معرفی و دانلود کتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان

عکس جلد کتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر پروانه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر پروانه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان

آیا می‌دانید هر تصمیمی که می‌گیرید چه تأثیری در جهان دارد؟ اندی اندروز، نویسنده و سخنران آمریکایی در کتاب صوتی اثر پروانه‌ای، با روایت داستانی قدرتمند درباره تأثیر انتخاب‌ها و رفتارهای ما با دیگران بر کل جهان صحبت می‌کند.

درباره کتاب صوتی اثر پروانه‌ای:

شاید تابه‌حال این جمله را شنیده باشید که یک پروانه با حرکت‌دادن بال‌هایش می‌تواند مولکول‌های موجود در هوا را به شکلی تکان دهد که در قسمت دیگری از کرهٔ زمین طوفانی برپا شود. اصطلاحی که برای این موضوع به کار می‌برند «اثر پروانه‌ای» است. این مسئله را می‌توان به کل جهان تعمیم داد و برای تک‌تک حرکاتی که انجام می‌شود تأثیرش را مشاهده کرد.

درباره اثر پروانه‌ای تابه‌حال فیلم‌های زیادی ساخته شده و کتاب‌های زیادی نوشته است. اندی اندروز یکی از کسانی است که دربارهٔ این موضوع تحقیقات زیادی به عمل آورد و نتیجهٔ پژوهش‌های خود را در کتاب اثر پروانه‌ای (The Butterfly Effect) با شما در میان گذاشت. او عقیده دارد هر حرکت و رفتار شما به‌قدری مهم و دارای ارزش است که می‌تواند تأثیر زیادی روی همه چیز بگذارد.

با شنیدن این کتاب صوتی متوجه می‌شوید که هر قدمی که در زندگی برمی‌دارید و هر کاری که می‌کنید، علاوه بر تأثیری که روی خودتان می‌گذارد، بر روی کل جهان اثرگذار است و نتیجهٔ این تأثیر تا همیشه ماندگاری دارد. داستانی که نویسنده در این کتاب برایتان روایت کرده است، شهامت و آگاهی در تصمیم‌گیری را به شما می‌آموزد.

کتاب صوتی اثر پروانه‌ای مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های حوزه توسعه فردی و خودسازی علاقه دارید، شنیدن این کتاب برایتان جذاب و اثرگذار خواهد بود.

اندی اندروز را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران و مشاور برخی از موفق‌ترین شرکت‌ها و سازمان‌های آمریکا در سال 1959 به دنیا آمد. او تابه‌حال بیش از بیست جلد کتاب نوشته و سه بار عنوان پرفروش‌ترین نویسنده نیویورک‌تایمز را برای کتاب‌های «آگاهی‌دهنده»، «چگونه 11 میلیون نفر را می‌کشی؟» و «رهاورد مسافر جوان» به دست آورده است.

کتاب‌های اندی اندروز (Andy Andrews) بیش از 20 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش رفته و به بیش از 40 زبان ترجمه شده‌اند. وی همچنین به طور مرتب برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، تیم‌های ورزشی و ارتش ایالات متحده سخنرانی‌های انگیزشی ارائه می‌کند. از دیگر کتاب‌های اندروز می‌توان به رمان «گمشده» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی اثر پروانه‌ای می‌شنویم:

زندگی من چقدر خاص و مهمه؟ آیا من در جهان تغییری ایجاد می‌کنم؟ وقتی حرکت می‌کنم، وقتی اقدامی می‌کنم، وقتی کاری انجام میدم، آیا کائنات متوجه میشه؟ آیا من واقعاً اهمیتی دارم؟ ادوارد لورنز فرضیه‌ای رو برای آکادمی علوم آمریکا ارائه داد. فرضیهٔ ساده و واضح اون این بود: یک پروانه میتونه با تکان دادن بال‌هاش مولکول‌های هوا را تکان بده.

اون مولکول‌ها هم هوای بیشتری رو به جنب و جوش میندازن و این زنجیره میتونه تا جایی ادامه داشته باشه که در قسمت دیگری از کرهٔ زمین طوفان ایجاد کنه. حضار کنفرانس واقعا و با صدای بلند به لورنز و نظراتش خندیدن. چیزی که اون مطرح کرده بود خنده‌دار بود. فرضیهٔ اون مضحک بود. اما در عین حال خیلی جالب توجه بود.

این قضیه به قدری ذهن مردم رو قلقلک داد که اسمش رو اثر پروانه‌ای گذاشتن. اثر پروانه‌ای تبدیل به پای ثابت موضوعات علمی تخیلی شد. و برای ده‌ها سال به صورت تلفیقی از افسانه و تخیل خوارک کتاب‌های کمیک و فیلم‌های این زمینه رو فراهم کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
یادداشت نویسنده
28 دقیقه
اثر پروانه‌ای

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان
نویسنده
مترجمصدف شجیعی
گویندهمحمدعلی دیباج
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اثر پروانه‌ای

مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۱/۱۲
کتاب بسیار خلاصه و کوتاه صد البته پر از فهم و نکته که اگر بهش با دیدی عمیق بنگریم می‌تونیم یه جورایی درک درستی از مفاهیم این اثر داشته باشیم. نویسنده سعی داره با بیان تجربه‌های مختلف و حوادثی که اتفاق افتاده این نظریه رو به گونه‌ای اثبات بکنه که مثلا اگر یک جایی، پروانه‌ای بالی می‌زند همون بال زدن چه جابه جایی‌هایی رو ممکنه انجام بده اون سر دنیا و واقعا این نیاز داره که ببینیم می‌تونیم باور داشته باشیم به این موضوع یا خیر که، آیا وجود من در این دنیا در این زمان اثر خاصی برای کسی داره یا خیر؟ اصلا من چرا اینجام؟ شاید فلسفی نگاهش می‌کنم که اینطور نیست، درسته کوتاهه این کتاب ولی واقعا مهمه به این موضوع با طرز فکر واقع گرایانه‌ای بنگریم که من برای چیزی و کاری خلق شده‌ام که حتی شاید خود ندانم ولی وجودم، حضورم حتما برای کسی تاثیری داره. خوانش خوب بود و ترجمه‌ی بسیار عالی شده این اثر و پیشنهاد می‌کنم گوش بدید و باز هم گوش بدید تا درک کنید. سپاس از تیم خوب کتابراه. عالی هستید همتون
شایسته شیروانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
سلام دوستان کتابخوان. کتاب خوبی بود مختصرومفید با صدای عالی استادصداآقای دیباجی. باشنیدن این کتاب صوتی می توانی چند دقیقه ای را در خود فرو روی و تامل کنی که * من چه اثری براین دنیا گذارده و می گذارم؟ * یک اثرپروانه ای ما اینکه چه کرده اند و چه کرده ایم که باعث غیبت امام زمان شده است؟ پس می توانیم و کارهایی بکنیم که موثر شود در ظهور امام زمان اینکه دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم. خوبی خوبی خوبی و اثرات مواج آن در تمام گیتی.
حامد سعیدی فرد
۱۴۰۱/۱۱/۱
کتاب مفیدیه، بسیار خلاصه و بدون هیچ حرف اضافه ای، همه ما با اثر پروانه‌ای در زندگی شخصی خود به کرات رو به رو میشویم، فقط کافیه به این اثر آگاه باشیم و به رفتار و اعمال خود بیشتر فکر کنیم تا بجای حسرت، میوه شیرین‌ این اثر را بچشیم
bozorgi omid
۱۴۰۱/۲/۳۰
کتاب خوبی هست.
و اگر عمیق به آن دقت کنیم می‌فهمیم که اعمال خیلی کم اهمیت و کوچک هر کسی میتونه اثرات بزرگی در پی داشته باشه.
کوتاه و مفید بود
ممنون
حمید قاسمی نژاد
۱۴۰۲/۵/۴
کتابی کم حجم ولی با خوانش بسیار قوی و خوش صداست نکات جالب و ریزی رو بیان میکنه در مجموع برای شروع کتابخوانی میتونه مناسب باشه حوصله سر بر هم نیست
زهرا طاهری
۱۴۰۱/۱۰/۶
عاااالی و بسیار مهم و باارزش
مخصوصا گویندگی بیست بود
فقط نبرد سرهنگ چمبرلین را به اشتباه میگه ۱۹۸۶ درصورتی که ۱۸۸۶ هستش
ممنون از کتابراه عزیزم
شادی شادباد
۱۴۰۱/۳/۷
کتاب کوتاه و جالبی بود و ارزش خواندن و آگاه شدن در رابطه با تاثیر هر حرکتی تو دنیا رو داره.
s.majid taheri
۱۴۰۲/۶/۲۸
کوتاه ولی بسیار قشنگ. ذهن آدم در حد کوچک و کوتاه جهت میده و ارزش گوش کردن داره.
احمد جعفری
۱۴۰۱/۱۰/۹
کتاب بسیار خوبی بود. از نظم و بسط مطالب بسیار راضی بودم. توصیه میکنم دوستان خریداری کنند.
امیرفخری
۱۴۰۱/۱۰/۶
کتاب خوبی هست اما اگر آخر این همه داستان سرائی به صورت مستقیم هم راهکار ارائه میشد بسیار عالی بود.
یعقوب ایرانی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
دسته بندی کتاب‌ها رو میشه یکم منظم واثر هر دانشمندرو یکجا گرداوری کرد
میر ابراهیم موسویانی پور
۱۴۰۲/۱/۲
با شنیدن این کتاب نقش تصمیمات کوچک در وقایع بزرگ مشخص می‌شود
Ali Habibi
۱۴۰۱/۱۲/۴
این اثر می‌تونه زمانی به مار ما بیاد که قرار باشه فقط خودمون رو نبینیم
Ams Davood
۱۴۰۱/۳/۱۸
واقعا آموزنده و عالی است
توصیه من مطالعه کتاب بعد از مطالعه کتاب فرکانس است
سحر غلامی
۱۴۰۱/۱/۱۰
پر بود از مثال و تجربیات مختلف. و کوتاه مختصر و مفید. عالی بود.
مشاهده همه نظرات 26

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اثر پروانه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی اثر پروانه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.