معرفی و دانلود کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری)

عکس جلد کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری)
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری)

کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری) نوشته‌ی برایان تریسی، راهنمایی آموزنده برای کسانی‌ است که به موفقیت‌های بزرگ‌تر می‌اندیشند و می‌خواهند تجارت خود را براساس قوانینی جهانی به رشد و پیشرفت برسانند.

درباره کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی:

چرا برخی افراد در تجارت موفق‌ترند؟ چرا برخی مشاغل در نقطه‌ای که بقیه شکست می‌خورند، پیشرفت می‌کنند؟ اگر شما کسب‌وکاری برای خود دارید و به دنبال پاسخ چنین سوالاتی هستید، کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری) (The 100 Absolutely Unbreakable Laws of Business Success) می‌تواند راهنمایی مناسب برای موفقیت شما در دنیای تجارت باشد.

نویسنده در این کتاب مجموعه‌ای از اصول و قوانین کسب‌وکار را به شما آموزش می‌دهد؛ قوانینی که براساس سی سال تجربه و دانش برایان تریسی، سخنران و نویسنده مشهور آمریکایی به دست آمده و تمامی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ موفق از آن پیروی کرده‌اند.

کتاب طعم شیرین پیروزی به شما می‌گوید که این قوانین، طبیعی هستند و تقریباً بدون استثنا در همه جا و برای همه، کار می‌کنند. سالانه هزاران شرکت عملکرد مناسبی ندارند و شکست می‌خورند و این اتفاق باعث می‌شود که میلیون‌ها نفر از مردم به ناامیدی و شکست برسند؛ دلیل این ناکامی‌ها این است که یا این قوانین جهانی را نقض کرده‌اند یا از همان ابتدا از آن‌ها آگاهی نداشتند. بنابراین وقت آن است که برای موفقیت در تجارت‌تان، اصول اساسی کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی را بشنوید و به آن عمل کنید.

برایان تریسی پس از یک عمر مشاهده، تحقیق و بررسی، 100 اصل موفقیت تجاری را به 9 دسته تقسیم بندی می‌کند: زندگی، موفقیت، تجارت، رهبری، پول، اقتصاد، فروش، مذاکره و مدیریت زمان. او در ادامه منبع و بنیان این قوانین را نیز معرفی می‌کند و با آوردن مثال‌هایی واقعی، نحوه به کارگیری آن‌ها را در زندگی‌تان نشان می‌دهد.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

یکی از بهترین سخنرانان و نویسندگان انگیزشی در سطح جهان، برایان تریسی (Brian Tracy) نام دارد که تاکنون در 70 کشور دنیا، سمینارهای موفقیت و فروش را برگزار کرده است. تعداد سمینارهای او حدود 5000 هزار با بیش از 2000 شرکت کننده تخمین زده می‌شود.

او رئیس و بنیانگذار شرکت بین المللی برایان تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه افراد و سازمان‌ها فعالیت می‌کند و در کنار آن به بیش از 1000 شرکت مشاوره‌های گوناگون داده است.

تریسی در زمینه نویسندگی بسیار فعال بوده و تاکنون 45 کتاب پرفروش نوشته و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده است. خود نیز به زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی نیز تسلط دارد.

از کتاب‌های پرطرفدار او می‌توان به «سرتاسر جهان، روانشناسی موفقیت، فروش بهتر، قورباغه‌ات را قورت بده و... » اشاره کرد که آثارش در ایران به عنوان یکی از پایه‌های بازاریابی شبکه‌ای شناخته می‌شود.

این سخنران و مدیر موفق، همواره درباره موضوع توسعه شخصی و حرفه‌ای صحبت می‌کند که با پرورش آن می‌توان به فروش بهتر، خلاقیت، عزت نفس و موفقیت رسید. خود او می‌گوید که ابتدای مسیر، میلیونرهای خودساخته را الگوی کارش قرار داده تا به یک فرد ثروتمند و قوی تبدیل شود.

درواقع در ابتدای کار تریسی از چنین موقعیت و ثروتی برخوردار نبود و مرحله به یک مرحله پیشرفت؛ او در دوران جوانی خود تحصیلات و مهارت خاصی نداشت؛ حتی شب‌ها در اتومبیل خود می‌خوابید اما در همان دوران شروع به یادگیری در زمینه‌های مختلف گرفت. برایان همانطور که کار می‌کرد و به سفر می‌رفت، بر تجریبات و مطالعات خود می‌افزود تا اینکه سرانجام توانست قوانین و ایده‌های خود را شکل دهد و مسیر زندگی‌اش را متحول کند.

کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر صاحب یک کسب‌وکار بزرگ یا کوچک هستید اما نمی‌دانید که چطور می‌توانید به خوبی آن را مدیریت کنید و چه قوانینی را برای بهتر کردن اوضاع به کار گیرید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی می‌شنویم:

همواره حق با مشتری‌‌‌ست، حکم شماره یک قانون رضایت مشتری محسوب می‌شود. ما در یک بازار اقتصادی قرار داریم که مشتری محور است؛ در طول تاریخ مشتریان تا این اندازه اطلاعات و قدرت نداشته‌اند. هر شرکت بزرگ و کوچک، شب و روز باید به چگونگی جلب نظر سریع‌تر، بهتر و ارزان‌تر مشتری نسبت به رقیب فکر کند.

اولین نتیجه‌گیری فرعی از قانون رضایت مشتری: هر وقت دیدید که مشتری اشتباه می‌کند، به حکم شماره یک رجوع کنید. بهترین شرکت‌ها در آمریکا و سراسر دنیا، براساس این فلسفه ساخته شده‌اند؛ وسواسی که همه‌ی آن‌ها از آن برخوردارند، خدمت به مشتری است.

آن‌ها مدام به دنبال روش‌هایی هستند تا رضایت مشتری را بهتر از رقیبان خود و یا بهتر از گذشته‌ی خودشان جلب کنند. در هر صنعتی موفق‌ترین شرکت‌ها آن‌هایی هستند که مشتری را سلطان یا ملکه می‌دانند و رضایت او انگیزه تمام فعالیت‌هایی است که انجام می‌دهند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۶ دقیقه
پیشگفتار
۴ دقیقه
درباره نویسنده
۱۳ دقیقه
موفقیت قابل پیش بینی است
۱۲ دقیقه
داستان خودم
۱۷ دقیقه
بخش اول: قوانین زندگی - قسمت یک
۱۶ دقیقه
بخش اول: قوانین زندگی - قسمت دو
۱۷ دقیقه
بخش دوم: قوانین موفقیت - قسمت یک
۱۴ دقیقه
بخش دوم: قوانین موفقیت - قسمت دو
۱۶ دقیقه
بخش دوم: قوانین موفقیت - قسمت سه
۱۲ دقیقه
بخش دوم: قوانین موفقیت - قسمت چهار
۱۸ دقیقه
بخش دوم: قوانین موفقیت - قسمت پنج
۱۸ دقیقه
بخش دوم: قوانین موفقیت - قسمت شش
۱۵ دقیقه
بخش دوم: قوانین موفقیت - قسمت هفت
۱۶ دقیقه
بخش سوم: قوانین تجارت - قسمت یک
۱۹ دقیقه
بخش سوم: قوانین تجارت - قسمت دو
۱۷ دقیقه
بخش سوم: قوانین تجارت - قسمت سه
۲۱ دقیقه
بخش سوم: قوانین تجارت - قسمت چهار
۱۶ دقیقه
بخش سوم: قوانین تجارت - قسمت پنج
۱۲ دقیقه
بخش سوم: قوانین تجارت - قسمت شش
۱۸ دقیقه
بخش چهارم: قوانین رهبری - قسمت یک
۲۴ دقیقه
بخش چهارم: قوانین رهبری - قسمت دو
۱۹ دقیقه
بخش چهارم: قوانین رهبری - قسمت سه
۱۳ دقیقه
بخش چهارم: قوانین رهبری - قسمت چهار
۲۳ دقیقه
بخش پنجم: قوانین پول - قسمت یک
۱۸ دقیقه
بخش پنجم: قوانین پول - قسمت دو
۲۱ دقیقه
بخش پنجم: قوانین پول - قسمت سه
۱۷ دقیقه
بخش پنجم: قوانین پول - قسمت چهار
۱۳ دقیقه
بخش پنجم: قوانین پول - قسمت پنج
۱۶ دقیقه
بخش ششم: قوانین فروش - قسمت یک
۲۱ دقیقه
بخش ششم: قوانین فروش - قسمت دو
۱۶ دقیقه
بخش ششم: قوانین فروش - قسمت سه
۱۹ دقیقه
بخش ششم: قوانین فروش - قسمت چهار
۱۲ دقیقه
بخش ششم: قوانین فروش - قسمت پنج
۱۷ دقیقه
بخش هفتم: قوانین مذاکره - قسمت یک
۱۹ دقیقه
بخش هفتم: قوانین مذاکره - قسمت دو
۲۰ دقیقه
بخش هفتم: قوانین مذاکره - قسمت سه
۲۲ دقیقه
بخش هفتم: قوانین مذاکره - قسمت چهار
۱۹ دقیقه
بخش هفتم: قوانین مذاکره - قسمت پنج
۲۲ دقیقه
بخش هشتم: قوانین مدیریت زمان - قسمت یک
۱۸ دقیقه
بخش هشتم: قوانین مدیریت زمان - قسمت دو
۱۸ دقیقه
بخش هشتم: قوانین مدیریت زمان - قسمت سه
۱۴ دقیقه
بخش هشتم: قوانین مدیریت زمان - قسمت چهار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری)
نویسنده
مترجمصادق خسرونژاد
گویندهکامبیز خلیلی، هوتن شاطری پور
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۴۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری)

علیرضا رنجبر
۱۴۰۰/۲/۳۱
بسیار عالی
صدای گوینده خوب و رسا بود
نکات کلیدی و بسیار مهمی داشت
از شنیدن این کتاب لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری)

برای دریافت کتاب صوتی طعم شیرین پیروزی (100 اصل موفقیت تجاری) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.