معرفی و دانلود کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید

عکس جلد کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید

کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید نوشته‌ی جان گوردون و مایک اسمیت، راه‌حل‌ها و راهکارهای سودمندی به مدیران و رهبران آموزش می‌دهد تا براساس آن به اصلاح امور تیمی بپردازند و از بسیاری از خطاها و مشکلات جلوگیری نمایند.

درباره کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید:

مایک اسمیت سرمربی تیم موفق آتلانتا فالکونز و جان گوردون مشاور راهنمای بسیاری از تیم‌های دانشگاهی و حرفه‌ای، در کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید (You win in the locker room first) همراه با بیان تجربیات‌شان از مربی‌گری و رهبری، هفت اصل (هفت C) بسیار مهم و ارزشمند برای دستیابی به موفقیت را به شما می‌آموزند که هر مدرسه، سازمان، شغل، کسب‌وکار و یا تیم‌های ورزشی می‌توانند در جهت ارتقا و کسب درجات بهتر از آن‌ها استفاده کنند.

مطمئناً شما تیم‌های حرفه‌ای و قدرتمند بسیاری را می‌شناسید که برای انجام کارهای بااهمیت و بزرگ و یا ایده‌های نو گرد هم می‌آیند و همه در انتظارند تا وظایفشان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند؛ با این حال بعد از مدتی گروه از هم می‌پاشد و دیگر هیچ ردپایی از آن همه انگیزه و استعداد بر جای نمی‌ماند. آیا می‌دانید چرا؟

فقط با اتکا به استعدادها و ایده‌های جدید و خاص نمی‌توان به موفقیت رسید. قطعاً تیمی ارتقا می‌یابد که استعدادهای منحصربه‌فرد را جذب و کشف و از آن همانند یک نهال محافظت کند. تیمی که باعث سرخوردگی و نابودی مهارت‌های آدمی می‌شود، هیچ‌گاه به موفقیت دست نخواهد یافت.

امروزه برای داشتن تیمی خوب به تجربه‌ها و استراتژی‌هایی نیاز است. جان گوردون و مایک اسمیت با ارائه تجربه‌های زندگی شغلی و شخصی خود به شما یاد می‌دهند که برای ارتقای تیم‌تان مرحله به مرحله چه کارهایی را باید انجام دهید تا موفق شوید تیم‌تان را به بهترین شکل مدیریت کنید.

اصلاً اهمیتی ندارد که تیم مدیریتی‌تان در چه دسته‌بندی قرار دارد، چه تیم ورزشی، کسب‌وکار، تیم مدرسه و یا... داشته باشید، باید بدانید رهبر نمونه فردی است که به پیشرفت، آموزش، تشویق و ایجاد انگیزه در اعضای گروهش اهمیت می‌دهد. اصولی که در کتاب پیش رو مطرح شده نه تنها موفقیت تیم‌تان را به همراه دارد، بلکه نحوه کار و عملکرد رهبران و ارتباط‌شان در سازمان را تقویت می‌کند.

به عقیده نویسندگان این کتاب، برای ایجاد یک تیم قدرتمند باید از رختکن شروع کنید. این اثر راهنمای سودمند و کاربردی‌ای برای رسیدن به موفقیت است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید:

- هر کسی که می‌خواهد فرهنگ عالی و تیم برنده‌ای ایجاد کند، باید این کتاب را بخواند. (Brian Billick)

- به عنوان یک بازیکن بدون توجه به ورزش و صنعت، همیشه به دنبال این هستم که به خود و تیمم امتیاز بدهم. این کتاب اصول و مفاهیم پیشرفته مربی‌گری و رهبری را برای هر تیم مطرح می‌کند. فرهنگ‌های بزرگ با اعتماد آغاز می‌شوند و اعتماد با ایجاد روابطی که بر اساس یک شخصیت بزرگ، مهرورزی، شایستگی و شجاعت ایجاد شده است، شروع می‌گردد. برای اینکه شما در رختکن برنده شوید ابتدا لازم است این کتاب را برای والدین، مربیان و رهبران در تمام سطوح بخوانید. (Carl Liebert)

- جان و مایک کتابچه راهنمایی درباره وحدت تیم نوشته‌اند. موفق‌ترین تیم‌هایی که در آن‌ها حضور داشته‌ام بیشترین ارتباط را با یکدیگر داشتند. قبل از اینکه حتی وارد بازی یا تیمی بشویم، باید تمام تلاش خود را بکنیم تا مطمئن شویم که از همان ابتدا 100٪ به صورت تیمی متصل و متعهد هستیم. این کتاب را بخوانید و راهکارهای ارزشمند در مورد چگونگی ساخت یک رختکن و تیم مستحکم را یاد بگیرید. (Erik Spoelstra)

- من عاشق این هستم که مایک و جان در مورد اهمیت مراقبت صحبت می‌کنند. رهبری که اهمیت می‌دهد تیمی اهل توجه می‌سازد. مراقبت و حمایت است که تفاوت را ایجاد می‌کند. (Clint Hurdle)

- مدت‌ها قبل از این که به دادگاه بروید، مسیر پیروزی خود را از طریق رختکن آغاز می‌کنید. جان و مایک با استفاده از 7 اصل برای ساخت یک تیم، راه‌حل پیروزی را به دست آورده‌اند. اگر در ساختن تیم قهرمانی جدی هستید، این مطلب را باید بخوانید. (Doc Rivers)

کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب خارق‌العاده را به تمامی مدیران و رهبران در تمامی عرصه‌ها و حوزه‌های کاری پیشنهاد می‌کنیم.

با نویسندگان کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید بییشتر آشنا شویم:

جان گوردون (Jon Gordon) نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در مورد موضوعاتی مانند مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت می‌کند. گوردون و موسسه مشاوره‌اش به پرورش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت اندیش علاقه‌مند هستند. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌هایش، الهام‌بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده‌ است.

او کتا‌ب‌های مختلفی نوشته که هشت عنوان از آن‌ها از جمله «اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رختکن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانه قهوه و مثبت بمانید» پرفروش شده‌اند.

مایک اسمیت (Mike Smith) نیز مربی سابق فوتبال آمریکایی است. او سال‌ها سرمربی تیم‌های برتر این رشته بود تا جایی که در سال 2008، آسوشیتدپرس به اسمیت جایزه بهترین مربی سال را اهدا کرد و Sporting News نیز در سال‌های 2008، 2010 و 2012 نیز او را برترین مربی لیگ فوتبال آمریکایی دانست.

جملات برگزیده کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید:

- اگر تعهد می‌خواهید، متعهد شوید.
- همه چیز با فرهنگ آغاز می‌شود.
- رهبری، انتقال هدف، اشتیاق، خوش‌بینی و ایمان است.
- اگر حفره‌ای در گفتگو پیش آید، منفی‌نگری آن را پر می‌کند. آن حفره را با گفتگویی بسیار خوب پر کنید.
- اگر پایدار و ثابت‌قدم نیستید، اعتمادی را که تیم‌تان به شما دارد از دست خواهید داد. با از دست رفتن اعتماد رختکن را هم از دست می‌دهید.

در بخشی از کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید می‌شنویم:

وقتی با بازیکنان تیمم درباره تعهد حرف می‌زنم دوست دارم درباره خوک و مرغ و نقش آن‌ها در صبحانه برایشان بگویم! مرغ در تولید تخم‌مرغ برای صبحانه نقش دارد اما خوک متعهد به تأمین صبحانه است. خوک باید همه چیز را قربانی کند. برای آنکه یک رهبر، مربی و عضو بزرگ تیم باشد باید چیزی بیشتر از نقش داشتن و سرگرم کار شدن باشید. باید متعهد شوید.

یک رهبر باید خودش ارزیابی را انجام دهد تا مطمئن شود سطح تعهد او از هر فرد دیگری در سازمان بالاتر و بزرگ‌تر است. این تعهد در شکل‌های بسیاری به وجود خواهد آمد. باید به انجام دادن هر کاری که در قدرت‌تان است متعهد شوید تا اطمینان پیدا کنید که محیط مناسب برای تیم‌تان خلق کردید تا بتوانید در آن پیشرفت و رشد کنید و بهتر شوید و از مسیری که در آن قرار دارید لذت ببرید.

شما باید برای بهتر کردن تیم‌تان متعهد شوید، باید برای گرفتن تصمیمات سخت و گاهی نه چندان محبوب و مورد پسند عموم آماده و مهیا باشید. باید برای پیشرفت استعدادها، بهتر شدن نقاط قوت و توانایی‌های بازیکنان‌تان وقت بگذارید. هر کسی در تیم و سازمان شما باید این تعهد را شبانه‌روز در رفتار شما ببیند. این تعهد نمی‌تواند موضوعی باشد که گه‌گاه پیش بیاید. تعهد باید رویکردی همیشگی باشد. نمی‌توانید بر پایه اینکه تیم‌تان یا هر فرد چقدر خوب بازی می‌کند سطوحی متفاوت و مختلف از تعهد داشته باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
مقدمه
۴۰ دقیقه
فصل اول - فرهنگ
۳۲ دقیقه
فصل دوم - واگیردار
۱۸ دقیقه
فصل سوم - پایداری
۳۵ دقیقه
فصل چهارم - گفت‌وگو کردن
۳۱ دقیقه
فصل پنجم - ارتباط
۴۲ دقیقه
فصل ششم - تعهد
۵۳ دقیقه
فصل هفتم - اهمیت دادن
۴۷ دقیقه
مشتاق باشید نه عاطفی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید
نویسنده،
مترجمصادق زمانی
گویندهمهیار ستاری، محسن زرآبادی پور
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید

حسین ملاقلی
۱۴۰۱/۷/۱۸
کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز میشوید، جز معدود کتابهایی هس که میتونه امید، انگیزه، اشتیاق و باور آدما برای کارهای تیمی را تقویت کنه
ایسان اقایی
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
فوق العاده بود مخصوصا برای کسانی که مدیر هستند
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید

برای دریافت کتاب صوتی شما ابتدا در رختکن پیروز می‌شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.