معرفی و دانلود کتاب صوتی ندای درون

عکس جلد کتاب صوتی ندای درون
قیمت:
78000 تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ندای درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ندای درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ندای درون

کتاب صوتی ندای درون نوشته‌ی وین دایر شما را به معنویت دعوت می‌کند تا بتوانید به منبعی لایتناهی از الهام و انرژی متصل شوید. این کتاب با رجوع به نظر بسیاری از متفکرین و اندیشمندان بزرگ، از جمله مولانا، میکل آنژ و حتی آلبرت اینشتین، راهی برای اتصال به خدا در برابرتان می‌گذارد که با قدم بر داشتن در آن خواهید توانست بهترین زندگی ممکن را تجربه کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی ندای درون

وین دایر (Wayne Dyer) در کتاب صوتی ندای درون (Inspiration: Your Ultimate Calling) تمایز جالبی را در برابرمان می‌گذارد: تمایز بین انگیزه و الهام. انگیزه به معنی این است که یک ایده یا فکر را دنبال کنیم تا آن را به نتیجه‌ای قابل‌قبول برسانیم. در حالی که الهام این است که یک ایده، وجودمان را در بر بگیرد و حقیقت پنهان روح را به ما نشان دهد. از نظر وین دایر تنها با رهایی نفس است که می‌توان به منبعی لایتناهی از الهام دست پیدا کرد. در این زمان است که ذهن از محدودیت‌هایش فراتر می‌رود و آگاهی در هر جهتی گسترش می‌یابد. جهان جدید و فوق‌العاده‌ای در برابرمان ظاهر می‌شود و نیروها و استعداد‌های نهان، بروز می‌یابند. ورود به این حیات و زندگی معنوی، برای همه ممکن است و همه می‌توانیم در این راه قدم بگذاریم؛ و از این هم مهم‌تر: درون همه‌ی ما ندایی هست که ما را به این مسیر می‌خواند.

ندایی درونی وجود دارد که از ما می‌خواهد هدف و دلیل بودن‌مان در این جهانِ بی‌دوام را دوباره به یاد بیاوریم. این ندا به ما می‌گوید بودن در این بدن، در زمان و مکان و مرگ و زندگی همه معنا و هدفی دارند. وین دایر در کتاب صوتی ندای درون، به زندگی ما قبل از تولد می‌پردازد و مسیر یک زندگی الهام‌بخش را ترسیم می‌کند. برای ورود به این زندگی الهام‌بخش، باید از خود بپرسیم: «من کیستم؟». همه‌ی ما بخشی از خدا هستیم و ذات و جوهری الهی داریم. باید به این الوهیت خود ایمان بیاوریم و خود را بهتر و بیشتر بشناسیم.

کتاب ندای درون نشان می‌دهد دیگران نیز همه بخشی از خدا هستند و به همین علت ما باید در عین حال اینکه با روح‌مان پیوند برقرار می‌کنیم به دیگران نیز عشق بورزیم. تنها از راه این عشق به همگان است که می‌توان به منبع لایتناهی الهام و انرژی در جهان، یعنی خدا رسید.

بزرگترین مانع بر سر راه رسیدن به خدا، افکار و به طور ویژه افکار منفی‌ای هستند که در ذهن داریم. اینکه فکر کنیم «نمی‌توانیم» و در جهان هیچ پناهی نداریم، نشان‌دهنده‌ی این است که هنوز به خدا و جهان اعتماد و ایمان کافی نداریم؛ درحالی‌که خدا، روح ما را سرشار از انرژی خلق کرده است و با ایمان و اراده، می‌توانیم آنچه هنوز وجود ندارد را به وجود بیاوریم و آنچه هنوز خلق نشده را خلق کنیم. کتاب صوتی ندای درون به شکلی واضح و روشن نشان می‌دهد آنچه هنوز وجود ندارد، به اندازه‌ی کافی و به درستی خواسته نشده است.

وین دایر در کتاب ندای درون، سرچشمه‌ی معنوی وجود را مظهر دانایی و هویت متعالی انسان می‌داند. او با نوشتن این کتاب، راهی را ترسیم می‌کند که منجر به رشد روح و همینطور هماهنگی بیشتر با جهان خواهد شد. کتاب ندای درون توسط سیما فرجی ترجمه شده است و انتشارات نسل نواندیش آن را منتشر کرده است. نسخه‌ی صوتی این کتاب توسط نشر صوتی آوانامه و به گویندگی ایمان رئیسی تهیه شده است.

کتاب صوتی ندای درون برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌های معنوی و یا انگیزشی علاقه دارید، شنیدن کتاب صوتی ندای درون به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی ندای درون می‌شنویم

الهام گرفتن مستلزم داشتن ایمان و باوری نیرومند است. به هر حال، اگر اعتقاد داریم در حالی که هنوز در کالبد جسمانی هستیم، بازگشت به معنویت ممکن نیست، بعید است در این زمینه موفق شویم. شاید حتی مجبور باشیم قبل از دسترسی به ندای درون‌مان، بر احیای ایمان و باورمان متمرکز شویم. ایمان سبب می‌شود توکل کنیم و به این ترتیب می‌توانیم از قدرتی عظیم بهره‌مند شویم که مسئول آفرینش همه‌ی اشیای مادی موجود در کائنات است. ایمان در حقیقت، نوعی آگاهی درونی به این موضوع است که آن خالق متعال، همه‌ی آنچه را ما نیاز داریم درست طبق برنامه فراهم می‌کند. این نکته به این معنی نیست که ما بر آنچه به وقوع می‌پیوندد، تأثیر چندانی نداریم. ما بر رویدادهای زندگی خود، تأثیرگذار هستیم؛ اما چنین تأثیری فقط زمانی فعال می‌شود که نفسانیات خود را کنار بگذاریم و با معنویت هماهنگ شویم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
معرفی و مقدمه
35 دقیقه
فصل اول: زندگی خود را در حیطه‌ی معنویت سپری کنید
27 دقیقه
فصل دوم: زندگی شما قبل از تولد
39 دقیقه
فصل سوم: چرا هویت معنوی خود را کنار می‌گذارید؟
44 دقیقه
فصل چهارم: بازگشت به حیطه‌ی معنویت، چه احساسی را بر می‌انگیزد؟
40 دقیقه
فصل پنجم: راه خود را به سوی یک زندگی الهام‌بخش پیدا کنید
44 دقیقه
فصل ششم: اصول لازم را یاد بگیرید تا مسیرتان را به سوی یک زندگی الهام‌بخش بیابید
39 دقیقه
فصل هفتم: رابطه‌ی ندای درون با جلال و شکوه شما
50 دقیقه
فصل هشتم: ندای درون، ساده است
42 دقیقه
فصل نهم: هیچ نیرویی در دنیا قوی‌تر از عقیده‌ای نیست که زمان متجلی شدن آن فرا رسیده باشد
55 دقیقه
فصل دهم: از دیگران الهام بگیرید
44 دقیقه
فصل یازدهم: به دیگران الهام ببخشید
59 دقیقه
فصل دوازدهم: انرژی سرد و بی‌روح خود را متعالی کنید
44 دقیقه
فصل سیزدهم: الهام‌بخشی در عمل
35 دقیقه
فصل چهاردهم: سرچشمه‌ی معنوی وجودتان فقط می‌تواند همان‌گونه باشد که همیشه هست
34 دقیقه
فصل پانزدهم: سرچشمه‌ی معنوی وجودتان مظهر دانایی‌ست
35 دقیقه
فصل شانزدهم: همه‌چیز به یاد خدا مربوط می‌شود
44 دقیقه
فصل هفدهم: زبان معنویت
42 دقیقه
فصل هجدهم: وقتی در حیطه‌ی معنویت هستم زندگی چگونه به نظر می‌رسد؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ندای درون
نویسنده
مترجمسیما فرجی
گویندهایمان رئیسی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۴۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
78000 ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ندای درون

فاطمه داداشی
۱۴۰۲/۷/۷
احساس خوبی بهم دست داد و متوجه شدم که باید در مورد عقاید و افکار و اعمالم تجدید نظر کنم و زندگی را ساده تر بگیرم و از آن لذت ببرم
Hoori
۱۴۰۲/۶/۲۸
سه ستاره فقط برای متن اصلی کتاب و موضوع ندای درون. ترجمه غیر روان و شنیدن یکنواخت
آذین شهسواری
۱۴۰۲/۷/۳۰
راوی بسیار مقدس و بکر و دست نخورده ست
بی نهایت خوانش راوی بی نظیر است...
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ندای درون

برای دریافت کتاب صوتی ندای درون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.