معرفی و دانلود PDF کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟

عکس جلد کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟

کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟ نوشته‌ی راث آون به تفاوت‌ها، شباهت‌ها و ویژگی‌های اشیاء و موجودات زنده می‌پردازد. این کتاب که از مجموعه‌ای با عنوان «شروع دانش برای دانش‌آموزان» انتخاب شده، با آوردن نمونه‌های واقعی و تصاویر مختلف، یادگیری مطالب را برای کودکان آسان و لذت‌بخش می‌نماید.

درباره‌ی کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟

یک گلدان را در نظر بگیرید. گلی که در آن کاشته شده و رشد می‌کند جان دارد یا بی‌جان است؟ کِرمی که احتمالا در خاک گلدان زندگی می‌کند چطور؟ آیا خودِ گلدان زنده است یا یک شیء به حساب می‌آید؟ جهان اطراف ما پر از موجوداتی‌ست که برخی جان دارند و برخی دیگر بدون جان هستند؛ اما راه تشخیص آن‌ها از یکدیگر چیست؟

کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟ (?Is it living or non-living) دریچه‌ای تازه رو به دنیای پیرامون‌ ما می‌گشاید تا کودکان با دقت بیشتری به موجودات اطراف خود نگاه کنند و ویژگی‌های آن را کشف نمایند.

زبان این کتاب گویا اما علمی است و تصاویر جذابش، به کودکان کمک می‌کند تا درک بهتری از واژه‌ها و اصطلاحات علمی متن داشته باشند و جهان پیرامون خود را بهتر بشناسند.

راث آون (Ruth Owen) این کتاب را به شکلی طراحی کرده است تا کودکان هم به تنهایی و هم در کنار والدینشان با کتاب ارتباط برقرار کنند. او با ایجاد حس کنجکاوی و طرح پرسش‌های ساده‌‌، کودکان را در نخستین گام‌های یادگیری دانش و علوم مختلف یاری می‌نماید.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های شروع دانش برای دانش آموزان

این مجموعه از سری کتاب‌های علمی کودکان است که علاوه بر افزایش سطح دانش و سواد دانش‌آموزان آن‌ها را به کسب مهارت‌ها و مطالعه‌ی بیشتر در علوم مختلف تشویق می‌نماید. مجموعه‌ کتاب‌های شروع دانش برای دانش آموزان با مطالب مفید و تصاویر جذاب کودکان را به یادگیری مشتاق می‌کند و نکات مفیدی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟ مناسب چه کسانی است؟

کودکان 5 تا 9 سال از این کتاب مطالب علمی مفیدی را یاد می‌گیرند و با موجودات مختلف آشنا می‌شوند.

در بخشی از کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟ می‌خوانیم

لباس‌های شما‌ زمانی‌ زنده بوده‌اند. وقتی یک تیشرت کتان یا شلوار جین می‌پوشید، چیزی را می‌پوشید که زمانی جاندار بوده است. پارچه‌ی کتان از گیاه کتان به وجود می‌آید. کرک‌های سفید کتان از گیاهان به دست می‌آیند. کتان در کارخانه به وسیله ماشینی به اسم ماشین بافندگی به پارچه تبدیل می‌شود. سپس پارچه به لباس تبدیل می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

جاندار‌ است‌ یا ‌بی‌جان؟
وقت ‌پرسش
زندگی‌ یک ‌گربه
بچه‌گربه‌ تا‌ گربه
آیا‌ گیاه‌ جاندار‌ است
ساختن ‌گیاهان‌ جدید
گیاهان‌ می‌توانند‌ حرکت‌ کنند
یک‌ سفر‌ سریع‌کشنده
نمای‌ نزدیک‌ چیزهای ‌جاندار
همیشه بی‌جان
دسته‌بندی‌ بیشتر
چوب‌ در‌ دنیای ‌ما
لباس‌های ‌شما‌ زمانی‌ جاندار‌ بوده‌اند
جاندار، ‌زمانی‌ جاندار‌ یا ‌همیشه‌ بی‌جان؟
واژه‌نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟
نویسنده
مترجمهدیه اصغرپور
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-622-6580-21-2
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟

برای دریافت کتاب شروع دانش برای دانش آموزان: جاندار یا بی‌جان؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.