معرفی و دانلود کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری

عکس جلد کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری

آیا برایتان پیش آمده که راه‌حل‌هایی جذاب برای مشکلات‌تان پیدا کنید؟ یا فکر می‌کنید که خلاقیت بالایی ندارید و نمی‌توانید آن را بهبود ببخشید؟ تینا سیلیگ در کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری، به شما آموزش می‌دهد که چگونه از نبوغ خلاقانه خود در تمامی زمینه‌ها بهره گیرید و آن را تقویت کنید. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌های آمازون است.

درباره کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری:

بیشتر مردم گمان می‌برند که داشتن خلاقیت و ایده‌های ناب و جدید یک توانایی ذاتی است اما تینا سیلیگ در کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری (InGenius: A Crash Course on Creativity) به شما نشان می‌دهد که با تمرین و آموزش می‌توان به چنین مهارتی رسید.

سیلیگ نویسنده پرفروش بین‌المللی و استاد دانشگاه استنفورد در کتاب نبوغ، روشی نوین به نام موتور خلاقیت را به شما معرفی می‌کند و با استفاده از آن نشان می‌دهد که چگونه نبوغ و خلاقیت در درون افراد شکل می‌گیرد و محیط پیرامون نیز چه تاثیراتی بر این موضوع می‌گذارد. همچنین با زبانی ساده و جذاب راهکارها و ابزارهایی را معرفی می‌کند که به کمک آن می‌توان سطح نوآوری در ذهن‌تان را بالاتر ببرید و آن را به دیگران نیز منتقل کنید.

همچنین در کتاب نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری، با مفاهیمی نظیر هوش‌ اجتماعی، جسمانی، معنوی، خلاق و عاطفی، فیزیکی، حسی، شخصی و زبان بدن بیشتر آشنا خواهید شد و یاد می‌گیرید که چهار مرحله اساسی برای رسیدن به نقشه ذهنی شما وجود دارد؛ این چهار مسیر عبارتند از:

- تخیل: در رویاهای خود چیزی را تصور کنید که فعلا وجود خارجی ندارد.
- خلاقیت: از تخیل خود استفاده کنید تا یک چالش را حل و بررسی کنید.
- نوآوری: خلاقیت و نبوغ خود را برای پیدا کردن راه حلی جدید به کار گیرید.
- کارآفرینی: نوآوری‌ها و ایده‌های خود را بزرگ‌تر کنید و در مسیر عملی کردن آن‌ها قدم بردارید.

این کتاب به شما آموزش می‌دهد که نترسید و به خودتان اعتماد داشته باشید؛ چرا که هر کسی می‌تواند با استفاده از دستورالعمل‌هایی علمی به خلاقیت و تخیل بالا دست یابد. هر فردی نیز در زندگی شخصی و کاری خود به چنین مهارتی نیاز دارد و به همین خاطر اگر به فکر رسیدن به آرزوهای خود هستید و می‌خواهید در دنیای تجارت و کسب‌وکار نیز به موفقیت برسید، حتما شنیدن این کتاب صوتی را در برنامه خود قرار دهید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری:

- سیلیگ ناظری تیزبین و نویسنده‌ای متفکر است. (روزنامه میامی هرالد)

- تعداد کمی از افراد به اندازه تینا سیلیگ بر روی حمایت از تفکر نوآورانه کار کرده اند. (دیوید کلی، بنیانگذار IDEO)

- تینا سیلیگ یکی از خلاق‌ترین و الهام بخش‌ترین معلمان استنفورد است. (رابرت ساتن، استاد دانشگاه استنفورد و نویسنده)

- این کتاب مانند نشستن در کلاس درس دانشگاه استنفورد است و به ما نشان می‌دهد که همه توانایی خلاقانه فکر کردن را دارند. (اوری برافمن، نویسنده Sway and Click)

- در این کار پیشگامانه، تینا تمامی سال‌های تدریس خود در استنفورد را گردآوری کرده و ثابت می‌کند که هر کسی می‌تواند خلاق باشد. (نانسی دوارته، مدیر عامل و نویسنده Resonate)

- چه کسی می‌گوید که خلاقیت را نمی‌توان آموزش داد؟ اما تینا سیلیگ این کار را کرده است و این کتاب تفکر شما را تغییر خواهد داد. (استیو بلانک، نویسنده کتابچه راهنمای راه اندازی صاحبان استارت)

- تینا این باور غلط را از بین برد که شما نمی‌توانید خلاقیت خود را افزایش بدهید. در این کتاب با ایده‌هایی آشنا خواهید که شد که درمورد چگونگی تقویت توانایی‌هایتان است. (گای کاوازاکی، نویسنده و یکی از اعضای اصلی شرکت اپل)

کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر به فکر پرورش خلاقیت و ایده‌های ناب خود هستید و دوست دارید با جدیدترین آموزه‌های دانشگاه استنفورد در این زمینه آشنا شوید، این کتاب برای شما مناسب است.

تینا سیلیگ را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان و مدیران برجسته دنیا تینا سیلیگ (Tina Seelig) نام دارد. او مدرک دکترای خود را در رشته عصب‌شناسی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد کسب کرده است و به دانشمندان، مهندسان و شرکت‌های مختلف، اصول کارآفرینی و نوآوری را آموزش می‌دهد و در طی سال‌های گذشته، سمینارها و سخنرانی‌های مختلفی برای گسترش تفکر کارآفرینی برگزار کرده است.

سیلیگ در برنامه‌ی سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیزِ فناوریِ استنفورد که به نوعی قطب کارآفرینی در دانشکده‌ی مهندسی دانشگاه استنفورد محسوب می‌شود، به عنوان مدیر اجرایی فعالیت می‌کند.

از آثار مهم او در همین حوزه می‌توان به «موتور نوآوری»، «بینش بیرونی: ایده‌ها را نه در سر بلکه در دنیا به‌ دست آورید»، «قوانین خلاقیت»، «یک دوره سقوط در خلاقیت» اشاره کرد.

همچنین در سال 2009 میلادی، تینا سیلیگ توانست جایزه معتبر گوردون را از آکادمی ملی مهندسی دریافت کند. جایزه‌ای که به خاطر کارهای پیشگاه و نوآورانه به او اهدا شد.

در بخشی از کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری می‌شنویم:

مشاهده یک روند دائمی است که تلاش زیادی می‌خواهد؛ اما با تمرین می‌توانید قدرت مشاهده‌تان را بالا ببرید. یک مثال فوق العاده در این زمینه هر سال در دسامبر برگزار می‌شود. انجمن ادوبان هر سال در کریسمس شمارش پرندگان را جشن می‌گیرد. این رویداد بیش از صد سال است که برگزار می‌شود و برای سرشماری دقیق پرندگان در مدت بیست و چهار ساعت طراحی شده است. قطر هر پایگاه مشاهده یا دایره شمارش پانزده مایل معادل بیست و چهار کیلومتر است و همه‌ی آن‌ها در مجموع هر دو قاره آمریکا از قطب شمال تا قطب جنوب را در بر می‌گیرد.

این پروژه در 1900 در پاسخ به رویداد شکار سالانه در کریسمس تشکیل شد. متاسفانه در آن رویداد شکارچیانی که بیشترین پرندگان را شکار می‌کردند، جایزه داده می‌شد. گروه‌های حفظ منابع طبیعی مثل انجمن تازه تاسیس ادوبان، نگران کم شدن جمعیت پرندگان بودند و تصمیم گرفتند با چنین سرشماری سالانه‌ای در سراسر کشور با شکار آن‌ها مقابله کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۱۵ دقیقه
پیشگفتار مترجم - بخش اول
۱۱ دقیقه
پیشگفتار مترجم - بخش دوم
۱۷ دقیقه
پیشگفتار نویسنده - بخش اول
۱۹ دقیقه
پیشگفتار نویسنده - بخش دوم
۱۴ دقیقه
فصل اول جرقه یک انقلاب - بخش یک
۱۵ دقیقه
فصل اول جرقه یک انقلاب - بخش دو
۱۶ دقیقه
فصل دوم: از زنبورها استفاده کنید - بخش یک
۱۷ دقیقه
فصل دوم: از زنبورها استفاده کنید - بخش دو
۲۰ دقیقه
فصل سوم: بساز، بساز، بساز، بپر - بخش یک
۱۸ دقیقه
فصل سوم: بساز، بساز، بساز، بپر - بخش دو
۱۷ دقیقه
فصل چهارم: آیا توجه می‌کنید؟ - بخش یک
۲۱ دقیقه
فصل چهارم: آیا توجه می‌کنید؟ - بخش دو
۱۸ دقیقه
فصل پنجم: سلطنت بر پشت میز - بخش یک
۲۵ دقیقه
فصل پنجم: سلطنت بر پشت میز - بخش دو
۱۲ دقیقه
فصل ششم: به نارگیل‌ها فکر کنید - بخش یک
۹ دقیقه
فصل ششم: به نارگیل‌ها فکر کنید - بخش دو
۱۹ دقیقه
فصل هفتم: غذای گربه‌ها را جا به جا کنید - بخش یک
۲۲ دقیقه
فصل هفتم: غذای گربه‌ها را جا به جا کنید - بخش دو
۱۸ دقیقه
فصل هشتم: مارش ملو در بلندترین قسمت - بخش یک
۱۴ دقیقه
فصل هشتم: مارش ملو در بلندترین قسمت - بخش دو
۱۹ دقیقه
فصل نهم: سریع حرکت کنید - بخش یک
۲۵ دقیقه
فصل نهم: سریع حرکت کنید - بخش دو
۱۸ دقیقه
فصل دهم: هر چه را که ممکن است - بخش یک
۱۳ دقیقه
فصل دهم: هر چه را که ممکن است - بخش دو
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم: وارونگی - بخش یک
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم: وارونگی - بخش دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری
نویسنده
مترجمزروان بختیار
گویندهشهره روحی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری

ایمان عمادی
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
اگر خواستید کامنت منو جدی نگیرید ولی واقعا هیچ چیزی ازش یاد نمی‌گیرید و فقط وقتتون تلف میشه!
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری

برای دریافت کتاب صوتی نبوغ: آموزه‌های خلاقیت و نوآوری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.