معرفی و دانلود کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه: علم داشتن زندگی شاد، آزاد و بدون چربی

عکس جلد کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه: علم داشتن زندگی شاد، آزاد و بدون چربی
قیمت:
17000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه: علم داشتن زندگی شاد، آزاد و بدون چربی

آیا می‌دانید موثرترین برنامهٔ کاهش وزن در جهان کدام است؟ سوزان پیرس تامپسون در کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه با معرفی رژیم‌های غذایی غلط به شما کمک می‌کند به بهترین نحو، وزن خود را کاهش دهید و به اندام ایده‌آلتان برسید. این کتاب در زمان انتشار به پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز تبدیل شد.

درباره کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه:

داشتن اندامی متناسب و هیکلی زیبا برای هرکسی اهمیت دارد و برای برخی از افراد به یک آرزوی دست نیافتنی تبدیل شده است. تعداد زیادی از این افراد حاضرند مبلغ هنگفتی را به مراکز رژیم درمانی بدهند تا آن‌ها بتوانند کمک کنند وزنشان را کاهش دهند. برخی افراد هم بدن خود را زیر تیغ جراحی برده و سعی می‌کنند از این طریق به وزن موردنظرشان برسند.

سوزان پیرس تامپسون عقیده دارد چاقی مشکل نیست و باید به آن به عنوان یک معما نگاه کرد. وی همچنین باور دارد بسیاری از رژیم‌های غذایی با وجود اینکه بسیار آزاردهنده هستند، هیچ تاثیری در کاهش وزن شما ندارند. او با انجام تحقیقات زیادی که به عمل آورده، مسائلی را کشف کرده که پیش از آن هیچ کدام از متخصصان به آن پی نبرده بودند.

این نویسنده در کتاب روش خوردن هوشمندانه (Bright Line Eating) مؤثرترین برنامه‌ی کاهش وزن در جهان را به شما معرفی کرده است. با شنیدن این کتاب با راه‌حل پیشگامانه تامپسون آشنا می‌شوید که ریشه در علوم اعصاب، روانشناسی و زیست‌شناسی دارد. کتاب حاضر به شما توضیح می‌دهد که چرا افرادی که مایل به کاهش وزن هستند بارها و بارها شکست می‌خورند.

روش خوردن هوشمندانه تا به حال به هزاران نفر در سراسر جهان کمک کرده تا وزن اضافی خود را کاهش دهند و تناسب اندام خود را حفظ کنند. این کتاب صوتی به شما نشان می‌دهد که چرا رژیم‌های سنتی و برنامه‌های ورزشی همه با شکست مواجه شده‌اند. همچنین متوجه خواهید شد هوس‌های شما از کجا نشئت می‌گیرند و چگونه می‌توان به یک برنامه غذایی پویا و ماندگار دست یافت.

نکوداشت‌های کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه:

- روش خوردن هوشمندانه یک دیدگاه پیشگامانه در مورد مسائلی مثل کاهش وزن مداوم و غیرقابل تشخیص است. (مارک هایمن - پزشک آمریکایی و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- من کاملاً فلسفه روش خوردن هوشمندانه را دوست دارم! این کاملاً با همه چیزهایی که در مورد کمک به مردم و تغییر رفتار یاد گرفته‌ام سازگار است. این کتابی است که من به هر کسی که می‌خواهد وزن خود را کاهش دهد یا رابطه خود را با غذا تغییر دهد توصیه می‌کنم. (مارشال گلداسمیت - مربی و نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز)

کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های مربوط به سلامتی و تغذیه و رژیم‌درمانی علاقه دارید، این کتاب برای شما مفید خواهد بود. همچنین کسانی که به دنبال بهترین روش برای کاهش وزن هستند می‌توانند از راهکارهای کاربردی ارائه شده در این کتاب استفاده کنند.

سوزان پیرس تامپسون را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و متخصص روانشناسی غذا خوردن، به عنوان استادیار جانبی مغز و علوم شناختی در دانشگاه روچستر نیز فعالیت می‌کند. او رئیس موسسه «کاهش وزن پایدار» و بنیانگذار و مدیرعامل Bright Line Eating Solutions است. سوزان پیرس تامپسون (Susan Peirce Thompson) در این موسسه به مردم در دستیابی به سلامت و نشاط همراه با کاهش وزن دائمی کمک می‌کند.

وی بر اساس تحقیقات پیشرفته‌ای که در زمینهٔ کاهش وزن و رژیم‌های غذایی انجام داده است، توضیح می‌دهد که چگونه مغز مانع کاهش وزن انسان می‌شود. تامپسون با خلق روش خوردن هوشمندانه به مردم می‌آموزد که چگونه مغز خود را کنترل کنند تا بتوانند برای همیشه شاد و آزاد زندگی کنند. کتاب دیگر او که به فارسی ترجمه شده «کتاب جامع آشپزی، روش خوردن هوشمندانه» نام دارد.

در بخشی از کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه می‌شنویم:

وقتی مردم برای اولین بار با مفهوم روش‌های خوردن هوشمندانه آشنا می‌شن، سوالات ابتدایی اون‌ها شامل این موارد می‌شه: اما عمل به این روش‌های هوشمندانه نیروی اراده نمی‌خواد؟ چطور قراره من اینکارو انجام بدم؟ اینم یه رژیم غذایی دیگس که به من بگه چه غذاهایی رو نخورم؟ من به اون‌ها می‌گم که این فقط یک رژیم غذایی دیگه نیست و به همین دلیل مردم با این برنامه وزن اضافی‌شون رو کم می‌کنن.

مهم‌تر از اون وزنشون رو همون مقدار ایده‌آل نگه می‌دارن. اینه که این برنامه با دقت ساخته شده. عادت‌های غذایی رو از جایی در مغز که تصمیمات گرفته می‌شن، یعنی قشر جلوی مغز، استخراج می‌کنن. سپس به جایی در مغز که امور خودکار می‌شن، یعنی گانگلیای قاعده‌ای مغز منتقل می‌کنه. روش‌های خوردن هوشمندانه سیستمی کامل و یکپارچه است.

راه‌اندازی اون مقداری نیروی اراده می‌خواد. اما بعد از اون هیچ اراده‌ای لازم ندارن. تکرار مداوم رفتارهای روش هوشمندانه باعث می‌شه اون‌ها خودکار بشن. این امر بسیار حیاتیه. چون ما تلاش می‌کنیم تا وسوسه‌تون رو آرام نگه داریم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
4 دقیقه
معرفی و مقدمه مترجم
38 دقیقه
مقدمه: داستان خودم
22 دقیقه
بخش اول: مغز چگونه مانع از کاهش وزن می‌شود؟ / فصل اول: ضعف نیروی اراده
30 دقیقه
فصل دوم: گرسنگی سیری‌ناپذیر
27 دقیقه
فصل سوم: تمایلات بیش از حد
39 دقیقه
فصل چهارم: مقیاس حساسیت
23 دقیقه
فصل پنجم: کارشکن
46 دقیقه
بخش دوم: راه حل روش خوردن هوشمندانه: غلبه بر ضعف نیروی اراده / فصل ششم: چهار روش هوشمندانه
26 دقیقه
فصل هفتم: خودکار، صمیمی‌ترین دوست جدید
54 دقیقه
بخش سوم: نقشه راه: شروع کار / فصل هشتم: برنامه غذایی کاهش وزن
32 دقیقه
فصل نهم: روز اول شما: در مرحله عمل
47 دقیقه
فصل دهم: ابزارهایی که کار می‌کنند
47 دقیقه
بخش چهارم: نقشه راه: ماندن در دوره / فصل یازدهم: روش زندگی هوشمندانه
41 دقیقه
فصل دوازدهم: رستوران‌ها، مسافرت‌ها و مناسبت‌های خاص
39 دقیقه
فصل سیزدهم: اگر مرزهای هوشمندانه‌ام را بشکنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟
32 دقیقه
بخش پنجم: وزن ایدئال، نگهداری و فراتر از آن / فصل چهاردهم: دستیابی به وزن ایدئال
25 دقیقه
فصل پانزدهم: نتیجه‌گیری: داشتن زندگی شاد، آزاد و بدون چربی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه: علم داشتن زندگی شاد، آزاد و بدون چربی
نویسنده
مترجمسید علیرضا هاشمی فشارکی
گویندهلیلا ولی پور
ناشر چاپی موسسه نشر تولید علم فرزانگان برنا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام
قیمت نسخه صوتی
17000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه

Zahra M
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
واسه سلامتی هرچقدر درخصوص علم تغذیه اطلاعات داشته باشیم بازم بخاطر گستردگی این علم بازم کافی نیست. کتابی که بایدچندبارگوش کرد. مفیدبود. تشکر
عصمت یزدی
۱۴۰۰/۱۱/۴
سلام و وقت بخیر، خود کتاب بسیار مفیده ولی ترجمه و روخوانی بسیار ضعیف هست، مخصوصا روخوانی افتضاح است، جمله‌ها پشت سر هم بدون مکث و غیر قابل افتراق، غلط‌های روخوانی کلمات به وفور...
علی صلاحی
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
این کتاب فوق العاده هست وقتی بتونیم هوشمندانه مواد غذایی درست رو انتخاب کنیم و متناسب با نیاز بدن غذا دریافت کنیم کمک به تناسب اندام میکنه
ابوالفضل گنجی
۱۴۰۱/۱۲/۵
واقعا اگه قصد لاغر شدن دارید به نحوی که همه چی هم بخورید، البته به غیر شکر و گندم، این کتاب میتونه بزرگترین معجزه سلامتی شما باشه
مریم آزغ
۱۴۰۰/۹/۱۷
کتاب مفید و کاربردی؛ به دوستان پیشنهاد شنیدن این کتاب عالی و میدم. از کتابراه تشکر می‌کنم. احساس خوب، پذیرش راحت مطالب و امید بهم داد.
گیتا شایگان
۱۴۰۲/۶/۲۹
الان دارم کتاب رو گوش میکنم هنوز تموم نشده ولی خیلی خوشم اومد از محتواش، بنظر میاد خیلی کاربردی باشه👌
فاطمه اسلامی
۱۴۰۲/۲/۲۷
من بیشترراز ۴ فصل نتونستم گوش کنم با اینکه از لحاظ علمی یک روش خوردن رو توضیح می‌داد ولی به نظر من عمل بهش خیلی سخته
تکتم محمدی
۱۴۰۲/۱/۱۰
بسیار عالی بود چون قبل هم کاهش وزن ذهنی رو کارکرده بودم فوق‌العاده بوده
صادق نظری بجگان
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
اگر گوینده کتاب جمله بندی را بیشتر رعایت میگرد نتیجه گیری بهتر میشد
فاطمه پرتوی
۱۴۰۱/۹/۲
کتاب رژیم کتوژنیکه که سبک خودشو داره و این رژیم هنوز جای بحث داره در پزشکی
Maryam hadi
۱۴۰۱/۱۱/۱۲
حتما بخونید و از خوردن لذت ببرین و خوش اندام بمونید 🥰
حسین حسینی
۱۴۰۱/۵/۷
کتاب خیلی عالی با عجم بالای اطلاعات عالی و مفید
Sina Sm
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
این کتاب خیلی به کاهش وزن من کمک کرد
رسول خوش سیما
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
سلام. اگه بادقت مورد مطالعه قرار بگیره بی نظیره.
Amir Beygian
۱۴۰۰/۱۰/۱۵
من زیاد خوشم نیومد از روش‌های این کتاب البته نظر شخصی منه.
مشاهده همه نظرات 17

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه

برای دریافت کتاب صوتی روش خوردن هوشمندانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.