معرفی و دانلود کتاب صوتی روش اعتمادسازی: داستانی درباره‌ ایجاد زندگی و کسب و کار موفق

عکس جلد کتاب صوتی روش اعتمادسازی: داستانی درباره‌ ایجاد زندگی و کسب و کار موفق
قیمت:
32000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روش اعتمادسازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روش اعتمادسازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روش اعتمادسازی: داستانی درباره‌ ایجاد زندگی و کسب و کار موفق

پاتریک گالوین در کتاب صوتی روش اعتمادسازی از شیوه‌های برقراری ارتباطات شخصی برای بهبود روابط تجاری سخن گفته است. گفتنی‌ست که اثر حاضر ذیل مجموعه‌ای با عنوان راه‌ و روش‌ها (The Way Series) به انتشار می‌رسد.

درباره کتاب صوتی روش اعتمادسازی:

پاتریک گالوین (Patrick Galvin) یکی از برجسته‌ترین مربیان تجارت در جهان امروز است. هدف او از نگارش کتاب و ایراد سخنرانی، چیزی جز به اشتراک گذاشتن آموزه‌های ثمربخش تجاری‌اش با علاقه‌مندان نبوده است. در مطلب حاضر قصد داریم یکی از تحسین‌شده‌ترین آثار گالوین را به شما کنیم: کتابی با عنوان روش اعتمادسازی (The Trusted Way) که پس از کتاب روش ارتباط‌گیری (از همین نویسنده) به انتشار رسید.

گالوین در کتاب روش اعتمادگیری به بیان راهکارهای ایجاد احساس اطمینان در طرف‌ حساب‌های تجاری پرداخته و راه‌های تبدیل همکاران بالقوه به شرکایی با‌لفعل را توضیح داده است. ویژگی مهم کتاب روش اعتمادسازی داستان‌محور بودن آن است. در واقع، گالوین به خوبی متوجه این نکته‌ی مهم شده که مطالب آموزشی اگر در قالبی سرگرم‌کننده‌ ارائه شود، تأثیراتی به مراتب بهتر بر جای می‌گذارد و دیرتر از خاطر می‌رود. به همین خاطر او در کتاب روش اعتمادسازی، توصیه‌های تجاری خود را از طریق روایت زندگی کارآفرینی جوان بیان کرده است.

این کارآفرین جوان اندی نام دارد. او، در پی تبدیل شدن به نامی بزرگ در عرصه‌ی تجارت، آزمونی چهارمرحله‌ای را پشت سر می‌گذارد و طی آن یاد می‌گیرد که در دنیای سودمحور و بی‌رحم امروز، «اعتماد» همان گمشده‌ی آدمیان در روابط حرفه‌ای است؛ اعتمادی که به چنگ آوردنش مساوی‌ست با طی کردن نیمی از مسیر موفقیت.

کتاب صوتی روش اعتمادسازی ذیل بیست و پنج فصل (با عناوینی چون برنده، بازگشتی آزارنده، آماده شدن، غافلگیری ناخوشایند، دادخواست و...) تنظیم گشته؛ ترجمه‌ی اثر بر عهده‌ی نازنین مهرپناه بوده و خوانش آن به همت جمعی از گویندگان انجام گرفته است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی روش اعتمادسازی:

- یک کتاب مفید و خوشخوان. (Misner)
- ارائه‌گر برداشتی جدید از مفهوم ارتباط. (Paul Witkay)
- کتاب پاتریک گالوین باید در هر مؤسسه‌ی تجاری‌ای آموزش داده شود. (Mike Faith)

کتاب صوتی روش اعتمادسازی مناسب چه کسانی است؟

کارآفرینان و علاقه‌مندان به مسائل تجاری و اقتصادی مخاطبین اصلی کتاب روش اعتمادسازی از پاتریک گالوین‌اند.

با پاتریک گالوین بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده، تاجر ، سخنران و مجری تدکس است. اولین کتاب گالوین اثری‌ست به نام روش ارتباط‌گیری که در آن رازهای برقراری ارتباط تجاری به طرزی مؤثر شرح داده شده است. دیگر کتاب تحسین‌شده‌ی گالوین، روش اعتمادسازی نام دارد که معرفی آن را در سطور پیش خواندید.

در بخشی از کتاب صوتی روش اعتمادسازی می‌شنویم:

اندی توی تختش دراز کشید و سعی کرد رؤیاش رو درک کنه و به چیزهایی که آندریا در مورد هربرت جی. کیلور و کمپانی محصولات آلومینیوم کلوب گفته بود، فکر کرد. آزمون چهارگانه خیلی کنجکاوش کرده بود؛ برای همین گوشیش رو از روی تخت برداشت و جست‌وجوی آنلاین رو شروع کرد. به این مطلب برخورد:

«آزمون چهارگانه‌ی بیست و چهارکلمه‌ای که هربرت جی. کیلور در سال 1932 ابداع کرد، استاندارد اعضای باشگاهی بود که از آن برای تصمیم‌گیری‌های اخلاقی و توسعه‌ی روابط شخصی و حرفه‌ای‌شان استفاده می‌کردند. تیلور در دهه‌ی 1940 حق استفاده از آزمون چهارگانه را به اعضای فدراسیون جهانی باشگاه‌ها اعطا کرد و زمانی که در سال 1954 به عنوان ریاست سازمان انتخاب شد، حق مالکیتش را هم به آن‌ها داد.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
مقدمه
6 دقیقه
فصل اول: برنده
6 دقیقه
فصل دوم: بازگشتی آزارنده
4 دقیقه
فصل سوم: آماده شدن
5 دقیقه
فصل چهارم: غافلگیری ناخوشایند
5 دقیقه
فصل پنجم: دادخواست
5 دقیقه
فصل ششم: حکم
5 دقیقه
فصل هفتم: حصر خانگی
4 دقیقه
فصل هشتم: پیش‌درآمد
5 دقیقه
فصل نهم: بهتر از آن است که واقعی باشد
7 دقیقه
فصل دهم: مشاور قابل اعتماد
6 دقیقه
فصل یازدهم: بیداری
6 دقیقه
فصل دوازدهم: فهم
5 دقیقه
فصل سیزدهم: استارت‌آپ
6 دقیقه
فصل چهاردهم: مربی
5 دقیقه
فصل پانزدهم: قایقرانی صادقانه
4 دقیقه
فصل شانزدهم: دلیل اصلی
6 دقیقه
فصل هفدهم: آماده برای ملحق شدن
5 دقیقه
فصل هجدهم: غلبه بر مقاومت
4 دقیقه
فصل نوزدهم: افزایش رفاه
5 دقیقه
فصل بیستم: حسن نیت و دوست، اولویت اول
5 دقیقه
فصل بیست و یکم: طرز فکری تازه
5 دقیقه
فصل بیست و دوم: برگشت بخت
6 دقیقه
فصل بیست و سوم: انجام کاری که به نفع همه است
4 دقیقه
فصل بیست و چهارم: تعادل
5 دقیقه
فصل بیست و پنجم: پیش‌پرداخت
6 دقیقه
آزمون چهارگانه
3 دقیقه
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روش اعتمادسازی: داستانی درباره‌ ایجاد زندگی و کسب و کار موفق
نویسنده
مترجمنازنین مهرپناه
گویندهگروه گویندگان
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
32000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روش اعتمادسازی

آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۵/۲۰
درود
سپاس فراوان از کتابراه و انتشارات شادن پژواک که در مسیر مقدس آگاهی بخشی گام برمیدارید.
✔شاید کتاب ارائه شده در دسته موفقیت و اقتصاد و کار آفرینی قرار بگیرد ولی بخاطر محتوای آن کاملا در زندگی هر کسی که بنوعی باید مدیریت بخرج دهد، عملا کاربرد دارد. مادر و پدرها در اداره زندگی، معلمین و بعمد و
اساتید..
✔نویسنده از شیوه روایت داستانی برای جلب خواننده سود جسته انصافا کشش لازم را برای همراهی ایجاد کرده است.
✔ نوشتار، ترجمه سلیس و روان و اجرای آرام و شمرده و انتخاب موسیقی کتابی بیاد ماندنی را هدیه کرده است.
✔پس از آشنایی با نویسنده از طریق این کتاب به نت مراجعه کرده و از دیگر سخنرانیهای آقای گالوین استفاده کردم.
✔فقط قابل توجه ناشر محترم: تایپ نام پاتریک با ck است که در جلد کتاب از k استفاده شده.
✔شیفته پارت موسیقی فصل اول شده‌ام. نهایت لطف است چنانچه کتابراه نام این قطعه را در بخش پشتیبانی همیشه بیدار این اپ برایم ارسال نمایند. در صورت امکان🌷
✔توصیه میکنم از شنیدن کتاب لذت ببرید. کما اینکه منهم مانند یکی دیگر از دوستان با سر بلندی اعتراف میکنم که بی وقفه به کتاب گوش دادم و وعده ناهار را کمی تا قسمتی ته دیگی تحویل شکم خانواده دادم، البته طبق دستور کتاب، این مطلب را با صداقت و اعتماد سازی به عدم تکرار با ایشان در میان گذاشتم، پراگماتیسم!!!؟؟؟
✔🍃🌟🌟🌟🌟🌟🍃 تقدیم به کتابراه
محمد امین پیشدار
۱۴۰۱/۶/۸
اگر یک فرد تجاری هستید و به کتاب‌های کسب و کاری با تمثیل‌های فراوان علاقه دارید این کتاب مناسب شماست. شما می‌توانید خرده پندهای مختلفی را از این کتاب بیرون بکشید و آن‌ها را به کار ببندید. پاتریک گالوین یک داستان نویس فوق العاده است. درس گرفتن از اشتباهات افراد در کسب و کارها باعث می‌شود تا به و و و فرایندها افراد خدماتی که ارایه می‌دهند همسو بودن این خدمات با نیازهای مشتریان، نگاهی صادقانه داشته باشید. این کتاب داستانی زیبا از سفر شخصیتی را روایت می‌کند که برای ایجاد یک شرکت با ویژگی‌های پایدار در حال تلاش است. در این سفر، موفقیت با اعتماد، گوش سپاری به مشتری و تعهد گره می‌خورد و بهبود مستمر را خاطر نشان می‌کند. روایت گالوین یک مثال تجاری قدرتمند است. در مورد نویسنده باید بگم که پاتریک سخنران برجسته در «تد ایکس» ه و علاوه بر اون مجری اصلی و مربی کسب و کار هست. او و همکارانش بر ایجاد روابط مبتنی بر اعتماد تمرکز دارند. ماموریت اصلی او ارایه رویکردهای سیستماتیک و قابل اندازه‌گیری برای ایجاد روابط تجاری است. در بخشی از کتاب می‌شنوید که: «در دنیای پر سرعت امروز، جستجو برای میان‌برها وسوسه‌انگیز است. اما هیچ راه سریعی برای دستیابی به شهرت یا ثروت پایدار وجود ندارد. تنها راه مطمین برای موفقیت، ایجاد و پرورش روابط مستحکم است که بر پایه اعتماد شکل گرفته باشد.» و در قسمتی دیگر از کتاب عبارت زیر را خواهید شنید: «مدنیت و تصمیم گیری خوب نیازی به بیانیه‌ای اخلاقی چند صفحه‌ای که توسط تیمی از وکلا تهیه شده باشد، ندارد. تنها چیزی که لازم است، میل به انجام کار درست و یک آیین‌نامه رفتاری ساده است تا بهترین‌ها را در هر فردی که از آن استفاده می‌کند به نمایش بگذارد.» بزرگترین فضیلت، ریسک کردن است.
م ظ
۱۴۰۱/۵/۲۶
این مسئله به صورت نظری، بسیار زیبا، خواستنی و دلپذیر است. ارمانشهری است که دست یافتن به آن کاری سخت و زمان بر است. به ویژه اینکه در فرهنگ اکثر مردم ایران، کم گذاشتن در کار نشانه‌ی زیرک بودن است. برای مثال خود من طی دوران کاری خود همیشه شاهد بوده‌ام که تا فشاری صد در صدی و نظارت کامل روی بیشتر وظایف همکارانم نباشد، خود را به درستی انجام نمیدهند و هر گاه که در این مورد با آن‌ها صحبت کردم به این پاسخ برخورده‌ام که من فرد ساده‌ای هستم و کار فرمانها از ما سواستفاده میکنند و ما هر زمانی که میتوانیم باید حق خود را از آن‌ها بگیرم. و باید اضافه کنم هر قدر کار فرما منصف تر باشد این کم کاری از طرف کار گذار بیشتر بوده است، در واقع حس کار گروهی و پیشرفت گروهی در بیشتر مردم ایران به اندازه‌ای ضعیف است که میشود گفت وجود ندارد، و در عوض حس حسادت و تخریب دیگری برای بالا کشیدن فرد، بیداد میکند
زینب رزاقی
۱۴۰۱/۸/۲۵
پاتریک گالوین در کتاب حاضر با نام روش اعتماد سازی با استفاده از داستان سرایی سعی در آموزش مفاهیم بسیار ارزشمندی در زمینه تجارت داشته که از نظر من انصافا موفق بوده است.
کتاب صوتی حاضر مختصر و بسیار تاثیرگذار ارائه شده و چون مفاهیم در قالب داستان بیان شدند جذابیت و کششی ایجاد می‌کند که خواننده را و
(شنونده) جذب کرده علاقمند به دنبال کردن کتاب می‌نماید.
اهمیت ارتباطات بر پایه اعتماد در محیط کار و تجارت بر کسی پوشیده نیست اما برای من این موضوع ارزشمند بود که اصول ارائه شده در این کتاب به نحوی ساده و کاربردی بیان شده که می‌توان از آن در تمامی ارتباطات شخصی بهره برد.
از راوی محترم بابت بیان بسیار شیوا و حرفه‌ای سپاسگزارم.
همچنین از ناشر محترم و کتابراه عزیز بابت انتشار این کتاب ارزشمند سپاسگزارم.
Reza Nazifi
۱۴۰۱/۶/۴
کتاب خوبی بودایکاش چند سال زودتر می‌خوندم
چون اتفاق‌هایی تو این چند سال برام افتاده و موجب خسارات بزرگی شد که با رعایت برخی از نکات این کتاب شاید کمتر میشد این خسارتها
البته نحوه بیان ازمون یا اصول چهارگانه
یه حورده تو متن داستان گم میشه و به حاشیه میره
ولی داستانش باعث میشه تا انتها گوش صعف
کنه
یه دیگه حجم زیاد اهنگ قبل و بعد از هر فصله
نیازی به ۱۵ثانیه اهنگ قبل از شروع هر فصل نیود
گویندگیش خوب بودالبته
در کل کناب خوب و بدرد بخوری هست که میشه ازش یاد گرفت خیلی چیزها رو
توصیه مبکنم اونهای که در حال راه اندازی کسب و کار جدید هستند وقت بذارن گوش بدن یا مطالعه کنن
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۱/۹/۱۹
به نوعی نگرش به شیوه‌های برای بهبودی برقراری ارتباط شخصی برای روابط تجاری از آن یاد و سخن گفته برای پاتریک گالویین یکی از بهترین و برجسته‌ترین مربیان تجارت در جهان است، هدف اون از این کتاب واقعا میشه گفت که ایشان نگاه و نگرشش واقعا در اختیار گذاشتن علم خود برای مخاطبان و هواداران و خوانندگان برای و هدف مثمر ثمر بودن است، ایجاد احساس اطمینان از طرف حسابهای تجاری پرداخته راه‌های تبدیل همکاران بلقوه به شرکایی بالفعل را توضیح داده است، ویژگی مهم این کتاب روش اعتماد سازی و داستان محور آن است، تشکر از کتابراه👑😍❤😘🙏👏🌷
نسرین منیری منش
۱۴۰۱/۸/۱۱
کتاب فوق‌العاده‌ای هم در زمینه کسب و کار و هم در زمینه زندگی شخصی بود. در قسمت‌های مختلف کتاب، می‌شنویم که چقدر تجربه‌ها و درس‌های کاری روی زندگی شخصی نقش اول داستان تاثیر می‌ذاره و چطور یک اشتباه به ظاهر کوچیک در شرکت وی، خسارات سنگین و شوک‌آوری رو به زندگیش تحمیل می‌کنه و درس‌هایی که از این روان اشتباه می‌گیره چقققدر باارزشه.
ترجمه و سلیس به همراه صداهای تاثیرگذار گویندگان، شنونده رو به دونستن اصول ۴ گانه، بیشتر ترغیب می‌کنه. من بعد از خوندن کتاب، سرچ کوچیکی هم در زمینه این اصول داشتم و برام بسیار جالب بود.
N n
۱۴۰۱/۵/۲۱
فرم کتاب برای من جالب نبود اینکه فصل‌ها انقدر کوتاهه و همش موسیقی پخش میشه هر ۳ دقیقه خسته کننده است؛
محتوا هم تقریبا تکراری بود اما نکته‌ای که توجهم رو جلب کرد تناقض موجود در اصول کتابه که نویسنده گرچه خواسته همه رو به خیر و مسئولیت اجتماعی تشویق کنه اما شخصیت اول کتاب خیرخواه مهربان و... شده در
حالی که به مادرش که وضع مالی خوبی نداره در خونه سیار زندگی میکنه و کارش رو از دست داده کمکی نمیکنه!!!
و اینکه واقعا چقدر این کتاب‌ها در وضعیت بازار موجود در ایران و... کارایی داره؟
س وزیرزاده
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
محتوای کتاب به صورت روایت داستان کسب و کار اندی پارسونز و فراز و نشیب هاش هست. از این جهت که مفاهیم تئوری حوزه کسب و کار رو به صورت خشک و تیتروار بیان نمیکنه، باعث شد جذبش بشم. مصمم شدم کتاب روش ارتباط گیری که توی این کتاب معرفی شده رو هم گوش بدم. با اینکه تو حوزه کسب و کار فعال نیستم اما برام کتاب مفیدی بود. خصوصا به نحوه‌ی ارتباط گیری و هوش اجتماعی شخصیت‌های کتاب خیلی توجه میکردم. در واقع نوع روایت داستان باعث شد این کتاب برای من چند بعدی بشه.
حسین عراقی
۱۴۰۱/۷/۲۷
قشنگترین قسمت برای من قسمت ۱۵بود از آنتونی شاید صداقت ترسناک باشه ولی عمل کردن بهش شیرینه.
نقد"کاش جدا از شرکت‌های خصوصی این مدل رفتار داشتن صداقت داشتن اهمیت دادن به حرفه و علاقه‌ی کارمندهای دولتی هم وجود داشت.
حیف این همه بودجه وقت و اصراف کردن همه چی
پیام آخر
یجاهایی بخاطر صداقت شدیدا هم
بامن برخورد بدی شده
ولی خدارو شکر هنوز بهش پایبندم
کتاب خوبی هست ولی اگر ذاتا آدم دروغ گویی هستین این کتاب نمیتونه شمارو تغییر بده
مهدی صالحی
۱۴۰۱/۸/۷
اعتمادسازی نه یک هنره نه یک اتفاق شانسی، اعتمادسازی براساس اصول غریزی که از بدو تولد در وجود انسان هست اتفاق می‌فته.
این کتاب با تم داستانی‌ای که داره، استفاده از این غرایز (تکنیک‌های اعتمادسازی) رو به شکل ساده و ملموسی آموزش می‌ده.
هرچند این مبحث خیلی گسترده‌تر از مطالبیه که در این کتاب عنوان شده اما واقعا محتوای مفیدی داره. مخصوصا که ساده و قابل لمس آموزش داده.
دکتر فاطمی‌نسب
۱۴۰۱/۷/۱۶
سلام.
کتاب بسیار خوبی بود. من از گوش کردن کتاب بسیار لذت بردم.
اینکه اندی تلاش کرد هم در عرصه زندگی شخصی و هم در کار خودش را سرامد و موفق کنه برام ارزشمند بود.
خودم چند وقته از این دسته کتب موفقیت زیاد مطالعه میکنم.
به امید روزی که خودم هم موفق بشم.
خوانش کتاب عالی بود، اینکه گروه گویندگان این کار را انجام دادن، عالی بود. از روند تکراری یک خواننده پرهیز شده بود.
عظیمه سعیدی پور
۱۴۰۱/۵/۲۱
من این کتاب رو دوست داشتم و داستانی بودن موضوع اعتماد سازی هم مطلب رو ملموس کرده بود و خوب توضیح داده بود.. صدای گوینده‌ها هم خوب بود در کل کتاب‌های صوتی رو خیلی دوست دارم چون بعد مدتها من رو با کتاب خوندن آشتی داد و الان در حین کارهای روزمره که نمیتونم کتاب دست بگیرم کتاب‌های صوتی رو گوش میدم و خیلی لذت بخش ه برام … ممنون از همه عزیزان پر تلاش
Mahdi Kalhor
۱۴۰۱/۷/۲
باید بگم واقعا از خانم مهرپناه و همکاران محترمتان وابط ترجمه و خلق این کتاب صوتی تقدیر و تشکر می‌کنم، بی شک نکاتی که در این کتاب گفته شده من و تمام خواندگان این کتاب را به سوی پیشرفت و داشتن روابط خانوادگی و کاری بهتر پیش خواهدبرد، با آرزوی موفقیت برای شما و همکارانتان، منتظر سایر محصولات خوب و استثنایی شما خواهم بود
Shahryar Jaliliyan
۱۴۰۱/۶/۹
لذت بردم، صدای گوینده‌ها بیشتر به این کتاب جذبم کرد.
موسیقی بین بخش‌ها باعث میشد متن از یکنواختی در بیاد و جذاب تر باشه
در مورد محتوای کتاب هم میشه گفت که تغییر زندگی رو با یک نصیحت (آزمون چهارگانه) نشون میده که جذابیتش به نظر من بیشتر بخاطر رک بودن شخصیت اندی بود بدون آلایش و مخفی کاری
مشاهده همه نظرات 191

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روش اعتمادسازی

برای دریافت کتاب صوتی روش اعتمادسازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.