معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه

عکس جلد کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه
قیمت:
۵۵۰۰۰ تومان - 10.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه

برای آنکه راز رسیدن به قدرت درون‌‌تان را کشف کنید، کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه به قلم ژوزف مورفی را از دست ندهید! کتابی پرفروش که به شما کمک می‌کند تا نیروی باورنکردنی ضمیر ناخودآگاه‌تان را تحت کنترل درآورید و به چیزهای به ظاهر غیرممکن دست یابید.

درباره کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه:

یکی از درخشان‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های خودیاری و معنویت‌گرا که از زمان انتشار خود در سال 1963 تاکنون، توانست میلیون‌ها نسخه فروش داشته باشد، اثری جز کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه (The Power of Your Subconscious Mind) نیست. این کتاب به شما کمک می‌کند تا ترس‌هایتان را از بین ببرید، بهتر بخوابید، به خودسازی بپردازید، روابط بهتری با دیگران داشته باشید و احساس شادی را در لحظه به لحظه زندگی‌تان احساس کنید.

شاید بپرسید چگونه؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت، هر فردی از یک ضمیر ناخودآگاه و قدرت درونی برخوردار است که می‌تواند براساس تکنیک‌هایی اصولی و ساده، بر آن فائق شود و در زندگی شخصی و شغلی خود به موفقیت برسد.

ژوزف مورفی در کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه توضیح می‌دهد که رویدادهای زندگی‌تان نتیجه عملکرد ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه شماست و به همین خاطر شما به راحتی می‌توانید بر سرنوشت و اتفاقات زندگی خود مسلط شوید و انتخاب‌های بهتری برای بهبود شرایط‌تان بگیرید. درواقع مورفی پس از سال‌ها مطالعه و پژوهش در ادیان مختلف دنیا، متوجه شد که در پس زندگی هر انسانی، یک قدرت بزرگ و زندگی معنوی وجود دارد و همه افراد نیز آن را دارا هستند و تنها با کشف آن می‌توان به موفقیت، شادی، سعادت و آرامش رسید.

پس با شنیدن کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه، با تمرین‌ها و تکنیک‌هایی آشنا خواهید شد که به راحتی می‌توانید آن‌ها را اعمال کنید و همچنین داستان‌هایی الهام‌بخش از زندگی افراد مختلف نیز می‌شنوید که راه رسیدن به موفقیت را برایتان هموار می‌سازد.

به طور خلاصه می‌توان برخی از مفاهیم اصلی این کتاب را شامل موارد زیر دانست:

- افزایش سلامتی و حتی درمان بسیاری از بیماری‌های رایج بدن
- موفقیت شغلی و افزایش حقوق و جایگاه اجتماعی
- پیدا کردن اعتماد به نفسی که تا به حال نداشتید و به خاطر آن جرات انجام بسیاری از کارها را نداشتید
- بهبود روابط دوستانه با همکاران و خانواده و اطرافیان
- تقویت رابطه زناشویی و رابطه عاطفی
- غلبه بر عادات بد و انواع فوبیا
- و...

کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید با قدرت ضمیر ناخودآگاه و ذهن پیچیده خود آشنا شوید و زندگی باکیفیت‌تری را برای خود رقم بزنید، این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

ژوزف مورفی را بیشتر بشناسیم:

او یکی از موفق‌ترین نویسندگان و سخنرانان حوزه‌ی رشد و توسعه‌ی فردی‌ست. ژوزف مورفی (Joseph Murphy) سال‌های زیادی را به مطالعه‌ی ادیان بزرگ جهان اختصاص داد و در نهایت به این نتیجه رسید که قدرتی لایتناهی وجود دارد که زندگی انسان‌ها را متحول می‌سازد.

او یکی از محبوب‌ترین نویسندگان کتاب‌های خودیاری‌ است که از نوشته‌هایش استقبال بی‌نظیری صورت می‌گیرد. از دیگر آثار ژوزف مورفی می‌توان به کتاب «قدرت جذب ثروت و ساختن تقدیر و سرنوشت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه می‌شنویم:

شفا یافتن در اماکن مقدس سراسر دنیا مثل ژاپن، هندوستان، اروپا و آمریکا اثبات شده است. من چندین مکان مقدس در ژاپن بازدید کردم. جایی به اسم دیاباتسو. یک مجسمه غول‌‌پیکر برنزی از بودا وجود داره که نشسته و دستانش رو به حالت دعا گرفته و در حال تفکر عمیقه. این مجسمه حدود 13 متر ارتفاع داره و بودای بزرگ نامیده میشه.

من شاهد این بودم که مردم اعم از پیر و جوون، برای این مجسمه پیشکش‌هایی مثل پول، میوه، برنج و پرتقال می‌آوردند و زیر پاهایش می‌گذاشتند، شمع و عود روشن می‌کردند و دعا می‌خواندند. یک دختر جوون که زیرلب دعا می‌خوند کمی خم شد و دو پرتقال به عنوان پیشکش زیر پاهایش گذاشت و یک شمع هم روشن کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
ضرورت یک قانون
۱۶ دقیقه
چطور ضمیر ناخودآگاه واکنش نشان می‌دهد؟
۱۹ دقیقه
واکنش‌های متفاوت به یک تلقین
۱۷ دقیقه
نکات مهم
۱۹ دقیقه
ضمیر ناخودآگاه تمام فعالیت‌های بدن را کنترل می‌کند
۱۵ دقیقه
معجزه در اماکن مقدس سراسر دنیا
۱۷ دقیقه
شفای ذهنی در دنیای مدرن
۱۶ دقیقه
نکات مهم
۱۸ دقیقه
روش خواب
۱۷ دقیقه
نکات مهم
۱۶ دقیقه
نکات مهم - بخش یک
۱۶ دقیقه
نکات مهم - بخش دو
۱۷ دقیقه
نکات مهم - بخش سه
۱۶ دقیقه
منبع همیشگی پول
۱۸ دقیقه
استفاده از ضمیر ناخودآگاه در کسب و کار
۱۶ دقیقه
یک پزشک معروف که تونست مشکل دیابت رو حل کنه
۱۶ دقیقه
ضمیر ناخودآگاه و شگفتی‌های خواب
۱۶ دقیقه
نکات مهم
۲۰ دقیقه
طلاق در ذهن‌ها
۱۹ دقیقه
این مرد خوشبختی رو در آرامش خاطر پیدا کرد
۱۸ دقیقه
معنی عشق توی روابط هماهنگ
۱۷ دقیقه
انتقاد نمیتونه صدمه‌ای بهتون بزنه
۱۵ دقیقه
تمرکز
۱۶ دقیقه
برای ایجاد یک عادت جدید، باید آن را دوست داشته باشید
۱۷ دقیقه
ترس غیرمعقول
۲۲ دقیقه
تغییرپذیر باشید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهبابک مینایی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰۰ ت - 10.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه

پیام رضایی
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
این کتاب یکی از علمی‌ترین کتاب‌های برنامه ریزی ناخوداگاه به زبان ساده است که در جهان جز بهترین‌ها به حساب میاد. همینطور خوبی این کتاب اینه که این نسخه صوتی خیلی کامله بر خلاف نسخه قبلی که همونم از رادیو‌مثبت منتشر شد. و البته که کتاب‌های صوتی رادیومثبت خیلی استاندارد ضبط میشه و همین برای دریافت به بهتر مطالب خیلی موثره. حتمن پیشنهاد میدم مدت نود روز این نسخه رو هرروز گوش بدید و سعی کنید راهکارهای موثرشو انجام بدید
Sara SarA
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
کتاب خیلی خوبیه اما بیشتر توضیحات هست و یکسری دعاهای زیبا داره و عبارات خوبی داره اما تکنیک خاصی آموزش نمیده. با مثال‌ها توضیح میدن که چقدر ضمیر ناخودآگاه خود قدرتمند و موثر در زندگی ماست. ارزش یک بار شنیدن دارد صدای راوی هم بسیار مناسب است.
Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
سلام دوستان. کتاب بسیار بسیار خوب و مفیدی بود. و البته گویندگی خوبی هم داشت. از اونجایی که من خودم قبل از خریدن کتابها به نظرات توجه میکنم گوش دادن این کتاب رو بهتون توصیه میکنم. موفق باشید.
احمد کاشی
۱۴۰۱/۱/۴
صبور باشید پشتکار داشته باشید ضمیر ناخوداگاه همان تلقین خودمان است
Hamid Jahangard
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
بعد از چند سال دوباره این کتاب رو مطالعه کردم..... خیلی زیاد توصیه می‌کنم!
سجادخراسانی
۱۴۰۱/۳/۱۳
واقعا شاه کلید هست این کتاب
عبدالحکیم تلاشان
۱۴۰۱/۲/۱۲
گوینده اصلا مکث نمیکنه و تیتروار میخونه
فاطمه سابقی
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
عالی بود واقعا خیلی کتاب کاربرد بود
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه

برای دریافت کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.