معرفی و دانلود کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو

عکس جلد کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو
قیمت:
4500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو

کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو نوشته‌ی جان ایجی، درباره‌ی شعبده بازی دست و پا چلفتی است که مدیرش می‌خواهد او را از سالن نمایش بیرون بیاندازد.

موضوع کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو (Milo Is Hat Trick) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی شعبده بازی دست و پا چلفتی به نام میلو است که در هر بار اجرایش چیزی خراب می‌شود. در یکی از اجراها طناب گره می‌خورد، در یکی دیگر کارت‌ها از دستش در می‌رود و روی زمین می‌ریزد و از همه این‌ها بدتر کلاه شعبده‌بازی‌اش بسیار مسخره بود.

مدیر سالن نمایش که از دست کارهای او خسته شده بود او را صدا کرد و گفت: اگر فردا از آن کلاه مسخره‌ نتوانی یک خرگوش دربیاوری برای همیشه باید با این شغل خداحافظی کنی. میلو تصمیم قاطعانه گرفته بود تا خرگوش پیدا کند، با نخ و هویج یک تله گذاشت ولی به جای خرگوش یک خرس بزرگ گیر افتاد.

کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب خواهد بود. والدینی که برای بچه‌ها به دنبال داستان جذاب و شنیدنی و پر از رویدادهای عجیب می‌گردند، این کتاب صوتی را می‌توانند تهیه کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو می‌شنویم:

شعبده‌­باز از قطار پیاده شد و با سرعت به سمت ایستگاه دوید تا دنبال کلاهش بگرده. اما توی ایستگاه خیلی شلوغ بود و بیشتر آدم­‌ها کلاه گذاشته­ بودند. شعبده­‌بازِ بیچاره خبر نداشت که یک آقا بدون اینکه متوجه باشه، اون طرف شهر، با کلاه شعبده‌بازیِ میلو توی یک رستوران نشسته بود.

اون مرد برای اینکه گارسون رو صدا بزنه سوت زد و این باعث شد خرسی که توی کلاه میلو بود با هیجان بپره بیرون. (صدای خرس)

اما مردم اون‌طور که خرس انتظار داشت از اجراش استقبال نکردن و از ترسِ خورده شدن، پا به فرار گذاشتن. خرس گیج شده بود. اون فکر می‌­کرد باید روی صحنه­‌ی اجرا باشه اما وسط ایستگاه قطار ایستاده و خبری هم از میلو نبود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
کلاه شعبده‌بازی میلو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو

برای دریافت کتاب صوتی کلاه شعبده بازی میلو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.