معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

عکس جلد کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم نوشته‌ی پریسا آقارفیعی، راهکارهایی کاربردی و مفیدی به شما ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید با نیروی ذهن و چگونگی بهره‌وری از آن آشنا شوید، به طوری که تأثیر شگفت‌انگیز آن را در زندگی خود مشاهده کنید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

قدرت ذهن ماهیتی‌ست نهفته در وجود انسان، حقیقتی شگفت‌انگیز که بشر تا به امروز فقط کمی از آن را کشف کرده و هنوز چیزهای زیادی درباره‌ی آن وجود دارد که نمی‌داند. اگر تاکنون درباره‌ی قدرت ذهن اطلاعاتی نداشتید یا آن را جدی نمی‌گرفتید، پس از شنیدن کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم، به آن خوب بیاندیشید.

ذهن (Mind) سمبلی از هوش و آگاهی تجربی‌ انسان‌هاست، به بیان ساده‌تر تمام ادراکات، احساسات و تخیلات و رویاهای انسان است که بر رفتار و عملکرد او اثر می‌گذارد. در حقیقت ذهن پدیده‌ای فلسفی‌ست که آن را فرماندهی واحد مغز می‌گویند. برعکس مغز، ذهن ماهیتی مادی نداشته و به دور از هرگونه شکل و اندازه فیزیکی است. شناخت‌های مختلف از جهان بیرون توسط آگاهی و ذهن انجام می‌شود. در واقع ذهن انسان همان آگاهی اوست، صدایی که در سر مستقل از مغز مادی فعال می‌شود. برای انسان‌ها فکر می‌کند، تصویر می‌سازد و خیال می‌بافد.

قدرت ذهن، گنجی اسرارآمیز است که بسیاری از انسان‌ها از وجود آن خبر ندارند. گنجی که نامحدود است و اطراف انسان را احاطه کرده. در درون انسان معدنی از طلا وجود دارد که هر چه را که بخواهید می‌توانید از درون این معدن بیرون بیاورید.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم می‌شنویم:

تجسم یکی از منحصر به فردترین ویژگی‌های انسان است. همه ما به طور روزانه این کار را می‌کنیم اما خیلی ساده از کنار آن می‌گذریم. در واقع با تجسم شما می‌توانید هر رویدادی که دلتان بخواهد با هر ویژگی خاص تصویری، صدا و حرکتی را در ذهن خود بازسازی کنید. مثل نرم افزارهای شبیه‌سازی اما بسیار فراتر. در واقع تجسم مادر تمامی اتفاقات کره زمین است. تمامی اختراعات، اشعار، کتاب‌ها، سازه‌های ساختمانی و… اول در ذهن فرد به وجود آوردند‌ تجسم شده‌اند، بعد روی کاغذ آمده و بعد از آن ساخته شده‌اند.

«آلن ریچاردسون» مربی بسکتبال و روانشناس بزرگ، برای اثبات قدرت تجسم یک آزمایش جالب را ترتیب داد. او یک گروه از بازیکنان بسکتبال را جمع کرد و آن‌ها را به سه دسته تقسیم کرد، او می‌خواست اثر بخشی تجسم را در این آزمایش نشان دهد تا مشخص شود که کدام گروه بهتر پرتاب سه امتیازی انجام می‌دهد. سه گروه به شرح زیر بودند:

گروه اول: هر روز 20 دقیقه تمرین پرتاب می‌کردند.
گروه دوم: فقط پرتاب را تجسم می‌کردند اما دیگر تمرین عملی انجام نمی‌دادند.
گروه سوم: نه پرتاب می‌کردند و نه تمرین تجسم.

نتایج این آزمایش شگفت‌انگیز بود. گروهی که فقط تجسم می‌کردند و تمرین نمی‌کردند، در پرتاب‌های خود پیشرفت فوق‌العاده‌ای کرده بودند و امتیازهای آن‌ها بسیار نزدیک به امتیازهای گروهی بود که هر روز 20 دقیقه تمرین پرتاب آزاد را انجام می‌دادند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۵ دقیقه
بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم
۲۷ دقیقه
بخش سوم
۲۶ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۰ دقیقه
بخش ششم
۲۷ دقیقه
بخش هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم
نویسنده
گویندهرضا عمرانی
ناشر چاپیانتشارات نظری
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

mohammad sadegh Saedi
۱۴۰۰/۱/۲۶
قطعا جزو بهترین کتاب‌هایی هستش که میتونید بخونید و بشنوید.
دوستانی که اهل مراقبه، جملات تاکیدی و سپاسگزاری هستن این کتاب دانسته هاتون رو کامل میکنه و البته بحث تجسم رو خیلی عالی براتون باز میکنه که حتما باید یه جایی توی برنامه‌ی روزانتون براش باز کنید. من خودم تا قبل از خوندن این کتاب در مورد ولی
تجسم شنیده بودم زیاد اهمیت نمی‌دادم بهش که این کتاب دیدم رو کامل تغییر داد.
صدای راوی آقای عمرانی عزیز و لحن بیان و خوندنش هم به نظر من خیلی خوبه.
در مجموع من امتیاز کامل به این کتاب میدم و به نویسنده‌ی این کتاب تبریک میگم بخاطر گرد آوری این مجموعه‌ی عالی.
م مسعودی
۱۴۰۱/۳/۵
باز هم یک کتاب صوتی عالی که هیچ بهونه‌ای برای کمبود وقت در جهت مطالعه باقی نمی‌گذارد.
ممنون از کتابراه که با پشتکار و ممارست در هدایت جامعه به سوی رشد و تعالی کوشاست. 🙏🙏🙏
و اما بعد، کتاب مفید و موثری در شناساندن قدرت شگرف ذهن و اندیشه در رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهای درست با تاکید بر تلاش و در
انتخاب صحیح اهداف، تذکر خیرخواهی تمرکز روی خواسته‌ها (قانون کارما: بازتاب اعمال و رفتار ما به سوی ما برمی‌گردد)
نکته مهم دیگر این‌که تقریباً در تمام بخش‌ها نکات کلیدی تکرار شده و نیازی به بازگشت به قسمت‌های قبلی نیست برای من که معمولاً قسمت‌های مهم را به تکرار می‌شنوم.
معجزه تفکر خلاق را شخصاً در خود و اطرافیان البته در بعضی امور که ناخودآگاه بر خواسته‌ام تمرکز داشته‌ام تجربه کرد‌ه‌ام و توصیه می‌کنم به شنیدن و دنبال کردنش از راه علمی وصحیح که خوشبختانه در این کتاب با آموزه‌های مذهبی هم هم‌خوانی دارد.
همین که فرصت مطالعه پیدا می‌کنیم نشانه تاثیر قدرت‌ذهن در زندگی است که تشویقمان می‌کند به ادامه راه و باز هم به تکرار تاکید می‌کنم از اوقات بی‌برنامه خود که ذهن آزاد و احتمالا دستها مشغول به کارهای عادی بدون نیاز به تمرکز است برای شنیدن مطالب صوتی استفاده کنیم.
fateme zzz
۱۴۰۱/۳/۱۰
این کتاب با زبانی روان و فصیح نوشته شده است، و شنیدن ان واقعا لذت بخش و مفید است.
من تا به حال هیچ کتاب دیگری را از «پریسا اقا رفیعی» نخونده‌ام و همین کتاب نشان داد که این نویسنده خیلی خوب می‌تواند بنویسد و مخاطب را جذب کند.
ذهن هر انسان خیلی قدرتمند است و افکار هر شخص ذهن او را کنترل میکنند. و

من این کتاب را به همه توصیه میکنم. چون که ۱. متن ان بسیار روان ساده است. ۲. راوی این کتاب ان را به بهترین نحو می‌خواند و صدای دوست داشتنی و لحنی ارام دارد که فهم را اسان تر میکند. ۳. مطالب این کتاب برای همه‌ی انسان‌ها مفید و کارامد هستند.
به امید دیدن کتاب‌های دیگری از خانم پریسا اقا رفیعی.
البته باید بگویم که این کتاب به صورت یک کتاب علمی نوشته نشده است و متاسفانه نویسنده به این قضیه هیچ توجهی نکرده است. مثلا در بخش دوم این کتاب درمورد این که ورزشکاران المپیک را جمع کرده‌اند و روی ان‌ها از هایش انجام داده اند، صحبت شده، ولی اعتبار این کار مال این نویسنده نیست و حتما میبایست که این مطلب گفته میشد، که نشده است.
Mahla Lotfi Nejad
۱۴۰۱/۳/۱۱
این کتاب با زبانی روان و فصیح نوشته شده است، و شنیدن ان واقعا لذت بخش و مفید است.
من تا به حال هیچ کتاب دیگری را از «پریسا اقا رفیعی» نخونده‌ام و همین کتاب نشان داد که این نویسنده خیلی خوب می‌تواند بنویسد و مخاطب را جذب کند.
ذهن هر انسان خیلی قدرتمند است و افکار هر شخص ذهن او را کنترل میکنند. و
و
من این کتاب را به همه توصیه میکنم. چون که ۱. متن ان بسیار روان ساده است. ۲. راوی این کتاب ان را به بهترین نحو می‌خواند صدای دوست داشتنی و لحنی ارام دارد که فهم را اسان تر میکند. ۳. مطالب این کتاب برای همه‌ی انسان‌ها مفید و کارامد هستند.
به امید دیدن کتاب‌های دیگری از خانم پریسا اقا رفیعی.
البته باید بگویم که این کتاب به صورت یک کتاب علمی نوشته نشده است و متاسفانه نویسنده به این قضیه هیچ توجهی نکرده است. مثلا در بخش دوم این کتاب درمورد این که ورزشکاران المپیک را جمع کرده‌اند و روی ان‌ها از هایش انجام داده اند، صحبت شده، ولی اعتبار این کار مال این نویسنده نیست و حتما میبایست که این مطلب گفته میشد، که نشده است.
غزل عزیزی
۱۴۰۱/۲/۲۹
تاثیر قدرت ذهن و فکر ما بر رویدادهای زندگی ما به ویژه شکست‌ها و موفقیت‌ها قصه‌های افسانه‌ای یا جملات زرورق پیچیده دنیای امروز نیست. قدرت ذهن یک حقیقت نهفته در وجود انسان است، حقیقتی مرموز که بشر تا به امروز تقریبا ذره‌ای از آن را کشف کرده و هنوز چیزهای زیادی در مورد آن وجود دارد که ما نمیدانیم. به اگرتا امروز چیزی در مورد قدرت ذهن نمیدانستید یا آن را جدی نمیگرفتید، پس از خواندن این کتاب به آن خوب فکرکنید. کافیست بخوانید، تمرین کنیدو تاثیران را برزندگی خود ببینید. این کتاب درمورد قدرت درونی و چگونه استفاده کردن از ان صحبت کرده است. بنظر من علاقه مندان به کتاب‌های انگیزشی و رشد فردی مخاطبان این کتابند.
ALI REZAEI
۱۴۰۱/۳/۱۶
نقد کتاب:
کتاب بسیار کامل و جامعی بود
من کتاب‌های ایرانی رو در حوضه موفقیت و روانشناسی زیاد قبول نداشتم اما این کتاب دیدگاه‌ام رو عوض کرد!
کتاب به خوبی مطالبش رو گام به گام ارائه میکرد و در ابتدا سعی می‌کرد که موضوعاتی که قراره در ادامه کتاب با آن آشنا شیم رو توضیح مختصری بده.
کتاب برای که
افرادی قدرت‌های خودشون رو دست کم میگیرن و اعتماد به نفس پایینی دارند مناسب است.
نقاط قوت
+ نگارش و قلم گیرای نویسنده
+ گسترش قابل فهم مطالب
+ گویندگی عالی
+ قیمت مناسب
نقاط ضعف
_ اضافه گویی (گاها کمی بود)
_ صمیمیت کم با خواننده (محتوا زیاد گرم نبود و احساس جزوه خواندن میکردی)
در نهایت پیشنهاد میکنم کتاب بی حدومرز هم بخونین
(لطفا نظرات رو بررسی کنید)
Ahmad Nejoomi
۱۴۰۱/۳/۲۲
به نظر من این کتاب فقط بازگویی ضعیفی از قانون جذب و راز است. نظریه‌ای که ادعا می‌کند هر چیزی در ذهن خود تجسم کنید همان اتفاق خواهد افتاد.
درسته باور نقش اساسی در موفقیت دارد، ولی انسان باید توانایی‌ها و شرایط خود را هم در نظر بگیرد.
سپس با توجه به آن‌ها و با دورنمایی مثبت و اعتماد به نفس و کمک
افراد متخصص و الگو برداری از افراد موفق به آن برسد.
ممکن است در این راه هم بار‌ها و بار‌ها شکست بخورد.
شرایط و محیط، باور و تجسم و بعد عمل و پشتکار و تلاش زیاد
مهدی غدیرزاده
۱۴۰۱/۳/۴
سلام بر دوستان کتاب خوان عزیز ممنونم از کتابراه که کتاب‌های کاربردی و زیبایی در اختیار کاربرانش قرار میده واقعا از مدیران سطح فکر بالا این اپلیکیشن پنج ستاره تشکر و قدردانی میکنم این کتاب صوتی در مورد قانون جذب و تجسم خلاق صحبت میکنه مطالب مفیدی عنوان میکنه و صدا راوی خوب بود ولی کتاب‌های قانون جذب همه یک چیز میگن فقط تفاوت هر نویسنده از زاویه دید خودش این قانون بی نظیر توضیح میدن در کل شنیدن این کتاب به دوستان توصیه میکنم موفق باشید
سعیده نوری
۱۴۰۱/۳/۲۸
صدا و موسیقی خیلی خوب بود.
به نظر می‌رسه این کتاب چکیده‌ای از چند کتاب در زمینه تجسم خلاق باشه، حتی بعضی جاها جمله اون کتابها عوض نشده بود، نمی‌دونم رفرنس داده شده بود به کتاب اصلی یا نه!
از یک نویسنده ایرانی انتظار داشتم درک خودشون رو نوشته باشن.
با این حال نکات مفیدی گفته شده بود..
از ماه
آوا بسیار ممنونم که با تولید کتاب‌های صوتی کمک می‌کنه تا از وقتهای مرده، استفاده‌های عالی داشته باشیم.
Nima Bero
۱۴۰۱/۲/۲۹
خیلی شفاف و بدون اینکه گمرا بشی یا حالت معجزه گری یا جادو به مطالب بده همه چی رو توضیح میده بیان میکنه مثل بعضی از نمونه‌های نویسنده‌های خارجیکه واقعا فک میکنی فقط تجسم کنی و تلاش نکنی به موفقیت میرسی، از همه کتابهای که تا حالا تو این زمینه خوندم بهتر بود گوینده قشنگ لحن آموزش توضیح گرفته با متن از گره خورده عالی بود ممنون نویسنده و راوی کار قشنگی بود تشکر از کتابراه که همچین کتاب ارزشمندی رایگان به اشتراک گذاشتن.
محمد رحمانی
۱۳۹۹/۲/۱۶
اول کتابی تو مایه قدرت نوشته راندا برن رو گوش کرد بعد بخشی که باید تصویر سازی کردو باید از این کتاب یاد گرفت ولی بنظر من عالی بود و کاربردی و آموزشی. من که خیلی منتظر بودم صوتی این کتاب بیاد ممنون
Bita Karimi
۱۴۰۱/۳/۱۹
این کتاب واقعا اطلاعات واقعی و درستی در اختیار خواننده میگذارد اما مشکلی که هست این بود که بعضی نکات رو خیلی تکرار میکنه و البته خیلی هم بد نیست
به شخصه کتاب‌های مشابه با محتویات مشابه رو خوندم یعنی کتاب حاوی اطلاعات خاص نیست اما این اطمینان رو میدم اگه واقعا به کتاب عمل کنید و صبور باشید به خواسته هاتون می‌رسید
من رسیدم و نتیجه‌ی یکی از کتابهای مشابه این کتاب بوده
شیلا نباتی
۱۴۰۱/۴/۷
سلام ضمن تشکر از کتابراه که فرصتی برای مطالعه و ایجاد فرهنگ کتابخانی در جامعه را به وجود آورده است کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم کتابی فوق العاده است و می‌توان گفت که از هر نظر چه از نظر موسیقی متن و چه از نظر راوی کتاب که صدای گیرایی دارند و چه از نظر محتوا بسیار بسیار عالی است و پیشنهاد میدهم که کسانی که به دنبال ذهنیت مثبت و موفق هستند حتما مطالعه کنند.
صدیقه فتحی
۱۴۰۱/۳/۱۹
کتاب خوبی هست
از وقتی با مقوله راز آشنا شده‌ام کتاب‌های زیادی خوانده‌ام و واقعا به این باور رسیده‌ام که زندگی ما دست خود ماست و نتیجه باورها و اندیشه‌های خودمان، و هر روز نشانه‌هایی از اثبات آن را در زندگی خودم می‌بینم
البته این مسئله و قانون همیشه بوده و خواهد بود ولی من می‌توانم آگاهانه آن را مشاهده و لمس کرده و شکرگزار باشم و مراقب بازیکگوشی‌های ذهنم
Masoum Ghafari
۱۴۰۱/۳/۱۶
بازنویسی مطالب کتاب یا فیلم راز است و تاکیدش بر تجسم خلاق است و روش‌ها و تکنیک‌هایی برای تجسم خلاق ارائه می‌دهد. متن چون ترجمه نیست و نویسنده‌اش ایرانی است و زبان اصلی، روان و قابل فهم تر از ترجمه‌های مشابه است. اما نقطه عطف این کتاب صوتی، اجرای فوق العاده رضا عمرانی است نه خود کتاب که به نظرم حرف تازه‌ای برای گفتن ندارد.
مشاهده همه نظرات ۳۹۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

برای دریافت کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.