معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی

عکس جلد کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی

برایان تریسی یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان آثار حوزه‌ی خودیاری‌ست. در کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی شنونده‌ی توصیه‌هایی ارزشمند از وی در راستای رشد رفتاری و شخصیتی خواهید بود. اثر حاضر به قلم فریبا سبز چمنی به فارسی ترجمه شده و با صدای گرم غلامرضا صادقی روایت گشته است.

درباره کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی:

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی موفقیت یقیناً با نام برایان تریسی، نویسنده‌ی محبوبِ آثار پرفروشی چون «قورباغه‌ات را قورت بده» و «مدیریت زمان» آشنا هستند. بیان جذاب و لحن انگیزه‌بخش این مربی بی‌همتا، به همراه مجموعه تکنیک‌های کاربردیِ نیل به موفقیت که او در هر یک از آثارش به مخاطبین خود می‌آموزد، باعث شده طیف وسیعی از افراد کتاب‌های برایان تریسی را الهام‌بخش بیابند، و زندگی خود را با یاری گرفتن از توصیه‌های او پیش ببرند.

کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی (The Power of Personal Achievement) که اکنون پیش روی شماست، یکی از بهترین آثار ترجمه‌شده از برایان تریسی در ایران است. در این کتاب مجموعه‌ای درخشان از توصیه‌هایی کلیدی ذیل بیست و دو فصل گرد هم آمده؛ این توصیه‌ها قرار است به شما در کشف توانایی‌های باقوه‌تان یاری برسانند و مهارت‌های لازم برای دستیابی به قدرت درونی را به شما بیاموزند.

برایان تریسی گام به گام شما را در سفری درونی همراهی می‌کند. در واقع بزرگ‌ترین فایده‌ی مطالعه‌ی کتاب قدرت موفقیت شخصی این است که به شما این یقین را خواهد داد که موفقیت را جایی جز در درون خود پیدا نخواهید کرد؛ پیام تریسی این است: قله‌ها هرگز به سویمان سر خم نمی‌کنند. ماییم که باید برای فتح آن‌ها تلاش کنیم.

این کتاب آموزه‌ی مهم دیگری را نیز به شما ارزانی می‌کند: تکنیک آزادسازی قدرت درون! واقعیت این است که «انسان ضعیف» وجود خارجی ندارد. در درون همه‌ی افراد نیرویی عظیم نهفته است که در صورت رها شدن می‌تواند سراسر زندگی را دگرگون کند. این نیرو اما اغلب درگیر با موانع درونی و بیرونی‌ِ گوناگون است. پس طبیعی‌ست که برای آزاد ساختن قدرت درون باید این موانع را بشناسیم و بر آن‌ها غلبه کنیم. در این زمینه، کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی گفتنی‌های زیادی برای شما دارد.

کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی موفقیت و خودسازی بیش از دیگران از مطالب این کتاب بهره خواهند برد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 1944 متولد شد. اولین شغلش باربری در کشتی بود. تریسی به مدت هشت سال این کار دشوار را ادامه داد و به واسطه‌ی شغلش به حدود هشتاد کشور گوناگون سفر کرد. برایان سرانجام تصمیم به تغییر حرفه گرفت و کار فروشندگی را که به نظرش راحت‌تر می‌رسید برای گذران زندگی برگزید؛ ولی در این کار هم چندان موفق نبود. این‌ روند باعث شد که روزی پرسشی مهم در ذهن برایان تریسی شکل بگیرد: چرا با وجود این‌که سخت کار می‌کنم، موفقیت چندانی به دست نمی‌آورم؟ پاسخ‌هایی که تریسی به این پرسش داد، بعدها وی را بدل به یکی از بزرگ‌ترین و سرشناس‌ترین نویسندگان در حوزه‌ی خودیاری و موفقیت کرد. از میان کتاب‌های پرشمار او می‌توان به عناوینی چون «فروش موفق، قورباغه‌ات را قورت بده، مدیریت زمان و عادت‌های میلیون دلاری» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی می‌شنویم:

شما یه ترمز دارین و باید اون رو رها کنین. ولی اگه رها کردن ترمز آسون بود، همه‌ی مردم شاد و مرفه و ثروتمند بودن. ترمزها هستن که جلوی ما رو می‌گیرن. انواع ترمزهای روانی و عاطفی. پس باید ترمزهامونو رها کنیم تا آزاد بشیم و پرواز کنیم.

عوامل گسترش الگوهای عادتی منفی: اولین عامل انتقادهای مخربه. در دوران اولیه‌ی کودکی انتقادهای مخرب از شلاق هم دردناک‌ترن. چون انتقادهای مخرب مثل بمب نوترونی‌ان. بمب نوترونی خاصیتی داره که اگه روی یه شهر منفجر بشه، همه‌ی موجودهای زنده‌ش از بین می‌رن، ولی همه‌ی ساختمون‌ها باقی می‌مونن. پس انتقاد مخرب مثل بمب نوترونیه. و مثل بمب که ساختمون رو باقی می‌ذاره، بدن شخص رو باقی می‌ذاره، ولی احساساتش رو نابود می‌کنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
7 دقیقه
مقدمه
9 دقیقه
فصل اول: اعتماد به خود
16 دقیقه
فصل دوم: روانشناسی موفقیت
26 دقیقه
فصل سوم: هفت قانون روانی
28 دقیقه
فصل چهارم: آزادسازی قدرت درون
23 دقیقه
فصل پنجم: نیروی ضمیر خودآگاه
14 دقیقه
فصل ششم: از بین بردن احساسات منفی
16 دقیقه
فصل هفتم: رها کردن ترمزها
10 دقیقه
فصل هشتم: از بین بردن نگرانی
18 دقیقه
فصل نهم: برنامه‌ریزی ذهن برای موفقیت
14 دقیقه
فصل دهم: رژیم ذهنی جدید
10 دقیقه
فصل یازدهم: تکنیک‌های یادگیری سریع
25 دقیقه
فصل دوازدهم: پنج کلید تعیین هدف
18 دقیقه
فصل سیزدهم: فرایند هفته مرحله‌ای تعیین هدف
7 دقیقه
فصل چهاردهم: مأموریت شخصی شما
11 دقیقه
فصل پانزدهم: ابرذهن ناخودآگاه شما
23 دقیقه
فصل شانزدهم: مدیریت زمان
9 دقیقه
فصل هفدهم: ادراک
20 دقیقه
فصل هجدهم: از بین بردن تنش و فشار
19 دقیقه
فصل نوزدهم: پرورش یک شخصیت سالم
21 دقیقه
فصل بیستم: ساختن رابطه‌های برتر
13 دقیقه
فصل بیست و یکم: تربیت فرزندان
16 دقیقه
فصل بیست و دوم: هدف واقعی زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی: استراتژی و مهارت‌هایی برای دستیابی به قدرت درونی
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی

ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۱۲/۷
کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی، برایان تریسی، پر از نکات عالی برای رشد فردی است که در شخصیت سازی و امور کاری و زندگی اجتماعی کاربرد دارد. من تکه‌هایی از این کتاب که مناسب تر بود را برای شما می‌نویسم: قضاوت نکنید تا قضاوت نشوید. سرزنش را قطع کنید تا احساس منفی ایجاد نشود. با "من مسئولم" سرنوشت را عوض و کنید. سرزنش برای گذشته است نگاه مسئولیت پذیر به آینده است. انتقاد مخرب، کمبود محبت؛ ترمزهای است که از کودکی شخصیت بچه را تغییر می‌دهد. بخشش باعث برطرف شدن حس گناه می‌شود. بخشش بهترین راه برای رهاکردن خودمان از گذشته است و مهم نیست چکار کردید. نباید بازم هی به خودتان یادآوری کنید و ناراحت بشید مهم نیست ببخشید و رهاش کنید. ایجاد احساس گناه در کودک ترفند سمی کردن و بازداری کودکان توسط والدین ناآگاه است.
فصل‌های ۶و۷و۸و۹و۱۰ فصل‌های نشانه دار این کتاب عالی است. سپاس کتابراه.
ارشیا الماسی
۱۴۰۲/۲/۲۹
برایان تریسی یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان آثار حوزه‌ی خودیاری‌ست. در کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی شنونده‌ی توصیه‌هایی ارزشمند از وی در راستای رشد رفتاری و شخصیتی خواهید بود. اثر حاضر به قلم فریبا سبز چمنی به فارسی ترجمه شده و با صدای گرم غلامرضا صادقی روایت گشته است.
عوامل گسترش الگوهای عادتی منفی:
اولین عامل انتقادهای مخربه. در دوران اولیه‌ی کودکی انتقادهای مخرب از شلاق هم دردناک‌ترن. چون انتقادهای مخرب مثل بمب نوترونی‌ان. بمب نوترونی خاصیتی داره که اگه روی یه شهر منفجر بشه، همه‌ی موجودهای زنده‌ش از بین می‌رن، ولی همه‌ی ساختمون‌ها باقی می‌مونن. پس انتقاد مخرب مثل بمب نوترونیه. و مثل بمب که ساختمون رو باقی می‌ذاره، بدن شخص رو باقی می‌ذاره، ولی احساساتش رو نابود می‌کنه.
در کل کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش
مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۲/۱۲
با درود فراوان. کتاب صوتی بسیار عالی از یک نویسنده و مربی بزرگ که با اندیشه‌های ناب و موفق تونسته خیلی از مخاطبین در حیطه موفقیت و رشد فردی چه در امور معنوی و چه در کار و زندگی را شیفته‌ی خودش کند. کتاب خیلی خوبی هست که به نظرم میشه جز اطلس‌های موفقیت ازش نام برد چون در هر قسمت از زندگیمون چه از و ارتباطات گرفته چه امور زناشویی و حتی کسب و کار میشه از نکاتش بهره گرفت و به صورت کاربردی اجراشون کرد. کتاب به خوبی و روان داره مفاهیم ارزشمندی رو بیان می‌کنه که می‌تونه باعث تغییرات شگرفی در زندگی هر شخصی که عمل بکنه بهشون شود و بهتره که بارها و بارها گوش داده شود تا بهتر اجرا کرد گفته‌های آقای تریسی رو ‌. ترجمه‌ی قوی داره و راوی عالی می‌خونه کتاب را کع ازشون تشکر می‌کنم. سپاس از تیم خوب کتابراه برای این کتاب عالی.
آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۱۰/۲۲
🍃🌷🍃درود و سپاس از همراه همیشگی عاشقان کتاب، کتابراه عزیز
✔کتب موفقیت از این دست معرف حضور اکثر علاقمندان این ژانر هست و برایان تریسی هم از سر دمداران این آثار
✔چنانچه اولین بار است که کتاب انگیزشی میخوانیداین اثر بسیار گیرا و در صورت عملکرد صحیح میتواند تاثیرات خود را نشان دهد ولی اگر در این
زمینه مطالعات فراوانی داشته‌اید میتواند یادآوری مجددی باشد با نکاتی تازه
✔معتقدم بدون متحمل شدن هیچ هزینه‌ای میتوانید از تجربیات چندین ساله‌ی فرد دیگری برای رسیدن به اهداف خود سود ببرید. حداقل اینکه خواسته‌های خودتان را گلچین کنید، اگر چراغ راه شما بود چه ضرری دارد که از نور آن شما هم به مقصد دلخواهتآن برسید؟؟؟؟
✔به کسانی توصیه میکنم که ارزشها را درک میکنند🍃🌷🍃
یه کی
۱۴۰۱/۱۰/۵
که اینطور
و اونوقت بزرگترین موفقیت برایان تریسی، آنتونی رابینز، وین دایر، جول اوستین، ناپلئون هیل و صدها فعال در حوزه‌ی موفقیت چیه؟
نوشتن کتابای موفقیت
افرادی که راز موفقیت در عرصه‌های مختلفو میگن ولی خودشون هیچ دستاوردی تو زندگیشون نداشتن
این کتابم مثل تمامی همنوعان خودش، چرنده
فقط وقت تلف
کنیه و باعث میشه امثال شمایی که تو روزمرگی گیر کردی و دنبال ثروت و موفقیتی، همچنان پایین بمونی
مثل سیگار میمونه دیگه
کسی بهت سیگار نمیفروشه که با کشیدنش میلیاردر بشی
همه واسه معتاد کردنته
هرچقدرم بیشتر وقتتو صرف این اراجیف کنی کمتر موفق میشی و هر چقدر کمتر موفق بشی بیشتر معتاد این چرندیات میشی
کسی هم بهت حقیقتو گوشزد کنه، گارد میگیری و میری تو لاک دفاعی
یه نکته‌ای هم هس اینه وجه اشتراک افراد موفقی مثل حضرت محمد، اینشتین، ادیسون، گاندی، وارن بافت، ایلان ماسک و... این بوده که هیچکدوم از محتوای انگیزشی استفاده نکردن😂
به جای وقت تلف کردن، به خدا توکل کنید و فکر کنید که چجوری باید مشکلاتتونو حل کنید
حسین سلیمی
۱۴۰۲/۵/۱۸
این کتاب برای من مفید بود مخصوصا صدای خوب گوینده که کامل و واضح برای شنونده قابل درک است اما اگر بخوام در رابطه با کتاب بگم این کتاب برای دوستانی که به دنبال موفقیت هستند بسیار مفیده ایده‌ها و ارزشهای هدفمند ادمهارو به پیشرفت میرسونند آدمها برای درامد مالی کار میکنند و اگر در کاری که دوست دارند لذت مشغول باشند میبرند و اصلا خسته نمیشن این کتاب راهکارهایی رو به شما نشون میده که بتونید از لحظه لحظه زندگیتون لذت ببرید و خوشحال باشید ۹۸ درصد از جامعه به دنبال کمبود نیاز هستند و دو درصد به خود باوری میرسند با خوندن این کتاب شما به اون دو درصد میرسید
آیلین کاظمی
۱۴۰۱/۱۰/۸
واقعا عالیه. هم مطالب کتاب، هم راوی.
یک کتاب کامل برای پیشرفت شخصی در تمام زمینه‌های اجتماعی و شخصی و اقتصادی و خانوادگی.
با توجه به اینکه مسائل مربوط به رفتارهای اجتماعی و اقتصادی در مدارس و دانشگاه به ما آموخته نمیشه و بیشتر خانواده‌ها و پدرمادرهای قدیمی کتابخون نیستن جوانهای دهه شست و هفتادی
اکثرا مشکلات اجتماعی و اقتصادی زیادی داریم.
با خوندن این کتاب جامع و کامل میشه بخشهای خالی و نقطه ضعف هاتون رو پیدا کنین و برای رفعش تلاش کنین.
برای رسیدن به موفقیت شخصی در خوندن این کتاب شک نکنید.
شیما کعبی
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
دوستان عزیزم حتما این کتاب رو گوش کنید، هم مطالب کاربردی و عالی هستن و هم انرژی گوینده فوق العاده س. این کتاب به نکاتی اشاره میکنه که اگر واقعا در عمل انجامشون بدیم زندگمون متحول میشه. این کتاب کلی منو متحول کرد و ایده‌های خیلی خوبه برای کارم بهم داد. حتما با دقت و بارها گوش کنید و لطفا عمل کنید، و مثلا در اون قسمت که درمورد مکتوب کردن اهداف میگه حتما انجامش بدین از نتایج ش شگفت زده بشید.
حتما این کتاب رو تهیه کنید.
از گوینده عزیز و موسسه شادن پژواک و کتابراه سپاسگزارم.
خانم کتابخوار
۱۴۰۱/۱۰/۲
خیلی خوب بود هم مطالب کتاب هم صدای گوینده. اگر در زندگی ناامید شدین حتما این کتاب رو گوش بدین البته اگر آماده‌ی تغییر هستین چون تا خودتون تغییر نکنید زندگیتون بهتر نمی‌شه!
اگر حاضر هستین مسئولیت زندگی خودتون رو بپذیرین و دلتون می‌خواد زندگیتون رو تغییر بدین حتما این کتاب رو بشنوید. هم محتوا و که
صدای گوینده خیلی جذابه طوری دوس نداری کتاب رو بذاری کنار!
کتابراه ممنون به خاطر تمام هدیه‌های خوبت❤️
mehrdad javadi
۱۴۰۲/۱/۷
من همیشه فکر میکردم برایان تریسی در بین اساتید موفقیت شخصی، جزو آخرین‌ها باشد. هیچ وقت تمایلی برای خواندن یا شنیدن کتاب‌های او نداشتم. اما به صورت خیلی اتفاقی با این کتاب آشنا شدم و علیرغم میل باطنی اولیه، گوش کردم. بعد از شنیدن این کتاب باید بگویم من تمام این سالها اشتباه میکردم و خود را از یکی از بهترین اساتید موفقیت محروم کرده بودم. کتابی بسیار عالی پرمحتوا است. توصیه میکنم حتما گوش کنید. مطالب بسیار کاربردی ارائه میکند.
Mo han
۱۴۰۲/۱/۶
این کتاب واقعاً تاثیر گذار است و واقعیت‌های مهمی را بیان می‌کند.
باید از هر فصل یادداشت برداری کرد و زمانی را صرف فکر کردن و بکارگیری این واقعیت‌ها کرد.
یکی از نکات جالبی که در این کتاب بیان شده این است که انسان‌ها یک شخصیت پنهان دارند که ماندگارتر از تغییرات مقطعی در عادات اوست. همین است که به
عنوان مثال تصمیم میگیریم در یک موضوع پیشرفت کنیم ولی چون شخصیت پنهان ما خود را در آن حد نمی‌بیند چندان برای رسیدن به آن پیشرفت اصرار نمی‌کنیم.
Saeedeh Asadi
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
این کتاب یکی از بهترین کتابهایی بود که گوش دادم و خواندم. بر عکس گفته‌ی بعضی از افراد منفی نگر اینجور کتابها اصلا آدم رو تشویق به صرفا کسب پول و ثروت نمیکنن بلکه همگی کمک میکنن که هدف اصلی زندگیت رو پیدا کنی و همگی میگن اصل اصلی موفقیت کمک به دیگران و عشق و مهربانیست.
واقعا از کتاب لذت بردم و دوست دارم همه این کتاب رو بخونن و گوش کنن.
کتابراه ازت ممنونم و هر روز برات دعا میکنم
Mohadeseh Ansari
۱۴۰۲/۱/۱
قبل شروع سال جدید این کتاب رو تموم کردم همیشه فک میکردم برایان تریسی کتابهاش محتوای جالبی نداره وای خب اشتباه کردم، با ویس فصبچل ۱۳ فهمیدم تا اینجا هدف گذاری هام اصلا اشتباه بوده و شاید بخاطر همین بوده که به یسری فقط میرسیدم، هدف‌های امسالمو به روش هفت مرحله‌ای که داخل کتاب گفته شده مشخص کردم بنظر همه چیز برام واضح تره و تسلط دارم به برنامه‌ام و اینکه چی میخوام از زندگی
زهره جواهرکلام
۱۴۰۲/۱/۱۲
یک کتاب عالی به زبانی ساده و خودمانی
من هر روز صبح لااقل یک فصل از این کتاب رو در مسیرم به سر کار گوش میکنم که باعث میشه اهدافم رو با انگیزه بیشتری ادامه بدم
یادآوری و تکرار هر روزه این کلمات مثبت و پر انرژی، اجازه نمیده خستگیی در شما باقی بمونه
برای من که عالی بود، امیدوارم شما هم استفاده کافی و کامل ببرید،
به امید روزهای بهتر و شادی‌های بیشتر
اسدالله پناهی
۱۴۰۱/۱۰/۶
«چرا بعضی از افراد نسبت به دیگران موفق‌ترند و در همان زمانی که اکثریت افراد دیگر نیز از آن برخوردارند درآمد بیشتری کسب می‌کنند، شادتر زندگی می‌کنند و به موفقیت‌های بسیاری دست می‌یابند؟ حقیقتاً راز موفقیت چیست؟»
در این کتاب الگوهای عملی این راز با صدایی دلنشین به شما گفته می‌شود
مشاهده همه نظرات 142

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی

برای دریافت کتاب صوتی قدرت موفقیت شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.