معرفی و دانلود کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر

عکس جلد کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر
قیمت:
36000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر

کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر نوشته‌ی جیمز هالیس، دربردارنده‌ی پرسش‌های مهم و هوشمندانه‌‌ای است که از شما پرسیده می‌شود تا بتوانید میزان استحکام معنویت و ایمان در زندگی‌ خود را ارزیابی کنید.

درباره‌ی مجموعه‌ی صوتی شکستن تقدیر:

مجموعه‌ی صوتی شکستن تقدیر، دربردارنده‌ی رویکردهایی برای قدم گذشتن موفقیت‌آمیز به دوره‌ی دوم زندگی است. جیمز هالیس (James Hollis) تعبیر جالبی از این برهه‌ی زندگی دارد. او می‌گوید: انسان‌ها در نیمه‌ی دوم زندگی، خود را در جنگلی تاریک و نامعلوم می‌بینند، در حالی که مسیر درست زندگی‌شان را هنوز پیدا نکرده‌اند.

تمام انسان‌ها در نیمه‌ی اول زندگی با این احساس دست و پنجه نرم می‌کنند که الگوهای ذهنی که از پدر و مادر و محیط‌شان به عنوان الگوی درست درونی برگزیده‌اند، مهم‌ترین اصولی است که در زندگی آن‌ها وجود دارند و با پیروی از آن‌ها به مقصد می‌رسند. اما در بین مسیر متوجه می‌شوند که این الگوها در بسیاری از مواقع مانع رشد یا احساس رضایت آن‌ها در زندگی می‌شوند. روان آدمی هیچ‌گاه سکوت نمی‌کند. روان همیشه اراده‌ی انسان‌ها و هدفمند بودن خلقت آن‌ها را می‌طلبد تا کمک‌شان کند تصمیماتی بگیرند که جامع‌تر و در راستای تعالی‌شان باشد، تصمیماتی که با نیت ذات آن‌ها هماهنگ‌تر است.

تمام انسان‌ها زمانی که به سن 30 سالگی پا می‌گذارند، با مجموعه‌ای از پرسش‌های بی‌جواب روبه‌رو می‌شوند. یکی از اصلی‌ترین سوالات آن‌ها این است که چرا آنچه درگذشته به ما لذت می‌داد، دیگر برایمان لذت‌بخش نیست؟

آرام آرام دوره‌ی شک و تردید آغاز می‌شود. آیا کاری که هم‌اکنون انجام می‌دهم را باید ادامه بدهم؟ آیا می‌توانم به ادامه تحصیل بپردازم؟ آیا اکنون که چند سالی است از ازدواجم می‌گذرد و دیگر شور اولیه در آن نیست باید کاری برای ارتقای آن انجام بدهم؟ سرانجام من و زندگی‌ام چه خواهد شد؟

با توجه به موفقیت‌های بسیاری که در زندگی به دست آورده‌ام چرا احساس خوبی در زندگی‌ام ندارم؟ این سن شما، سن تجدید نظر در زندگی است. اکنون اگر حس می‌کنید آن‌چه که به عنوان تقدیر برای شما در نظر گرفته شده، شما را راضی نمی‌کند می‌توانید مجموعه شکستن تقدیر را بشنوید تا راهکارهایی ویژه و مفیدی جهت تغییر زندگی‌تان بیاموزید.

کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته (through the dark wood) مناسب چه افرادی است؟

این کتاب صوتی برای همه افرادی که بالای 30 سال سن دارند، مناسب است. آن‌هایی که احساس افسردگی، پوچی و بی‌‌انگیزگی در زندگی می‌کنند و دیگر از زندگی مثل قبل لذت نمی‌برند.

امین تارخ، گوینده‌ی این مجموعه‌ی شنیدنی از تجربیات خود اینگونه می‌گوید:

«بدون شک در زندگی شانس‌ها و موفقیت‌های بسیاری برای این حقیر اتفاق افتاده که زیبایی آن را چه بسا بعدها فهمیده‌ام. اما آشنایی با این کتاب و تولیدکنندگان این مجموعه شانسی بزرگ بود که در حال حاضر نیز بزرگی آن را دریافته‌ام و نیز می‌دانم که باقیمانده‌ی عمرم را چراغی پرنور است فرا راه آینده، چرا؟ زیرا میان‌سالی مقطعی از زندگی‌ست که همه‌ی ما با سلاح محاکمه خود و گذشته را به بند می‌کشیم. اما این مجموعه به ما نشان می‌دهد که چگونه حکمت کلیه رویدادها را دریابیم و آرام باشیم و با آرامش زندگی کنیم.»

جیمز هالیس را بیشتر بشناسیم:

دکتر جیمز هالیس روانکاوی درخشان و طرفدار مکتب پروفسور کارل گوستاو یونگ است. او مدرک کارشناسی‌ خود را از کالج منچستر و دکترایش را از دانشگاه درو دریافت کرده و به مدت 26 سال در دانشکده‌ها و دانشگاه‌های مختلف به تدریس علوم انسانی پرداخته است. در حال حاضر او رئیس انستیتو یونگ واشنگتن است. هم‌چنین در دفتر شخصی‌ خود در زمینه‌ی درمان‌گری فعالیت می‌کند، جیمز در کل کشور ایالات متحده و در سراسر دنیا سخنرانی کرده و اکنون با همسر و 4 فرزند بزرگسالش در هیوستون (تگزاس) زندگی می‌کند. کتاب‌های او به زبا‌ن‌های مختلفی از قبیل: سوئدی، فرانسوی، روسیریال آلمانی، اسپانیایی، مجاری، پرتغالی، ترکی، کره ای، فنلاندی، رومانیایی، بلغاری، ژاپنی، یونانی، چینی و... ترجمه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر می‌شنویم:

انواع اعتیادها: چند پدیده‌ی مهم وجود دارد که می‌خواهم در اینجا به آن بپردازیم، البته به برخی از این موارد، قبلا به ‌طور مختصر به آن پرداخته بودیم. اولین مورد انواع اعتیادهاست و من در بحث مربوط به اعتیاد گفتم که انواع اعتیادها در واقع سیستم‌های مدیریت اضطراب هستند، اما همه‌ی ما این سیستم‌های واکنشی را داریم و انرژی زیادی صرف این اعتیادها می‌شود، البته این‌ها ضرورتا موارد خلافی که اتفاق بیافتند نیستند ولی ما همواره مجبوریم بهای آن را سبک و سنگین کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
سخن جیمز هالیس
19 دقیقه
خلق معنویت رشدیافته، چه چیز معنویت رشد یافته را تشکیل می‌دهد
16 دقیقه
انواع اعتیادها
17 دقیقه
وجود پررمز و راز یا وجود پر از اشاره
22 دقیقه
سه دوره مهم در تاریخ بشر
18 دقیقه
آزمون معنویت رشدیافته
28 دقیقه
خانه ما همان سفر ماست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر
نویسنده
مترجمسید مرتضی نظری
گویندهامین تارخ
ناشر صوتیانتشارات بنیاد فرهنگ زندگی دیجیتال
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه صوتی
36000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر

می جیم
۱۳۹۹/۲/۱۰
این کتاب فصل پنجم از یک کتاب صوتی شامل ۵ فصل صوتی هست: (به گفته آقای سهیل رضایی 🌹 صاحب ناشر این اثر): پس باید ۴ تای دیگه ش‌ رو‌ به ترتیب خریداری نمایید. ترتیب به این شرح است: ۱. یافتن معنا در نیمه دوم عمر۲. پروژه باغ عدن: شکستن تقدیر۳. مرداب روح۴. التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر۵. خلق معنیوت رشد یافته: شکستن تقدیر
Nastaran
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
سری کتابهای شکستن تقدیر شامل ۶ جلد کتاب هست نیمه‌ی دوم زندگی باغ عدن
ملاقات‌های سرزمین باتلاقی روح
التیام روح زن و مرد
پیدا کردن معنا در نیمه‌ی دوم زندگی
خلق معنویت رشد یافته
لطفا بقیه جلدها رو هم بذارید، کتاب‌های نشر بنیاد فرهنگ زندگی همیشه عالی هستن
پیام رضایی
۱۴۰۱/۱/۳
محموعه کتاب‌های شکستن تقدیر برای تمامی افرادیکه تصور میکنند از دوره کودکی و نوجوانی خود گذر کردند و کم کم همه چیز برایشان بی معنی و یکنواخت میشه لازمه. حتمن دنبال کنید ارزششو داره
آیسل علیپور
۱۳۹۹/۲/۲۲
خوانش جناب تارخ عالیه. جیمز هالیس نویسنده‌ای نکته سنج و باهوشه؛ عمیق حرف میزنه و یک جانبه به مسائل نمی‌پردازه🌱
Neda Rad
۱۴۰۱/۱۱/۱
صدای گوینده را اصلا نپسنیدم و صداش خیلی کلافه کننده و خوانش یکنواخت بود👎🏻
amin zafari
۱۴۰۱/۷/۲
کتابهای جیمز هالیس دوست دارم. صدای امین تارخ هم دلنشینه‌. روحش شاد
لیلا نورمحمدی
۱۴۰۱/۵/۱۴
توضیحاتش کامل بودوشنونده رابه شاه راه میرسوند
Mohsen Ghasemi
۱۳۹۹/۸/۲۳
عه عه عه حالم به هم خورد
Hamid reza Saneirad
۱۳۹۹/۷/۱۲
کتاب خوب و مفیدی هست
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر

برای دریافت کتاب صوتی خلق معنویت رشد یافته: شکستن تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.