معرفی و دانلود کتاب صوتی اسب رقصان

عکس جلد کتاب صوتی اسب رقصان
قیمت:
۸۰۰۰۰ تومان - 14.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسب رقصان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسب رقصان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اسب رقصان

کتاب صوتی اسب رقصان اثر معروف جوجو مویز، داستانی مسحور کننده و دل‌نشین درباره‌ی پیرمردی است که در جوانی به صورت حرفه‌ای، سوارکاری را آموزش دیده و اکنون می‌خواهد تجربیات شخصی خود را به نوه‌اش انتقال دهد. پدربزرگ به او می‌آموزد که چگونه با اسب بر نیروی جاذبه زمین غلبه کند و حرکات نمایشی جذاب و حیرت‌آوری را اجرا کند.

دربار‌ه‌ی کتاب صوتی اسب رقصان:

جوجو مویز (Jojo Moyes) رمان جذاب و درخشان اسب رقصان (The Horse Dancer) را پس از سه‌گانه‌ی موفق و برجسته‌ی «من پیش از تو»، «پس از تو» و «هنوز هم من» به نگارش درآورد که همانند دیگر کتاب‌هایش فروش بالایی داشت و طرفداران بسیاری پیدا کرد.

اگر تاکنون رمانی از جوجو مویز نخوانده یا نشنیده‌اید، شاید این رمان برایتان عجیب باشد. محوریت داستانی این کتاب روان‌شناختی و مضمون اصلی آن درباره‌ی اسب است. شاید پس از شنیدن این کتاب صوتی علاقه‌‌ی خاصی نسبت به اسب‌ها پیدا کنید و شاید هم دلتان بخواهد بیشتر درباره‌ی اسب‌ها و جهان‌شان بدانید. پس از همین ابتدا خودتان را آماده کنید تا دریابید که یک اسب چگونه می‌تواند انسانی را شیفته و عاشق خود کند.

جوجو مویز در این کتاب صوتی نیز همانند رمان «دختری که رهایش کردی» از دادرسی و مشکلات حقوقی و کیفری صحبت می‌کند، مشکلاتی که شاید در آرام‌ترین و ساده‌ترین زندگی‌ها اتفاق بیافتد. این ویژگی‌‌ها به این دلیل است که نویسنده سال‌ها به عنوان روزنامه‌نگار فعالیت کرده و با زندگی‌های گوناگون و دردسرهای مختلف روبرو شده است.

خلاصه‌ی کتاب صوتی اسب رقصان:

این رمان خارق‌العاده و پرطرفدار به روایت زندگی دختر 14 ساله‌ای به اسم سارا می‌پردازد که درگیر عشق‌های زندگی‌‌ خود شده، عشق اول و آتشین او اسب باهوش و وفادارش به نام «بو» و عشق دومش پدربزرگ مهربان و نابغه‌اش در سوارکاری به نام «هنری» است.

هنری در نوجوانانی و در مدرسه‌ی نخبگان سوارکاری، تعلیمات ویژه و بخصوصی را سپری کرده و در حال حاضر مربی نوه‌ی خود یعنی سارا شده است. اما بعد از مدتی این رشته‌ی تعلیم و آموزش بین نوه و پدربزرگ در هم می‌شکند و سارای 14 ساله مجبور می‌شود خود به تنهایی کار را ادامه دهد.

نکوداشت‌های کتاب اسب رقصان:

- عاشقانه‌ای الهام‌بخش. (Daily Mail)
- داستانی فوق‌العاده بدیع که از همان اولین صفحه، مسحورکننده است. (Daily Express)
- رمانی درباره‌ی قدرت ماندگار دوستی، و این که چگونه حتی کوچک‌ترین تصمیمات ممکن است همه چیز را تغییر دهد.(Goodreads)

با جوجو مویز بیشتر آشنا شویم:

جوجو مویز با نام اصلی پائولین سارا جو مویس روزنامه‌نگار و نویسنده در سال 1969 در لندن چشم به جهان گشود. او ابتدا به روزنامه‌نگاری مشغول بود و از سال 2002 با کتاب «باران پناه­ دهنده» وارد عرصه­‌ی نویسندگی شد و به نگارش رمان‌های عاشقانه روی آورد. مویز از معدود نویسندگانی است که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه برای کتاب‌های «میوه خارجی» و «آخرین نامه از معشوق خود» توسط انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه شده و آثارش به چندین زبان گوناگون ترجمه شده و نام خود را به­‌عنوان یکی از درخشان‌ترین رمان­‌نویسان رمانتیک معاصر مطرح کرده است.

مویز در سال 1992 به علت شرکت در دروه کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری در دانشگاه شهر در لندن برنده یک بورس مالی از روزنامه ایندیپندنت شد. او پس از آن به مدت ده سال در سمت‌های گوناگون در روزنامه ایندیپندنت شروع به فعالیت کرد و در سال 1998 دستیار سردبیر اخبار و در سال 2002 مسئول بخش هنر و رسانه شد. او هنوز هم برای روزنامه دیلی تلگراف مقاله می‌نویسد. از دیگر آثار او می‌توان به مجموعه سه‌گانه‌ی «من پیش از تو»، «پس از تو»، «هنوز هم من» و «مرکز فروش طاووس»، «اسب رقصان»، «دختری که رهایش کردی»، «یک به علاوه‌ی یک» و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی اسب رقصان می‌شنویم:

حتی افرادی که در مورد اسب و سوارکاری اطلاعاتی داشتند، به ندرت اسم «لو کادر نوار» را شنیده بودند. «لو کادر نوار»، در دهه 1700 تاسیس شد و موسسه‌ای ویژه‌ی خواص بود، سوارکاران نخبه‌ی فرانسوی عضوش بودند و هنوز هم بر اساس رسم و آداب پایه‌گذارارنش اداره می‌شد. در آموزشگاه «لو کادر نوار»، هنگام اجرای مانورهای هزار ساله‌ی پرش اسب با پاهای جمع‌شده یا بلند شدن روی دو پای خم‌شده‌ی عقب، بحث‌ها حول‌وحوش زاویه‌ی دقیق پاهای عقب اسب می‌چرخید و سوارکاران به سبک کهن یونیفرم سیاه می‌پوشیدند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
۱۰ دقیقه
مقدمه - قسمت اول
۳۶ دقیقه
مقدمه - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
فصل اول - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فصل دوم
۳۳ دقیقه
فصل سوم
۲۳ دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
فصل پنجم - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
فصل ششم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
فصل هفتم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل هشتم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
فصل نهم - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل دهم - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت اول
۳۴ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۸ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۳۷ دقیقه
فصل چهاردهم
۲۵ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل هجدهم - قسمت اول
۳۰ دقیقه
فصل هجدهم - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت دوم
۳۹ دقیقه
فصل بیستم
۳۳ دقیقه
فصل بیست و یکم
۳۱ دقیقه
فصل بیست و دوم
۲۶ دقیقه
فصل بیست و سوم - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل بیست و سوم - قسمت دوم
۱۳ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت دوم
۴۲ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت سوم
۳۱ دقیقه
فصل بیست و پنجم - قسمت اول
۳۰ دقیقه
فصل بیست و پنجم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل بیست و ششم - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل بیست و ششم - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
خاتمه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اسب رقصان
نویسنده
مترجممریم مفتاحی
گویندهمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۸۰۰۰۰ ت - 14.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اسب رقصان

محمود اژدری
۱۴۰۱/۱۰/۲۵
با سلام و احترام
خدمت همه اهالی کتاب و کتابخوانی
امروز در مورد کتاب اسب رقصان نوشته جوجو مویز نویسنده مشهور انگلیسی صحبت خواهیم کرد. این کتاب هم به صورت نسخه چاپی و هم به صورت صوتی به زبان فارسی ترجمه و ارائه گردیده است. کتابی که من مطالعه کردم با ترجمه مریم مفتاحی از انتشارات آموت است. کتابی به
حول و هوش زندگی دختر نوجوانی قدم بر می‌دارد که عاشق سوارکاری و اسب است. او اسبی دارد بنام بو. در کل زندگی‌های زیادی به آن متصل می‌گردد و نویسنده سعی کرده چندین گره را در یک کتاب کنار هم داشته باشد و هر کدام را به فراخور زمان داستان بازگشایی می‌کند.
ابتدای این داستان در مورد عشق مردی فرانسوی و زنی انگلیسی است که در طول داستان مرد را با نام پاپا یا کاپیتان خواهید یافت. این مرد یکی از اسطوره‌های سوارکاری فرانسه است که در یکی از مشهورترین مدرسه‌های سوارکاری فرانسه مشغول به فعالیت بوده و نامی برای خود دارد. از کودکی روی دختر نوجوان کار کرده و آموزش داده تا او هم ثل خودش یک سوارکار خوب باشد.
نقدی که به داستان وارد است به نشر من نمی‌دانم چرا این نویسنده اینقدر به مسئله خیانت حال چه مرد چه زن علاقه دارد. به نظر من در 90 درصد آثار اون این بحث به صورت کامل بیان شده است و در همه داستان‌ها خیانت به صورت علنی به داستان کشیده شده و آنقدر روی آن تاکید دارد که شاید احساس کنید می‌خواهد عادی کند.
ولی باید گفت شیوایی و داستان پردازی این نویسنده بسیار عالی و شیواست این کتاب با ترجمه زیبای مریم مفتاحی و نشر خوب آموت چندین برابر شده است. این کتاب در کتابراه به صورت صوتی با صدای دلنشین مریم پاک ذات و نتشر صوتی آوانامه موجود است صدای این گوینده توانا حلاوت داستان را چندین برابر می‌کند.
الهه عباسی
۱۴۰۱/۸/۶
کتاب زیبایی بود ولی کشش کتاب نسبت به دیگر آثار نویسنده کمتر بود تا اواسط کتاب جذب کتاب نشدم. خانم مویز در این کتاب به مشکلات کودکان بی سرپرست وبد سرپرست ومهاجر ومشکلات آن‌ها به علت تنهایی وعدم حمایت و... میپردازد. دوست داشتن وسختی‌های نگهداری حیواناتی چون اسب در دنیای مدرن امروز نیاز به محبت و از دوست داشتن، انگیزه وهدف دیگر نکاتی بود که در این کتاب به خوبی به تصویر کشیده میشد توصیفات زیبای خانم مویز درباری اسبها خیلی زیبا و دلنشین بود.
نورا یلدایی
۱۴۰۰/۱۲/۵
اطلاعات خانم مویز درباره تمام چیزهایی که میخواد راجع بهشون بنویسه اونقدر جامع و کامله که خواننده حس می‌کنه ایشون واقعا وکیله یا واقعا سوارکار اسبه یا.... داستان پر از نکات دقیق روان شناختی و انسانی بود.. خوشحالم که چنین زنان متفکر و با ذوقی توی این دنیا هستند.. من لذت بسیار زیادی بردم از این رمان.. و صدای خانم گوینده مثل همیشه زیبا و دلنشین.. با تشکر از کتاب راه عزیز
مرجان حمزه نژاد
۱۴۰۱/۲/۲۱
داستان بسیار دلنشینى است از روابط انسانها و در اتفاقات متاثر از آن و خصوصا رابطه عاشقانه و جذاب دختر نوجوان و اسبش و تعالیم و مضامین کسنوفون که در بخشى از کتاب، زندگى و میدان جنگ را همانند تشبیه کرده بسیار زیباست.
کلام آخر زندگى با عشق ورزیدن بر تو حادث میشود ولا غیر
Mahtab Sl
۱۴۰۰/۸/۱۱
واقعا میتونم بگم یکی از فوق العاده‌ترین کتاب‌هایی بود که تا به حال خوندم و از بین آثار نویسنده هم از همه بیشتر دوسش دارم... گوینده هم که گوینده‌ی مورد علاقم بود و مثل همیشه از صداش به شدت لذت بردم... خلاصه که عالی بود... به شدت پیشنهاد میکنم...
mahnaz hayati
۱۳۹۹/۹/۲۴
کتاب خوبی بود. دراصل از اواسط فصل‌ها جذابیت داستان شروع میشه اما به اندازه کتاب‌ها و دست نوشته‌های قبلی که از این نویسنده خووندم برام جذاب نبود با اینکه بازم تاکید می‌کنم کتاب خوبی و آخر داستان واقعا وضعیت همه چیز رو روشن کرده بود و این حس خوبی به من داد.
مهتاب ثابت
۱۴۰۰/۳/۱
کتاب خوبی بود به نظرم نویسنده خیلی وقت گذاشته و در مورد اسب‌ها و سوار کاران تحقیق کرده است و به زیبایی توصیف میکنه صدای دلنشین و اجرای عالی مریم پاکذات هم کتاب را جالب تر و بت ان هیجان میدهد.
مژده جباریان
۱۴۰۱/۱/۱۷
من این چهارمین کتاب از کتاب‌های خانم جوجو مویز رو میخونم واقعا از خوندنشون لذت بردم و خانم جوجو مویز واقعا نویسنده‌ی بسیار ماهر و قوه تخلیل بسیار قوی هستن کتاب اسب رقصان رو خیلی دوست داشتم
مریم گودرزی
۱۳۹۹/۸/۱۷
راوی بعضی از لغات، البته خیلی کم اشتباه تلفظ میکرد و بنظرم اسم آقایی که کونور اطلاق میشد کانر هستش، ولی در کل عالی بود و خیلی لذت بردم. با تشکر از خانم گوینده که احساسات را به خوبی انتقال میداد.
Mahvash Safaee
۱۳۹۹/۶/۸
مثل همه کتابهای جوجومویز عالی بود، راوی هم که طبق معمول فوق العاده بود، ممنون کتابراه عزیز، واقعاً این کتابها با این گویش ارزش بارها خواندن رو داره.
Fer Elh
۱۴۰۱/۳/۱
نوشته‌های خانم مویز رو دوست دارم، این داستان هم جذاب بود. ولی کتابهای دیگه این نویسنده را ترجیح میدم. به نظرم این کتاب برای نوجوانان شاید جذابتر باشه. ممنون از کتابراه.
نرگس لطفعلی زاده
۱۴۰۰/۶/۵
کتاب خوبیه هرچند من ابتدا نتونستم با صدای گوینده ارتباط برقرار کنم ولی بعد چند بار گوش کردن برام عادی شد. این کتاب و بخشنده ستارگان بنظرم قشنگ‌ترین آثار جوجو مویز هستند.
Masoumeh Yaghoubi
۱۳۹۹/۶/۱۶
کتاب عالی بود اگر همه رعایت کنند و دروغ نگویند مشکلی پیش نمیاد اراده و پشتکار دختر داستان خیلی خوب بود کتابهای جوجو مویز همه عالیه صدای گوینده بی نظیره
Alma Koochek
۱۳۹۹/۶/۷
داستان عاشقانه اگرچه قابل پیش بینی و تکراری اما دلنشین و خوشایند بود و با صدای گویند و بروز زیبای احساسات در کلام جذابتر هم میشد. شنیدنش رو حتما پیشنهاد می‌کنم
مجید محمدی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
کتاب اسب رقصان نسبت به دیگر کارهای جوجو مویز ریتم کندتری داشت و اگر تعداد فصل‌هایش کم‌تر بود به نظر من کتاب بهتری می‌شد ولی در مجموع کتاب بدی نبود.
مشاهده همه نظرات ۴۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اسب رقصان

برای دریافت کتاب صوتی اسب رقصان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.