معرفی و دانلود کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی

عکس جلد کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی

کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی نوشتهٔ باربارا ایشام، داستان جذاب و سرگرم‌کننده دختری به اسم «کیتی» را تعریف می‌کند که فکر می‌کند پدرش باهوش‌ترین آدم در کل زندگی‌اش است. اما یکی از روزها کلمه می‌سی‌سی‌پی همه چیز را تغییر می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی چیست؟

پدر کیتی یکی از پرمشغله‌ترین وکلای حقوقی در شیکاگو است که سخت کار می‌کند تا بتواند عدالت را در شهر برقرار کند. طی سال‌های گذشته پدر او مشغول آماده شدن برای یک چیز خیلی مهم و جدی بود. کیتی هشت ساله نیز دانش‌آموز خوبی در مدرسه است و او هم مانند پدرش روی چیزی کار می‌کرد که اسم آن را «مشاهده» گذاشته بود.

کیتی همیشه فکر می‌کرد پدرش از همه باهوش‌تر است. مردم همیشه از او مشاوره می‌خواستند. اما وقتی کیتی برای املای خود از او کمک خواست، پدرش کمی گیج شد. باربارا ایشام (Barbara Esham) در کتاب اگه خیلی باهوشی (If You're So Smart, How Come You Can't Spell Mississippi) داستانی سرگرم‌کننده و البته آموزنده برای کودکان نوشته که با شنیدن آن لذت خواهند برد و یاد خواهند گرفت که شکل‌های مختلفی از هوش، خلاقیت و یادگیری در انسان‌ها وجود دارد و هرکسی می‌تواند در یک موضوع باهوش‌تر و قوی‌تر باشد.

کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی می‌شنویم:

از پدرم پرسیدم که می‌تونه توی هجی کردنِ می‌سی‌سی‌پی (Mississippi)، سخت‌ترین کلمه توی لیستم بهم کمک کنه یا نه. معمولا بابام خیلی دوست داشت بهم کمک کنه اما این دفعه بعد از کمی فکر کردن گفت: «مطمئن نیستم. برو از مادرت بپرس.»

از جوابی که بهم داد چشم‌هام گرد شد و پرسیدم: «چطور شما، باهوش‌ترین که آدمی که می‌شناسم، نمی‌دونین که میسیسیپی چطور نوشته میشه؟»

پدر: «خب کیتی، من هیچوقت اونقدرها توی هجی کردن کلمه‌ها خوب نبودم. راستش رو بخوای، فکر می‌کنم که هیچوقت موفق نشدم که میسیسیپی رو درست بنویسم. در واقع کلمه‌های زیادی وجود دارن که هیچوقت درست ننوشتمشون.»

کیتی: «این عجیب‌ترین چیزیه که تا حالا شنیدم بابا؛ حتی عجیب‌تر از قضیه‌ی ادواردو. اگه بلد نبودی میسیسیپی رو تلفظ کنی، پس چطور تونستی کلاس سوم رو با موفقیت پشت سر بذاری؟»

پدر: «خب، اصلا کار آسونی نبود. بیشتر موقع‌ها از اینکه نمی‌تونستم توی امتحانام کلمه‌ها رو درست هجی کنم، خجالت می‌کشیدم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
اگه خیلی باهوشی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اگه خیلی باهوشی
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی

سمانه خبازنژاد
۱۴۰۰/۵/۱۵
عالی بو حتما واسه بچم میخونم 😍
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی

برای دریافت کتاب صوتی اگه خیلی باهوشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.