معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی

عکس جلد کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی

برایان تریسی یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان آثار حوزه‌ی خودیاری‌ست. در کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی شنونده‌ی توصیه‌هایی ارزشمند از وی در راستای رشد رفتاری و شخصیتی خواهید بود. اثر حاضر به قلم فریبا سبز چمنی به فارسی ترجمه شده و با صدای گرم غلامرضا صادقی روایت گشته است.

درباره کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی:

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی موفقیت یقیناً با نام برایان تریسی، نویسنده‌ی محبوبِ آثار پرفروشی چون «قورباغه‌ات را قورت بده» و «مدیریت زمان» آشنا هستند. بیان جذاب و لحن انگیزه‌بخش این مربی بی‌همتا، به همراه مجموعه تکنیک‌های کاربردیِ نیل به موفقیت که او در هر یک از آثارش به مخاطبین خود می‌آموزد، باعث شده طیف وسیعی از افراد کتاب‌های برایان تریسی را الهام‌بخش بیابند، و زندگی خود را با یاری گرفتن از توصیه‌های او پیش ببرند.

کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی (The Power of Personal Achievement) که اکنون پیش روی شماست، یکی از بهترین آثار ترجمه‌شده از برایان تریسی در ایران است. در این کتاب مجموعه‌ای درخشان از توصیه‌هایی کلیدی ذیل بیست و دو فصل گرد هم آمده؛ این توصیه‌ها قرار است به شما در کشف توانایی‌های باقوه‌تان یاری برسانند و مهارت‌های لازم برای دستیابی به قدرت درونی را به شما بیاموزند.

برایان تریسی گام به گام شما را در سفری درونی همراهی می‌کند. در واقع بزرگ‌ترین فایده‌ی مطالعه‌ی کتاب قدرت موفقیت شخصی این است که به شما این یقین را خواهد داد که موفقیت را جایی جز در درون خود پیدا نخواهید کرد؛ پیام تریسی این است: قله‌ها هرگز به سویمان سر خم نمی‌کنند. ماییم که باید برای فتح آن‌ها تلاش کنیم.

این کتاب آموزه‌ی مهم دیگری را نیز به شما ارزانی می‌کند: تکنیک آزادسازی قدرت درون! واقعیت این است که «انسان ضعیف» وجود خارجی ندارد. در درون همه‌ی افراد نیرویی عظیم نهفته است که در صورت رها شدن می‌تواند سراسر زندگی را دگرگون کند. این نیرو اما اغلب درگیر با موانع درونی و بیرونی‌ِ گوناگون است. پس طبیعی‌ست که برای آزاد ساختن قدرت درون باید این موانع را بشناسیم و بر آن‌ها غلبه کنیم. در این زمینه، کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی گفتنی‌های زیادی برای شما دارد.

کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی موفقیت و خودسازی بیش از دیگران از مطالب این کتاب بهره خواهند برد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 1944 متولد شد. اولین شغلش باربری در کشتی بود. تریسی به مدت هشت سال این کار دشوار را ادامه داد و به واسطه‌ی شغلش به حدود هشتاد کشور گوناگون سفر کرد. برایان سرانجام تصمیم به تغییر حرفه گرفت و کار فروشندگی را که به نظرش راحت‌تر می‌رسید برای گذران زندگی برگزید؛ ولی در این کار هم چندان موفق نبود. این‌ روند باعث شد که روزی پرسشی مهم در ذهن برایان تریسی شکل بگیرد: چرا با وجود این‌که سخت کار می‌کنم، موفقیت چندانی به دست نمی‌آورم؟ پاسخ‌هایی که تریسی به این پرسش داد، بعدها وی را بدل به یکی از بزرگ‌ترین و سرشناس‌ترین نویسندگان در حوزه‌ی خودیاری و موفقیت کرد. از میان کتاب‌های پرشمار او می‌توان به عناوینی چون «فروش موفق، قورباغه‌ات را قورت بده، مدیریت زمان و عادت‌های میلیون دلاری» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی می‌شنویم:

شما یه ترمز دارین و باید اون رو رها کنین. ولی اگه رها کردن ترمز آسون بود، همه‌ی مردم شاد و مرفه و ثروتمند بودن. ترمزها هستن که جلوی ما رو می‌گیرن. انواع ترمزهای روانی و عاطفی. پس باید ترمزهامونو رها کنیم تا آزاد بشیم و پرواز کنیم.

عوامل گسترش الگوهای عادتی منفی: اولین عامل انتقادهای مخربه. در دوران اولیه‌ی کودکی انتقادهای مخرب از شلاق هم دردناک‌ترن. چون انتقادهای مخرب مثل بمب نوترونی‌ان. بمب نوترونی خاصیتی داره که اگه روی یه شهر منفجر بشه، همه‌ی موجودهای زنده‌ش از بین می‌رن، ولی همه‌ی ساختمون‌ها باقی می‌مونن. پس انتقاد مخرب مثل بمب نوترونیه. و مثل بمب که ساختمون رو باقی می‌ذاره، بدن شخص رو باقی می‌ذاره، ولی احساساتش رو نابود می‌کنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
فصل اول: اعتماد به خود
۱۶ دقیقه
فصل دوم: روانشناسی موفقیت
۲۶ دقیقه
فصل سوم: هفت قانون روانی
۲۸ دقیقه
فصل چهارم: آزادسازی قدرت درون
۲۳ دقیقه
فصل پنجم: نیروی ضمیر خودآگاه
۱۴ دقیقه
فصل ششم: از بین بردن احساسات منفی
۱۶ دقیقه
فصل هفتم: رها کردن ترمزها
۱۰ دقیقه
فصل هشتم: از بین بردن نگرانی
۱۸ دقیقه
فصل نهم: برنامه‌ریزی ذهن برای موفقیت
۱۴ دقیقه
فصل دهم: رژیم ذهنی جدید
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: تکنیک‌های یادگیری سریع
۲۵ دقیقه
فصل دوازدهم: پنج کلید تعیین هدف
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم: فرایند هفته مرحله‌ای تعیین هدف
۷ دقیقه
فصل چهاردهم: مأموریت شخصی شما
۱۱ دقیقه
فصل پانزدهم: ابرذهن ناخودآگاه شما
۲۳ دقیقه
فصل شانزدهم: مدیریت زمان
۹ دقیقه
فصل هفدهم: ادراک
۲۰ دقیقه
فصل هجدهم: از بین بردن تنش و فشار
۱۹ دقیقه
فصل نوزدهم: پرورش یک شخصیت سالم
۲۱ دقیقه
فصل بیستم: ساختن رابطه‌های برتر
۱۳ دقیقه
فصل بیست و یکم: تربیت فرزندان
۱۶ دقیقه
فصل بیست و دوم: هدف واقعی زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی

برای دریافت کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.