معرفی و دانلود کتاب صوتی عامل سخاوت: کشف لذت بخشش زمان، استعداد و ثروت

عکس جلد کتاب صوتی عامل سخاوت: کشف لذت بخشش زمان، استعداد و ثروت
قیمت:
۲۳۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عامل سخاوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عامل سخاوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عامل سخاوت: کشف لذت بخشش زمان، استعداد و ثروت

کتاب صوتی عامل سخاوت نوشته کن بلانچارد و اس. تروت کتی، از لذت بخشندگی و سخاوتمندی برایتان می‌گوید و شما را به این کار تشویق می‌کند تا تأثیر آن را در زندگی شخصی و شغلی خود با تمام وجود احساس کنید و طعم خوش موفقیت را بچشید.

درباره کتاب صوتی عامل سخاوت:

در دنیای امروز در اغلب کسب‌وکارها، سودهای به دست آمده از فروش و تجارت، باز هم برای گسترش و پیشرفت تجارت هزینه می‌شوند تا عرضه اولیه سهام برای متقاضیان جذابیت بیشتری پیدا کند. کسانی که ثروت تازه‌ای کسب می‌کنند، به جای مصرف کردن آن در مسیرهای ارزشمند بشری، ثروتشان را بار دیگر وارد سرمایه‌گذاری‌های خود می‌کنند تا به مقدار آن بیافزایند، با این تصور که در زمان بازنشستگی خیالی آسوده داشته باشند.

فاصله طبقاتی میان ثروتمند و فقیر هر روز رو به افزایش است، در صورتی که میزان مشارکت در کارهای خیریه به همان میزان ثابت باقی مانده و تنها حدود دو درصد از تولید ناخالص داخلی را شامل می‌شود و این در حالی‌ست که عصر امروز، دوران اقتصاد جدید نامگذاری شده و تعداد ثروتمندان بسیار افزایش یافته است.

شاید بخشش و سخاوت که می‌تواند شامل بخشش پول، زمان و استعداد باشد، سخت و اذیت‌کننده به نظر برسد. کسی که می‌خواهد بخشنده باشد باید از خرید یک کامپیوتر نو یا بلیت مسابقه ورزشی‌ای که دوست دارد، صرف‌نظر کند. خانواده‌ای که می‌بخشد، ممکن است ناچار شود از تعطیلاتش و یا تهیه یک سیستم صوتی چشم‌پوشی کند. شرکتی که می‌بخشد احتمالاً قادر نیست جواب قابل قبولی به سهامدارانش بدهد.

از سوی دیگر، بخشندگی، پاداش‌های عجیب بسیاری را به دنبال دارد. این پاداش‌ها می‌توانند به شکل‌های گوناگون همچون مالی، ارتباطی، عاطفی و معنوی ظاهر شوند. کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) و اس. تروت کتی (S. Truett Cathy) از شما دعوت می‌کنند تا با گوش دادن به کتاب صوتی عامل سخاوت (The Generosity Factor)، به کشف لذت بخشش و بخشایش بپردازید و تأثیر آن را بر روی زندگی‌تان احساس کنید.

کتاب پیش رو داستان تاجری را روایت می‌کند که بخشندگی را با اطرافیانش شریک می‌شود چرا که از تأثیر آن در زندگی شخصی و شغلی خود آگاه است.

کتاب صوتی عامل سخاوت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به دنبال موفقیت در تمام زوایای زندگی خود هستید، این کتاب برای شماست.

با کن بلانچارد بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و سخنران حرفه‌ای حوزۀ موفقیت، در سال 1961 مدرک کارشناسی خود را در رشتۀ فلسفه دریافت کرد، در سال 1963 مدرک کارشناسی ارشدش را در رشتۀ جامعه‌شناسی از دانشگاه کولگیت و در سال 1967 از دانشگاه کورنل مدرک دکترا در رشتۀ آموزش و رهبری گرفت.

او از مهم‌ترین و برجسته‌ترین نویسندگان در زمینۀ مدیریت به شمار می‌آید و آثار بسیاری در این حوزه به چاپ رسانده است. بلانچارد مدیریت ارشد معنوی شرکت‌های بلانچارد که مجموعه‌ای بین‌المللی در حوزۀ مدیریت و مشاوره محسوب می‌شود را بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری در سال 1979 در سن دیگو تأسیس کرد.

از دیگر آثار او می‌توان به عذرخواهی یک دقیقه‌ای، کمک به مردم برای برنده شدن در کار، گفت‌وگو با مدیر یک دقیقه‌ای، چه کسی تغییر را کشت، شیوه نهنگ، رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی عامل سخاوت می‌شنویم:

اسمیت نمی‌توانست چشم از اشیاء عتیقه و مجموع خودروهایی که سالن انتظار طبقه اول دفتر مدیر را پر کرده بودند، بردارد. او لحظه‌ای مکث کرد و با تحسین به لامبورگینی پارک شده در سالن که گویی مستقیماً از نمایشگاه به آن نقطه آورده شده بود، نگاه کرد. سپس به معاون مدیر که او را همراهی می‌کرد گفت: «واقعاً باشکوهه»

- «بله واقعاً همین طوره»

اسمیت به بررسی دیگر خودروهای آن مجموعه بزرگ پرداخت و گفت «اون واقعاً خودروها رو می‌پرسته»

- «نه اصلاً این طور نیست»

- «چطور؟»

- «جدی می‌گم. با وجود اینکه کسب‌وکارمون تماماً با کسانی سروکار داره که مالک خودرو هستند اما فکر می‌کنم اون این خودروهای غیرعادی رو اینجا به نمایش گذاشته تا فقط برای ما الهام‌بخش باشند.»

- «متوجه منظورت نمی‌شم»

- «در موردش فکر کنید. هر کدام از این خودروها منحصر به فرد و تحسین شده هستند. همه اون‌ها فارغ از سن، شرایط و میزان کارکردشون به یه اندازه براش ارزش دارند. اون به هر کدام از ما هم به همین صورت ارزش می‌ده.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
یک تناقض
۱۲ دقیقه
فصل اول - تاجر
۷ دقیقه
فصل دوم - راننده
۱۵ دقیقه
فصل سوم - مدیر
۱۵ دقیقه
فصل چهارم - ستون
۵ دقیقه
فصل پنجم - انتظار
۳ دقیقه
فصل ششم - درهای باز
۷ دقیقه
فصل هفتم - بذرهای معنا
۱۳ دقیقه
فصل هشتم - حقوق مالکیت
۱۷ دقیقه
فصل نهم - یافتن فرصت‌ها
۲۵ دقیقه
فصل دهم - قدم بعدی
۱۲ دقیقه
فصل یازدهم - قلب و خانه
۴ دقیقه
فصل دوازدهم - فهرست موهبت‌ها
۲۲ دقیقه
فصل سیزدهم - قدرشناسی
۹ دقیقه
فصل چهاردهم - بازگشت
۱۲ دقیقه
فصل پانزدهم - الهام جدید
۲۲ دقیقه
فصل شانزدهم - جمع‌بندی آموخته‌ها
۱۱ دقیقه
فصل هفدهم - داستان آینده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عامل سخاوت: کشف لذت بخشش زمان، استعداد و ثروت
نویسنده،
مترجمشاهین غفاری
گویندهگروه گویندگان
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۳۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عامل سخاوت

abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
کتاب خوبه.... و بسیار مفید و‌آموزنده.... ولی چرا ناشر وسط گویندگی تبلیغ خودشو میکنه.... این کار اثر منفی داره.... اگه بخاطر کتاب و‌گویندگی خوب اون نبود حتما کمترین امتیاز را میدادم
یحیی جوان
۱۴۰۰/۸/۱۴
کتاب مفیدی است، بسیار لذت بردم
ریشه درخت بخل در جهنم است، درختی که ریشه همه بدبختی‌های بشر است
به همه توصیه میکنم این کتاب را مطالعه کنند
مجید دبیری
۱۴۰۰/۴/۷
عالی آقای بلانچارد
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عامل سخاوت

برای دریافت کتاب صوتی عامل سخاوت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.