویسکوز محل وقوع این مبارزه‌ی نگران‌کننده و سرنوشت‌ساز است. با ورود یک فرد غریبه به دهکده، اتفاقاتی به وقوع می‌پیوندد که تاریخ ساکنانش را برای همیشه تغییر خواهد داد. او می‌گوید تنها یک نفر از ساکنان روستا قادر به دیدن موجودی است که به همراه او به آن جا آمده است. بیگانه از راه دور سفر کرده است تا باید پاسخ سؤالی را بیابد که عذابش می‌دهد: آیا انسان در اصل و نهاد خویش خیر است یا شر؟

شیطان و دوشیزه پریم یک رمان تداعی‌کننده و پر تعلیق است که پائولو کوئیلو (Paulo Coelho) در آن لحظاتی از جهد ابدی ما را برای خودشناسی به تصویر می‌کشد، و سؤالاتی را مطرح می‌کند که همه‌ی ما در زندگی به آن‌ها فکر کرده‌ایم: جوهره و فطرت انسان از چه چیزی ساخته شده است؟ معنای زندگی چیست؟ حقیقت کدام است؟ این اثر سومین کتاب از سه‌گانه‌ی کوئیلو است که شش سال پس از نخستین جلد آن یعنی «کنار رود پیدرا نشستم و گریه کردم»، و دو سال پس از «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد» منتشر شد. کوئیلو در این سه کتاب زندگی افرادی را روایت می‌کند که در برهه‌ای از زندگی رویاروی مضامینی همچون مرگ، عشق و اراده قرار می‌گیرند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم

- فقط کسی که در معرض تربیت دینی قرار گرفته باشد، می‌تواند آن نوع تخیل هیجان‌انگیز کتاب مقدس‌وار را، که در آخرین رمان کوئیلو به نمایش گذاشته شده است، به رشته‌ی تحریر درآورد. (Philadelphia Inquirer)

- شیطان و دوشیزه پریم یک داستان ساده است که معنای زندگی و راهنمایی معنوی در هسته‌ی آن وجود دارد. (روزنامه‌ی گاردین)

- یک افسانه‌ی راضی‌کننده‌ی سرشار از تعلیق. (Milwaukee Journal Sentinel)

کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به سبک آثار پائولو کوئیلو علاقه دارید و داستان‌های معنوی را می‌پسندید، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهید.

با پائولو کوئیلو بیشتر آشنا شویم

این نویسنده و شاعر برزیلی نامدار توانسته است عنوان پرفروش‌ترین نویسنده‌ی پرتغالی‌زبان جهان را از آن خود کند. برای بیشتر مردم نام او با رمان کیمیاگر گره خورده است. اثری که در شمار پرفروش‌ترین رمان‌های دهه‌ی پایانی قرن بیستم قرار دارد و تا کنون در سراسر جهان به بیش از 50 زبان ترجمه و منتشر شده است.

کوئیلو نخستین اثر خود یعنی بایگانی جهنم را وقتی نوشت که 35 ساله بود. اما این کتاب چندان مورد اقبال و استقبال قرار نگرفت. یک اشراق معنوی در حوالی چهل‌سالگی زندگی پائولو را برای همیشه دستخوش تغییری بزرگ کرد. ردپای این تجربه‌ی معنوی را می‌توان در آثار این نویسنده به‌روشنی مشاهده کرد. «خاطرات یک مغ»، «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد»، «شیطان و دوشیزه پریم»، «مکتوب» و «بریدا» از جمله کتاب‌های این نویسنده‌ی پرطرفدار هستند که بعضاً توسط چندین مترجم مختلف به فارسی برگردانده شده‌اند. کوئیلو تا کنون و در طول زندگی 75 ساله‌اش موفق به کسب حدود 115 جایزه و افتخار ملی و بین‌المللی شده است.

در بخشی از کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم می‌شنویم

مهمان‌سرا هم محل فروش محصولات ارگانیک و طبیعی بود، هم سالن غذاخوری داشت و هم قهوه‌خانه‌ای که اهالی ویسکوز در آن جا دور هم جمع می‌شدند و درمورد همان مسائل روزمره‌ی همیشگی گپ می‌زدند؛ درمورد وضعیت آب‌وهوا و بی‌توجهی جوانان به روستا و معمولاً هم تکیه‌کلامشان این بود: «نُه ماه زمستان داریم و سه ماه جهنم.» یعنی آن‌ها فقط نود روز برای تمام کارهایشان فرصت داشتند: شخم‌زدن، بذرپاشی، انتظارکشیدن، برداشت و انبار محصول، پشم‌چینی گوسفندان و...

همه‌ی اهالی ویسکوز از این حقیقت فرار می‌کردند که روستایشان در حال زوال است. برای آن‌ها مشکل بود که بپذیرند آخرین نسل از کشاورزان و دامدارانی هستند که از قرون پیش ساکن کوهستان شده‌اند. به‌زودی ماشین‌آلات وارد روستایشان می‌شدند و دام‌ها را با علوفه‌های خاص در جای دیگری پرورش می‌دادند، شاید هم روستا را به یک شرکت بزرگ تجاری می‌فروختند و شرکت روستایشان را به پایگاهی برای اسکی‌بازان مبدل می‌ساخت.

روستاهای دیگر ناحیه، این واقعیت را پذیرفته بودند و تنها اهالی ویسکوز بودند که در برابر این حقیقت مقاومت می‌کردند، چراکه مردمانش احساس می‌کردند مدیون نیاکان خود هستند و سنت‌هایشان به آن‌ها آموخته بود که تا واپسین لحظات مبارزه کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
یادداشت نویسنده
۹ دقیقه
یک
۳۳ دقیقه
دو
۸ دقیقه
سه
۳۶ دقیقه
چهار
۳۹ دقیقه
پنج
۴ دقیقه
شش
۲۹ دقیقه
هفت
۲۰ دقیقه
هشت
۱۵ دقیقه
نه
۲۴ دقیقه
ده
۱۴ دقیقه
یادزه
۳۴ دقیقه
دوازده
۷ دقیقه
سیزده
۸ دقیقه
چهارده
۱۶ دقیقه
پانزده
۵ دقیقه
شانزده
۱۸ دقیقه
هفده
۲۲ دقیقه
هجده
۱۵ دقیقه
نوزده
۴ دقیقه
بیست
۱۲ دقیقه
بیست‌ویک
۵ دقیقه
بیست‌ودو
۲۷ دقیقه
بیست‌وسه
۶ دقیقه
بیست‌وچهار
۶ دقیقه
بیست‌وپنج

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم
نویسنده
مترجمبهناز سلطانیه
گویندهمریم رادپور
ناشر صوتیانتشارات مجید
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۹۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم

باران حسینی
۱۴۰۱/۹/۱۳
طبق معمول خودم موسیقی رو دوست نداشتم که هیچ البته برام آزار دهنده هم بود مخصوصا اینکه ادامه دار میشد و چند لحظه در کنار صدای راوی بودو روی صدا اثر منفی می‌گذاشت صدای راوی خیلی خوب بود ولیوقتی تغییر صدا می‌دادن برای بقیه شخصیت‌ها میشه گفت افتضاح بود. اگه قرار بود کتاب رو به صورت متنی بخونم خوب هیچ و وقت هم چین صدایی رو برای فرد غریبه که وارد ده شد یا بقیه افراد روستا متصور نمی‌شدم. به شخصه دوست دارم کتاب شیوا روان رسا خونده بشه تا اینکه مدام تغییر لحن و صدا داشته باشن. کتاب سفر پیدایش از کتاب‌های تورات هست در دین یهود و برام جالب بود قسمت ابتدایی کتاب که گفته می‌شد خدا پشیمان شد یا پریشان شد و خدا دعا می‌کرد!!! نهایتا این که جالب بود رو یا رویی خیر وشر. و جالب تر این که آدم‌هایی که خیلی مدعا هستن وقتی در شرایط کسایی قرار می‌گیرن که زمانی قضاوت شون میکردن شبیه به همون آدم‌ها میشن. از کتابراه ممنون
نسیم افتخار
۱۴۰۱/۱۱/۱۵
سلام به دوستان کتاب خونم
می تونم بگم کتابهای پائولو کوئیلو یکی ازیکی بهتر هست و این کتاب که جز سه گانه پائولو هست، تونسته خیروشر رو درمقابل هم قراربده و به طورکامل توصیف کنه. موسیقی متن به نظرم عالی ومناسب حال وهوای داستانه. یه جور موسیقی آزاد که انسان رو درحالت راحتی وخلسه می‌بره. صدای گوینده هم
محترم بسیار خوب ودلنشین هست. کتابهای کوئیلو درعین سادگی بسیار مفهومی هستن و جاداره که چندین بار خونده بشه. درکتاب شیطان ودوشیزه پریم نویسنده به خوبی درون انسان و نقاط روشن وتاریک وجودش رو روایت می‌کنه، انسانهایی که خودشون رو شریف، مهربان وقانونمند می‌دونستن چطور درمقابل چندشمش طلا فریب خوردن و می‌خواستن بابهانه‌های مختلفی کارشون رو توجیه کنن. باخوندن داستان یاد اون جمله معروف همیشگی افتادم، همه مادرتاریکی مثل هم هستیم
ولی خب انسان موجودیه که انتخاب می‌کنه، اینکه خوب باشه یابد انتخاب خودشه. ولی شرایط رو کسی انتخاب نمی‌کنه، همون طور که درمتن داستان هم بوداتفاق‌ها مشیت الهی هستن ومهم اینه که بودن درشرایط بد، انسان رو بد وآلوده نکنه. هستند کسانی که ازشرایط بد هم به سلامت عبور کردند.
من حتما دوجلد بعدیشم می‌خونم، ممنون ازکتابراه عزیز🌺🌺
طیبه سعادتی
۱۴۰۱/۹/۷
با سلام و قدر دانی از کتاب راه عزیز کتاب کاملا سبک به نوعی عارفانه نویسنده را دنبال می‌کند، موضوع در دهکده ایی دور افتاده اتفاق می‌افتد. غریبه‌ای وارد دهکده زیبا شده و با کارگر کافه که دختری تنهاست آشنا میشود. او برای امتحان تاثیر پذیری مردم از شیطان، از دختر میخواهد که اطلاع رسانی کند، که اگر مردم دهکده فردی از دهکده را بکشند ده شمش طلا دستمزد میگیرند. ادامه داستان مربوط به کشمکش روحی دختر و برخورد روستاییان با موضوع است، جالبترین قسمت کتاب برخورد کشیش است که چگونه موضوع را توجیه و مردم را به اینکار ترغیب مینماید در تشریح عملکرد کشیش، نویسنده گذشته او را که جوانی آگاه و پرسشگر و بوده یادآور میشود که چگونه مورد حسادت کاردینال قرار گرفته و به روستایی دور افتاده فرستاده شده و در اصل در تبعید استعدادها یش بی بهره میماند. کتاب خوبی بود بخصوص بررسی روحیات کشیش و تأثیرگذاری آنان بر جامعه و توانایی در توجیه مسائل
ا ل
۱۴۰۱/۹/۶
همه دوستان درباره مضمون کتاب که تقابل خیر و شر هست نوشتن. پس من به موارد دیگه‌ای اشاره میکنم. کتاب‌های پائولو کوئیلو معمولا شبیه داستانهای مادربزرگ‌ها هست. بنظرم از بین کتابهاش هیچکدوم به اندازه کیمیاگر قشنگ نیست. صدای راوی خوب بود هر چند که توی چند تا از بخش‌ها، صداهای دیگه‌ای هم می‌اومد که کیفیت صدای راوی رو تحت تاثیر قرار می‌داد اما در کل خوب بود. خود ِ داستان به اندازه کتاب کیمیاگر کوئیلو کشش و جذابیت نداشت و تقریبا رده سنی نوجوانان هم میتونن این کتاب رو بخونن و ازش لذت ببرن. با توجه به اینکه من کتاب رو هم چک میکردم سانسوری بین کتاب صوتی و کتاب فیزیکی ندیدم. راوی روایتها رو بسیار سلیس و روان تعریف می‌کرد که این از نقاط قوت این کتاب صوتی بود، چون کتابی که من داشتم، ترجمه روان نداشت. آهنگ اول و آخر هر بخش خیلی زیاد بود و واقعا کسل کننده بود. اگر عاشق سبک نوشته‌های کوئیلو هستید این کتاب رو دوست خواهید داشت. ممنونم از کتابراه برای ارائه این کتاب.
NIKOO_HDR
۱۴۰۱/۹/۵
نقدجدال خیر و شر چیزی که از اذلیت تا کنون ادامه داشته. از طرفی خداوند یگانه و طرفی دیگر فرشته‌ی رانده شده. در این کتاب غریبه‌ای شریر وارد روستا می‌شود، دوشیزه پریم را انتخاب می‌کند تا ثابت کند انسان ذاتاً شر است. پیشنهاد شریر می‌تواند برای همیشه سرنوشت دخترک جوان فقیر و یتیم را عوض کند. تنها جوانی که از روستا بیرون نرفته و زندگی خود را در این روستای دور افتاده تباه میبیند. اما او باید میان فرشته و شریری که هر انسان در درون خویش دارد، انتخاب کند. روستایی دور افتاده و درگیر آز، هول و هراس … مردی اسیر گذشته‌ای دردناک دختر جوانی در جست و جوی خوشبختی … برای تصمیم گیری فقط هفت روز فرصت هست. رزم در کنار فرشتگان، یا شیاطین. در این هفته طولانی و تکرار ناشدنی، هرکدام پیمان خویش را پیش می‌گذارند: نیک یا بد؟ ویسکوز روستایی کوچک و از یاد رفته در زمان و مکان، میدان این نبرد هولناک خواهد بود…شریر در ظاهر بیگانه‌ای اسرارآمیز وارد روستا می‌شود، و از همان نقطه روستا درگیر نقشه‌ای مکارانه می‌شود که اثر آن هرگز از روح تک تک ساکنان این روستا پاک نخواهد شد. بیگانه از دوردست آمده است، به جست و جوی پاسخی برای پرسشی نگران کننده: انسان در ذات خویش نیک است یا بد؟ رمان شیطان و دوشیزه پریم درستی و راستی انسان را به گونه هولناکی می‌آزماید.
سمیرا ابراهیم پور
۱۴۰۱/۹/۵
ماجرای داستان در رابطه با مقابله‌ی خیر و شر بود که از آغاز بشریت وجود داشته ولی در اینجا در قالب داستان دختری روستایی یعنی دوشیزه پریم که شخصیت اصلی ماجراست بیان شده. در کنار اون به حمکت و عدل الهی پرداخته شده و ذات و طرز تفکر و عمل انسان‌هایی که خودشون رو در قالب فردی مقدس پیشوای سایر انسان‌ها رو میدونن نشان داده. تاثیر انتخاب‌های انسان بر زندگی خودش و دیگران رو به خوبی بیان کرده و حتی به ارتباط با عالم غیب هم پرداخته. شخصیت پردازی و روند داستان جذابه و اسم داستان هم از شخصیت اصلی داستان و مجادله شیطان درون اون و شیطانی که در واقع در روح این داستان بود برگرفته شده. نحوه‌ی اجرای گوینده هم خوب بود و تنها نکته منفی که نه فقط در این کتاب صوتی بلکه در تمام کتاب‌های صوتی به چشم میخوره اینه که یک نفر یا نهایتا دو نفر صدای تمام شخصیت هارو اجرا میکنن که خوب دلیلش هم قطعا مربوط به هزینه‌های صداگذاری هست و قابل توجیه.
آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۸/۲۹
🌷درود و سپاس فراوان از کتابراه عزیز
✔شنیدن این کتاب را توصیه میکنم، گر چه ممکن است محتوای آن عادی و پیش پا افتاده بنظر آید
✔اما با مطالعه‌ی دیدگاه‌های شنوندگان پیشین و نظرات ثائب ایشان در مورد کتاب به عمق تفکر نویسنده سوار میشوید
✔ از اینکه از نویسنده رو دست میخوردم گله مندم، چون هر حدسی از من
جانب در پیشبرد داستان به بن بست میرسید، که صد البته جاذبه و کشش داستان از همین ترفند نویسنده مرا تا انتها میکشید
✔دوستان گلم گفتنی‌ها را گفتند، حتما استفاده کنید، اما نکته‌ای که مرا بیشتر از هر مطلبی بخود آورد، نقش آفرینی حساس (انتخاب) در زندگی ما انسانهاست!! انتخاب سیاهی و سپیدی را رقم میزند، همه مبارزات خیر و شر، درستی و نادرستی در ترازوی انتخاب محک میخورد. بازخورد یک انتخاب کوچک و ناصحیح، میتواند فرد را در ورطه‌ای بزرگ و بی بازگشت غرق کند، درد در بی بازگشتی و جبران ناپذیری ماجراست.
✔کتابراه محترم، عنایت شما در هدیه‌ی این کتب ارزشمند قابل جبران نیست، برای من ثبت امتیاز نداشته باشید، لطفا، بخاطر عدم دانش استفاده، از سوختن مهلت، من هم میسوزم🔥 اعلام نظر یا نقد اینجانبه را جبران زحمات اندیشمندانه آن بزرگواران منظور فرمایید. ارادتمند شما🍃🌟🌟🌟🌟🌟🍃
امیر شیری
۱۴۰۱/۸/۳۰
جهان زیر سلطه و سیطره موجودی واحد است که با حکمت، قدرت و عدالت مطلق و محض بر آن حکم می‌راند. حکمت و عنیت او اقتضا می‌کند، جهانی با نظام احسن و بیش‌ترین خیرات و کمالات ایجاد کند. جهانی که همچون خود او خیر کامل و محض باشد. اما، در یکمین نگاه به عالم، پاره‌ی از امور آن را می‌بینیم که خیریت ندارند. و و جنبه شر ناخوشیند بودن آنان بیش تر خود نمایی می‌کنند. این شرور می‌توانند، شرور متافیزیکی همچون نقض و شناخت نادرست نظام هستی، شرور طبیعی مانند درد و رنج، زلزله، سیل و … یا شرور اخلاقی همچون گناه و جنگ و جنایت باشند. اما پرسش مهم ین است که اگر عالم تحت سلطه چنین موجود کاملی است؛ چرا، ین شرور در آن راه یافته اند؟ چه کسی مسؤول ورود آن‌ها به عالم است؟ چرا عالم سراسر خیر و نیکی نیست؟ چرا خداوند ورود شرور به این عالم را مجاز گردانیده است؟ این پرسش‌ها و پرسش‌هایی مشابه، صفات الاهی از قبیل توحید’ خالق جهان، عدل الاهی، رحمت و خیر خواهی او، حکمت الاهی و قدرت مطلق خداوند را مورد تردید قرار می‌دهد. انسان‌ها از گذشته‌های دور، همواره با چنین سوالاتی دست به گریبان بوده و پاسخ‌هایی برای آن‌ها تدارک دیده‌اند. طبعاً این سؤالات، ذهن حکما را نیز به خود مشغول کرده اند؛ به همین دلیل، در صدد بر آمدند، ماهیت شر را در عالم تبیین کنند.
م ظ
۱۴۰۱/۹/۱۹
سلام، کتاب جذاب و دارای کشش است، هرچند به نظرم میتوانست دارای پایان محکم تری باشد و پشیمانی روستائیان را بیشتر مربوط به وجدانشان جلوه دهد در حالی که بیشتر مربوط به ترس و عدم دست رسی به پول نشان داده شده و به نوعی حرف مرد غریبه که میگفت همه‌ی مردم شرور هستند و تنها از عواقب کارهایشان میترسند را به و تصویر کشید، البته خوب ترس از عذاب وجدان هم بود. در اواسط داستان نگران جان دوشیزه پیریم شده بودم انتظار یک پایان تراژیک را داشتم، ولی با این پایان سوپرایز شدم، این دختر با زیرکی هم مردم روستا را به بازی گرفت و هم در حالی که مرد غریبه را راضی به بد نبودن کامل جهان کرد وهم تمام پول هایش را از او گرفت و حتی یک مقدار نا چیز هم خرج روستا نکرد، امیدوارم به تمام آرزو هایش برسد و همیشه وجدان خودش را حفظ کند.
ترانه کمالی
۱۴۰۱/۱۱/۱۲
موسیقی استفاده شده، عوض کردن صدای گوینده برای هر کدوم از شخصیت‌های داستان و.. مورد پسند من نبود.
با احترام به خانم گوینده، گرچه این نوع خوانش درجای خود هنر است اما متاسفانه حس قصه‌گویی برای بچه‌ها رو برای من تداعی میکرد.
شاید اگر خوانش، حالت کتابخوانی داشت و نه قصه‌گویی، خوشایندتر بود.
. در و

اما مورد کتاب شیطان دوشیزه پریم، بطور کل کتابهای پائولو کوئیلو، برای سنین ۱۸-۱۷ مناسبه؛ سنینی که جهان‌بینی فکری شکل می‌گیره. در این کتاب هم مثل کتاب کیمیاگر برای رساندن پیام، از نمادها استفاده شده. خواننده‌ی کتاب خود، می‌باید این نمادها رو به واقعیت‌های زندگی تعمیم بده.
روند کتاب کند و کمی کسل‌کننده است.
من تا قسمت ۱۱ (از ۲۵ قسمت) تونستم تحمل کنم اما بیشتر از اون حس اتلاف وقت رو بهم می‌داد.
سمانه فیاضی
۱۴۰۱/۸/۲۸
سلام و احترامشنیدن این داستان رو خیلی دوست داشتم. در طول تاریخ همواره تقابل خیر و شر داستان های شنیدنی از خود به جا گذاشته است. سیر و روند داستان و چیدمان اتفاقات و شخصیت های اصلی به خوبی طراحی شده بود اما دوست داشتم داستان به نحو دیگری تمام می شد تا بخشی از آن دارایی و ثروت به روستا برمی گشت تا بر تاییدی باشد اینکه گزینش خیر پایان نیکویی به دنبال خواهد داشت. همان طور که برای شانتال این نتیجه را به دنبال داشت اما اهالی روستا از این موضوع آگاه نشدند. در تمام مدتی که به داستان گوش می کردم چند بیت از فردوسی شاعر حماسه سرای ایرانی از ذهنم می گذشت که با این داستان بی ارتباط نیست: ز روز گذر کردن اندیشه کنپرستیدن دادگر پیشه کنبترس از خدای و میازار کس ره رستگاری همین است و بس...
شقایق حسینی
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
در این کتاب چقدر ظریف به این موضوع اشاره شده که همه ما انسان‌ها در شرایط مختلف کار خطایی و انجام میدیم و بعد خودمون رو هم حق به جانب میدونیم و میگیم مصلحت در این بوده و همین طور برای خود من بار‌ها پیش امده ک گناهیو مرتکب شدم و بعدش گفتم خدا بزرگه و میبخشه که در این داستان هم به روز امرزش که مردم به خدا میگویند ما از گناهان تو در حق خودمون میگذریم تو هم از گناهان ما بگذر به زیبایی اشاره شده
و در اخر این که وقتی برای بار اول کتاب رو گوش دادم به این کتاب ٤ ستاره دادم چون پایان کتاب رو دوست نداشتم ولی وقتی برای بار دوم گوش دادم دیدم شانتال کاریو کرد که اگر همه ما هم جای او بودیم بی شک همین کارو میکردیم
واقعا ممنونم از کتابراه بابت رایگان کردن این کتاب
پارسا
۱۴۰۱/۸/۳۰
کتاب خوبی بود در کل. موضوع خوبی داشت فقط بعضی از شخصیت هارو با صدای خوبی روایت نمیکرد در بعضی جاها و ضعیف بود. اما در مورد موضوع اینکه به زیبایی داستان رو پیش برد ومبارزه‌ی خیر و شر رو در هر انسانی خوب روایت کرد همین داستان وار بودنش باعث میشه ادم هم داستان رو دنبال کنه و هم میانه‌ی داستان و نقاط و عطفش به فکر فرو بره گاهی حتی خودش رو جای شخصیت‌های داستان بزاره و به این فکر کنه که ایا اگه اوهم در چنین شرایطی قراربگیره و قرار باشه با ۱۰ شمش طلا کلی زندگیش تغییر کنه ودر ازاش لازمه جنایتی صورت بگیره ایا ماهم چشممون رو روی حقیقت میبندیم و با آغوش باز شر را میپذیریم!؟
M R
۱۴۰۱/۸/۲۸
داستان تقریبا نیمه بلند بود درباره تقابل خیر وشر. موضوع کلیشه‌ای که بارها راجع بهش نوشته شده. توصیف محل داستان و قهرمانا و جهان خلق شده نویسنده کاملا معمولی بود. آدمهایی که در مقابل وسوسه قرار میگیرن و مجبورن بین خیر وشر انتخاب کنن ودر نهایت نتیجه دلخواه نویسنده کاملا قابل حدس بود. کتابهای کوئیلو و قبلا به نظرم جذاب تر بودن یا شاید برای زمان خودشون خلاقانه بودن اما برای حال حاضر نه. شاید به دلیل این باشه که نویسنده‌های جدید داستانهای چالشی تر جذاب تری مینویسن که کتابهایی مثل کتابهای کوئیلو در کنارشون اصلا به چشم نمیان.
Zohreh Rakh
۱۴۰۱/۹/۲۵
در این کتاب ماجرای درگیری بین خیر و شر با یک داستان جالب که پایولو کوییلو خیلی هنرمندانه ترسیم کرده روبه رو هستیم. شانتال دختریست که در دهکده ویسکوز زندگی میکنه و سر دوراهی انتخاب بین جنایت کردن و یا داشتن شمش‌های طلا قرار میگیره و در آنطرف ماجرا مردی غریبه میخواهد به پاسخ سوالش در مورد سرشت برسه. انسان‌ها
در نهایت متوجه میشیم که هر اتفاقی در جهان بازتاب خود اوست
و پیروزی خیر و شر درونی فقط بستگی به گزینش و خویشتنداری انسان‌ها دارد.
سپاس از کتابراه و خواندن عالی کتاب توسط سرکار خانم مریم رادپور
مشاهده همه نظرات ۱۷۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم

برای دریافت کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.