معرفی و دانلود کتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان

عکس جلد کتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر پروانه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر پروانه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان

آیا می‌دانید هر تصمیمی که می‌گیرید چه تأثیری در جهان دارد؟ اندی اندروز، نویسنده و سخنران آمریکایی در کتاب صوتی اثر پروانه‌ای، با روایت داستانی قدرتمند درباره تأثیر انتخاب‌ها و رفتارهای ما با دیگران بر کل جهان صحبت می‌کند.

درباره کتاب صوتی اثر پروانه‌ای:

شاید تابه‌حال این جمله را شنیده باشید که یک پروانه با حرکت‌دادن بال‌هایش می‌تواند مولکول‌های موجود در هوا را به شکلی تکان دهد که در قسمت دیگری از کرهٔ زمین طوفانی برپا شود. اصطلاحی که برای این موضوع به کار می‌برند «اثر پروانه‌ای» است. این مسئله را می‌توان به کل جهان تعمیم داد و برای تک‌تک حرکاتی که انجام می‌شود تأثیرش را مشاهده کرد.

درباره اثر پروانه‌ای تابه‌حال فیلم‌های زیادی ساخته شده و کتاب‌های زیادی نوشته است. اندی اندروز یکی از کسانی است که دربارهٔ این موضوع تحقیقات زیادی به عمل آورد و نتیجهٔ پژوهش‌های خود را در کتاب اثر پروانه‌ای (The Butterfly Effect) با شما در میان گذاشت. او عقیده دارد هر حرکت و رفتار شما به‌قدری مهم و دارای ارزش است که می‌تواند تأثیر زیادی روی همه چیز بگذارد.

با شنیدن این کتاب صوتی متوجه می‌شوید که هر قدمی که در زندگی برمی‌دارید و هر کاری که می‌کنید، علاوه بر تأثیری که روی خودتان می‌گذارد، بر روی کل جهان اثرگذار است و نتیجهٔ این تأثیر تا همیشه ماندگاری دارد. داستانی که نویسنده در این کتاب برایتان روایت کرده است، شهامت و آگاهی در تصمیم‌گیری را به شما می‌آموزد.

کتاب صوتی اثر پروانه‌ای مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های حوزه توسعه فردی و خودسازی علاقه دارید، شنیدن این کتاب برایتان جذاب و اثرگذار خواهد بود.

اندی اندروز را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران و مشاور برخی از موفق‌ترین شرکت‌ها و سازمان‌های آمریکا در سال 1959 به دنیا آمد. او تابه‌حال بیش از بیست جلد کتاب نوشته و سه بار عنوان پرفروش‌ترین نویسنده نیویورک‌تایمز را برای کتاب‌های «آگاهی‌دهنده»، «چگونه 11 میلیون نفر را می‌کشی؟» و «رهاورد مسافر جوان» به دست آورده است.

کتاب‌های اندی اندروز (Andy Andrews) بیش از 20 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش رفته و به بیش از 40 زبان ترجمه شده‌اند. وی همچنین به طور مرتب برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، تیم‌های ورزشی و ارتش ایالات متحده سخنرانی‌های انگیزشی ارائه می‌کند. از دیگر کتاب‌های اندروز می‌توان به رمان «گمشده» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی اثر پروانه‌ای می‌شنویم:

زندگی من چقدر خاص و مهمه؟ آیا من در جهان تغییری ایجاد می‌کنم؟ وقتی حرکت می‌کنم، وقتی اقدامی می‌کنم، وقتی کاری انجام میدم، آیا کائنات متوجه میشه؟ آیا من واقعاً اهمیتی دارم؟ ادوارد لورنز فرضیه‌ای رو برای آکادمی علوم آمریکا ارائه داد. فرضیهٔ ساده و واضح اون این بود: یک پروانه میتونه با تکان دادن بال‌هاش مولکول‌های هوا را تکان بده.

اون مولکول‌ها هم هوای بیشتری رو به جنب و جوش میندازن و این زنجیره میتونه تا جایی ادامه داشته باشه که در قسمت دیگری از کرهٔ زمین طوفان ایجاد کنه. حضار کنفرانس واقعا و با صدای بلند به لورنز و نظراتش خندیدن. چیزی که اون مطرح کرده بود خنده‌دار بود. فرضیهٔ اون مضحک بود. اما در عین حال خیلی جالب توجه بود.

این قضیه به قدری ذهن مردم رو قلقلک داد که اسمش رو اثر پروانه‌ای گذاشتن. اثر پروانه‌ای تبدیل به پای ثابت موضوعات علمی تخیلی شد. و برای ده‌ها سال به صورت تلفیقی از افسانه و تخیل خوارک کتاب‌های کمیک و فیلم‌های این زمینه رو فراهم کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
یادداشت نویسنده
۲۸ دقیقه
اثر پروانه‌ای

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اثر پروانه‌ای: چگونگی اثرگذاری زندگی شما بر جهان
نویسنده
مترجمصدف شجیعی
گویندهمحمدعلی دیباج
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اثر پروانه‌ای

شایسته شیروانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
سلام دوستان کتابخوان. کتاب خوبی بود مختصرومفید با صدای عالی استادصداآقای دیباجی. باشنیدن این کتاب صوتی می توانی چند دقیقه ای را در خود فرو روی و تامل کنی که * من چه اثری براین دنیا گذارده و می گذارم؟ * یک اثرپروانه ای ما اینکه چه کرده اند و چه کرده ایم که باعث غیبت امام زمان شده است؟ پس می توانیم و کارهایی بکنیم که موثر شود در ظهور امام زمان اینکه دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم. خوبی خوبی خوبی و اثرات مواج آن در تمام گیتی.
bozorgi omid
۱۴۰۱/۲/۳۰
کتاب خوبی هست.
و اگر عمیق به آن دقت کنیم می‌فهمیم که اعمال خیلی کم اهمیت و کوچک هر کسی میتونه اثرات بزرگی در پی داشته باشه.
کوتاه و مفید بود
ممنون
شادی شادباد
۱۴۰۱/۳/۷
کتاب کوتاه و جالبی بود و ارزش خواندن و آگاه شدن در رابطه با تاثیر هر حرکتی تو دنیا رو داره.
یعقوب ایرانی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
دسته بندی کتاب‌ها رو میشه یکم منظم واثر هر دانشمندرو یکجا گرداوری کرد
Ams Davood
۱۴۰۱/۳/۱۸
واقعا آموزنده و عالی است
توصیه من مطالعه کتاب بعد از مطالعه کتاب فرکانس است
سحر غلامی
۱۴۰۱/۱/۱۰
پر بود از مثال و تجربیات مختلف. و کوتاه مختصر و مفید. عالی بود.
سارا درزی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
بسیار تاثیر گزار بود و درست در زمان مناسب بهش هدایت شدم 🙏🏻
لقمان پژومان
۱۴۰۱/۲/۱۳
کتابی کوتاه و بسیار تاثییر گذار بود راوی فوق‌العاده است
ادریس باسامی
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
در همین حد....
نظریه‌ها جالب نبود
سمانه وفایی نژاد
۱۴۰۰/۱۲/۹
کوتاه و تاثیر گذار بود
ساره خوش
۱۴۰۱/۵/۱۶
کتابی خلاصه علمی و مفید
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اثر پروانه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی اثر پروانه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.