معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی لطفا مورچه باشید!: راهکارهای ساده موفقیت

عکس جلد کتاب صوتی لطفا مورچه باشید!: راهکارهای ساده موفقیت
قیمت:
رایگان - 0€
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لطفا مورچه باشید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لطفا مورچه باشید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی لطفا مورچه باشید!: راهکارهای ساده موفقیت

تصورات، برداشت‌ها و به‌طور کلی اندیشه‌های ما، ازجمله مواردی محسوب می‌شوند که کاملاً در اختیار خودمان هستند. سید محسن احمدپناه در کتاب صوتی لطفا مورچه باشید! تلاش کرده است تا فراتر از یک کتاب انگیزشی، مباحثی تأثیرگذار بر سبک زندگی و مسیر رسیدن به موفقیت را به ما ارائه کند.

درباره‌ی کتاب صوتی لطفا مورچه باشید!

مثبت‌اندیشی و منفی‌نگری، بحث‌هایی نیستند که تنها به درد کتاب‌ها و سخنرانی‌های انگیزشی بخورند. سید محسن احمدپناه در کتاب صوتی لطفا مورچه باشید! اعتقاد دارد که افکار، تأثیر بسیار عمیقی بر قدرت ما در انجام کارهایمان دارند. برای مثال زمانی که هر روزِ خود را با افکاری منفی می‌گذرانیم، برای خود توان طی کردن مسیر موفقیت را باقی نخواهیم گذاشت. سید محسن احمدپناه در این کتاب با الگو قرار دادن نحوه‌ی زندگی و تلاش مورچه‌ها، دستورالعمل‌های لازم برای داشتن یک زندگی موفق را به مخاطبانش ارائه می‌کند.

ذهن هر انسانی در یک لحظه‌ی مشخص، می‌تواند تنها به یک اندیشه بپردازد. این انتخابِ خود ماست که ذهنمان را با منفی‌بافی مشغول کنیم یا با مثبت‌اندیشی. سید محسن احمدپناه در این کتاب از قانون جایگزینی کمک می‌گیرد و بر این اساس بیان می‌کند که می‌توانیم جای اندیشه‌های منفی را با اندیشه‌های مثبت عوض کنیم. می‌توانیم به‌عمد، اندیشه‌های مثبت را به ذهن خود القا کنیم و به این ترتیب خواهیم دید که ذهنمان از اندیشه‌های منفی خالی می‌شود. کتاب صوتی لطفا مورچه باشید به ما می‌آموزد که چطور با تکرار این کار، کنترل کامل ذهن هوشیار خود را به دست آوریم. سید محسن احمدپناه در بخش‌های قابل‌توجهی از این کتاب با الگوگیری از زندگی مورچه‌ها، به اهمیت تلاش و پشتکار در رسیدن به اهداف می‌پردازد و علاوه بر آن، دیگر ویژگی‌های مهم افراد موفق را ذکر می‌کند.

کتاب صوتی لطفا مورچه باشید! را نشر صوتی اندیشه طلایی با صدای پری عبادی منتشر کرده و نسخه‌ی متنی این کتاب نیز از همین انتشارات به چاپ رسیده است.

کتاب صوتی لطفا مورچه باشید! برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب صوتی لطفا مورچه نباشید! برای مخاطبان کتاب‌های انگیزشی و راهنمای موفقیت مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی لطفا مورچه باشید!: راهکارهای ساده موفقیت می‌شنویم

زندگی مورچه‌ها و دنیای شگفت‌انگیز آن‌ها، پر از فلسفه‌ی زندگی است. وقتی می‌بینیم مورچه‌ای دانه‌ای را به دهان گرفته و راهی پر از سختی و دشواری را برای رسیدن به لانه طی می‌کند و درحالی‌که صدها بار دانه از دهانش می‌افتد، ولی دوباره با تلاش و پشتکار مضاعف شروع می‌کند و به راهش ادامه می‌دهد تا به هدفش برسد، سختی راه و موفق نشدن خللی در انگیزه‌ی رسیدن به لانه در او ایجاد نمی‌کند، با خود می‌گویم خدای متعال به این موجود با این جثه‌ی کوچک چنین قدرتی را داده است؛ پس ما که به‌عنوان انسان و اشرف مخلوقات عالم هستیم، چرا نتوانیم به آنچه هستیم برسیم.

مورچه‌ها:
1) بسیار پرتلاشند.
2) راه‌های گوناگونی را جست‌وجو می‌کنند.
3) از مانع عبور می‌کنند. هر اندازه بزرگ یا خطرناک باشد.
4) اگر عبور از مانع ممکن نباشد، مانع را دور می‌زنند.
5) تا به هدفشان نرسند، دست از راه رفتن برنمی‌دارند...

فهرست مطالب کتاب صوتی

5 دقیقه
شناسنامه - مقدمه
39 دقیقه
فصل یکم: اندیشه‌ها
9 دقیقه
فصل دوم: هدف و انگیزه‌ها
14 دقیقه
فصل سوم: تلاش و پشتکار
33 دقیقه
فصل چهارم: دعا و توکل
8 دقیقه
فصل پنجم: ویژگی‌های انسان‌های موفق

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی لطفا مورچه باشید!: راهکارهای ساده موفقیت
نویسنده
گویندهپری عبادی
ناشر صوتیانتشارات اندیشه طلایی
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی لطفا مورچه باشید!

ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۲/۷/۵
کتاب الکترونیکی‌اش قبل‌تر خوانده بودم و الآن این کتاب را شنیدم اما صوتی‌اش بهتر از الکترونیکی‌اش بود؟!
لطفا مورچه باشید اثر سید محسن احمدپناه کتابی عامیانه با رویکرد انگیزشی و مثبت است در حد خودش و برای افرادی که تازه به طی مسیر رشد و آگاهی کرده‌اند می‌تواند شنیدنش مفید باشد.
از دیگر امتیازات
آن کوتاه بودنش و پاراگراف بندی‌های مختصری است.
کتاب در فصل‌های میانی مطالب بهتر و کاربردی تر اصلی‌اش را بیان می‌کند.
تیتربندی اقدام‌هایی که کتاب شماره دار می‌گوید برای هدفبندی و رسیدن به هدف و نتیجه گرفتن درست حسابی از آن است.
تکرار و بررسی و تحلیل و تکرار و رسیدن به هدف با تسلیم نشدن میسر است. سپاس بزرگوار.
فائقه
۱۴۰۲/۶/۳۰
من خیلی روی خودم کار میکنم که سطح انرژی مثبت رو در خودم بالا نگه دارم ولی متاسفانه دور وبرم پر از افراد سمی هستن و البته با کمک کتابره تونستم خودم رو ز دست افراد اضافی خلاص کنم ولی متاسفانه هراس گاهی این فکرهایی که یادآوری خاطرات بد هستن به ذهنم میاد واون زمان دقیقا به کتاب انرژی مثبت نیاز دارم و و این کتاب رو در شرایط بد روحی انتخاب کردم هر چند که این کتاب کوتاه بود ولی صدای خوب راوی تونست بهم کمک کنه که خاطرات بد اینکه کی چی گفت و کی مقصره رو رها کنم ممنون از شما
حجت کریمی
۱۴۰۲/۸/۸
با سلام و عرض ادب با تشکر فراوان از آقای احمدپناه عزیز بابت قلم خوبشان و گویندگی خانم عبادی محترم از نظر بنده کتاب مذکور در حالت کلی و خلاصه وار ویژگیهای فرد موفق و راه‌های رسیدن موفقیت را توضیح داده و این کتاب برای کسانی که تا حالا کتابی درباره راز موفقیت نخوانده باشن شدیدا توصیه میکنم تا برای و و شروع حتما بخوانند تنها نکته‌ای که خواستم در آخر به آن اشاره کنم گویندگی خانم عبادی خیلی صریح زیباست ولی حالت گویش مطالب میتوانست خیلی بهتر از این باشد. هر فردی که حتی قدم کوچک در نویسندگی و گویندگی چنین آثار گرانبهایی برداشته باشد از نظر بنده نهایت ستایش و تقدیر را خواهد داشت
ابوطالب تمتاجی
۱۴۰۲/۷/۲
سلام علیکم وقتتون بخیر و شادی
مورچه‌ها رو هر روز ما دور و ورمون داریم میبینم و هیچ وقت راجع به کارشون و شیوه‌های زندگی شون تفکر نمی‌کنیم خوشحالم که این کتاب رو گوش دادم چون دیدگاه من رو راجع به موانع زندگی تغییر داد و راهکار درست رو به داد و تلاش و پشتکار رو همیشه از این شگفتی‌های هستی باید یاد بگیریم چون بدون این کارا نمیشه موفق باشیم
ممنونم از تلاش عالی که دارین
maryam mafakheri
۱۴۰۲/۷/۲۸
با تشکر از پدیدآورندگان کتاب شنیداری و کتابراه عزیز.
آقای احمد پناه خیلی خوب آموزه‌های کتاب‌هایی که خوانده بودند را یکجا جمع کرده، با بیانی خوب نوشته و گاه گاه با خواندن نماز مستحب و استخاره آمیخته بودند. سرعت کتاب خوانی را قدری افزودم اما صدای خانم پری عبادی بسیار دلنشین بود و بجز ادای نادرست "النور روزولت" و یکی دو اشتباه کوچک دیگر همه چیز خوب بود.
عبدالحسین گرجی پور
۱۴۰۲/۷/۱۸
دروود میفرستم به عوامل تهیه و تولید این مجموعه که امکان دانلود رایگان چنین محتوای ارزشمندی را فراهم و میسر کردند. کتاب مفید فایده و محتوای خوبی داشت که توصیه میکنم. ضمن سپاس از زحمات گوینده؛ بنظر میاید که انتخاب گوینده با محتوی کتاب چندان سنخیتی نداشت.
خوانش روزنامه وار و تن یکنواخت صدا برای من خواب آور بود. البته در مجموع از زحمات ایشان قدردانی میکنم.
کامران غزلی
۱۴۰۲/۹/۱۳
با تشکر از همه دوستان و عزیزان فعال در عرصه فرهنگ و هنر در سطح کشور
در خصوص این کتاب
از لحاظ نگارشی در سطح متوسط است که میتوانست در این امر بهتر هم باشد
اما در خصوص مطالب از غنا و مرجعیت کافی برخوردار نیست و فقط سعی شده کلیات را با بهر از سایر کتب در این عرصه نگاشته شود
در پایان از مجموعه خوب کتاب راه کمال تشر را دارد
علی تنهائی
۱۴۰۲/۷/۲۹
درود
از نویسنده و گوینده محترم سپاسگزارم.
کتاب حاضر قابلیت اینکه کتاب خوبی باشد را داراست، در حالی که تا قبل از فصل چهارم (دعا و توکل) خوب پیشرفت و در دقیقه 30 به بعد کاملاً دیدگاه و نظرات شخصی خود نویسنده در فصل به چشم میخورد، بهتر بود دیگر دیدگاه‌های افراد را در نظر میگرفتند و مُبَلِغ نمی‌بودند.
با تشکر تنهائی
مریم مهدوی
۱۴۰۲/۸/۲۰
منو به فکر برد ولی متاسفانه قانعم نکرد که با بخشیدن دیگران میتونم خوشحال تر باشم. حقیقت هنوز اینه که وقتی از یک عده ناراحتم واقعا از صمیم قلب دلم میخواد گره و گرفتاری براشون پیش بیاد. احساس میکنم اینجوری آروم ترم. بنظر میاد مشکل روانی دارم ولی باور کنید واقع بینانه دارم میگم. باید اون شخص تاوان دل شکستن دیگران رو بده.
نجمه ضیایی
۱۴۰۲/۸/۳۰
من متاسفانه اصلا نتونستم با خوانش این کتاب ارتباط برقرار کنم و تا بخش سوم بیشتر گوشش نکردم. این خانم با وجود اینکه خوانش روان و بدون اشتباهی دارن ولی با کشیدن تصنعی کلمات تمرکز خواننده رو بهم میزنن. هر چند کتابخوانی روی گوشی چشمامو اذیت میکنه ترجیح میدم نسخه‌ی نوشتاری این کتاب رو بخونم
مریم دهقانیان
۱۴۰۲/۷/۳۰
واقعا دیدگاه و ذهن ادم با خوندن این کتاب تغییر میکنه. چقدر به ادم ارامش میده. مخصوصا وقتی کتاب صوتی باشه من فکر کنم جذابیتش بیشتر هست. من همیشه کتاب و خودم میخوندم و اولین بار هست صوتی گوش دادم بیشتر تو ذهنم حک شده احساس می‌کنم توی گوشمم زمزمه میکنه
فروغ السادات شهیدی
۱۴۰۲/۸/۲۷
از نویسنده و خواننده کتاب تشکر میکنم کتاب برای مبتدیان یا نوجوانان بسیار مفید است اگرچه خیلی گوش شنوایی ندارند، از نظر من در عین مفید بودن کمی کلیشه‌ای بود و موضوع جدیدی نداشت مخصوصا که خواننده متن از شگردها و کلید‌های خوانندگی خوب و تاثیر گذار عاری بود
سمانه دینی
۱۴۰۲/۸/۲۰
این کتاب را دوست داشتم. نکات خوبی را در زمینه‌ی مثبت اندیشی؟ موفقیت و حال خوب گوشزد می‌کند. قلم نویسنده روان و رسا ست. شنیدنش توصیه می‌شود. اما اگر راوی کمی بهتر می‌خواند و روی مکث‌ها و فراز و فرود صدا و لحن، دقت بیشتری می‌کرد، بهتر بود.
SH
۱۴۰۲/۸/۱۰
سلام کتاب ساده و قابل درکى بود که سالها ست این نکات رو میشنویم و ساده از کنارش رد میشیم، عملکرد به نکات این کتاب میتونه آرامش نسبى براى افراد بوجود بیاره … نکات تازه اى نداشت اما هر دست نوشته اى ارزش یکبار خوندن رو داره …با تشکر
Sanaz siavoushi
۱۴۰۲/۷/۲۱
انگار از روی، کتاب طوطی وار می‌خواند، شبیه رادیو است. باید با ارامش و پند اموزانه خوانده شود. و مورچه با انسان قابل قیاس نیست، مورچه که میفرماید دسته جمعی است بسیار از موفقیت‌های حاصل پشتکار فردی ودرونگرای و تمرکز، فردگرای است
مشاهده همه نظرات 118

راهنمای مطالعه کتاب صوتی لطفا مورچه باشید!

برای دریافت کتاب صوتی لطفا مورچه باشید! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.