معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا

عکس جلد کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا

کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا نوشته‌ی جان گوردون، درمورد تأثیر رهبران مثبت‌گرا در دگرگونی گروه‌ها، سازمان‌ها و حتی سراسر دنیا سخن می‌گوید. با شنیدن این کتاب راهبردی و مفید می‌توانید به‌خوبی سازمان خود را در زمان رویارویی با مشکلات متحد کنید و نتایج ممتازی به دست آورید.

درباره کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا:

بسیاری از افراد فکر می‌کنند کسانی که مثبت‌گرا هستند زندگی خوب و راحتی دارند. اما این تفکر اشتباهی است و درواقع انسان‌ها باید تلاش کنند تا مثبت‌گرا باشند؛ چراکه زندگی می‌تواند سخت و رنج‌آور باشد. به‌خصوص کسانی که یک تیم، گروه یا سازمانی را رهبری می‌کنند می‌دانند که ممکن است در طول مسیر خود با آزمون‌های زیادی روبه‌رو شوند.

کتاب قدرت رهبری مثبت‌گرا (The Power of Positive Leadership) درمورد مفهومی صحبت می‌کند که از طریق آن رهبران بزرگ دنیا به موفقیت‌های عظیمی دست یافته‌اند. برای ایجاد یک فرهنگ عالی یا زمانی که قصد دارید گروهی به‌هم‌پیوسته ایجاد کنید، تنها راه پیش روی شما رهبری مثبت‌گرا است. جان گوردون در طول سالیان با رهبران زیادی همکاری کرده که هرکدام موجب دگرگونی سازمان خود شده‌اند. او همچنین با تعدادی از بزرگ‌ترین رهبران مثبت‌گرا مصاحبه کرده و راز موفقیت آن‌ها را کشف کرده است.

نویسنده در این کتاب چیزهایی را که در طی این سال‌ها آموخته، با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته و اصول اثبات شده‌ای را در اختیار آن‌ها گذاشته است. با شنیدن این کتاب می‌توانید به رهبری مثبت‌گرا تبدیل شوید و به نفع خود و تیم‌تان عمل کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا:

- پر از اصول اثبات‌شده، داستان‌های جالب و ایده‌های کاربردی که آن را هرکسی که می‌خواهد یک رهبر مثبت‌گرا شود، باید بخواند. (The Association of MBA's)
- به‌خوبی نوشته شده است، جذاب است و طیف وسیعی از موضوعات مربوط به رهبری و مسائلی را که اغلب با آن‌ها مواجه می‌شود، پوشش می‌دهد. (Nursing Times)

کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید در کسب‌وکار خود موفق شوید، این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.

با جان گوردون بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در حوزه‌های مختلفی همچون مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت کرده است. او فارغ‌التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. جان گوردون (Jon Gordon) در مؤسسه مشاوره‌اش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت‌اندیش را پرورش می‌‌‌‌‌‌دهد. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌های وی، الهام‌بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده است.

گوردون کتا‌ب‌های مختلفی نوشته که هشت عنوان از آن‌ها از جمله: «اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رخت‌کن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانه قهوه و مثبت بمانید» پرفروش شده‌اند.

جملات برگزیده کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا:

- شما باید منفی‌گرایی رو پیدا کنید. با اون روبه‌رو بشید و بعد اونو تغییر بدید و یا حذفش کنید.

- مثبت‌گرا بودن موفقیت شما را تضمین نمی‌کنه اما منفی‌گرا بودن شکست شما را تضمین می‌کنه.

- رهبری مثبت‌گرا صرفا به تقویت عوامل مثبت نمی‌پردازه، بلکه به حذف عوامل منفی هم اهمیت می‌ده.

- هرچقدر یه گروه یا سازمان یکپارچه‌تر و به هم پیوسته‌تر باشه، توانایی افراد اون برای به انجام رسوندن کارها با کمک همدیگه افزایش پیدا میکنه.

- یکی از بزرگترین اشتباهاتی که رهبرا مرتکب میشن اینه که وجود منفی‌گرایی در گروه و سازمان خودشونو نادیده می‌گیرن و به اون اجازه‌ی تکثیر و رشد میدن تا زمانی که منجر به تخریب تیم و سازمانشون بشه.

- داشتن چشم‌انداز و ستاره‌ی شمالی برای همسو کردن افراد در مسیر درست، اهمیت زیادی داره. اما این قدرت رهبر برای متحد کردن افراد با همدیگه است که می‌تونه گروه‌ها و سازمان‌های بزرگو خلق کنه.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا می‌شنویم:

در طول سال‌ها هرچقدر بیشتر با گروه‌ها و سازمان‌های مختلف کار کردم، بیشتر به این نتیجه رسیدم که ارتباطات کلید تبدیل شدن به یک سازمان بزرگه. درست همونطور که «آلن نیونالی» یک فورد رو با ارتباط دادن همه‌ی افراد شرکت با همدیگه خلق کرد، هر رهبری باید برای خلق یک گروه به هم پیوسته تلاش کنه. این کار باید از رده‌های بالا آغاز بشه. گروه یا سازمانی که از بالا به هم پیوسته نباشه، در پایین فرومی‌ریزه؛ بنابراین اولین و مهم‌ترین موضوع برای گروه رهبری مرتبط بودن اعضای اون با همدیگه است.

من با تیم‌های ورزشی و سازمان‌های زیادی کار کردم که گروه رهبری اونا با همدیگه ارتباطی نداشتن. به راحتی میتونم موفقیت یک تیم ورزشی رو براساس میزان و نحوه‌ی ارتباط مالک، مدیرعامل و مربیان اون با همدیگه پیش‌بینی کنم. میتونم با دونستن میزان اتحاد و ارتباط رهبران یک کسب‌وکار به شما بگم که اون‌ها تا چه حد می‌تونن از چالش‌ها با موفقیت عبور کنن و رشد کنن. اخیرا تو جلسه‌ا‌ی سخنرانی کردم که با هدف ادغام دو شرکت تشکیل شده بود و رهبران اون در حال تشکیل یک گروه رهبری واحد بودن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
فصل اول: از منفی‌گرایی به مثبت‌گرایی
۱۰ دقیقه
فصل دوم: مثبت‌گرای واقعی
۳۴ دقیقه
فصل سوم: رهبران مثبت‌گرا فرهنگ مثبت‌گرایی را به پیش می‌رانند
۳۴ دقیقه
فصل چهارم: رهبران مثبت‌گرا یک چشم‌انداز مثبت را خلق و با دیگران سهیم می‌شوند
۵۴ دقیقه
فصل پنجم: رهبران مثبت‌گرا با خوشبینی مثبت‌گرایی و باورمندی رهبری می‌کنند
۳۶ دقیقه
فصل ششم: رهبران مثبت‌گرا با منفی‌گرایی رودررو می‌شوند، آن را تغییر می‌دهند و یا حذفش می‌کنند
۲۷ دقیقه
فصل هفتم: رهبران مثبت‌گرا، گروه‌های یکپارچه با اعضای به هم پیوسته خلق می‌کنند
۳۹ دقیقه
فصل هشتم / بخش اول: رهبران مثبت‌گرا روابط و گروه‌های عالی خلق می‌کنند
۴۱ دقیقه
فصل هشتم / بخش دوم
۳۰ دقیقه
فصل نهم: رهبران مثبت‌گرا به دنبال تعالی هستند
۳۸ دقیقه
فصل دهم: رهبران مثبت‌گرا با هدف رهبری می‌کنند
۲۱ دقیقه
فصل یازدهم: رهبران مثبت‌گرا پشتکار و اراده دارند
۲۴ دقیقه
فصل دوازدهم: راه را رهبری کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا
نویسنده
مترجمشاهین غفاری
گویندهآبتین ممدوح
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۳۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا

برای دریافت کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت گرا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.