معرفی و دانلود کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان

عکس جلد کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان

کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان اثر انوره دوبالزاک، از مجموعه کلاسیک‌های جیبی برگرفته شده که شامل آثار کوتاه و کمتر چاپ شده یا کمتر دیده شده‌ی نویسندگان بزرگ جهان است. عشای ربانی ملحدان و سرباز وظیفه دو داستان این کتاب صوتی هستند.

عشای ربانی ملحدان (The atheists mass) داستان آقای دسپلن، جراحی حاذق و ملحد است. روزی دستیار سابق و دوستش دکتر هوراس بیانشون او را می‌بیند که در مراسم عشای ربانی کلیسا حاضر شده است. وقتی دسپلن از کلیسا بیرون می‌زند، بیانشون با سوال‌هایی که از کشیش می‌پرسد درمی‌یابد که دسپلن چهار نوبت در سال به کلیسا می‌رود و...

انوره دوبالزاک (Honore de Balzac)، نویسنده‌ نامدار فرانسوی و خالق کتاب اوژنی گرانده از چهره‌های برجسته ادبیات رئالیستی (واقع‌گرایانه) بود که تمام عمر 51 ساله‌اش را صرف نگارش کتاب‌های ماندگار کرد. «کمدی انسانی» نامی است که بالزاک برای مجموعه آثار خود که 90 رمان و داستان کوتاه است، برگزیده است. توصیفات دقیق و گیرا از فضای حوادث و تحلیل نازک‌بینانه روحیات شخصیت‌های داستان بالزاک را به یکی از شناخته‌شده ترین و تأثیرگذارترین رمان‌نویسان قرون اخیر تبدیل کرده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
23 دقیقه
بخش اول
22 دقیقه
بخش دوم
17 دقیقه
بخش سوم
20 دقیقه
بخش چهارم
29 دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عشای ربانی ملحدان
نویسنده
مترجمهانیه رجبی
گویندهمیلاد تمدن
ناشر چاپیبنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان

حسین طوّافی
۱۴۰۱/۵/۱۱
اجرایی قول العاده از داستانهای بالزاک بزرگ‌. آثار بالزاک در نوع خود کم نظیرند. نگاه انسانی او به وقایع و درک صحیح او از ذات بشری از او نویسنده‌ای منصف و معقول ساخته است. شخصیت‌های داستان‌های او نه در عرشند و نه بر فرش.
Homayon 420
۱۳۹۹/۱۲/۱۷
کتاب بسیار پرمحتوا و پرکششی بود خصوصأ که صدای بی بدیل آقای میلاد تمدن به زیبایی اثر افزوده، براستی که صدای این شخص بینظیره، ممنون از کتابراه بابت در دسترس قرار دادن این اثر.
علی رستمی ابیوردی
۱۴۰۰/۸/۲۷
بزرگترین رمان عالم جنگ و صلح تولستوی و بزرگترین رمان نویس عالم بالزاک، این گفته یکی از رمان نویسان بزرگ انگلیسی سامرست موام است،
Aynaz Q
۱۴۰۰/۹/۲
کتاب بدی نبود، اما توقع خیلی بیشتری از دوبالزاک با توجه به آثار قبلی که ازش خونده بودم داشتم
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان

برای دریافت کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.