معرفی و دانلود کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو

عکس جلد کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو

کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو نوشته‌ی عارفه روئین، داستان یک کرم کوچولو و مهربان است که به دنبال خانه‌ای امن و گرم می‌گردد تا بتواند به راحتی شب‌ها بخوابد اما او برای پیدا کردن خانه مورد علاقه‌اش با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند.

موضوع کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو چیست؟

کرمو، یک کرم نرم و کوچک بود که خانه‌ای برای خودش نداشت. برای همین تصمیم گرفت تا یک خانه خوشگل برای خودش پیدا کند و خزید و خزید و همان طور که بدن ریزش را تکان می‌داد، چشمش به گنجشگی افتاد که دنبال غدا بود تا برای جوجه‌های زیبایش ببرد. کرمو نمی‌خواست گنجشک او را ببیند برای همین به پشت سنگی خزید و خودش را قایم کرد و آنقدر منتظر ماند تا همه چیز آرام شود. مادر جوجه‌ها می‌چرخید و روی زمین خاکی نوک می‌زد و وقتی دید چیزی برای خوردن وجود ندارد، پرواز کرد و روی درختی تنومند و دور نشست و...

عارفه روئین را بیشتر بشناسیم:

او شاعر و نویسنده حوزه کودک و نوجوان است و کتاب‌هایی همچون سمفونی خزان (مجموعه شعر)، ثانیه‌های خیس (مجموعه شعر)، قطاری با خاطره‌های مست (مجموعه شعر)، وقتی که خورشید خندید (داستان کودک) را تاکنون منتشر کرده است.

همچنین عارفه روئین در جشنواره فیلمنامه‌نویسی کشوری مقام اول را کسب کرده و در جشنواره فیلمنامه‌نویسی جانباز کشوری و جشنواره داستانی یوسف برگزیده شده است.

کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود مناسب چه کسانی است؟

این داستان زیبا و شیرین برای کودکان 5 تا 7 ساله مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو می‌شنویم:

کرمو همینطور که می‌خزید و جلو می‌رفت، چشمش به برگی افتاد. با خودش گفت: هورا! آخ جون خونه‌ام رو پیدا کردم. بعد به طرف برگ رفت و دور و بر برگ چرخید و گفت: اینجا خونه‌ی خوبی برای من میشه. کرمو کوچولو خزید زیر برگ و چون شب شده بود، خوابید و خوابش برد. نزدیک صبح بود که یه ذره سردش شد و چشمش رو باز کرد اما سقف برگی بالای سرش نبود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو

برای دریافت کتاب صوتی خانه‌ی خوشمزه‌ی کرم کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.