معرفی و دانلود کتاب زوال قتل انگلیسی

عکس جلد کتاب زوال قتل انگلیسی
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زوال قتل انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زوال قتل انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زوال قتل انگلیسی

کتاب زوال قتل انگلیسی، یکی از کتاب‌های ویژه مجموعه «ایده‌های بزرگ» مشتمل بر مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه اثر جورج اورول است.

اورول در این کتاب همراه با شوخ‌طبعی از علاقه شدید انگلیسی‌ها به خواندن خبرهای داغ درباره قتل (قتل‌های ناشی از تفاوت‌های طبقاتی، مسمومیت و عشق) سخن می‌گوید، همین‌طور به بیان نظراتی تأثیرگذار از هفته‌نامه‌های نوجوانان گرفته تا کارت‌پستال‌های زیبای کنار دریا می‌پردازد.

در تمام طول تاریخ بعضی از کتاب‌ها جهان را تغییر دادند و شیوه نگاه ما به خودمان و دیگران را دگرگون کردند. آن‌ها به مباحث، اختلافات عقاید، جنگ‌ها و انقلاب‌ها الهام بخشیده‌‌‌اند. آن‌ها زندگی‌های بسیاری را ساخته‌اند و یا تباه کرده‌اند. حالا نشر روزگار نو برای شما کارهای متفکران بزرگ، پیشگامان، اصلاح طلبان و طالع بینان را فراهم آورده است. ایده‌هایی که مدنیت را تکان داد و به ما کمک کرد تا آن چه که اکنون هستیم باشیم. (ایده های بزرگ)

جورج اورول (George Orwell) نام مستعار اریک آرتور بلر نویسنده، روزنامه‌نگار شهیر انگلیسی است که در کتاب‌های خود سعی کرده تا تصاویری از (پاد) آرمان شهرهای حکومت‌های وقت خود بخصوص روسیه و استالین را به نمایش گذاشته و در اصل این موضوع را بیان دارد که مقصود این حکومت‌ها در اصل "پاد آرمان شهر" است. جرج اورول در رمان‌هایش با اتخاذ دیدگاه منتقدانه آینده مطلب رهبران سیاسی و انقلابی را ترسیم کرده است.

در بخشی از داستان زوال قتل انگلیسی (Decline Of The English Murder) می‌خوانیم:
گهگاه صدای زجرآوری از سلول کناری به گوش می‌رسید، در آن جا جوانی که چاقویی در شکم معشوقه‌اش فرو کرده بود - شنیدیم که دختر تا حدودی بهبود یافته - به تنهایی نگهداری می‌شد. خدا می‌داند که چه اتفاقی در حال وقوع بود، اما چنان صداهایی می‌آمد که انگاری به دیوار زنجیر شده بود. حدود ساعت ده یک لیوان چای به ما دادند. به نظر می‌رسید این چای نه توسط مقامات بلکه توسط نماینده مذهبی محکمه پلیس تهیه شده بود و اندکی بعد ما را چون گله‌ای گوسفند به اتاق نسبتا بزرگی که زندانی‌ها در انتظار محاکمه بودند، بردند.

فهرست مطالب کتاب

مقدم
زوال قتل انگلیسی
سمساری - واقعا چه کسی میتواند در برابر آن مقاومت کند؟
هفته‌نامه‌ها‌ی پسرها
مجلات ارزان زنان
هنر دونالد مک گیل
خاطرات انگور چینی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زوال قتل انگلیسی
نویسنده
مترجممرضیه خسروی
ناشر چاپینشر روزگار نو
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات129
زبانفارسی
شابک978-600-6867-46-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زوال قتل انگلیسی

محمدرضا سعادتی نسب
۱۴۰۲/۱/۲۶
یک اثر فوق العاده دیگر از جورج اورول
اولین بار با خوندن کتاب مزرعه حیوانات با این نویسنده اشنا شدم و سبک نوشتاری ایشون رو دوست داشتم. چند سال بعد با خوندن کتاب 1984 بیشتر به نوشته‌های این نویسنده علاقه مند شدم. رمان‌های ایشون بیشتر جنبه سیاسی داشته و گویی نه برای یک ملت و یک نسل، بلکه برای تمام و
ملت‌ها نسل‌ها نوشته شده و هر فردی در هر زمانی این کتاب‌ها رو می‌خونه احساس می‌کنه داره داستان سرنوشت ملت خودش رو مطالعه می‌کنه.
بسیار ممنون بابت این کتاب
سهیل قهرمانی
۱۳۹۶/۶/۱۹
نفس‌ها حبس خواهد ماند در مقابل بینش این مرد انگلیسی، جورج اورول، هیچ کتابی رو جا نیاندازید از ایشون، این کتاب حال حاضر فقط توسط این موسسه ترجمه و آرایه شده است، ممنونمم که قرار دادید توی کتابخانه
Akbar Shaghav
۱۳۹۸/۷/۱۹
کتاب خوبی بود خیلی دوست داشتم
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب زوال قتل انگلیسی

برای دریافت کتاب زوال قتل انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.