معرفی و دانلود کتاب صوتی قطار هاربین

عکس جلد کتاب صوتی قطار هاربین
قیمت:
35000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قطار هاربین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قطار هاربین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قطار هاربین

کتاب صوتی قطار هاربین از مجموعه داستان‌های برگزیده جایزه ادبی اُ. هنری، شامل آثاری برگزیده از نویسندگان بزرگ جهان در سال 2016 است.

در این کتاب از داستان‌نویسانی چون گیتا دایر، جو دانلی، جی اچ لین، چارلز هاروتی، وندل بری، ران کارلسون و… داستان منتشر شده است که همگی از نویسندگان نسل نو و تازه ایالات متحده آمریکا به شمار می‌روند.

«قطار هاربین» مجموعه داستانی است که به اعتراف سردبیر این سال برگزیدگان جایزه ا. هنری؛ نشان می‌دهد که ترسیم خط و مرزی برای معرفی داستان‌نویسان برگزیده در عرصه کوتاه‌نویسی و انتخاب آثار کوتاه برتر در جهان، امری اشتباه و غیر قابل ممکن است.

داستان‌های این مجموعه را در یک نگاه کلی می‌توان در دو بخش تقسیم‌بندی کرد. نخست داستان‌هایی که نشان از تلاش انسان مدرن برای ایجاد و ترسیم رابطه‌ای تازه میان خود و جهان زیستی پیرامونش دارد و در وهله بعد داستان‌هایی که به درون انسان معاصر سفر می‌کند و از روحیات و حس و حالات مختلف زیستی او سخن به میان می‌آورد و از همین منظر است که این مجموعه قابل اعتنا و توجه است.

روایت کشف راز و رمز زندگی توسط یک بازیکن بیس‌بال از طریق کشف رمز و راز نهفته در بازی، یا تعریف زندگی انسانی که یک دست خود را از دست داده است، یا روایت کسانی که سعی می‌کنند از طریق مدیتیشن با دود رابطه زیستی خود را تعریف کنند، انتخاب زندگی از میان خلاقیت و روزمرگی و یا خوشبختی از منظر پیرمرد پا به سن گذاشته‌ای که سعی می‌کند با حضور در کنار یک دریاچه به ماهیگیری بپردازد؛ بخشی از روایت‌های داستانی است که در این مجموعه با آن‌ها روبرو هستیم.

یادآوری می‌شود داستان‌های این کتاب از میان داستان‌های انگلیسی زبان منتشر شده در سال 2016 در نشریات ایالات متحده و با انتخاب هیأت داوران جایزه ادبی ا. هنری انتخاب و در قالب این کتاب منتشر شده است.

وندل بری (Wendell Berry) نویسنده، شاعر، فعالِ محیطِ زیست، منتقدِ فرهنگی و کشاورزِ آمریکایی است که چندین رمان، داستانِ کوتاه، مجموعه‌ی شعر و مقاله نوشته است.

سم سوج (Sam Savage) رمان‌نویس و شاعر آمریکایی است. سوج در کامدن در کارولینای جنوبی به دنیا آمد. او در سال 1968 از دانشگاه ییل فارغ‌التحصیل شد و پس از آن، به مطالعه‌ی فلسفه در دانشگاه ییل و همچنین در دانشگاه هایدلبرگ پرداخت. او هم‌چنین مدت کوتاهی در دانشگاه ییل تدریس می‌کرد. سوج در سال 2004 به مدیسون ویسکانسین رفت و در همین شهر ساکن شد. او قبل از نویسندگی، به کارهای مختلفی همچون تعمیرکاری دوچرخه، نجاری و ماهی‌گیری مشغول بوده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
2 دقیقه
عنوان
2 دقیقه
مقدمه
52 دقیقه
نامه‌های مونگرجی
34 دقیقه
بازیکن با پیش پرداخت زیاد
40 دقیقه
واگرایی
47 دقیقه
پنجره‌های محافظ
58 دقیقه
قطار هاربین
25 دقیقه
قطع عضو
6 دقیقه
سیگار
19 دقیقه
یک تصمیم خاص
59 دقیقه
زمستان 1965
71 دقیقه
خوشبختی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قطار هاربین
نویسنده، ، ، ، ، ، ، ، ،
مترجمعلی فامیان
گویندهمرضیه رحماندوست
ناشر صوتیانتشارات نیستان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قطار هاربین

سهیل قهرمانی
۱۴۰۰/۱۲/۲
نقد بنویسیم تا راحت تر و بهتر انتخاب کنیم. 🥰 قطار هاربین یه سریه داستانی ❤هستش که به اعتراف سردبیر همین سال برگزیدگان جایزه هنری؛ نشون می‌دهه که ترسیم خط و مرزی برای معرفی داستان‌نویسای برگزیده در عرصه کوتاه‌نویسی و انتخاب آثار کوتاه برتر در جهان، امری اشتباه 🤧و غیر قابل ممکن هست واقعا. این رو در 🥶🥵داستانای مجموعه توی یک نگاه کلی می‌توان در دو بخش تقسیم بندی کرد. 😎 نخست داستان‌هایی که نشان از تلاش انسان مدرن برای ایجاد و ترسیم رابطه‌ای تازه میان خود و جهان زیستی پیرامونش دارد و در وهله بعد داستان‌هایی که به درون انسان معاصر سفر می‌کند و از روحیات و حس و حالات مختلف زیستی او سخن به میان می‌آورد و از همین منظر است که این مجموعه قابل اعتنا و توجه است. ❤
م مسعودی
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
داستان‌ها بسیار خوب پردازش شده و خیلی راحت میتونی در فضای داستان قرار بگیری
یک ستاره کم دادم چون داستانی که از زبان یک آقاست خانم روایت می‌کنه و آخرش که متوجه میشی لازمه تا یک بار دیگه از اول گوش کنی و به نظرم این اشکال بزرگیه، اگر چه راوی از مهارت برخورداره⚘
ممنون از کمکی که کتابراه برای ارائه کتابهای متنی و صوتی برگزیده می‌کنه🙏🙏🙏🙏🙏
حانیه اسکویی
۱۴۰۱/۸/۶
داستان‌های این کتاب واقعا دارای تصویرسازی بالایی هستند که میشه خیلی خوب تصورشون کرد و از داستان لذت برد.
و فقط یه پیشنهاد برای بخش صوتی کتاب دارم که بهتر بود این کتاب رو یک آقا بخونن چون کتاب از زبان یک مرد هستش و خوندن اون توست یک خانم آدم رو گیج میکنه. ولی درکل از شنیدن کتاب لذت بردم.
Neda Hesami
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
از بین داستانها، خوشبختی داستان قشنگی بود هم از نظر داستان و هم لحن گوینده. ولی در کل لحن یکنواخت و خالی از هیجان گوش دادن به داستانها رو خسته کننده میکرد. بهتر بود از چند گوینده استفاده بشه و با توجه به اینکه نقش اول داستانها مرد بود اگر گوینده هم مرد بود بهتر بود
م ف
۱۴۰۰/۱۱/۲
داستان قطار هاربین شوکه‌ام کرد ولی بقیه داستان‌ها کمابیش یک روند رو داشتن هیچ اوجی در کار نبود صدای خانم رحماندوست آرامش بخش و زیباست اما بدون اشکال نبود کارشون، ضمن اینکه خیلی از داستان‌ها از زبان یک مرد روایت می‌شد و ترجیح می‌دادم صدای یک مرد رو بشنوم.
اشکان عزیزی
۱۴۰۰/۹/۱۰
کلا صدای راوی راضی کننده نبود. وقتی که شخص اول داستان مرد باشد باید روایت کننده داستان نیز مرد باشد اما در یکی از داستان‌های همین کتاب خانم مرضیه رحماندوست از طرف یک مرد روایت میکرد که بنظر از جذابیت داستان کم میکرد.
Ali Monfared
۱۴۰۲/۵/۲۱
نقاط قوت موسیقی متن بجا و زیبا وصف بسیار زیبای حالات و احساسات انسان بصورت روزمره مخصوصا قصه آخرنقاط ضعف یکنواخت بودن داستان ها و نحوه روایت آنها راوی خانم برای شخصیت مرد تشکر از کتابراه
یاسر قادری
۱۴۰۰/۸/۱۷
داستان‌ها جذابیت ندارن، یه نظرم به چکش کاری نیاز دارن شاید بشه برای ساخت فیلم ازشون ایده گرفت، صدای گوینده من رو جذب نکرد، در نتیجه نیمه کاره رهاش کردم، شاید بعدا تمامش کنم.
سینا خدابخشیان
۱۴۰۰/۱۲/۹
صدای کتابخوان خیلی گرم وزیباست انتخواب موسیقی کاملادرست ومناسب پخش میشه ولی مطابق سلیقم نبودکتاب درباره چندتاداستان مختلف بود که به نظرمن هیجان نداشت یکنواخت بود داستانهاش
Maryam Rajabi
۱۴۰۱/۴/۱۵
مجموعه کتاب زیبایی بود من بیشتر واگرایی و قطار هاربین و دوست داشتم بهت بود مشخص میشد هر داستان مربوط به کدام نویسنده اسن مثلا داستان واگرایی اثر کیست؟
فرح حقیقی
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
صدای گوینده صمیمی، شیرین و دلنشینه، البته من فقط داستان آخر یعنی "خوشبختی" را تونستم تا آخر گوش کنم، انرژی مثبت میگیرم ازش، حتی چند بار گوش دادم و لذت بردم.
ava Fzf
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
داستان‌ها خیلی خسته کننده هستن و اصلا چیز خاصی برای شنیدن وجود نداره و به نظرم به نسبت وجود این حجم از کتاب‌های مفید شنیدن این کتاب فقط اتلاف وقت به حساب میومد
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۱/۱۵
کمی دقت و توجه برای این کتاب ضروری است.
سبک متفاوت داستانها، فراغ دلی خواننده را می‌طلبد.
رها از دغدغه‌ها باید سراغ این کتاب رفت.
mohammad jaafaran
۱۴۰۰/۹/۹
دوبار برگشتم و خواستم ک گوش بدم داستانهارو، ولی اجرا به قدری بی روح و ضعیف بود ک حوصلم از داستان دوم به یعد سر فت و ادامه ندادم..
بهاره محمدی اسفه
۱۴۰۰/۸/۱۳
واقعا که جایزه بردن نشانه خوب بودن یک اثر نیست.
داستان‌ها ابدا گیرایی نداشتند.
صدای راوی هم خیلی بی حس بود.
مشاهده همه نظرات 45

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قطار هاربین

برای دریافت کتاب صوتی قطار هاربین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.