معرفی و دانلود کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد

عکس جلد کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد

کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد نوشته‌ی لوران گونل، در قالب یک داستان هیجان‌انگیز و الهام‌بخش، راز خودشناسی و رسیدن به شادی درونی را با شما در میان می‌گذارد. این اثر با بیش از یک میلیون نسخه از پرفروش‌ترین کتاب‌های فرانسوی به شمار می‌آید.

درباره کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از نظر جسمانی سلامت باشید و زندگی‌تان طبق یک روال عادی و بدون مشکل پیش برود اما از درون احساس آرامش و خوشبختی نکنید. به نظرتان علت این موضوع چیست؟ آیا راهی برای کشف و شناخت این حالات درونی وجود دارد؟

لوران گونل در کتاب مردی که می‌خواست خوشبخت باشد (The Man Who Wanted to Be Happy) در قالب یک داستان جذاب، سرگرم‌کننده و الهام‌بخش به سوالات مطرح شده پاسخ می‌دهد و شما را وارد یک سفر درونی به یاد ماندنی می‌کند.

ماجرا از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی داستان، جویان تصمیم می‌گیرد برای گذراندن تعطیلات به کشور بالی سفر کند و در آنجا لحظات آرامش‌بخشی را پشت سر بگذارد. اما دیدارش با مردی عجیب تمام برنامه‌ریزی‌هایش را تغییر می‌دهد. مردی خردمند و افسانه‌ای به نام استاد سامتیانگ که در همان مواجهه نخست به او می‌گوید که شما فردی سالم هستید اما خوشحال نه! جولیان از این گفته تعجب می‌کند؛ چراکه هیچکس از احوالات درونی او باخبر نبوده اما این مرد حکیم توانسته بود چنین تشخیصی بدهد.

سرانجام در طی دیدارهای متعدد استاد سامتیانگ حرف‌ها و نکات مرموزی را با جولیان در میان می‌گذارد و باعث تعجب و به فکر فرو رفتن این مرد جوان می‌شود.

شما با شنیدن کتاب مردی که می‌خواست خوشبخت باشد، به مرور با نظریات و جهان‌بینی‌های جدیدی آشنا می‌شوید که افکارتان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. درواقع یاد می‌گیرید که به هر آنچه فکر کنید و معتقد باشید، همان مسئله در واقعیت زندگی‌تان نمایان می‌شود. همچنین با ماهیت شادی واقعی که درون هر فردی وجود دارد، آشنا شده و یک ماجراجویی هیجان‌انگیز را به همراه جولیان و استاد مرموزش پشت سر خواهید گذاشت.

کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید از تمام موانع درونی خود رهایی یابید و به خوشبختی حقیقی برسید، این کتاب صوتی می‌تواند انتخابی شایسته برایتان باشد.

لوران گونل را بیشتر بشناسیم:

او به عنوان یک نویسنده مشهور و پرفروش بین‌المللی، کتاب‌هایش در 23 کشور جهان به فروش رفته است. لوران گونل (Laurent Gounelle) در زمینه علوم انسانی به خصوص توسعه فردی متخصص است و بیشتر در حوزه فلسفه، روانشناسی و پیشرفت شخصی تحقیق و مطالعه می‌کند.

گونل هم‌اکنون در دانشگاه کلرمونت فران تدریس می‌کند و داستان‌های جذابی می‌نویسد تا مخاطبانش در مسیر کشف خود قدم بردارند. برخی از آثار ترجمه شده او به فارسی عبارتند از: «روزی که زندگی کردن آموختم، و تو خواهی یافت، تو را به سرزمین ممکن‌ها می‌برم»

در بخشی از کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد می‌شنویم:

ناگهان متوجه شدم تا قبل از رفتنم وقت کمی دارم و می‌خواستم بلافاصله اقدام کنم. در این جلسه فهمیدم وظایفی که بین دو جلسه مشاوره تجویز می‌کند، بی‌اهمیت نیست و حالا بسیار مشتاق بودم آنچه را که برایم تجویز کرد، انجام دهم. مسلما برای انجام فکری که از آن متنفر بودم، اشتیاقی نداشتم. سراغ مردم بروم و ازشون چیزی برای خودم درخواست کنم. ولی کنجکاو بودم که بدانم در پایان چه چیزی را برایم به ارمغان می‌آورد. چون از حالا متقاعد شده بودم که تمام آنچه که درمانگرم انجام می‌داد، هدف‌دار بود.

پس به عبود رفتم؛ چون جایی بود که می‌توانستم آنجا خارجی پیدا کنم. سراغ بالیایی‌ها رفتن هدر رفتن وقت بود. این مردم نمی‌توانستند نه بگویند. با چه چیزی باید شروع می‌کردم؟ مجبور بودم درخواستم را طوری بگویم که آن‌ها طردم کنند. بنابراین باید ترتیبی می‌دادم تا به نتایجی برسم که معمولا خیلی مراقب بودم گرفتارشان نشوم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۵۱ دقیقه
بخش اول
۵۲ دقیقه
بخش دوم
۵۳ دقیقه
بخش سوم
۴۹ دقیقه
بخش چهارم
۵۶ دقیقه
بخش پنجم
۱۸ دقیقه
بخش ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد
نویسنده
مترجمنسیم موسوی
گویندهحمید محمدی
ناشر صوتینشر نون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۳۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد

برای دریافت کتاب صوتی مردی که می‌خواست خوشبخت باشد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.