معرفی و دانلود کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید

عکس جلد کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید

برایان تریسی از نام‌آشناترین نویسندگان حوزه‌ی خودیاری و خودسازی است. او در کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید، چکیده‌ای از تعالیم خود در باب رسیدن به موفقیت و شادکامی را در اختیار علاقه‌مندان گذاشته است.

درباره کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید:

بازار کتاب مملو از آثاری با موضوع موفقیت است؛ کتاب‌هایی نه چندان مفید که عمدتاً به هیچ کارمان نمی‌آیند و فقط پول و زمان باارزشمان را تلف می‌کنند. در این میان اما معدودی نویسنده وجود دارند که آثارشان به کل متفاوت است. گل سرسبد این نویسندگان برایان تریسی کانادایی است. او سال‌هاست که در حوزه‌ی موفقیت و خودسازی قلم می‌زند؛ با این حال نوشته‌ها و ایده‌هایش تا به حال رنگ کهنگی به خود نگرفته‌اند. زیرا مخاطبینی که وقت خود را صرف مطالعه‌ی کتاب‌های موفقیت می‌کنند، به خوبی از اصالت نظرات و بیانات تریسی آگاهند.

در این نوشتار کوتاه قصد داریم کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید (Find Your Balance Point) را خدمتتان معرفی کنیم. این اثر که از بهترین آثار برایان تریسی به شمار می‌رود، نخستین بار در سال 2015 چاپ و روانه‌ی بازار شد. ایده‌ی مرکزی کتاب حول محور مفهوم «نقطه‌ی تعادل» می‌گردد. تریسی در فصول ابتدایی به خوبی این مفهوم را توضیح داده است.

آنچه به طور خلاصه در این باره می‌توان گفت، چنین است: هر انسانی در زندگی نقطه‌ی تعادلی دارد که با نزدیکی به آن جنبه‌های گوناگون زندگی خویش را در هماهنگی هر چه بیشتر می‌یابد. پیدا کردن این نقطه‌ی تعادل مهم‌ترین پیش‌شرط برای آغاز حرکت به سوی موفقیت است. با این حال انجام این کار چنان که به نظر می‌آید ساده نیست. هر چند جای نگرانی نیست. چرا که برایان تریسی اینجاست تا در همین موردِ به خصوص یاری‌تان کند. او در طول شش فصلِ کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید، با همان زبان صمیمی و بیان گرم همیشگی خود، گام به گام شما را به سمت کانون تعادلتان راهنمایی می‌کند. در این میان، وظیفه‌ی شما تنها تأمل در آموزه‌های وی است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید:

- کتابی گرم و روشنگر. (Laura Stack)
- اثری الهام‌بخش که هدف‌گذاری را به شما یاد می‌دهد. (Dianna Booher)
- کاش زودتر از اینها با کتاب نقطه تعادل خود را پیدا کنید آشنا شده بودم. (Kristin Arnold)

کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار ژانر خودسازی و موفقیت بیش از دیگران کتاب حاضر را خواهند پسندید.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ی نام‌آشنا و پرفروش کتاب‌های موفقیت و خودسازی است. بیشتر آثاری که او نوشته حتی برای افرادی که آن‌ها را نخوانده‌اند نیز آشنا هستند. مشهورترین کتاب تریسی، «قورباغه‌ات را قورت بده» است. کتاب دیگر او با عنوان «قورباغه‌ات را ببوس» نیز در نوع خود اثری پرطرفدار و پرخواستار است؛ به طور کلی تریسی در آثار مکتوب و همچنین، در سخنرانی‌های پرشمار خویش، بیش از هر چیز ما را به مثبت‌اندیشی و تقابل با ایده‌های منفی‌نگرانه فرا می‌خواند. برخی دیگر از کتاب‌های مهم برایان تریسی عبارتند از: «فن بیان، مدیریت درونی، فروش موفق، راه نفوذ بر دل‌ها.»

در بخشی از کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید می‌شنویم:

سومین بخش خودانگاره‌ی شما عزت نفس شماست. عزت نفس احتمالاً مهم‌ترین بخش شخصیت شماست. عزت نفس منبع انرژی و مرکزی است که قدرت شخصیت شما را مشخص می‌سازد. میزان عزت نفس شما پایه و اساس اعتماد به نفس شماست. برای رسیدن به موفقیت در یک دنیای رقابت‌آمیز این مهم‌ترین کیفیت است. عزت نفس شما با اندازه‌ای که شما خودتان را دوست دارید تعریف می‌شود. هر چه خودتان را بیشتر دوست بدارید، در کارهایتان موفق‌تر عمل می‌کنید و در جنبه‌های مختلف زندگی بهتر ظاهر می‌گردید. عزت نفس شما تا حدود بسیار زیاد تحت تأثیر رابطه میان تصویر ذهنی و خویشتن ایده‌آل شما قرار دارد. هر چه فاصله میان کسی که خود را امروز می‌بینید و کسی که می‌خواهید او باشید بیشتر باشد، عزت نفستان پایین‌تر می‌آید...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۱ دقیقه
مقدمه
۲۸ دقیقه
فصل یک: ارزش‌های خود را مشخص کنید
۱۵ دقیقه
فصل دو: عواملی که مانع موفقیت شما می‌شود
۳۱ دقیقه
فصل سه: پنداره‌ی خود را خلق کنید
۱۷ دقیقه
فصل چهار: اهتمام با قصد و هدف
۲۶ دقیقه
فصل پنج: هدف‌گذاری کنید
۲۱ دقیقه
فصل شش: اولویت‌های خود را مشخص کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهعلیرضا آرا
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید

مرضیه دادوند
۱۴۰۱/۲/۹
مطالب کتاب خیلی عالی بود ولی صدای گوینده خیلی دلنشین نبود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید

برای دریافت کتاب صوتی نقطه تعادل خود را پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.