معرفی و دانلود کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان: داستانی درباره معنای زندگی

عکس جلد کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان: داستانی درباره معنای زندگی
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان: داستانی درباره معنای زندگی

برای دریافتن معنای زندگی ابتدا باید به سوالاتی پاسخ دهیم که جان پی. استرلکی در کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان: داستانی درباره معنای زندگی مقابل ما و شخصیت اصلی داستان می‌گذارد؛ چرا اینجا هستیم؟ از مرگ می‌هراسیم و آیا احساس رضایت داریم؟ پاسخ ما به این پرسش‌ها معنای زندگی را برایمان آشکار می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان

قهرمان داستان فلسفی جان پی. استرلکی (John P. Strelecky) مدیر تبلیغاتی است که همیشه عجله دارد. هنگامی‌که او مسیر اصلی سفر خود را گم کرده و سعی دارد راه خود را پیدا کند؛ وارد کافه‌ای کوچک در ناکجا‌آباد می‌شود. کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان (The Cafe on the Edge of the World) از همان ابتدا ما را با سه پرسش اصلی مواجه می‌کند؛ پرسش‌هایی که جان، شخصیت اصلی داستان پشت منوی کافه می‌بیند: چرا اینجا هستی؟ از مرگ می‌هراسی؟ آیا احساس رضایت داری؟

جان هم به‌اندازه‌ی ما کنجکاو می‌شود و سعی می‌کند در گفت‌وگو با آشپز، پیشخدمت و یک مشتری راز پشت این سوالات و منوی عجیب کافه را پیدا کند. حضور او در این کافه چیزی تصادفی و معمولی نیست. از خلال گفت‌وگوها جان متوجه می‌شود که درواقع باید دوباره به معنای زندگی بیاندیشد. جان پی. استرلکی ما را در جست‌وجوی شخصیت اصلی داستان برای یافتن معنای زندگی شریک می‌کند تا هرکدام بتوانیم پاسخ‌های خودمان را به سه سوال اصلی کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان مطرح کنیم. انتخاب اسم جان برای شخصیت اصلی این کتاب صوتی به این دلیل است که جان پی. استرلکی اتفاقات این سفر را تجربه‌ای واقعی که برای خودش اتفاق افتاده می‌داند.

وقتی خود را در برابر سوالات کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان می‌یابیم درواقع امکان بازگشت نداریم. افکار زیادی که در طول سال‌ها سرکوب کرده یا کنار گذاشته‌ایم دوباره به ما هجوم می‌آورند. جان نیز در چنین وضعیتی گرفتار می‌شود. نوشتن سوالات در منوی کافه شوخی زیرکانه‌ی جان پی. استرلکی در کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان است. هنگامی‌که همه‌چیز ما را به سمت رفع نیازهای فیزیکی سوق داده‌اند؛ وقتی تمام برنامه‌ریزی‌های ما در خدمت آسودگی‌های جسمانی بوده است؛ دیدن سوالاتی در مورد معنای زندگی آن‌هم در منوی غذای یک کافه تلنگر بزرگی خواهد بود. جان پی. استرلکی به‌سادگی به ما یادآوری می‌کند که در میان همه‌ی کارهای روزانه و پیش از گم‌شدن در مسیری که به کافه‌ای بر لبه جهان ختم می‌شود باید زمانی هم برای تغذیه‌ی روح اختصاص دهیم.

رابطه‌ی بین هدف زندگی و ترس از مرگ یکی از ایده‌های فلسفی کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان است که شنونده را عمیقا با خود درگیر می‌کند. بحث رضایت از زندگی درگرو تعریفی است که ما از هدف و مرگ داریم. درهم‌تنیدگی سه پرسش اصلی کتاب به‌گونه‌ای است که ما مجبور می‌شویم ارزش‌گذاری‌های زندگی مدرن را کناری گذاشته و سعی کنیم بدون در نظر گرفتن سود و زیان مادی، اهداف خود را تعریف کنیم. جان پی. استرلکی ما را به این مکاشفه سوق می‌دهد که تحقق موفقیت در زندگی برای هر فرد متفاوت است و پاسخ ما به سوالات کتاب باید نتیجه‌ی درون‌نگری باشد.

کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان را زهرا شکوهی‌فر ترجمه کرده است. نسخه‌ی صوتی این کتاب با صدای علی اعتمادی و به همت موسسه انتشارات فلسفه منتشر شده و در اختیار خوانندگان و شنوندگان فارسی قرار گرفته است.

افتخارات کتاب کافه‌ای بر لبه جهان

  • کتاب کافه‌ای بر لبه جهان 5 بار به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال انتخاب شده است.
  • این کتاب به 42 زبان مختلف ترجمه شده است.
  • بیش از 6 میلیون خواننده کتاب کافه‌ای بر لبه جهان را خوانده‌اند.

نکوداشت‌های کتاب کافه‌ای بر لبه جهان

  • راهنمایی معنوی برای زندگی. (Orlando Sentinel)
  • نسخه‌ی قرن بیست و یکمی از کتاب کیمیاگر. (RBA Libros)
  • نمونه‌ی امروزی کتاب جاناتان مرغ دریایی. (Little Brown Books, U.K)
  • به‌محض این‌که وارد دنیای این کتاب شوید، نمی‌خواهید که آن را کنار بگذارید. (Midwest Book Review)

کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان‌های روان‌شناختی و انگیزشی عمیق‌تر علاقه دارید از خواندن این کتاب لذت خواهید برد. کتاب کافه‌ای بر لبه جهان برای کسانی که قصد دارند جنبه‌ی معنوی زندگی خود را پویاتر کنند جذاب خواهد بود.

با جان پی. استرلکی بیشتر آشنا شویم

نویسنده‌ی موفق کتاب‌های انگیزش جان پی. استرلکی در سپتامبر 1969 در شیکاگو آمریکا به دنیا آمد. او که از کودکی آرزوی جهانگردی داشت وارد دانشکده‌ی هوانوردی شد تا بتواند رویاهای کودکی خود را دنبال کند. استرلکی پس از آموختن خلبانی تحصیلات خود را در زمینه‌ی مدیریت ادامه داد. او در سال 2002 اولین کتاب خود را نوشت. کتاب کافه‌ای بر لبه جهان ابتدا به شکل غیررسمی و توسط خود اسرتلکی منتشر شد اما استقبال فراوان باعث شد جان پی. استرلکی به‌عنوان یک نویسنده‌ی حرفه‌ای تثبیت شود.

کتاب‌های بسیاری از جان پی. استرلکی به فارسی منتشر شده است. «پنج بزرگ زندگی»، «سفر زندگی»، «کافه‌ای به نام چرا» و «بازگشت به کافه چرا» از کتاب‌هایی هستند که به فارسی ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان می‌شنویم

کیسی شروع کرد «همان‌قدر که به نظر می‌آید عجیب است. من یکی از مهم‌ترین درس‌های زندگی‌ام را در مورد انتخاب چیزهایی که هرروز انجام می‌دهد، از یک لاک‌پشت سبز دریایی آموختم.»

درحالی‌که اصلا نمی‌توانستم جلوی لبخندم را بگیرم، پرسیدم «بهت چی گفت؟»

او جواب داد «خنده‌دار است.» سپس لبخندی از «چیزی نگفت، اما بااین‌حال خیلی چیزها به من یاد داد.»

کیسی شروع کرد به تعریف کردن «داشتم در ساحل هاوایی با لوله تنفس غواصی می‌کردم. آن روز خیلی خارق‌العاده بود. در آنجا مارماهی بنفش خال‌دار و اختاپوس را برای اولین بار در زندگی‌ام دیدم. همچنین هزاران هزار ماهی، در هر رنگی که تصور کنی؛ از چشمگیرترین آبی نئونی تا طیف‌های عمیق و معرکه‌ی زنگ قرمز. صد فوت از خط ساحل دور شده بودم و در عمق صخره‌ها و سنگ‌های بزرگ غواصی می‌کردم. وقتی به سمت راست برگشتم، کنارم لاک‌پشت بزرگ سبزی شنا می‌کرد. این اولین بار بود که در حیات‌وحش چنین چیزی می‌دیدم، بنابراین به وجد آمده بودم. تا سطح آب بالا آمدم، لوله تنفسم را تمیز کردم و روی آب شناور ماندم تا بتوانم او را تماشا کنم. او درست زیر من بود و داشت از ساحل دور می‌شد. تصمیم گرفتم روی سطح آب بمانم و همگام با او مدتی شنا کنم. در کمال شگفتی، گرچه خیلی آرام شنا می‌کرد و گاهی باله‌هایش را تکان می‌داد و گاهی فقط شناور بود، ولی بازهم من نمی‌توانستم به او برسم. باله پوشیده بودم که به من قدرت پیش‌رانی در آب را می‌داد، و جلیقه کنترل شناوری یا هر چیزی که سرعتم را کم کند نداشتم. بااین‌وجود او همیشه از من جلو می‌زد، هرچند من تقلا می‌کردم به او برسم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
5 دقیقه
مقدمه
4 دقیقه
فصل 1
4 دقیقه
فصل 2
4 دقیقه
فصل 3
1 دقیقه
فصل 4
8 دقیقه
فصل 5
6 دقیقه
فصل 6
7 دقیقه
فصل 7
7 دقیقه
فصل 8
5 دقیقه
فصل 9
10 دقیقه
فصل 10
11 دقیقه
فصل 11
7 دقیقه
فصل 12
7 دقیقه
فصل 13
11 دقیقه
فصل 14
7 دقیقه
فصل 15
5 دقیقه
فصل 16
6 دقیقه
فصل 17
7 دقیقه
فصل 18
1 دقیقه
فصل 19
7 دقیقه
فصل 20
5 دقیقه
فصل 21
7 دقیقه
فصل 22
10 دقیقه
فصل 23
10 دقیقه
فصل 24
8 دقیقه
فصل 25
3 دقیقه
فصل 26
5 دقیقه
پس‌گفتار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان: داستانی درباره معنای زندگی
نویسنده
مترجمزهرا شکوهی فر
گویندهعلی اعتمادی
ناشر صوتی موسسه انتشارات فلسفه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان

مهتا بیاتی
۱۴۰۲/۱/۱۸
سلام، درابتدا برای دوستانی که حوصله ندارن کامل بخونن عرض کنم بسیار کتاب خوب و روانی هست، اگر از صدای اطراف و... خوشتون نمیاد، این کتاب مناسب شماست!
نه اهنگ هاش طولانی و رومخه و نه چند صدا است،
گویندگی راوی بسیار مسلط و دلنشین هست و خستتون نمیکنه!
برداشت از متن کتاب بنظرم کاملا به شرایط و شخص
روحیات بستگی داره، ولی مطمنم برای من الان وقتش بوده که بشنوم!
درابتدای کتاب توقع ندارید به این سمت پیش بره ولی خیلی نرم و ساده به سراغ خودشناسی میره! سوالی که شاید هزار بار از خودمون پرسیدیم
چرا اینجا هستیم؟ تهش چی اینهمه دوویدن؟ و و و
اون بخشش که راجه به تبلیغات هست واقعا خوبه
خیلی موافقم که همیشه حس نا امنی و نارضایتی بهمون القا شده
و این حد از استرس و نا امیدی طبیعی نیست،
و نکته بعد ساده‌ترین لذت هارو هم از دست دادیم و همش دنبال شرایط ایده الیم
لذت بردن از غروب خورشید، خانواده حتی صبحانه خوردن کنار هم،
واقعا زندگی کردن رو فراموش کردیم، زندگی همین چیزاس 🤌🏻
Sadaf Akhlaghi
۱۴۰۲/۱/۱۳
کتاب فوق العاده بود از هر خطش لذت بردم. نویسنده مفهوم خودشناسی و درک مفهموم زندگی در شفاف‌ترین و جذاب‌ترین حالت بیان کرده بود. محور کلی روی سه سوال اصلی مطرح می‌شد: چرا اینجایی؟ آیا از مرگ میترسی؟ آیا حس رضایت داری؟
این سوالات به ترتیب به هدف خلقت شخص، میزان و علل حسرت هاش در نتیجه تعلل در تحقق و
اهدافش، حس رضایت کفایت از خودش در برابر انتخاب هاش اشاره میکنه.
سوالاتی که کمتر کسی از خودش میپرسه و تعداد محدودی به جوابش میرسن‌.
کتاب در اوج سادگی به فلسفه و چرایی وجود شخص تو این دنیای بزرگ اشاره داره دنیایی که ما کوچیکترین ذره اون محسوب میشیم و چه باشیم و چه نه لحظه‌ها از پس هم رد میشن پس چرا لحظه هامونو اونجور که میخوایم نسازیم
هیچ کس و هیچ چیز جز خودمون عامل موفقیت یا شکست ما نیست پس چرا موفقیت رو انتخاب نکنیم.
درست وسط هیاهوی این زندگی، ذهن سرگردون ما فقط به یه چیز نیاز داره تا به اوجش برسه
فقط یه جواب
چرا اینجاییم؟؟؟
کتاب رو بخونید و هر لحظش رو با تمام وجود نفس بکشید.
نسیم افتخار
۱۴۰۲/۲/۱
سلام به دوستان کتاب خونم🍀
به نظر من کتاب فوق العاده‌ای بود، بازبان ساده و روان سه سوال اصلی زندگی رو مطرح کرد و مخاطب رو به چالش کشید. به قول یکی از دوستان، کتابش فلسفی نرم بود و می‌تونستی خیلی راحت باهاش ارتباط برقرارکنی. موسیقی متن عالی بود و صدای گوینده عزیز گیرا و دلنشین بود از طرف دیگه اسم و
کتاب طرح جلدش جذابیتش رو بیشتر می‌کرد. کجا می‌تونه بهترازیه کافه دنج باشه بافضای آروم، بوی قهوه و موسیقی ملایم تا بتونی به عمق دنیای درونت بری و هرازگاهی برگردی عقب و به راهی که اومدی یه نگاه بندازی و نویسنده کتاب با مهارت بالا تمام این فضا و حسش رو به خواننده منتقل کرد.
به نظرم قشنگ‌ترین جمله کتاب این بود: خودت زندگیتو انتخاب کن چون در غیر این صورت دیگران برات انتخاب خواهند کرد و تو مجبور میشی همه عمرت رو با انتخاب دیگران زندگی کنی.
ممنون از کتابراه عزیز
الهه حسین زاده
۱۴۰۲/۱/۱۲
کتاب جالبی بود، موقع شنیدن کتاب حس خوبی داشتم، از اول داستان تا قسمت دیدن منوی کافه برام خیلی جالب بود واقعا حس مثبتی گرفتم بعد از اون قسمت حس کنجکاوی برای جواب سوال‌ها داشتم ٫ درکل کتاب خوبیه مختصر این کتاب یعنی خودتون باید سرنوشت رو بسازید و بدونید کارها و رفتارهاتون برای چیست؟ کار کردن در کاری و که دوست ندارید برای گرفتن حقوق خرید وسایلی که تبلیغشو دیدید و وقت نمیکنید ازش استفاده کنید؟ و در آخر کلی بدهکار میشید!! یه زندگی ساده تر رو ترجیح نمیدید یا حداقل دنبال این باشید که کاری انجام بدید که دوس دارید. از خودتون درباره‌ی کارهای که انجام میدید سوال کنید مثل سوال چرا اینجا (کافه‌ی لبه جهان) هستی؟ کتاب فلسفی و عرفانی (شناخت خود) بود.
امید صدهزاری
۱۴۰۲/۱/۱۲
این کتاب روایت زندگی مردی به نام جان است که برای کشف مفهوم زندگی و دوری از روزمرگی راهی سفری دور و دراز می‌شود. جان، نماد مردمانی است که در تب و تاب ظواهر زندگی غرق شده‌اند و هرگز در جستجوی معنای اصیل وجودی خویشتن نبوده اند؛ اما شاید یک شب، در اوج ناباوری، در مکانی غریب، با سؤالاتی روبه رو شوند که به سادگی نمی‌توانند از کنارش بگذرند.
این کتاب رو به علاقه‌مندان به آثاری با درونمایه‌های عمیق عرفانی و فلسفی پیشنهاد میکنم.
ممنون از کتابراه
سمانه فیاضی
۱۴۰۲/۱/۲۱
سلام و احترام وقت بخیر
کتاب خوبی بود. صدا گذاری خوبی داشت. روان بود. روند داستان رو دوست داشتم. فکر می‌کنم نیاز داریم کتاب‌های بسیاری از این دست بخوانیم تا هر چه بیشتر به جزییات این نگاه به زندگی دست پیدا کنیم. یک نکته جالبی که در کتاب دنبالش می‌گشتم و اگر تحلیل دست یافتن به معنای زندگی با توجه به
آن پنجره انجام می‌شد فکر می‌کنم خروجی بهتر و جامع تری از کتاب حاصل می‌شد، خدا بود. صرفاً رضایت شخصی از انجام کاری که دوست داری انجام دهی برای پیشگیری از حسرت در آینده و زمان مرگ، به نظرم نگاه جامعی به معنای زندگی نیست. دوست داشتم رد پای خدا را در معنای زندگی انسان پر رنگ تر ببینم. رد پای خالق در زندگی مخلوق... اما کتاب به این بعد نپرداخته بود.
مژده
۱۴۰۲/۱/۱۸
واقعیت این کتابو من تجربه کردم
من کاری که عاشقشمو داشتم توی خونه جوری که هم تفریحم به جاش بود هم هروقت که دوس داشتم میتونستم درآمدمو بیشتر کنم و هروقت از لحاظ روحی تفریح میخواستم میتونستم خودمو تعطیل کنم و حتی حین کار کتابهای صوتیمو گوش کنم ولی همش انتظار یک تغییر بزرگ داشتم که بتونم پول زیاد در و
بیارم.
در نهایت رفتم سر کار. کاری که واقعا روح روانمو خسته میکرد و حتی تایمی برای تفریح و خرج کردن پولهایی که در میوردمو نداشتم.
بعد حدود یک سال از کار اومدم بیرون و برگشتم به کاری که عاشقشم و دارم کلی تلاش میکنم که به جایگاه قبلم برگردم.
هیچوقت تنها دغدغتون پول نباشه با عشق و علاقه به کارتون به وقتش پول هم میاد حتی خیلی بیشتر از تصورتون🌱
tokhs_divoneh
۱۴۰۲/۱/۱۳
کسی که چرایی زندگی خود را بیابد با هر چگونه‌ای خواهد زیست.
رمان شیرین و کوتاهیه برای یافتن هدف زندگی.
محور داستان تو کافه‌ای در یک جای خیلی پرت از رفت و آمد ماشین هاست‌ و سوالات اساسی زندگی مثل: چرا اینجا هستیم؟
مطرح هست و درمودش بحث و نظره که در نوع خودش تلنگره نه روانشناسی زرد!
صدای راوی
به شدت دوست داشتنی و آرومه و گوش رو اذیت نمیکنه
اما یک مشکلی هم که این کتاب داشت:
یهو میره فصل سه بدون اینکه بگه چطور اون کافه رو دیده و این رشته داستان رو میپرونه؛
دو اینکه فصل‌ها به شدت کوتاهن حتی بعضی یک دقیقه این و از اونجایی که داستان خیلی دلنشینه و روش دقت و تمرکز داری چون سریع تموم میشه یجورایی میخوره تو‌ ذوقت و باید فصل بعدی رو بزنی.
Elhaam Tavallaa
۱۴۰۲/۳/۷
درست در روزهایی که من هم به این فکر افتادم که چرا باید یک عمر کارمندی و پله شدن برای بالا رفتن صاحبان کار رو تحمل کرد،، این کتاب سر راهم قرار گرفت تا بمن این پیغام رو بده که انتخاب جدیدم و مسیری که میخوام در اون قرار بگیرم،، و با مسیر یکنواخت وسرد و بی روح کارمندی،، کاملا متفاوت هست،،، درسته! به در
نویسنده شکل هنرمندانه‌ای قالب داستان به موضوع چرایی و چیستی زندگی پرداخته،، و مثل کتابهای انگیزشی نیست که یک‌راست سراغ اصل مطلب بره وهمین باعث میشه که تا آخر کتاب باهاش پیش بری،،، صدای گوینده گرم و توانایی شون در داستان سرایی خیلی خوب بود،،، اگر به هر دلیلی از زندگی الانت و شغلت و شرایطت راضی نیستی،، بهت این کتابو توصیه میکنم
وکیل اکرمی
۱۴۰۲/۱/۱۳
قبل از اینکه نسخه‌ای صوتی این کتاب را داشته باشم یکبار توانستم نسخه‌ای خطی کتاب را به صورت رایگان در کتابراه مطالعه کنم کتاب خیلی خوبیه،
وقتی شروع به مطالعه کنی البته حالا که میتونی صوتی هم گوش کنی ولی من نسخه‌ای خطی را دوست دارم چون وقتی مطالعه میکنم برایم یک حس خیلی خوبی دست میده. بطور خلاصه از
این کتاب میفهمی که باید خودت زندگی تو بسازی، خودت باید تلاش کنی و خودت از پرسیدن از سوالات ما چرا این چنین و آن چنان هستیم دست بکشی باید اول از خودت سوال کنی آنوقت است که میفهمی واقعا تا به اکنون به جاده‌ای اشتباه‌ای سفر کرده بودی حالا میتونی مسیر خودت را تعغیر بدی و زندگی خودت را بسازی.
ندا پارسایی
۱۴۰۲/۲/۱۶
کتابی بسیار عالی بود. درست زمانی به این کتاب گوش دادم که توی یه دوراهی گیر کرده بودم و من از این طریق تونستم انتخاب درستی داشته باشم. ممنون از کتابراه عزیز یابت کتاب‌های عالی و خوبشون و همچنین تخفیف هاشون و کتاب‌های رایگان بی نظیرشون
در واقع این کتاب ایده‌های جالبی در رابطه با انتخاب هامون بر اساس
علاقه‌ی شخصی ارائه میکنه در صورتی که شاید این جملاتو توی کتاب‌های دیگه هم شنیده باشیم ولی اینجا خیلی تاثیر گذار تر همراه با مثال بیان شده بود که خود من متحول شدم با مطالعه این کتاب و در واقع پاسخ خیلی از سوالاتمو که مدت‌ها درگیرش بودم دریافتم
سمیه شهالویی
۱۴۰۲/۱/۱۸
کتابی که امید به زندگی را ایجاد می‌کند ولی به نظر من نگرشی که این کتاب دارد به صورت ایده آل هست و زندگی واقعی را در نظر نمی‌گیرد چرا که رسیدن به پاسخ چرا اینجا هستی نیازمند گذشتن از مسئولیت‌های خود در برابر دیگران نیز هست به عنوان مثال چگونه مادری می‌تواند فرزندان خود را رها کرده و مدتی را در و به تنهایی برای رسیدن پاسخ این سوال ش بگذراند و یا این که عنوان شده است سرنوشت انسان بدست خودش رقم میخورد ولی در جوامعی که فقر و نداری مانع از برآورده شدن کوچکترین نیازهای انسانی مانند خوراک و بهداشت است چگونه شخصی می‌تواند به فکر هدف والاتری باشد
ALI REZAEI
۱۴۰۲/۳/۶
یک کتاب همه چی تموم بود
این کتاب جز اون کتابایی که فقط‌ی کتاب برات نمیشه بلکه ب عنوان یک دوست میشه بهش نگام کرد البته این قضیه رو آخرای کتاب متوجه میشین...
کتاب از نگارش خوبی برخورداره طوری که به شدت انسجام بین متن‌ها حفظ شده یعنی کلمات هم رو تایید و تکمیل میکنند
همچنین از داستانک‌های خوب و که
خلاقانه‌ای تشکیل شده به فهم خواننده خیلی کمک میکنه.
پردازش به شخصیت‌ها هم از نکته مثبت این کتابه
و اما گوینده که با لحن و صدای خوبش تونست مارو ب بهترین شکل از این کتاب برخوردار کنه
نکات مثبت
انسجام
داستان جذاب
گویندگی
دکتر فاطمی‌نسب
۱۴۰۲/۱/۱۴
کتاب بسیار خوبی بود. این کتاب را قبلا با نام کافه چرا گوش داده بودم.
واقعا خوبه وقتی از همه جا بریدی، یک چنین جایی برات پیدا بشه..
به نظر من جان، نماد ما ادمهایی هستیم که روزمون را با روزمرگیهای بسیار زیاد پر کردیم و یک وقت میبینیم چرا زندگی نکردیم.. دوست داریم در دنیا بدرخشیم.. کاری متفاوت بعد
کنیم مدتی به افسردگی میرسیم..
کافه، در وسط ناکجا آباد، نماد یک تلنگری هست که جان خورد و بیدار شد.
کتاب با متنی بسیار سیال و نوان نگاشته شده و نویسنده با دیدی بسیار عمیق به خود، و وجود انسان کتاب را نوشته.. در مجموع خوامش خوبی هم داشت.
Sepid Mmm
۱۴۰۲/۱/۱۶
کتاب عالی بود و منو واقعا مجذوب خودش کرد گویندگی خانم شکوهی فرد واقعا عالی و به همراه‌موسیقی پس زمینه ترکیب زیبایی از فضای داستان ایجاد کرده بوون
کتاب بسیار روانی است که سبک نگارش ساده و قابل تفهیمی را نیز دارد
این کتاب به سوال‌هایی می‌پردازد که سوال‌های اصلی زندگی هر فرد هستند چرا در این دنیا
وجود دارند با چه هدفی آمده‌اند در اینجا چه هدفی دارند به کجا می‌روند سرنوشت آن‌ها چیست اینها تمام آن چیزهایی است که شاید کمترین فردی به آن‌ها فکر کند ولی پاسخ دادن به آن‌ها لازم است تا هدف زندگی را بفهمیم
مشاهده همه نظرات 183

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان

برای دریافت کتاب صوتی کافه‌ای بر لبه جهان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.